נוכחים: אורי מרקוביץ', יוני לינדר, אלה ברוך, דני פייגלמן, תמר ירון, אמנון לוי

 

1. עדכונים ביורוקטיים ארגוניים

מעדכן: אורי
האסיפה הכללית מתקיימת עוד שבוע, ב-1.8. צריך לאשר את הדו"ח המילולי של 2016 ולתקן את התקנון. בנוסף עוד לא קיבלנו אישור מסודר מאשכול הפיס לקיום האסיפה בכיתה.

טרם קיבלנו מהרשם את התקנון המעודכן בדואר; נשלח לנו בדואר ממנו רק פרוטוקול האסיפה שאושר על ידו אך אנחנו חייבים לקבל את התקנון המעודכן על מנת להתקדם עם מס הכנסה.

אורי עובד צמוד עם חיים וורמברנד, רואה החשבון שהומלץ לנו ע"י רואה החשבון של הארגון צבי בר, כדי לסגור את כל סוגיית מס הכנסה. זה מחכה רק לתקנון החתום מהרשם ואז נוכל לעבוד מול מס הכנסה "בראבק".

הצעדים לפתיחת החשבון לגישה אינטרנטית בבנק כמעט הסתיימו.

אורי רוצה להוציא הודעה במהרה לגבי הבחירות.

 

2. מחסן

מעדכן: אורי

הוראת הקבע לתשלום למחסן שמצאנו באביה הוגשה לבנק ואורי צריך לשלוח אותה למחסן עד מחר.

 

3. כאמי

מעדכן: דני

לכל הצוותים יש אחראי והעבודה מתקדמת, כל ההרשמות נפתחו.

 

4. א' מניעת הטרדות מיניות

מעדכן: אורי

עמית ששון סיימה את כניסתה לתפקיד כראוי.

בעתיד עמית לא תדבר מול כל הועד כדי למנוע ניגוד אינטרסים ופגיעה בצנעת הפרט; היא האחראית שבחרנו לנושא ולכן היא תחליט בתחום.

לינה ציגנוב, א' מניעת הטרדות מיניות הקודמת של הארגון, טרם נפגשה עם עמית לחפיפה וכדי להביא לה את הטלפון (הפיזי) של בעלת התפקיד באמא"י. החלטנו שהפגישה הפיזית אינה הכרחית יותר, מכיוון שעמית נחפפת כבר ע"י ליאת מהאגודה למד"ב ופנטסיה בישראל.

 

5. מודם גלישה

מעדכן: דני

דני רוצה להוציא סים קארד עם 5 ג'יגה גלישה למודם של אמאי. החלטנו שנאשר בשרשור מייל שדני יפתח.

 

6. תדמית ארגונית

מעדכן: אורי

אורי אומר שפרט לכנס ולפעילויות ACC, הארגון והועד נראים מתים, גם מול הקהילה וגם מול הפעילים.

לדעתו יש שתי סוגיות מרכזיות:

  1. אנחנו צריכים לחזור למסורת הישנה של לפתוח נושאי דיון בפעילים.
  2. להמשיך לחשוב על איך מקדמים את תדמית הארגון.

אורי מציין שמכל האירועים באוגוסט רק כרבע מהם פנו אלינו אפילו שכולם רלוונטיים אלינו. הוא חושב שכדאי להוציא פוסט בסגנון של "אנחנו תמיד שם לתמוך באירועים הקשורים לתחביב" כדי לשפר את נראותינו.

דני מציין שלתחושתו הארגון כרגע ממש בקושי נשאר מעל המים ולכן אין זמן לדברים, אך תמר מציינת שזה משהו שממש לא מיוצג החוצה. דני אומר שלדעתו זה לא הזמן להתפרש החוצה – כי בקושי יש לנו אנשים שיריצו את האירועים שלנו. אורי עונה שאם לא נתפרש ונתמוך באירועים האלו, בסוף לא בחובה שנצליח להשיג את האנשים שחסרים לנו.

דני חושב שגם אם נוציא פוסט ונקבל פניות, פשוט לא יהיה לנו כוח אדם בשביל לעזור למי ששולח בקשות לעזרה.

אורי התחייב לנסח הודעה שיעביר לוועד במטרה לפרסמה אחרי כאמ"י בנושא התמיכה.

