[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מס' 2 לוועד אמא"י, לזבניק איליה

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 16, 2024 10:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוגוסט 03, 2013 5:05 pm 
סמל אישי של המשתמש

שם:
איליה לזבניק

רזומה :
* הארוקון 2012 – צוות טכני
*כאמ"י 2012 – צוות טכני
*הארוקון 2013 – ע.טכני

מצע:
אחרי שנתיים(שכן,אולי זה לא כל כך הרבה זמן) מאז שהתחלתי להיות פעיל ולהתנדב בתחום הכנסים החלטתי שאני שאני רוצה לקחת את המעורבות שלי בתחום צעד אחד קדימה ולנסות לעשות את כל מה שביכולתי לממש את המטרות שיקדמו את הארגון ואת מטרות הארגון.
רוב האינטרסים שלי הם מאוד גנריים, כמו לקדם את התחום בארץ כמה שיותר ורק לשפר את כל העבודה שנעשתה עד כה וכמובן יש גם כמה נושאים יותר בוערים מעבר למטרת הארגון היותר גדולה כרגע שברצוני לציין.
הנושאים האלה הם :
* הנגשה של הארגון לאנשים שפחות מכירים את הארגון מקרוב למרות היותם מתנדבים/פעילים בקהילה על מנת לצרפם בשלב כלשהו בעתיד.
* גיוס והכשרה של חברי סגל חדשים לכנסים הקרובים שתתפרש לא רק בזמני הקמת הכנסים אלא גם בין כנס לכנס.
נושאים פחות בוערים שברצוני לקדם הם:
* הנגשה של התחום והארגון לקהל שבעבר הייתה פחות אינטרקציה ופרסום כלפיו,למשל באירוע ההקרנה האחרון של אמא"י הגיע קהל בוגר יותר יחסית מאשר לשאר אירועי העבר.
*קידום אירועים שפונים לקהל שטרם הייתה אינטרקציה רבה איתו בעבר.

זה היה הצד הבירוקרטי של המצע שלי,חשוב לי לציין שאני אני לא הולך להפסיק את הפעילות שלי בתחום לעתיד הנצפה וזה תחום שקרוב לליבי ואני רוצה לעשות כמיטב ביכולתי לשפר את המעמד של התחום בארץ כמה שיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 05, 2013 12:31 pm 

כמה שאלות:
1. מה הייתה לדעתך נקודת השיא של אמא"י השנה?
2. אמא"י ספגה לא מעט אש השנה (ביטול כאמ"י, לצורך העניין), כיצד לדעתך ניתן לשפר את התדמית של הארגון?
3. כיצד אתה מציע לגייס ולהכשיר חברי סגל לאירועי תוכן? וכיצד אתה מציע למשוך "מתנדבים ופעילים" לתפקידים כאלה?
3. אילו צעדים אתה מציע להתמודדות עם בעיות מבניות וכלליות קיימות (פרוייקטים שדורשים שיקום, כמו הספרייה ומנגה קפה; בעיות בכנסים - מקום וכו')?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 13, 2013 10:31 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

קודם כל, הרשה לי לברך אותך על הגשת המועמדות ולאחל לך בהצלחה! שמח לראות אותך בין המועמדים.

עתה לשאלה הקצרה שלי - האם תהיה מוכן לקחת על עצמך את תפקיד היו"ר במידה וזו תהיה אפשרות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 14, 2013 11:34 am 
סמל אישי של המשתמש

קודם כל מצטער על הדיליי.

akirekaeru:

1. אם נתייחס לזה כשיא חיובי אז לפי דעתי כנס הארוקון היה השיא בשנה האחרונה גם מבחינת הארגון וגם מבחינת תוצאות בתכלס בכנס ואחריו.

2.אני חייב לציין שאני לא אוהב את השאלה הזאת כי לפי דעתי בכלל תגובת הכלל לפעולה כזאת הייתה חסרת ביסוס,אבל בכל זאת זה לא עניין של "תדמית" הארגון אלא יש צורך אולי ביותר שקיפות מול הקהילה ומצד שני יש צורך שאנשים בכלל יתעניינו במצב הנוכחי,שקיפות יכולה לבוא לידי ביטוי בעדכונים שוטפים יותר מפורטים לגבי סטאטוס של פרויקטים והתקדמותם
למשל אפשר לשים לב שכרגע הארגון עשה צעד מאוד יפה וכרגע יענה לשאלות של אנשים במין סוג של שידור שאנשים מקבלים גם כל פעם כמות מסוימת של זמן כל שבוע לשלוח שאלות והם יקבלו על זה הרבה יותר מסתם מייל יבש.

