אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 16, 2024 4:40 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 03, 2012 6:56 pm 

1. שם: גל פרי, PenguinMusume
2. גיל: 19
מאל: http://mikuru-tan.myanimelist.net

3. רזומה
- 2007, הנחיית אירוע טריוויה באירוע הפתיחה של אמא"י
- 2009-2011, הנחיית והשקת אירועי קראוקה מטעם אמא"י בכנסים ואירועים (ספיישל אנימה בכוכב השמיני, למשל)
- 2011-2012, הגדרת תפקיד א. קראוקה כחלק מסגל הכנס והמשך שיפור מאגר ואופן התנהלות אירועי הקראוקה בכנסים ואירועים חיצוניים.

4. מצע
מאז שנת 2007, הקמת אמא"י, יצא לי לחזות - הן מהצד והן מהיכרות אישית עם מספר חברי ועד - בתהליך שהוביל לבניית ארגון אמא"י ובצורך של הקהילה בארגון מסודר לקידום התחום בארץ.
עם הזמן, החלטתי לקחת חלק פעיל יותר בסיוע לארגון בתחום הקראוקה, נושא מאוד קרוב לליבי, ולנסות לשפר את התנהלותו בכנסים על ידי בניית מאגר שירים
(שחלקו נעשה על ידי וחלקו מבקשות קהל במייל), בניית תוכנית סדר פעולה לאירוע ואף הגדלת האירוע לשני חדרים שונים (באירוע חנוכה הקודם ובתקווה גם בכנס הקרב ובא).
עם זאת, תמיד הרגשתי שאני רוצה לקחת חלק פעיל ורציף יותר בעזרה לקהילה ולתחום מאשר במעבר מאירוע לאירוע.

בשנה האחרונה נחשפתי - מפעילות הועד, עיון בפרוטוקולים ועוד- בקושי הרב שניצב בפני חברי הועד שכיהנו בתפקיד: בין אם בכמות הגדולה של יוזמות ורעיונות שנפלו על אותן ידיים בודדות, ובין אם באחריות הקשה של קידום המטרה המקורית של האירגון - התחום עצמו (ולא רק הקהילה), כשמנגד עומדת התעלמות גורפת (אם כי חשוב לציין שלא לחלוטין)
מצד הקהילה כלפי התנהלות הארגון ועשייה שאינה כנס.

מסיבה זו, לבחירות הקרובות החלטתי לקחת את הצעד הנוסף קדימה ולהתמודד לתפקיד חברת ועד בארגון.
בעוד שאין לי מטרות ויעדים מוגדרים לקידום התחום בשונה משאר המתמודדים לכהונה בועד, משיחות שיצא לי לקיים עם חלק מחברי הועד ומהתנדבות כחברת סגל באירועי הארגון השונים, הבנתי שבמקום להמתין שאחרים ירימו יד ויקחו את היוזמה, שווה ליזום את הצעד הזה בעצמי ולשמש כזוג ידיים עובדות נוספות לחברי הועד.

יש אנשים שישאלו למה איני מעוניינת להתנדב באירועים כמתנדבת או כפעילה ולתרום בדרך זו לאירגון, אך מנקודת מבטי התשובה לשאלה זו נעוצה בהתבוננות מעמיקה יותר למשמעות של להיות חברת ועד מול מתנדבת/פעילה:
הועד נדרש להתמודד עם התפקיד מדי יום, באופן שוטף- בין אם במענה לשאלות חברי הקהילה במיילים או בשאר רחבי הרשת, בין אם בלעזור לאירועים לקרום עור וגידים ברמה הרעיונית והארגונית, קיום ישיבות ועד על חשבון הזמן הפנוי, ובאופן כללי- לקיחת סדר עבודה עמוס ואחריות רבה, שאינם חלק שמתבטא באופן כה רציף בהתנדבות כחברת סגל, פעילה או מתנדבת.

בשנה האחרונה התחלתי את שירותי הצבאי ובמסגרת התפקיד למדתי כיצד להתמודד עם עומס גדול בפרק זמן מוגבל, לקיחת אחריות על משימות רבות לבד ובניית סדרי עבודה.
לכן, לאחר ההיענות המעטה לבחירות הועד והאופן שבו כלל חברי הועד הנוכחי מוצפים בעבודה (ניתן לראות זאת בכל הפרוטוקולים מהשנה האחרונה, שבהם עולים המון רעיונות נהדרים
אך קיימות מעט מאוד ידיים לבצע משימות אלו), החלטתי לעזור בכל מה שאוכל כצלע נוספת בועד. אני חיילת שמסיימת את תפקידי מדי אחה"צ ויש ברשותי את הזמן הפנוי שאין לחלק
מחברי הועד האחרים (מסיבות מוצדקות - לימודים, עבודה וכד'), ואני מרגישה שאוכל לתעל אותו לכיוון מעשי בועד.

ממליצה להעיף מבט בדיון הקודם בשביל מענה על מספר שאלות שאולי צצו במהלך קריאת המצע: http://amai.org.il/forum/viewtopic.php?f=60&t=3348

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.