[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - קוספליי ומסקרייד בכאמ"י 09

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 16, 2024 11:55 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 20 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 15, 2009 12:08 am 
סמל אישי של המשתמש

שלום חברים,
באיחור קל הגיע הזמן לפתוח אשכול לגבי הקוספליי והמסקרייד בכאמ"י 09, למען יראו וייראו וגם עתיד טוב יותר. קוראים לי בוריס רודמן והייתי אחראי על הקוספליי והמסקרייד בשני הכנסים הקודמים, הארוקון 09 וגאקקון. התחרות הפעם תהיה דומה במבנה לקודמותיה, כרגיל עם שיפורים ולקחים מאירועי עבר וטעויות חדשות לחלוטין!. תרגישו חופשיים לפרסם כאן כל תגובה ושאלה שיש לכם, ובבקשה תשמרו על רמה בסיסית של נימוס.

הרשמה מוקדמת לתחרות
כדי לייעל את השיפוט בכנס נפתחת הרשמה מוקדמת ברשת. ההליך הזה נועד לקצר זמן בשיפוט עצמו והוא יעזור לכולנו. אם אתם רוצים להתחרות ויש לכם כבר תמונות מהתחלת התחפושת (או הכל אם כבר סיימתם), תשלחו את הפרטים לאימייל kami.cosplay@gmail.com, כשהכותרת של האימייל מתחילה ב- "הרשמה לתחרות" וממשיכה בשם שלכם (לדוגמא - "הרשמה לתחרות, בוריס רודמן", אם אני הייתי שולח לעצמי כזה אימייל). באימייל עצמו יש למלא את השדות הבאים:
• שם מלא
• שם הדמות (עברית ואנגלית)
• הסדרה/משחק/מנגה/אחר ממנו נלקחה התחפושת (עבית ואנגלית)
בנוסף אפשר ורצוי להוסיף תמונות והסברים על איך הכנתם או מכינים כרגע את התחפושת.

אם מדובר בהרשמה של זוג או קאסט, יש למלא את השדות הנ"ל עבור כל המשתתפים (חוץ מהסדרה ממנה הדמויות, שהיא זהה לכולם). מיותר לציין שאם תשלחו את התמונות מוקדם, נדע למה לצפות כשנפגוש אתכם בשיפוט ונוכל להעריך יותר טוב את הקוספליי.

הרשמה רגילה לתחרות
ההרשמה תיעשה מחוץ לכיתות השיפוט. לאחר ההרשמה יש להישאר באזור הכיתה עד הכניסה. לא תהיה חריגה ממסגרת הזמנים המתוכננת וההגעה בזמן היא על אחריותכם. אנו ממליצים בתוקף לא להגיע לקראת סוף התחרות למקרה שיהיה תור.
הפרטים שיהיה על הנרשמים למלא הם אותם פרטים שכתובים לעיל (שם, מין, גיל, שם הדמות ושם המקור לתחפושת)

פינת צילום
פינת צילום תוקם בכנס עבור קוספליירים שירצו להצטלם בכנס בנחת מול רקע אחיד ובלי הפרעות העולם. הפינה תתופעל בין 11:00 ל- 13:30. תהיה אפשרות גם להצטלם עם רקע ירוק, כך שמי שירצה יוכל לערוך אחר כך רקע פנימה.‏

הקטגוריות
הקטגוריות אינן סופיות בשלב הזה:
• הקוספליי הטוב ביותר – מקום ראשון, שני ושלישי.
• הקוספליי הטוב ביותר לזוג – מקום ראשון ושני בלבד.
• הקוספליי הטוב ביותר לקאסט – קבוצה של 3 אנשים או יותר, מקום ראשון, שני ושלישי.

הנחיות וכללים
• יש להביא תמונות מתהליך הכנת התחפושת ותמונה אחת או יותר של הדמות אליה מתחפשים. מומלץ להדפיס את התמונות
• אין להשתתף ביותר מקטגוריה אחת.
• מתמודדים שיתפרעו ויסכנו אחרים ב"קרבות קוספליי" יפסלו מהתחרות (יתכן כי גם יורחקו מהכנס). בנוסף יש לציית לתקנון ההתנהגות המפורסם באתר הכנס.

