שימו לב – הכנסייה לאטרקציות ביריד הינה חופשית וחינמית לכלל הקהל ואינה דורשת תו ירוק. כל המשתתפים מתבקשים לעטות מסכות לכל אורך שהותם בקניון דיזנגוף סנטר. בין האטרקציות תוכלו למצוא: משחקיה, פינת ציור, מייד קפה, פינת צילום, מופע מקהלת רוק-מטאל.

משחקיה

פינת המשחקים תפעל המלך כל שעות היריד ב'גלריה' – המעבר בין בניינים A ו-B בקומה מינוס 1.

יופעלו בה מספר שולחנות של משחק הקלפים האהוב פוקימון – אחד מהמותגים המצליחים בעולם ב-25 השנה האחרונות. מדריכים מטעם החנות "הממלכה" ילמדו את חוקי המשחק וגם יקיימו שולחנות משחק חופשי.

בונוס מיוחד ובלעדי למשתתפים בסדנאות – כל משתתף בסדנא במלואה יקבל חפיסת V-Battle של 60 קלפים בשווי של 90 ש"ח – מתנה!

 

המשחקיה בחסות "הממלכה" ו-ICO, היבואן הרשמי של המשחק פוקימון בישראל.

לאתר "הממלכה"

The Kingdom-Logo Final-1

פינת ציור

צוות תלתן של אמא"י מזמין אתכם לקחת חלק בדף ציור קהילתי! פינת הציור תמוקם בתוך מתחם המשחקיה ויועמדו בה כלי ציור מגוונים, בהם תוכלו להשתמש כדי לצייר על דפי ענק. הציור הקהילתי ייצולם לרשתות החברתיות של אמא"י בסוף האירוע.

נוסף לכך, בפינת הציור תועמד דמות קרטון גדולה של אאוי, אחת הדמויות המייצגות של אמא"י. הצטלמו איתה, העלו לסטורי ותייגו אותנו (@amai.ig) ואולי תזכו בכרטיס כניסה לכנס הארוקון 2022!

momohannukah

מייד קפה Unique

המייד קפה של קבוצת Unique חוזר לדיזנגוף סנטר! מייד קפה הינו חוויה ייחודית שמקורה ביפן – בית קפה בו המגישים לבושים כמשרתים בסגנון אנימה ומגישים את האוכל ללקוחות באופן תיאטרלי וחמוד. נוסף לכך, המלצרים יבצעו קטעי שירה וריקוד יפניים מתוקים.

המייד קפה ימוקם בבניין A, קומה 2 ליד דוכן "יוגו", ויפעל בין השעות 11:00-19:00

יש להזמין כרטיסים מראש דרך החנות עבור השעה הרצויה על מנת להשתתף בפעילות. שימו לב – הזמנה תקפה ל-3 משתתפים בלבד ואינה כוללת את התשלום עבור האוכל בבית הקפה. מספר המקומות מוגבל!

לרכישת כרטיסים למייד קפה

unique maid cafe logo

פינת צילום

פינת הצילום תמוקם ברחבה הכללית של בניין B, קומה מינוס 1 ותתופעל על ידי צלמים מתנדבים מטעם אמא"י. מוזמנים לתעד את הקוספליי או התלבושת היפה שלכם בתמונות מקצועיות שיועלו לאחר מכן לדף הפייסבוק שלנו.

הפינה תתופעל בין השעות 11:00-13:00 ולאחר מכן יתקיים בה אירוע השטיח האדום.

111

Hellscore

מקהלת רוק-מטאל ייחודית המורכבת מכ-45 שדים ושטנים ששרים יחד בא-קפלה. הלהקה מבצעת קאברים למגוון שירי רוק ומטאל, וגם מוזיקה מסדרות אנימה מוכרות.

הלסקור יתארחו ליום שלם של סדנאות ואירועים בדיזנגוף סנטר, ביניהם מופע ברחבה הכללית של בניין B, קומה מינוס 1, בשעה 15:30. לרשימת האירועים של הלהקה ביום היריד 

 

נוסף לכך, המקהלה תקיים מופע מיוחד בתחרות הסקיטים בשעה 16:30 באולם קולנוע לב. שימו לב – יש להזמין כרטיס עבור האירוע דרך החנות, הכניסה בהצגת תו ירוק\בדיקת קורונה שלילית בלבד.

Hellscore - Unsainted 2019