לגבי הפוסטים לפעילים יוני תפתח שרשור במייל כדי למצוא נושאים כאלו לפתוח עד סוף השבוע.

 

7. סיכום שירופסט

מעדכנת: יוני

הנהלת שירופסט הייתה חייבת לבטל הגעתה בסופו של דבר לישיבה ולכן הסיכום ידחה לישיבת אוגוסט.

 

8. בחירות לועד אמא"י קדנציית 2017-2018

מעדכן: אורי

עד יום ראשון יהיה פרסום באחריות אורי.

עד יום שבת צריך לאשר את התקנון.

 

9. מסמך מדיניות ארגונית

מעדכנת: יוני

אין עדכון החודש.

 

10. תוכנת הרשמה

מעדכן: אמנון

נכון ללפני שבועיים המצב לא מזהיר. עומרי התחיל עבודה חדשה, והמימוש המתוכנן די מסובך. בנוסף ענבל מילר פחות זמינה ממה שקיווינו. נראה שזה יהיה הרבה עבודה. כרגע אי אפשר לומר לכאן או לכאן אם זה יהיה מוכן עד כאמי. עומרי ציין שאם לא יקבל עוד מישהו לפרויקט – זה לא יהיה מוכן עד כאמי וזהו.

אלה מציינת שיש המון אנשים שאולי יכולים לעזור אבל אין להם שום דרך לדעת. אמנון הציע שנוציא קול קורא.

 

11. מש"י

מעדכן: אמנון

אורי פרידמן עבר חפיפות על האתר, כעת הוא מעדכן את האתר אבל צריך הרבה מאוד אינפוט מהועד – נשלח מייל לקונטאקט ממנו ויוני תפרוורד אותו לכל הועד פרטנית.

הניוזלטר ממשיך להישלח כסדרו ותכנים ממנו מתוכננים להתחיל לעלות לאתר.

לגבי העיצוב החדש של האתר, הקשר בין אניטה ואמנון כרגע מאוד איטי ודורש תמרוץ מחודש.

 

12. זכויות יוצרים

מעדכן: דני

הנושא קצת נפל בין הכיסאות, עורכות הדין טרם הגיבו למיילים. יוני תעביר את הטלפון שלהן לדני להמשך טיפול.

 

13. הפקות מקור

מעדכן: אמנון

לאחר הראן של בראנד מיוזיקל החודש, החליט צוות הפקות מקור שבעוד שיש ליקויים רציניים במצב מוכנות המחזמר, ניתן להעלותו בכאמ"י. עם זאת, הבעיה העיקרית היא שהמחזמר ארוך בכמעט חצי שעה מהזמן שהוקצב לו, ולכן הלו"ז של האולם הראשי יפגע מאוד משתי הרצות מלאות שלו. לאור העובדה שקיצור בחצי שעה אינו ריאלי ואף יפגע באיכות המחזמר, הוחלט בשיחה מול אמיר פילוס, א' הפקות מקור, ובידיעת הפקת המחזמר, להעלות את המחזמר פעם אחת בלבד בכנס, בניגוד לשתיים כנהוג..

 

14. צוות ACC

מעדכנת: אלה

התקבלה תשובה שלילית מג'פאן אקספו. הוחלט כי על-אף שמדינת ישראל משתתפת בתחרויות אירופאיות כדוגמת האירוויזיון התחרות היא לפי תחום גאוגרפי. אולם במידה ואלה יתרחבו מעבר לגבולות אירופה אנו מוזמנים להגיש בקשה מחודשת.  הצוות ככל הנראה יחתור ל-WCS מעכשיו.

אופיר קרטס פרשה מהצוות עקב סיבות אישיות, אולם היא תמשיך להיות חלק מהצוות עד לאחר כאמ"י, בו היא מכהנת כ-ע' צוות קוספליי מטעם ACC.

עד כה התקיימו 3 הרצאות, במהלך חודשים יוני-יולי, אולם הן אינן צברו תאוצה וניכר כי אותם אנשים מגיעים בקביעות. הצוות יגבש תכנית לימודית חדשה החל מחודש אוקטובר 2017.

15. פניות לועד

מעדכן: אורי

הגיעה פניה במייל מאדם פרטי בבקשה שנתקשר חזרה. אורי שלח הודעה וביקש לדעת מה הנושא.

