[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מס' 4 לוועד אמא"י, רענן פיקלר

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 16, 2024 8:53 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 20, 2013 7:04 pm 
סמל אישי של המשתמש

שם: רענן פיקלר

רזומה:
-במשך כשנתיים וחצי בטווח השנים של 2009-2013 עבדתי כסגן מנהל ואחראי סניף בית קולנוע גלובוס בהוד השרון. במסגרת תפקידי עבדתי עם סכומי כסף גדולים, הכשרה ופיקוח על עובדים חדשים, "כיביתי שריפות" שצצו(בעיקר בתקופות חגים שהיו עמוסות ביותר) ועוד מבחר עבודות שקשורות לניהול קופה, לקוחות ומשרד.

-התחלתי ללמוד הפקה בשנה א' של לימודי קולנוע ב"מנשר לאומנויות" ואת הניסיון והידע שלי בתחום צברתי במהלך עבודה על סרטים שלי ושל אחרים, וכמו כן, על סטים מקצועיים של סדרות ישראליות(וסרט אחד).

מצע:
את הכנס הראשון שלי, כנס האנימה הראשון שהיה בארץ, אני זוכר עד היום כאחת החוויות המרגשות, מלהיבות ומיוחדות שזכיתי להרגיש בחיי. ההרגשה שפתאום אני פוגש כל כך הרבה אנשים(וחברים) שאוהבים את אותו הדבר שאני כל כך מתחבר אליו ונותנים לעצמם להביע את ה"אני שלהם" בצורה שהם רוצים (בתקופה ההיא אנימה ומנגה היו דברים דיי פסולים בארץ, ולא מעט אנשים הסתירו את התחביבים שלהם בעקבות מגוון רחב של חששות ודעות קדומות שהיו שגורות בציבור).

היום אני מגיש את מועמדותי אחרי שנים שבהם נמנעתי מלהשתתף ב"הרמת כנסים" מתוך חששות מאחריות/חוסר ידע, עצלנות והסיבה הגרועה ביותר, לקיחת אמא"י והוועד כמובנים מאליהם.
ועכשיו, כאשר יש מחסור במתמודדים, למרות דעות קדומות, תלונות וחששות. אני מרגיש את אהבתי לאנימה, מנגה ולקהילה יותר מכל. האהבה החזקה הזאת שבוערת בי כבר 10 שנים ומעולם לא פחתה, אפילו התחזקה והתעצמה(גם בתקופות שבהן לא הייתי מסוגל להגדיל את הקשר שלי לתחום מעבר להזנה למוסיקה יפנית ושחזור בראש של סצנות אהובות מסדרות).

ולסיום, זוהי רשימת המטרות שלי, ברמה המדויקת, בנוגע לרצונות וציפיות שיש לי מעצמי במידה ואבחר כחבר וועד:
-לבחון את הדרך להחזיר את כמות הכנסים למספר שאליו התרגלנו
-להגדיל ו/או לשפר את החשיפה לאנימה ומנגה כתחביבים ואומנויות בארץ
-להרחיב את ספקטרום הפעילויות שהאגודה מרימה ו/או לוקחת בהם חלק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 25, 2013 7:21 pm 

במצע שלך ראיתי מטרות מאוד רחבות-היקף (הגדלת החשיפה לאנימה ומנגה כתחביבים בארץ והרחבת ספקטרום הפעילויות שהאגודה לוקחת בהם חלק). תוכל לפרט יותר על כל אחת מהן? כלומר, איך אתה חושב להרחיב את החשיפה לאנימה ומנגה בארץ, ולאיזה כיוונים אתה רוצה להרחיב את ספקטרום הפעילויות באגודה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 26, 2013 1:09 am 
סמל אישי של המשתמש

רענן שלום,

שיהיה המון בהצלחה,

אני מבין שעד עכשיו לא היה לך בכלל ניסיון בארגון או ניהול בקהילה אבל אני מאמין באופן
אישי ששיקול דעת אומר הרבה מאוד על בן אדם, לכן הייתי רוצה להציג בפנייך סיטואציה
היפותטית (כל קשר בינה לבין המציאות מקרי בהחלט) ולשמוע כיצד היית מגיב:

"אנחנו נמצאים בחודש יוני, ההכנות לכאמ"י נמצאות בעיצומן, נכון לרגע זה סגל הכנס כולל
מנהל ו4 בעלי תפקידים עיקריים, במקביל לכנס שמתכונן לתחילת אוגוסט מתוכננת מסיבת
סוף הקיץ לסוף אוגוסט שמנוהלת כרגע ע"י חבר וועד, ופגישות של מועדוני קריאה מתקיימות
כרגיל ע"י המנהלים שלהם (וחבר וועד אחראי עליהן). 2 מחברי הוועד אינם זמינים לתקופה הקרובה.