3.נתחיל מזה שאי אפשר להכריח אנשים וגם אף אחד לא רוצה להכריח אנשים בכוח לעשות משהו כי הכל בהתנדבות,יש אולי אפשרות לשווק טיפה את העניין לקהילה כי להיות סגל זאת פשוט הדרך הכי טובה לתרום ולהראות את התמיכה בתחום,לגבי הכשרה יש כמה דרכים לעשות את זה ואני מניח שהדרכים ישתנו פר תפקיד כי רוב התפקידים ממש לא דומים.
ניתן להכשיר מתנדבים לסגל בכנסים בתקן של "צל" למנהלים,אבל הכשרה שהיא נטו רק בזמן הכנס יכולה להיות לוקה בחסר ואני מציע הכשרה ארוכה בזמן רוב השנה ולא רק בכנסים,לשתף את המתנדבים במכניקות הפנימיות של התפקידים.

4.אלה דברים שדורשים הכרה פנימית יותר של הפרויקטים השונים,יש לי היכרות מאוד שטחית עם פרויקט הספרייה אז נכון לכרגע הייתי מעדיף לא להגיד כלום עד שלא אכיר יותר עובדות בשטח.
לגבי פרוקיטים שאני יותר מכיר,מנגה קפה לא בבעיה במיוחד,כן כמובן שיכולים לבוא יותר אנשים אבל הבעיה היא פחות באיך הפרויקט מתנהל אלא זה על מה בדיוק מדברים שם,אי אפשר לבחור מנגה שמרצה את כולם ומנסים לגוון כמה שיותר וכשיש מישהו שלא אוהב מנגת שוג'ו או מנגת אצ'י הם פשוט לא יגיעו..אז זאת יותר בעיה של גישה של אנשים לזה.
ושוב כמו בגיוס מתנדבים או כל דבר אחר שיש לרוב האנשים רק היכרות שיטחית עם פרויקטים,צריך לנסות לשווק את העניי בדרך אחרת שיפנה לקהל שלא פנו אליו בעבר וזה יכול לשנות את הגישה של האנשים שלוקחים חלק בפרויקט.

Random Otaku:
קודם כל תודה רבה.
ושנית התקלת אותי,אני בהחלט מאמין שבין הרצים כרגע יש מתמודדים הרבה יותר טובים ממני לתפקיד היו"ר,אבל במצב שזה יגרום לאי יציבות או שזאת פשוט תיהיה האופציה הכי טובה בשביל האירגון אני אקבל את התפקיד ואמלא את החובותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 14, 2013 12:16 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

איזה מתמודדים נוספים? אני רואה רק אותי ואותך בינתיים. E:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 25, 2013 7:16 pm 

דיברת במצע שלך על קידום אירועים לקהל שלאמא"י לא הייתה איתו אינטראקציה בעבר. אני מניח שאתה מתכוון בכך בעיקר לקהל מבוגר יותר - כדוגמה הבאת את ההקרנה. תוכל לפרט יותר על יוזמות שאתה חושב עליהן, בין אם הן כבר קיימות וכוונתך לקדמן ובין אם לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 26, 2013 1:20 am 
סמל אישי של המשתמש

איליה שלום,

שיהיה המון בהצלחה,
אשמח אם תוכל לפרט 2 דרכים מעשיות בהם תוכל להשיג כל אחד מארבעת המטרות העיקריות שלך,
לצורך העניין הייתי מעדיף דרכים שאתה מאמין שיעבדו בטווח זמן של מקסימום 3 שנים מרגע שנבחרת.

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 07, 2013 9:19 pm 
סמל אישי של המשתמש

VurskariSaveelan

יש לי רעיון לאירוע שהדגש שלו יהיה לקהל בוגר יותר אך זה לא אומר בהכרח שזה 18+ חובה.
אני חשבתי על איזשהו סרט שיכול להיחשב לבוגר ולשלב באותו ערב הרצאה (בתקווה שאפילו יותר מאחת) וההרצאות כמובן גם יהיו בוגרות ומעמיקות
לא משהו בסגנון של "מי הדמות הכי חזקה/מגניבה" אלא יותר ניתוח פסיכולוגי של דמות או של נושא מרכזי בסרט.