הגיעה פניה על פוסט בפייסבוק, תגובה מאדם פרטי, בבקשה שניצור איתה קשר. אורי יגיב לה שתיצור קשר במייל.

יצרה קשר מישהי שאיבדה כרטיס חבר, תמר מטפלת בזה.

 

16. משימות

מעדכן: דיון כללי

החודש יש חלוקה בין חברי ועד שהיה להם זמן לבצע משימות אשר ביצעו את רוב המשימות הרלוונטיות וחברי ועד שלא כל כך ביצעו הרבה.

 

הישיבה נסגרה.

 

נושאים שעודכנו במייל

1. מצב שימור הידע הארגוני

מעדכנת: יוני

דריה ברט העבירה ליוני דרך תמר מסמך מפורט להגדרת תפקיד. יחד עם המסמך שהעבירה מעיין קנאי לפי כמה חודשים, יוני תתחיל עבודה על מסמכי הגדרת תפקיד כללים שיעברו לבעלי תפקידים בכנסים לליטוש.

במקביל, דריה ברט יצרה עם יוני קשר לגבי תחילת תהליך שימור ידע תוך-כנסי במהלך כאמ"י. יוני לא רוצה להתערב יותר מדי בתהליך במהלך הכנס באופן אישי אבל כן הביעה את תמיכתה והציעה את עזרתה בכל דרך אפשרית.

 

2. צוות תכנים שנתי

מעדכנת: יוני

רוב המועמדים הרלוונטיים ובעלי הניסיון לצוות עסוקים כרגע עם כאמ"י – שגיאה בתכנון של יוני לחלוטין, שהייתה צריכה ליצור איתם קשר מיד אחרי הארוקון.

קשר נוצר עם מיה שראל, א' תכנים בכאמ"י, לגבי מספר רעיונות שעלו בשיחות הסיכום עם צוות התכנים השנתי הקודם הרלוונטיים לכנס. היא אוהבת את הכיוון אך כמובן שהיכולת לבצע אותם תלויה בזמן העבודה של סגל הכנס.

לבסוף, אורי הוציא בקרב הפעילים קול קורא לסגל ומתנדבים לאירוע תוכן בספטמבר, שיתמקד סביב להריץ מחדש תכנים מכאמ"י – מכיוון שתמיד יש תכנים פופולריים שאנשים חייבים לבחור לוותר עליהם. לאירוע התנדבו מהר מאוד כמות מרשימה של אנשים ונראה שירוץ בהצלחה. מיה שראל הביעה את תמיכתה ברעיון גם כן ואמרה שתסייע בבחירת התכנים.

 

3. פעילים

מעדכנת: תמר

מאגר הפעילים עודכן עם מספרי חבר אמא"י החדשים והונפקו כרטיסי פעיל לכל הפעילים. הכרטיסים יחולקו בעמדת המודיעין בכאמ"י ותצא הודעה מסודרת בקבוצה על כך.

 

4. ספריה

מעדכנת: תמר

הפניה שהתקבלה מ"אורט אשדוד" טופלה במלואה, 12 מנגות נשלחו אליהם דרך מתנדב באשדוד הקשור לפרויקט. בוצע שיתוף על הידיעה דרך עמוד הפייסבוק של הספריה + בוצע שייר דרך עמוד אמא"י.

בנוסף, השבוע תתבצע העברה של מנגות מהפרויקט למחסן אמא"י.

 

5. מנגה קפה

מעדכן: אורי

כרגע אורי וסבי איזילוב מתכוננים לקראת כאמ"י להרצה השלישית של מנגה קפה חברתי.

 

6. קשרי חוץ

מעדכן: אורי

סם דניאל, חברת הצוות, מנהלת קשר רציף במטרה להשיג לכאמ"י סרט, ובקרוב נדע האם יש פירות מקשר זה.

בנוסף – הצוות גייס רשימת שמות של אורחים שיכולים להיות רלוונטיים להארוקון והתחיל לבצע פניה אקטיבית אליהם בתקווה לסגור במהרה אורח לאירוע.

7. צוות תלתן

מעדכנת: אלה

הצוות עובד כעת על גיוס חבר צוות שלישי.

חידוש מגעים עבור מהלך וויתור זכויות יוצרים לשימוש בדמויות מתוך הפקות מקור לתחרות יתקיים לאחר כאמ"י, זאת בעקבות העומס שקיים כרגע על צוות הפקות מקור.