מנהל כאמ"י יוצר איתך קשר ואומר לך שהלחץ משפיע עליו בצורה מאוד רעה והוא אינו מסוגל
להמשיך יותר לכהן בתפקיד, במקביל שגרירות יפן בישראל יוצרים איתך קשר ומבקשים לסייע
בהקמת הכנס ואתה מקבל מכתב בדואר אמא"י שמציין שקבוצה לא מוכרת מתכננת כנס משלהם
לסוף הקיץ."

מה אתה עושה?

(אל תדאג מהעבודה שבסיטואציה ההיפותטית הזו מאוד התרכזתי בנושא "כנס",
יש לי גם שאלות בנושאים אחרים לעתיד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2013 1:50 am 
סמל אישי של המשתמש

תשובות:

VurskariSaveelan:
תודה על שאלתך. אומנם כתבת אותה כשאלה ארוכה אבל אני אענה עליה בחלקים;
-להגדיל ו/או לשפר את החשיפה לאנימה ומנגה כתחביבים ואומנויות בארץ
הייתי מאוד רוצה שלפני כנסים(כמא"י והאנאמי), מן הסתם לא כל כנס ולא בכל שנה, נפנה לעיתונים ואתרים בסגנון YNET שהם גם חדשותיים וגם כותבים על תכנים אחרים, בהצעה שיסקרו אותם או יראיינו חברי וועד של אמא"י, או אולי אנשים ייצוגיים מהקהילה.
בעוד שאולי את העיתונים יהיה קשה יותר לשכנע(תלוי בעיתון), אני מאמין שאתרי אינטרנט לא רק שיהיה משמעותית קל יותר, אלא הם גם ישמחו להזדמנות לשמוע על תכנים שאינם נפוצים ולכתוב עליהם.

-להרחיב את ספקטרום הפעילויות שהאגודה מרימה ו/או לוקחת בהם חלק
הכיוון שעליו אני חושב הוא החיבור של האוטאקו הישראלי עם התרבות וההוויה היפנית בצורה ממוקדת ועניינית(את הכנסים אני רואה כמקור לכיף ועניין, אך למעשה אני אינני חושב שלומדים שם הרבה על יפן עצמה).
1) ההתחלה שעליה חשבתי(ולמעשה בוצעה ממש לאחרונה) היא אירועי קריוקי. שהוא גם יחסית מאוד פשוט להפקה כיוון שישנם מקומות מסודרים לכך, ואם לא אז אפשר בקלות לארגן את הציוד ולשכור מקום גם לא אמור להיות מסובך.
לסיכום, הייתי רוצה לארגן יותר אירועים כאלו(נגיד... אחד ברבעון).
2) עוד מחשבה שעלתה לי היא למצוא בית ספר לבישול או קורס ולפנות אליהם כארגון אמא"י ולשכנע אותם להציע את הקורס לקהילה במחיר נמוך כך שגם הקהל הצעיר יותר יהיה מסוגל לממן זאת.
3) בדומה לכך, לפנות לבתי ספר ללימוד שפות ששם מלמדים יפנית ולראות מה ניתן לעשות בגזרת הזאת. כי בניגוד לקריוקי ובישול שהם יותר נישות של תחביבים, אני חושב שלימוד השפה היפנית יהיה מושך לכמות גדולה בהרבה של אנשים.

VurskariSaveelan, אני מקווה שזה ענה לשאלות שלך!

JhoneyG, עכשיו תורך.
שאלה נהדרת שמזכירה מאוד שאלות של ראיונות עבודה בחברות גדולות. אבל הבעיה בה שהיא כה ארוכה ויש כל כך הרבה משתנים שתלויים בתשובה שיהיה לי מאוד קשה לענות עליה ברמה מדוייקת לחלוטין, אבל הנה השתלשלויות אירועים שאני יכול לכתוב עליהם עכשיו, ברגע.