THATS FROM THE TOP OF MY HEAD כמו שאומרים.

JhoneyG

* פרסום,מה לעשות ואחרי הפיאסקו שקרה לפני כמה חודשים היה איזשהו "איבוד אמונה" בארגון ואני מניח שיש צורך בלא רק לפרסם את הארגון אלא גם למצוא דרך לגשת לכמה שיותר אנשים ולהסביר להם את המצב הקיים ולמה החלטות X Y וZ הוחלטו ולא רק להכריז שדברים הוחלטו.
זה יכול להיות משהו אינטרנטי,וגם איזושהו "אירוע" שבוא אנשים שמתעניינים יכולים להגיע לQ&A גם אם לא פעילים או מתנדבים אפילו.

*אני חושב שיש פה צורך לעשות SCOUTING לאנשים פוטנציאליים בנוסף (שוב) לפרסום שיש תפקיד סגל פוטנציאלי פנוי לכנסים הקרובים.
איך להכשיר?כבר לכנס הקרוב בנוסף לתפקיד של א. טכני (סתם זורק באוויר P:) להביא עוד בן אדם שיהיה לא על תקן ע. או יועץ אל כסוג של "צל" שיכול גם לעזור אבל המטרה שלו תיהיה לצפות בעבודה מהצד וגם תוך כדי וככה יהיה הרבה יותר קל לזרוק את הבן אדם למים בפעם הבאה
כמובן כל זה יכלול תקשרות רצופה לפני הכנס ואחרי.

*לנסות להשקיע בתחומים חדשים יותר,שוב כמו אירועים לקהל יעד מבוגר יותר.
ראה מה שהגבתי למי ששאל מעלייך. (זה מתייחס ל3ו4)

כמובן שכל מה שאמרתי צריך להיעשות לא בחאפריות אלא צריך לגבש רעיון משותף עם עוד חברי ועד ולראות מה כל אחד חושב ולמצוא עמק שווה,להגיד שאני חושב על להרים אירוע X לא שווה כלום בתכלס כרגע.

בכלל בעייתי לשאול "איך אתה הולך דברים" כשאני לא עומד לפעול כתא בודד במיוחד כשאתה עוד שואל על תוכניות לכמה שנים.
אני הולך להציע הצעות שאני חושב עליהם ואם הדבר יראה לנכון רק אז אפשר יהיה לדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:11 am 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

פיאסקו? אשמח אם תוכל להסביר למה בדיוק את מתכוון, כולל התייחסות לקביעה על 'איבוד אמון' שהתרחש לכאורה, כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:23 am 
סמל אישי של המשתמש

נראה לי שהלכת ישר אישית מידי.
בכל מקרה הכוונה שלי היא יותר איך אנשים שלא הבינו את הסיבות (למרות הסברים הגיוניים לגמרי) ויש כמות לא קטנה.
אני אספר לך אפילו דוגמא,באיזושהי שיחה בצבא שעברה מאנימה לשאלה הקבועה של "מה,אז אתה הולך לכנסים?" הבחור שדיברתי איתו הוציא צרור על כמה זה לא בסדר לבטל ושאפשר היה למצוא פתרון וכל שאר הדברים המוכרים.
יש פלח גדול של אנשים שפשוט באו בתגובות אנטי כאילו מדובר בארגון טרור.
ועזוב מה שאני מספר,אני בטוח שראית חלק נכבד מהתגובות בכל מיני קבוצות מתנדבים או קידום אנימה למיניהן.

לא דיברתי על משהו כלל קהילתי אגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:44 am 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

הלכתי ישיר אישית מדי? אני בסך הכל מנסה להבין את פשר הטרמינולוגיה התמוהה, בעיקר כשאתה בעצמך מראה בתגובה כי היא לא מוצדקת.

כפי שאפשר להתרשם מהשירשור המפלצתי שנוצר בהמשך לפרסום על ביטול הכנס, חוסר ההבנה היה חלקי ובהחלט לא גורף. היכן שהתגלה חוסר הבנה שכזה, הרי שאור השקיע מאמץ לא שפוי ממש בכתיבת תגובה; אם איני טועה הוא כתב מעל 60 תגובות אישיות. התגובות הללו, על ההסברים וההבהרות שלהם, הצטרפו להודעות הפרטיות בפייסבוק ולמיילים שטופלו סביב הביטול. כך שגם החלק הנעים פחות של האירוע לא תפס אף אחד עם "המכנסים למטה".