המסקרייד
כמו בכנסים הקודמים, גם הפעם תחרות הקוספליי תלווה במסקרייד – אירוע שבו אתם יכולים להציג מערכון משלכם עם תוכן הקשור לעולם האנימה,מנגה, משחקי וידאו ותרבות מזרח אסיה בכלליות. המערכונים יהיו מוגבלים בזמן (כ- 5-7 דקות, עם אפשרות להארכה). להרשמה למסקרייד יש לפנות לכתובת האימייל - kami.cosplay@gmail.com.
יש לתאם סופית שבוע לפני הכנס את כל ההכנות הנחוצות למערכונים (מוזיקה, וידאו, מצגות, מיקרופונים). במידה ולא קיבלתם תשובה תוך יומיים שלושה משליחת האימייל ניתן לכתוב כאן לברר לגבי מענה.

זמני האירוע
השיפוט יתרחש בשעות 11:00-14:00, אין להגיע לכיתת השיפוט לאחר מכן ואנו ממליצים בתוקף למתמודדים להגיע בהתחלה. שילוט במתחם הכנס ימוקם כדי לכוון את המגיעים וניתן יהיה גם לקבל הכוונה בדוכן אמא"י.
‏תחרות הקוספליי ולאחריה המסקרייד יתחילו ב- 16:30 יסתיימו ב- 19:20, כאשר חצי שעה מתוכם תוקדש למחזה של פורי גורוטה.

מילים אחרונות:
תחרות הקוספליי היא תחרות שבאה לעודד יצירה מתוך הקהילה. זוהי פשוט הדיעה שלי ושל רבים נוספים שהוגן ונכון לשים דגש על תחפושות שהוכנו לבד יותר מאשר על אלה שנקנו או נעשו אצל תופר/ת. עם זאת, אנחנו יודעים להעריך יופי והשקעה לא משנה מאיזה מקור ותמיד נשמח להעלות לבמה גם אנשים שלא יצרו בעצמם את התחפושות שלהם.

המון בהצלחה לכל המתמודדים, ושיהיה לכולנו אחלה של קוספליי.

נערך לאחרונה על ידי Quetzalcoatl בתאריך ה' אוגוסט 06, 2009 12:34 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: שאלה...
הודעהפורסם: ו' יולי 17, 2009 11:52 pm 
סמל אישי של המשתמש

אני רוצה להשתתף בתחרות, וזו תהייה הפעם הראשונה שלי...
לא הבנתי על איזה קטגוריות מדברים...
:?: :?:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 18, 2009 1:34 am 

בכל תחרות קוספליי על מנת להקל על השפיטה וגם לעשות שיהייה מעניין יותר יש כמה קטגוריות שונות
הקוספליי הטוב ביותר - קוספליי יחיד, כל אחד שמעצב לבד (כמעט ללא עזרה של אחרים) קוספליי של אנימה/מנגה/משחק יכול להשתתף והקוספליי הטוב ביותר מנצח
קוספליי של זוג - שניי קוספליירים המתחפשים למשהו משותף של אותה אנימה/מנגה/משחק, בדרך כלל זוג עם קשר כלשהו מתוך האנימה יכול להיות אוייבים, קשר רונמטי, קשר משפחתי... הזוג בעל הקוספליי הכי טובים מנצח
קוספלי של קאסט - קבוצת אנשים המתחפשים לדמויות שונות מאותה אנימה/מנגה/משחק. הקבוצה בעלת הקוספליי הכי טובים מנצחת.

על מנת שלא ליצור מצב שמישהו יזכה בכמה קטגוריות (נניח: גם ביחיד וגם בזוג) כל אחד יכול להרשם לקטגוריה אחת שהיכ מתאימה לו.
אם הוא בא עם קבוצה אז כקאסט, עם כבודד, אז בודד...

בנוגע להרשמה זה כתוב יפה מאוד מה לעשות, איך לעשות ולאן לשלוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 18, 2009 8:37 pm 

נגיד ואני רוצה להירשם בהרשמה המוקדמת אבל אני יחד עם קאסט..אני צריכה לציין את זה או באותו יום של התחרות להגיע עם כל הקאסט לשיפוט באותו היום?
ויש הבדל או שיהיה הבדל אם נרשמים בהרשמה מוקדמת או שם במקום?

