אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 12:39 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 05, 2012 3:43 am 

שם: בן חור כנען
כינוי: כנני- cnani
רקע: נכנסתי לקהילה ב2006. התאהבתי והתחלתי להתנדב כבר ב2007 בתפקידים שונים (סדרנית, גופרית, תפאורה, קופות וכו')
תפקידי סגל:
א. תפאורה- הארוקון 2010
א.כנס- באנקה סאי 2010 (יחד עם אורי מרקוביץ')
ע.כנס- הארוקון 2011
א.עיצוב- הארוקון 2011 (כן,עשיתי שניי תפקידי סגל באותו כנס)
א.כוח אדם- כאמ"י 2011
בימוי והפקה של קוויקי מנגה- הארוקון 2011

מצע: בקיצור-
אני אוהבת את הקהילה הזו, ואני אוהבת את התחביב הזה שהוא כל כך ייחודי ומהנה.
הייתי רוצה לראות עוד אנשים נהנים מאותם חוויות שאני זוכה להן- בין אם זה להכיר לאנשים את עולם האנימה והמנגה או בין אם זה לצרף אנשים שכבר נמצאים בתחביב לקהילה שלנו ע"י פרסום והפצה של התחביב, הארגון והאירועים.

שתיי נקודות חשובות עבורי-
האחת היא להחזיר את העניין באנימה ומנגה בחזרה לתודעה של אנשים- בעיקר באירועים וכנסים. יש לי הרגשה שאנשים קצת כמו שחכו מהמקור של התחביב- אנימה ומנגה. ומתעסקים בדברים שהם יותר מסביב.
אני חלילה לא מנסה להטיף לאף אחד, או להכריח אנשים- אבל אני אישית חושבת שזה חסר, ומשיחות שלי עם אחרים- הבנתי שאני לא היחידה.
והשניה היא לראות אנשים שנותנים מעצמם לקהילה כמו שהיא נותנת להם- לאו דווקא בכנסים ואירועים אלא גם בשוטף.
אני חושבת שיש כל כך הרבה אנשים מוכשרים בקהילה שרוצים ויכולים לתת מעצמם- הם פשוט צריכים דחיפה.
אני כן מאמינה שכשאנשים נותנים מעצמם צריכים להחזיר להם בדרך כזו או אחרת- "סיפוק עצמי" לא מרצה את כולם.

ובנימה אישית-
אני אוהבת את הקהילה הזו, ואני יודעת שהיא הולכת ללוות אותי כל החיים שלי. בין אם זה עכשיו או בעתיד בזכרונות שלי.
אני מאמינה במעשים- אם בנאדם רוצה לשנות, ליצור או ליזום משהו הוא צריך לקום ולעשות את זה. למילים יש הרבה כוח אבל לפעמים הן לא מספיקות.

לצערי, אני לא היה בכנס אייקון- אני נותחת בידיוק שבוע אחר כך.
ככה שאני .שוב. מפסידה את הבחירות. ממש חבל לי אבל אין הרבה מה לעשות בנידון \:

שיהיה לכולם המון בהצלחה [=

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.