מעוניינים להצטרף לאמא"י? מצוין! עקב תקופת הקורונה וביטול מספר אירועי מפתח של הקהילה (לדוגמאת כנס אנימאטסורי) הוחלט לאפשר עד הבחירות לאמא"י שיתקיימו בספטמבר להירשם להיות חבר אמא"י דרך שליחת מייל. 

שימו לב, ההרשמה בשיטה זו תתאפשר רק עד 4 ימים בדיוק טרם הבחירות, משמע – עד ה-26.09.2021. מיילים שיתקבלו מאוחר מכך (עד ה-30.09.2021 בשעה 19:00) יתקבלו כבקשה לחברות בארגון אך ורק בכפוף להחלטת האסיפה הכללית. לאחר תחילת האסיפה הכללית לא יהיה ניתן יותר להירשם לארגון דרך המייל.

כיוון שההרשמה לאמא"י היא בתשלום – לפני שתפנו במייל אתם מתבקשים לשלם על החברות דרך דף המכירה הזה.

עליכם לשלוח מייל לכתובת [email protected] עם הכותרת "בקשת הרשמה לאמא"י מאת <שם מלא>", למשל הכותרת "בקשת הרשמה לאמא"י מאת יוני לינדר". במייל עצמו עליכם לכלול את הפרטים הבאים:

 

 1. אישור תשלום של חברות הארגון (דרך הלינק הזה, כמו שפורסם למעלה.)
 2. תעודת זהות
 3. שם פרטי
 4. שם משפחה
 5. כתובת המורכבת מ-
  1. עיר
  2. מיקוד
  3. רחוב
  4. מספר בית
 6. דואר אלקטרוני:
 7. תאריך לידה: בפורמט DD/MM/YYYY

הכתובת אינה שדה חובה, כל עוד מילאתם כתובת דואר אלקטרוני.

 

בנוסף לפרטים אלה עליכם לרשום את הציטוט הבא במלואו, ולמלא בו את הפרטים המתאימים בסוגריים:

אני (שם, מען ומספר זהות) מבקש להיות חבר בעמותה ארגון מנגה ואנימה ישראל, ע"ר. מאשר כי קראתי והבנתי את תקנון העמותה, לרבות מטרותיה וכי אם אתקבל כחבר בעמותה, אני מתחייב לקיים את הוראות התקנון, כפי שיהיו מעת לעת, ואת החלטות האסיפה הכללית של העמותה

 באישור סיום הליך ההצטרפות לארגון, אותו אני מבצע כרגע, אני מסכים במפורש, כי הפרטים שלי יישמרו על ידי ארגון מנגה ואנימה ישראל, ע"ר, וכי הארגון יהיה רשאי להשתמש בפרטים שלי לצרכים פנימיים הקשורים בניהול הארגון, חברי העמותה ו/או הנרשמים לכנסים אותם מארגנת העמותה.

 

בנוסף, אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו את הניוזלטר החודשי שלנו, עליכם לרשום את הציטוט הבא במלואו:

 באישור סיום הליך ההצטרפות לארגון, אותו אני מבצע כרגע, אני מסכים לקבל מן העמותה, מפעם לפעם עדכונים באמצעות דיוור ישיר, בכל הקשור לעניינים בהם עוסקת העמותה והכנסים אותם היא יוזמת ומפעילה.

לסיום עליכם לצרף צילום של תעודת הזהות וצילום של ספח תעודת הזהות, באיכות מספיק טובה כדי שיהיה אפשר להשתמש בה כדי לאמת את הפרטים ששלחתם.

לאחר שתשלחו את הפרטים הללו ונעבור עליהם, יישלח לכם מייל שמאשר את חברותכם באמא"י ומציין את מספר החבר שלכם באמא"י. באם לא תקבלו מייל כזה תוך שבוע ימים משליחת המייל שלכם, צרו קשר איתנו בשליחת מייל נוסף, או דרך האינסטגרם או דף הפייסבוק.