אין ספק שקיים עדיין פער בהבנה של הנסיבות הארגוניות של אמא"י בקרב לא מעט מעריצים, אבל הסיבות לכך במקרים רבים כבר אינן תלויות בארגון; דיבורים אינסופיים על "שקיפות ארגונית", כאילו זה מושג מופשט ולא רשימה של נקודות מעשיות, לא יכסו את האמת הפשוטה שמישהו גם צריך לצרוך את המידע המוצג ולעשות איתו משהו וזה חא באמת קורה.

היכן שזה תלוי בארגון, המציאות בהחלט לא מסכימה עם הקביעה הכללית והמופשטת שלך, בעיקר כשהיא מתבססת על דוגמא אנקדוטית לחלוטין - עצם זה שהיו לא מעט אנשים שכן הבינו ומבינים את הנסיבות הארגוניות עוד טרם פירוט נוסף מצידנו, ועצם זה שסגל נאטסוקון הצהיר בריש גלים כי המטרה שלו אינה לחבל בעשייה הארגונית וכי הוא מבין את הנסיבות הארגוניות, מהווה הוכחה לכך שביטול הכנס היה דווקא נקודת מבחן מוצלחת עבור השקיפות הארגונית. אפשר להתווכח על האם אפשר היה למנוע עוד 10 תגובות מתלהמות וחסרות הבנה או לא, אבל שום דבר לא תומך בהגדרה של העסק כ"פיאסקו".

כל זה לא נכתב בניסיון להתגוננות עקר (מזמין להעיף מבט בפרוטוקול יולי 2013 כדי להבין כמה אני כנה בנוגע לחולשות הארגוניות), אלא בניסיון להבין את פשר האמירה שלך; האם אתה מבין את הנסיבות ומכיר את העובדות? מה בעצם אתה רוצה\מציע לעשות כדי למנוע את "הפיאסקו הבא"? מה מקומו של "פיאסקו" כזה בסדר יום שלך, בהתחשב בכך שאירועים כאלו הם היוצאים מן הכלל ולא מייצגים כלל וכלל את העשייה הארגונית השוטפת - מעבר לטפל ולמילים הגדולות, מה העיקר המעשי והקונקרטי שלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 1:26 am 
סמל אישי של המשתמש

מובן שהחלק של האנשים האלה בקהילה אחרי כל ההסברים והמאמצים הוא לא גדול,הרצון הוא פשוט לחתור לצמצם גם את זה למינימום האפשרי.
אם הטרמינולוגיה שלי מפריעה עד כדי כך אין לי בעיה לקחת את זה חזרה ולהשתמש במונח אחר שיתאר בצורה יותר טובה את החוסר הבנה של הסיטואציה.

אגב,ממש לא הכנסתי את נאטסוקון ,הסגל או העבודה שלהם לנושא ואני גם לא חושב שהם ניסו לחבל בעשיה אירגונית כזאת או אחרת אלא ניסו למלא חור שהרגישו שנוצר להם.
ולגבי מה שקרה,אני מאמין שבנו על אנשים X שיעשו Y וכשלא נמצאו אלטרנטיבות שעונות על הקריטריונים הוחלט שעדיף שלא להרים אירוע שככל הנראה לי יהיה מספק בגלל חוסרים מסוימים,מה שאני מציע זה לפחות להתחיל ממה שעניתי לג'וני על איך אני רוצה להכשיר סגל.

ואם כבר,האירוע מראה ההפך מחוסר יכולת של הארגונית אלא להפך,הייתה פה לקיחת אחריות ואף אחד לא זרק את זה על אף אחד (באותה מידה אני בטוח שיכול היה להיווצר מקרה שפשוט מאשימים אנשים)

just to make it clear,אני לא ביקרתי את את ההתנהלות של הארגון בנושא ואני באמת ובתמים חושב שביטול הכנס הייתה ההחלטה הכי טובה.
אני רואה עכשיו שהתנסחתי לא נכון והטעות היא בידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 12 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.