שם: נדב שומרוני

גיל: 21

 

תחום פעילות בארגון:

הצטרפתי לסגל הארגוני בפברואר 2019 כא.הווי בצוות כוח אדם ארגוני, ובאוגוסט 2019 הפכתי למנהל צוות כוח אדם ארגוני, תפקיד שבו אני מתפקד עד יום זה. בנוסף בהארוקון 2020 תפקדתי כחלק מצוות כוח אדם כנסי. מאז אפריל 2020 הצטרפתי גם לצוות מש"י (מיתוג, שיווק ויחסי ציבור) בהתחלה כרכז פרסום, ולאחר מכן כע. מנהלת צוות מש"י, גם תפקיד שאני ממלא עד יום זה.

 

מצע:

אז כעת (בסוף ספטמבר ליתר דיוק) כשסיימתי את שירותי הצבאי אני כעת מתכנן לקחת את הזמן שהתפנה לי לצורך נתינה אפילו גדולה יותר לארגון המדהים הזה והקהילה הנהדרת הזו! במהלך השנה האחרונה כיוון שידעתי כי אני מתכנן לרוץ כעת לוועד התנסיתי בכמה שיותר תפקידים בתוך הארגון בשביל לנסות להבין כמה שיותר את מצב הארגון הכולל, בין אם מדובר בסגל הארגוני, ובין אם מדובר בסגל הכנסים, ולדעת איפה הארגון עומד כעת מבחינת תפקוד כוח האדם שבו.
כחבר וועד (במידה ואבחר) אני מתכנן להתעסק בתחומים הבאים בעיקר:
1) הבנה מעמיקה יותר על מצב השחיקה של סגלי הארגון (בין אם מדובר בסגל ארגוני או בסגל כנסי), להבין את שורש השחיקה ולנסות לטפל בו ככה שלא תהיה נשירה של חברי סגל איכותיים.
2) קידום הארגון בתקופת הקורונה: לנסות להבין מה ניתן לעשות כעת בשביל שהארגון ישאר גם בתקופה הקשה בה אנו נמצאים, בין אם זה יהיה דרך תרומות, פעילויות ארגוניות בתשלום באמצעות פלטפורמות המדיה השונות שיש לארגון, או כל דרך אפשרית כזו או אחרת.
3) יצירת במה לרעיונות חדשים אשר אנשים מעוניינים לקדם בתוך הארגון, בין אם מדובר בתחרויות חדשות, תכנים שונים אשר עוד לא היו במסגרת כנסים/ארגונית.
4) המשך קידום רעיונות בשלבי התפתחות בתוך הארגון, ליווי מנהלי הרעיונות.

 

הצהרת כוונות:

אינני מתכוון לרוץ לתפקיד יו"ר השנה.