אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 12:46 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 19, 2012 7:58 pm 

שם: מעיין אלבז
כינוי: Inimi

רזומה:
• סייעת מרכזית בניהול, אירגון ותפעול כנס "אוטאקו-קון" 2009
• א. עיצוב בכנס כאמ"י 2010
• מנהלת כנס הארוקון 2011

מצע:
אפשר להגיד שתהיתי רבות כיצד לנסח את המילים שלי למצע, ולכן אני מקווה שהטקסט הבא יתמצת במידת האפשר את המטרות והסיבות שלי להתמודדות לועד.
אני חובבת תחום האנימה והמנגה מזה 10 שנים, והייתי פעילה בכמה פורומים קטנים עד לקראת שנת 2005, בה נודע לי על כנס האנימה הראשון מסוגו בארץ.
הדבר שהפליא אותי, הוא לגלות שיש עוד כ"כ הרבה אנשים שחולקים את אותם תחומיי עניין כמוני וכמו החברים הבודדים שהיו לי מתחום זה באותה התקופה.
כאשר נכנסתי לקהילת האנימה לראשונה, אפשר להגיד שהיא לקחה חלק גדול מהחיים שלי – לכאן ולכאן.
הכרתי את החברים הכי טובים שלי מתוך הקהילה, שמלווים אותי עד היום, ואני יודעת שאמשיך להיות פעילה בקוספליי או בצפייה, קריאה, במפגשים ובפורומים שונים לפחות למספר השנים הקרובות.
לכן נורא חשוב לי לתת לקהילה חזרה את מה שהיא נתנה לי.
מקצת הזמן שיצא לי להיות מעורבת באירגון פיזי של כנסים או אירועים/פרוייקטים אחרים בהם יצא לי לקחת חלק, ראיתי כמה חשוב להשקיע באותם פעילויות שמאחדות את כל אותם אנשים בעלי תחומי עניין דומים ושונים כאחד, המתחילים כולם מאותם השורשים.
במהלך השנים הכנסים, האירועים, הפעילויות והקהילה עצמה עברו שינויים חברתיים משמעותיים, מה שמצריך עבודה יותר ישירה עם האנשים הפשוטים מצד הועד.
אז מה המטרה שלי בעצם?
דבר ראשון, להיות מעורבת יותר מעבר להתנדבות חד פעמית לאירגון כנס או עזרה בפרוייקטים כאלו ואחרים (בלי להמעיט בערך התנדבות זו כמובן).
דבר שני, אפשר להגיד שעצם העובדה שהרזומה שלי אינו מזהיר במיוחד יכול לתרום כיוון שאני רואה את עצמי, גם אם וכאשר אהיה חברת ועד, כחלק מהקהילה וחלק בלתי נפרד ממנה.
אני מקשיבה, מביעה דעה, דנה ומשוחחת עם אנשים מהקהילה - אותה אמא"י חובקת ועושה מעל ומעבר לספק חוויה אולטימטיבית לחובבן המצוי, בצורה הטובה ביותר שהיא יכולה לספק.
אני באה מהקהילה בשביל הקהילה – מעבירה את הדעות, הרעיונות, היתרונות והחסרונות, את הציפיות ואת החששות של האנשים שבזכותם ובשבילם אמא"י קיימת היום.
אני רוצה לקחת את הידע שיש בי בכל מה שקשור למצב הקהילה – ולנסות ליישם אותו בפרוייקטים שונים שאמא"י יראו לנכון לקחת בהם חלק ולבצע.
כמובן שאני בטוחה שהקונספט עצמו קיים בכל שאר המתמודדים, אך כרגע זו המטרה העיקרית שלי – לתרום לקהילה, ולגרום לה לתרום חזרה.

ואם לתמצת את הדברים – במקום לשבת בחיבוק ידיים ולהתלונן או לציין מה ניתן לשפר, פשוט ללכת ולתקן את זה בעזרת אמא"י כגוף, ובעזרת חברי אמא"י כיחידים.
אני לא יכולה להגיד לבטח שאוכל לקחת על עצמי פרוייקטים גדולים וחשובים, אך אני כן יכולה להגיד שאעשה כמיטב יכולתי לתרום מהידע והמיכולות שלי לכל אדם שיחפוץ בכך ויוכל להשתמש בו לטובת רעיונות ויישומם.
אני מקווה שהצלחתי להעביר את הרעיון הכללי ואני מקווה שעוד אנשים שחושבים כמוני יבואו וישמיעו את קולם.
כי הדעה שלכם חשובה לאמא"י – ובעיקר לקהילה – גם אם אתם חושבים שלא.

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.