אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 10:07 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 11, 2014 12:39 am 

שם: אורי מרקוביץ'

רזומה:
* חבר וועד מהקמת הארגון (פרט לקדנצית 2010-2011)
* חלק מצוות ניהול כנסי הארגון מאז הארוקון 2012 (אם זה בליווי או בניהול ממש)
* אחראי על פרויקט המנגה קפה מזה שנתיים וחצי
* אחראי דוכן אמא"י מאז אייקון 2011
* הייתי במגוון תפקידי סגל בכנסי עבר
* אחראי גם על אירועי קטנים יותר (לדוגמא, הייתי מהמארגנים של יום יפן במאי האחרון)
* מעביר הרצאות בתחום בפן הסברתי והעשרתי

מצע:
לכבוד זה שזאת אינה התמודדותי הראשונה, אקצר הפעם ואתם תמיד מוזמנים לקרוא את המצע הקודם שלי.
גם השנה בכוונתי להמשיך לקדם את מה שחשוב לי במטרה לראות עוד אנשים שעושים ולראות עוד פעילויות שקורות.
יכול להיות שבשנה הקודמת לא הצלחתי במטרה זאת כמו שרציתי כיוון שמצאתי את עצמי פועל במישור הרבה יותר מעשי (חלק בניהול הארוקון וכאמ"י) והיה קשה למצוא זמן לפרויקטים אחרים באחראיותי.
טרם הקדנציה הקרובה אני מצהיר שבכוונתי להוריד הילוך בנושא הכנסים כדי להקדיש זמן לפרויקטים אחרים שחשובים לי, לדוגמאת המנגה קפה או הרצאות בית ספריות.
יש עוד הרבה שנשאר לי לעשות ולכן הייתי שמח להיבחר לקדנציה נוספת כדי להמשיך לקדם את התחום הלאה.
מקווה מאוד לקבל את קולותיכם, ואשמח לענות על שאלות.
יום טוב וחודש בחירות מעולה לכולם~

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 13, 2014 10:56 pm 

היי אורי :)
אתה אומר שאתה רוצה להשקיע פחות בכנסים כדי שתוכל להשקיע יותר במנגה קפה ובהרצאות הבית ספריות.
תוכל לפרט קצת יותר על שני הפרויקטים האלה? (כלומר האם אתה מתכוון לעשות בהם משהו שלא נעשה עד כה, או להמשיך במתכונתם הנוכחית אך בצורה טובה יותר כי לא יהיו הסחות דעת של כנסים?)

שיהיה בהצלחה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 11:34 am 

שלום שרון, תודה לך ובקשר לשאלה:

בפרויקטים המצוינים קל לי לראות איך פינוי זמן מעבודה על כנסים יכול לתת לי זמן לעבוד עליהם גם כן.

במישור של ה"מנגה קפה" - לשם התחלה, אני יכול לחזור לניהול שוטף של הפרויקט עד שיימצא מנהל עם פנאי ומוטיבציה לתפקיד. אני בינתיים מנסה כמה מתכונות חדשות כדי למשוך אנשים וכבר בימים אלו מדובר על החזרת הפרויקט חודש הבא עם מספר שיתופי פעולה. ברגע שיש ניהול שוטף תקין שלא מופרע על ידי פרויקט כבד כמו כנס, אפשר לדאוג לפרסם כל פגישה חודש מראש ולא שבועיים מראש כמו המצב כרגע, ואפשר לנסות לחשוב על רעיונות לשפר את הפרויקט - לדוגמאת פגישות כלליות יותר ולא כאלו שסובבות כותר ספציפי פעם בכמה זמן.

במישור של הרצאות בתיכונים - לדבר הזה יש 2 חלקים מבחינתי. מצד אחד אני מתכנן בתחילת קדנציה במקרה שאבחר לפנות לספרנית ממקיף ט' ראשל"צ כדי להרים עוד הרצאה (שנה שלישית ברציפות) אצלם, אך מצד שני, במידה ויהיה לי זמן פנוי, אני אוכל לקדם את זה בצורה יותר אקטיבית וברורה במישור של לבצע פניות של ממש ולא רק לספק שירות למי שרוצה. עד כה כל ההרצאות נוצרו מיוזמה של בתי הספר שפנו אלינו, במקרה ויהיה יותר זמן נוכל להקדיש משאבים לבצע פניות יזומות בעצמנו, לגייס עוד סגל מרצים, ולקחת את הבסיס שאני ואור עשינו (יצרנו סוג של "ערכת הרצאה בסיסית" שאפשר להביא לכל מרצה שסומכים עליו כדי לשלוח אותו להרצות), ואולי גם להכין סוג של "מערך שיעור" בנקודות כדי להשתמש בו ככלי שיווקי לבתי ספר של "מה אנחנו מציעים?"

אלו סתם חלקים מתכנונים שדורשים זמן ומשאבים ומקווה שבמקרה ואבחר יהיה לי את המשאבים הנחוצים כדי לקדם את הפרויקטים כמו שציינתי למעלה.

מקווה שזה ענה על שאלתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 22, 2014 4:47 pm 

אמרת שיש לך עוד הרבה דברים שתרצה לקדם אם תיבחר הקדנציה הזאת.
תוכל להביא מספר דוגמאות כלליות?
או שהכוונה שלך הייתה רק להרצאות בבתי ספר והמנגה קפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 3:13 pm 

טוב, הייתי מאוד עסוק בעבודה על הרבה דברים, אז אגיב עכשיו.

שי - יש לי עוד מה רעיונות, ויכול להיות שיצוצו רעיונות חדשים במהלך השנה, אך נמאס לי מעט מלהבטיח את הירח ולהזכר שאלו רק בגדר הבטחות ולכן השנה החלטתי לשים במצע שלי התמקדות בדברים שאני חושב שהם עדיין לא "להבטיח יותר מדי", בתקווה להצליח לספק הרבה יותר מזה. ההתמקדות שלי השנה תהיה יותר בפרויקטים מאשר בכנסים מבחינת התפיסה שלי לעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.