אז בסיכום, יש כמא"י, ורק המנהל ושני אנשים(אני אחד מהשניים) שמרימים אותו. המנהל רוצה ללכת. מה עושים?
א. מה המצב של הכנס? - אם הוא כבר דיי סגור ורוב העבודה היא "העתק הדבק" מכנסים קודמים, לא צריכה להיות בעיה גם אם לאף אחד מאיתנו אין ניסיון בהרמת כנסים.
- אם הכנס בחיתוליו ולאף אחד מאיתנו אין ניסיון בהרמת כנס. אולי יהיה לא רע שאחרים ירימו כנס אחר אם הם כבר התחילו. אולי אפילו אנחנו(השניים) נציע שנצטרף אליהם ונעזור בהקמתו. במיוחד אם גם הקבוצה הזאת לא בהכרח מנוסה. בכך שכולנו נעבוד יחד כולנו נצבור ניסיון וידע, בזמן שכן יהיה כנס לקהילה.
- אם הכנס בחיתוליו ולשנינו יש ניסיון בהפקת כנסים, אז למה שלא פשוט נרים אותו(משפט של אדם שלא יודע למעשה כמה קשה זה), אבל נניח שזה פחות קשה מהדימיון, או ששנינו ממש מנוסים. אז מניח שנקיים אותו לפי מיטב יכולתינו(שאולי יהיה זהה למצב שבו כל החברים עובדים עליו רק שבמצב זה שנינו נהיה עייפים בהרבה)

ב. אני מניח שכאשר אתה מתכוון לכך ששגרירות יפן פונה אלי זה בנוגע לכנס האנאמי?
אני חושב שלאור כך שהוא איננו משתנה יותר מידי משנה לשנה(?) אז גם כאן לא צריך להיות מסובך מידי.

ג. הסוגייה הכללית של קבוצה מתחרה שמרימה כנס.
ברמה העקרונית, אין לי יותר מידי מה לעשות בנושא. אם הם רוצים להרים כנס אז שיהיה להם בהצלחה.
אבל אחד היתרונות של אמא"י הוא שהוא כבר ארגון מבוסס, ויהיה קל יותר להגיע לאנשים, לפרסם ובאופן הכללי לשכנע קהל להגיע לכמא"י. כמו כן, אם הם חדשים לחלוטין בנושא, יש סיכוי טוב שאנשים במילא לא ייחסו יותר מידי חשיות לכנס שלהם כיוון שקהל שמגיע לכנס ומשלם מכיסו כדי להיכנס, רוצה להגיע למקום מסודר שהוקם במקצוענות. אז אני מניח שאפילו אם חברי קהילה או אנשים שפשוט אוהבים אנימה יגיעו לכנס שלהם, הם לא יוותרו על כמא"י. או שאם יאלצו לבחור מבין השניים, יגיעו רק לכמא"י.

מקווה שענה הרמה מספקת על שאלתך :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2013 12:38 pm 
סמל אישי של המשתמש

א. היות ואנחנו בחודש יוני ההכנות לכנס התחילו, הסבירות אומרת שכבר נסגר מקום לאירוע והתחילו לקבל הצעות מחיר לציוד ושירותים,
המנהל פורש מה שאומר שנשארים 4 בעלי תפקידים עיקריים לכנס (יותר מהגיוני להניח שמדובר במנהל תכנים, א. לוגיסטיקה, א.טכני, א.מתנדבים).
כפי שציינתי ישנם 3 חברי וועד זמינים כאשר אחד מהם עוסק בניהול מסיבה שאמורה להתקיים בסוף אוגוסט (השניים האחרים עוסקים בפעילות וועד שוטפת).
אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שחברי הסגל של הכנס מכירים את העבודה, אתה מגיע עם הידע שיש לך נכון לרגע זה, ואני אקל עלייך ואגדיר שחבר הוועד השני
שעליו דיברת הוא חבר וועד ותיק.

ב.אירוע האנאמי הוא אירוע של העמותה לידידות ישראל יפן, התכוונתי שהשגרירות פונים אל הוועד ורוצים לסייע בהרמת הכנס המדובר.

ג.אני אשמח לשמוע את הדעה שלך לגבי קבוצות מתחרות שמרימות אירועים בקהילה ואת השיקולים שלך לצעדים שניתן לעשות בכדי לתמוך או למנוע מצב שכזה.

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2013 12:48 pm 

רציתי רק לחדד קצת ולומר שאירועי קראוקה הם לא משהו שהתחיל לאחרונה, אלא רצים בערך כל חצי שנה כבר מאז 2008 למיטב זכרוני. פרט לכך, תודה על התשובות, ובהצלחה בבחירות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2013 5:10 pm 
סמל אישי של המשתמש

VurskariSaveelan - בדר"כ הקראוקה היה תמיד חלק מאירועי אמא"י השותפים, כאשר היה אירוע גדול מספיק היה בו חדר קראוקה.
אירוע קראוקה שעומד בפני עצמו כאירוע התרחש למיטב זכרוני החודש בפעם השנייה מאז קום הארגון, ולהבנתי במידה והכל הלך חלק בארגון
ובתכנון שלו (כולל רווח/הפסד כספי) הכוונה היא להפוך את זה לאירוע תדיר שיערך אחת לתקופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2013 5:35 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.