ומי הפריס לשד פרסה
למדני לשמוע את שירת בנות הים
או איך להשכין קנאתו של אדם,
הב
המשב
עימו הדעת תיושב

עם לנפלאות נולדת למראות שלא נודעו
רבבת ימים צעדת
ושער ראשך סיבה הוא
או אז תספר לי על מה שעשית
על כל הפלאים אשר שמה ראית
ותישבע אין בת חווה
טובת מראה וגם טובה"

השיר של ג'ון דאן מתוך "הטירה הנעה" של דיאנה ווין ג'ונס
הבית הראשון הוא נוסח של קללת המכשפהD:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 19, 2009 1:03 pm 

צריך שכל הקאסט יירשם ביחד, במייל אחד. כמו שכתוב
"
אם מדובר בהרשמה של זוג או קאסט, יש למלא את השדות הנ"ל עבור כל המשתתפים (חוץ מהסדרה ממנה הדמויות, שהיא זהה לכולם). מיותר לציין שאם תשלחו את התמונות מוקדם, נדע למה לצפות כשנפגוש אתכם בשיפוט ונוכל להעריך יותר טוב את הקוספליי."

עדיף ליהרשם לתחרות בהרשמה מוקדמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 21, 2009 9:37 pm 
סמל אישי של המשתמש

זה בדיוק כמו שקובי אמר (ראו בזאת גושפנקה מנהלתית)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 22, 2009 12:34 pm 
סמל אישי של המשתמש

אולי זה לא בדיוק המקום לשאול אבל זה בנושא.......טוב אני ישאל כבר משהו יודע איפה אפשר לקנות צבע לשיער שיורד אחרי שטיפה?
אה ואני צריכה לצבוע את השיער בלבן סגול... כן צבע לא רגיל חחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 22, 2009 1:32 pm 
מנהל הפורומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 22, 2009 9:21 pm 
סמל אישי של המשתמש

וגם: אנחנו לא יודעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 23, 2009 5:46 pm 
סמל אישי של המשתמש

תודה.......וסליחה :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 24, 2009 11:07 pm 

שאלה.
מה אם אני רוצה להשתתף אבל לא תפרתי את רוב הקוספליי? כלומר, את הרוב קניתי\שיפצתי קצת וכד'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 25, 2009 10:22 pm 
סמל אישי של המשתמש

לכל הפחות תוכלי לעלות לבמה בזמן האירוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 26, 2009 1:57 am 

בכנס האחרון היה קאסט בתחרות שהרוב התחפושות שלו היו מוכנות לא על ידי הכנה עצמית, ולכן הם לא יכלו לזכות מקום ראשון וגם לא שני אפילו שהוא היה קאסט טוב.
אחד הקריטריונים החשובים ואני תומך בו זה הכנה עצמית.
אני למשל לא מכין לבד ולכן אני גם לא משתתף בתחרויות, אבל אם אני רוצה שיזכרו את הקוספליי שלי למרות שאני לא משתתף, אני פשוט מנסה לעשות קוספלי שימשוך תשומת לב ויהייה מוזר. XD

באופן אישי תחרויות אף פעם לא עיניינו אותי במיוחד בנוגע להשתתפות בהן אבל אני אוהב לראות את הקוספליי השונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 26, 2009 10:14 am 
סמל אישי של המשתמש

זה בדיוק העניין - גם אם התחפושת שלך לא הוכנה לבד, אם היא מושקעת ויפה גם אנחנו רוצים שהיא תוצג על הבמה בשביל כולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 26, 2009 11:28 pm 

אוקיי, תודה. ^^

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 28, 2009 4:02 am 

שאלה בקשר למסקרייד - יש הגבלות כלשהן? וחובה להשתתף בתחרות כדי לעשות אחד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 29, 2009 9:08 pm 
סמל אישי של המשתמש

אין חובה להשתתף בתחרות. לגבי הגבלות, צריך לשלוח לנו מידע לגבי מה אתם רוצים העלות, עד כדי תסריט סופי או חזרות של המופע כדי שנוכל לדעת מה יהיה על הבמה לפני שנוכל לאשר זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 01, 2009 7:24 pm 

רציתי לדעת, עד מתי אפשר (או רצוי) לשלוח מיילים בשביל ההרשמה המוקדת.
תודה. (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 02, 2009 11:26 pm 
סמל אישי של המשתמש

עקרונית אפשר גם עד היום שלפני, זה רק עוזר לייעל ולהאיץ תהליכים בזמן הכנס. עם זאת, רצוי שזה *לא* יהיה ביום שלפני כי אז יש סיכוי שאני לא אספיק לעשות עם זה כלום :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 06, 2009 12:36 am 
סמל אישי של המשתמש

עדכונים:
בשעה טובה עלה וכולל מידע כללי (שיש כאן) ומידע על השופטים שישפטו בתחרות (אין כאן).

בנוסף, עודכנו בהודעה הראשית שלעיל הנושאים של פינת הצילום ושעות האירוע עם מידע כללי וזמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 20 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.