אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 7:03 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 12:06 pm 

1. שם:
אביב חניה ,Dregr.

2. גיל:23

3. רזומה:
ניסיון רב בהתנדבות בכנסים (התנדבות בכנסים כבר יותר מ6 שנים).
התנדבות בכאמ"י 2010 (באנקה סאי) בתור איש צוות טכני.
ניהול אירוע חנוכה 2010.
אחראי לוגיסטיקה הארוקון 2011.
מנהל כנס כאמ"י 2011.
עוזר מנהלת הארוקון 2012.
אחראי פירוק כאמ"י 2012.
ממונה אזור ב"ש בפרוייקט הספריה של אמא"י.

4. מצע:
בעיכוב קל (מסיבות משפחתיות אישיות) להלן המצע שלי, מוגש מחדש לבחירות לארגון.

1. במהלך השנתיים האחרונות, בהן עבדתי על פרוייקטים של אמא"י בצורה קרובה לוועד, ובמיוחד בעת היותי מנהל כנס הקיץ של אמא"י (כאמ"י) לפני כשנה, הצלחתי לעזור לוועד בקידום מספר שינויי גישה של הארגון, בינהם שיטת הקידום של המתנדבים בכנסים אשר בה הארגון משתמש מאז, אני מאמין כי באם אבחר, אוכל להמשיך לקדם את אופק גיוס כוח האדם האיכותי לסגל הארגון ואירועיו.

2.העובדה שאף אני, אשר עבדתי בצורה קרובה אל הוועד מספר פעמים, לעיתים רבות מוצא את עצמי בור בנושאים שונים עליהם הוועד עובד, ופעמים רבות ראיתי בקרב החברים במועדון אמא"י חוסר ידיעה מוחלט לגבי הוועד ודרכי פעילותו, גם כאשר לעיתים היה נדמה לי שאותו הידע הינו טריוויאלי, ולרוב הסיבה לחוסר הידע לא היה מפאת חוסר רצון, אלא מפאת אי נגישות המידע.
כתוצאה מכך החלטתי שאם אבחר, אני אפעל לפתיחות רבה יותר של פעילות הוועד ודרכי הארגון כלפי הקהילה, בין אם הם פעילי אמא"י, חברי מועדון אמא"י, או ציבור קהילת האנימה הכללי.

3. התרכזות הארגון במספר קטן של אירועים גדולים במרכז הארץ, ללא קיום שום אירוע, קטן כגדול, בשאר חלקי הארץ, דבר שאני מאמין שניתן לעשות, ואם אבחר אפעל לקידום אירועים וגיוס כוח אדם איכותי עבור אותם אירועים מכלל חלקי הארץ, ולחיזוק קהילות מקומיות בעזרת פרוייקטים קיימים של אמא"י (כגון פרוייקט הספריה ומועדון קריאה), בנוסף אנסה גם לפעול לשיתוף פעולה עם גופים ציבוריים מקומיים על מנת לדאוג להפצת המידע על אירועי הארגון גם מחוץ למעגל הקהילה.

לסיכום:
באם אבחר, אני אפעל לקידום ופיתוח כוח אדם איכותי בארגון,
אני אעבוד למען פתיחות הארגון כלפי הקהילה,
ואעשה כמיטב יכולתי לקידום אירועים קטנים ומקומיים בכל רחבי הארץ.

בברכה,
אביב.

הבהרה: בעקבות העובדה שמועמדותי הוגשה מאוחר, יהיה צורך לאשר אותה באסיפה הכללית.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.