אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 11:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוגוסט 08, 2009 4:37 pm 

שם: אמיר (דוד ניסן) כהן

פעילויות עבר למען הקהילה:
1. לקיחת חלק פעיל כמעט בכל כנס אנימה ישראלי, החל מהאנימקון הראשון, אנימהוליק, ואמא"י בתפקידים שונים כגון הנחיה, א.מתנדבים, ס.מנהל ומנהל הכנס הקרוב (כאמ"י 09)
2. חברות בועד אמא"י החל מינואר השנה כחלק מזה, עבודה מול אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה לצורך הגדרת הקשר בין הגופים מחדש.
3. עזרה בארגון מסיבות הג'יירוק האחרונות

קצת עלי:
חייל, מסיים שרות קבע בצה"ל במרץ. במהלך השרות הצבאי שלי בצעתי תפקידי פיקוד שונים בתקן של מפקד מחלקה ביחידות חי"ר, תפקיד הדורש פיקוד, הובלה, וחתירה למטרה. כרגע אני משרת שלושה – ארבעה ימים בשבוע בממוצע.
לאחר השחרור אני מתכנן לקחת שנה חופש לפני לימודים באוניברסיטה, ככה שיהיה לי הרבה זמן פנוי.

תוכניות לעתיד:
אמא"י עברה בשנתיים האחרונות תהליך הבשלה, שמגיע לשיאו בבחירות הקרובות. לכן בשנה הקרובה אפעל במישורים הבאים:
1. שיפור היחסים בין הקהילה לאמא"י – זה סלוגן שרוב המתמודדים משבצים במצעם.
הדרך הנכונה לעשות זאת לדעתי היא פעולה במספר מישורים:
א. יצירת מסגרת [כלכלית ומקצועית] נוחה וידידותית לקידום פרויקטים ורעיונות מהקהילה.
ב. פיתוח הפורומים והאתר של אמא"י בכדי ליצור צינור בין הקהילה לוועד.
ג. העלאת השקיפות של האירגון ע"י פרסומים שותפים הן לחברי אמא"י והן לקהילה באמצעות הפורומים ומיילים.
ד. מינוי חבר ועד לרכז פעילויות קהילה: פעילויות שהקף המשתתפים המיועד להן הוא קטן יותר (עד 200 איש) ותדירותן תכופה יותר [חודשיות או דו חודשיות]

2. שיפור היחסים בין אמא"י לאגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה בפרט וקהילות החובבים בכלל
א. אמא"י הינה אירגון בת של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה , לאחרונה חודש ההסכם בין הגופים.
ב. אשמור על קשר רציף בין ועד אמא"י לוועד האגודה תוך כדי שימת דגש על שת"פ של אמא"י בכנסי האגודה וחפיפת פעילי אמא"י ע"י פעילים ותיקים של האגודה.
ג. לקיחת חלק גדול יותר בפעילויות של גופי חובבים שונים
ד. העלאת מעמדה של אמא"י כאל מול ארגונים אחרים והפיכתה לספקית תוכן מכובדת בכנסים בין-ארגוניים [כגון עולמות ואייקון]
ה. יצירת ומיסוד קשר עם שגרירות יפן

3. פיתוח הקהילה – זהו אולי התחום המרכזי שבו אתכוון לפעול
א. יצירת מאגר פעילים גדול לפעילויות שונות של אמא"י והכשרתם לאיש תפקידי סגל שונים
ב. הפיכת אמא"י לארגון גג למטרות הקהילה. כארגון, אמא"י יכול לעשות דברים שאדם אחד לבד לא יכול לעשות. אשמח לספק קורת גג ועזרה לפרוייקטים ורעיונות שאנשי קהילה מעוניינים להרים.
ג. יצירת פעילויות חודשיות או דו חודשיות קבועות. כגון – הקרנות, הרצאות, אירועי קוספלי ומסיבות. זאת בכדי להדק את הקשר בין אמא"י לקהילה, ולחזק את הקהילה.

ברצוני לכהן כיו"ר אמא"י, אני יודע לנהל צוות, יש לי את החזון הדרוש לאמא"י כרגע, ואת הכלים להפכו למציאות

אשמח לענות לשאלותיכם,
אמיר כהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.