[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמדת מספר 05 לועד אמא"י, גל פרי

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 2:06 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 8:43 pm 

1. שם: גל פרי, PenguinMusume
2. גיל: 19
מאל: http://mikuru-tan.myanimelist.net

3. רזומה
- 2007, הנחיית אירוע טריוויה באירוע הפתיחה של אמא"י
- 2009-2011, הנחיית והשקת אירועי קראוקה מטעם אמא"י בכנסים ואירועים (ספיישל אנימה בכוכב השמיני, למשל)
- 2011-2012, הגדרת תפקיד א. קראוקה כחלק מסגל הכנס והמשך שיפור מאגר ואופן התנהלות אירועי הקראוקה בכנסים ואירועים חיצוניים.

4. מצע
מאז שנת 2007, הקמת אמא"י, יצא לי לחזות - הן מהצד והן מהיכרות אישית עם מספר חברי ועד - בתהליך שהוביל לבניית ארגון אמא"י ובצורך של הקהילה בארגון מסודר לקידום התחום בארץ.
עם הזמן, החלטתי לקחת חלק פעיל יותר בסיוע לארגון בתחום הקראוקה, נושא מאוד קרוב לליבי, ולנסות לשפר את התנהלותו בכנסים על ידי בניית מאגר שירים
(שחלקו נעשה על ידי וחלקו מבקשות קהל במייל), בניית תוכנית סדר פעולה לאירוע ואף הגדלת האירוע לשני חדרים שונים (באירוע חנוכה הקודם ובתקווה גם בכנס הקרב ובא).
עם זאת, תמיד הרגשתי שאני רוצה לקחת חלק פעיל ורציף יותר בעזרה לקהילה ולתחום מאשר במעבר מאירוע לאירוע.

בשנה האחרונה נחשפתי - מפעילות הועד, עיון בפרוטוקולים ועוד- בקושי הרב שניצב בפני חברי הועד שכיהנו בתפקיד: בין אם בכמות הגדולה של יוזמות ורעיונות שנפלו על אותן ידיים בודדות, ובין אם באחריות הקשה של קידום המטרה המקורית של האירגון - התחום עצמו (ולא רק הקהילה), כשמנגד עומדת התעלמות גורפת (אם כי חשוב לציין שלא לחלוטין)
מצד הקהילה כלפי התנהלות הארגון ועשייה שאינה כנס.

מסיבה זו, לבחירות הקרובות החלטתי לקחת את הצעד הנוסף קדימה ולהתמודד לתפקיד חברת ועד בארגון.
בעוד שאין לי מטרות ויעדים מוגדרים לקידום התחום בשונה משאר המתמודדים לכהונה בועד, משיחות שיצא לי לקיים עם חלק מחברי הועד ומהתנדבות כחברת סגל באירועי הארגון השונים, הבנתי שבמקום להמתין שאחרים ירימו יד ויקחו את היוזמה, שווה ליזום את הצעד הזה בעצמי ולשמש כזוג ידיים עובדות נוספות לחברי הועד.

יש אנשים שישאלו למה איני מעוניינת להתנדב באירועים כמתנדבת או כפעילה ולתרום בדרך זו לאירגון, אך מנקודת מבטי התשובה לשאלה זו נעוצה בהתבוננות מעמיקה יותר למשמעות של להיות חברת ועד מול מתנדבת/פעילה:
הועד נדרש להתמודד עם התפקיד מדי יום, באופן שוטף- בין אם במענה לשאלות חברי הקהילה במיילים או בשאר רחבי הרשת, בין אם בלעזור לאירועים לקרום עור וגידים ברמה הרעיונית והארגונית, קיום ישיבות ועד על חשבון הזמן הפנוי, ובאופן כללי- לקיחת סדר עבודה עמוס ואחריות רבה, שאינם חלק שמתבטא באופן כה רציף בהתנדבות כחברת סגל, פעילה או מתנדבת.

בשנה האחרונה התחלתי את שירותי הצבאי ובמסגרת התפקיד למדתי כיצד להתמודד עם עומס גדול בפרק זמן מוגבל, לקיחת אחריות על משימות רבות לבד ובניית סדרי עבודה.
לכן, לאחר ההיענות המעטה לבחירות הועד והאופן שבו כלל חברי הועד הנוכחי מוצפים בעבודה (ניתן לראות זאת בכל הפרוטוקולים מהשנה האחרונה, שבהם עולים המון רעיונות נהדרים
אך קיימות מעט מאוד ידיים לבצע משימות אלו), החלטתי לעזור בכל מה שאוכל כצלע נוספת בועד. אני חיילת שמסיימת את תפקידי מדי אחה"צ ויש ברשותי את הזמן הפנוי שאין לחלק
מחברי הועד האחרים (מסיבות מוצדקות - לימודים, עבודה וכד'), ואני מרגישה שאוכל לתעל אותו לכיוון מעשי בועד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 1:33 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 2:59 am 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 10:46 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 10:15 pm 

Roukanken שלום,
אשתדל להסביר בקצרה את תפיסת עולמי בנושא, ואני מקווה שהיא תענה על שאלותייך.
אם תעברי על פורום הבחירות תשימי לב שבקדנציות הקודמות, כל קדנציה הורכבה מחמישה חברי ועד, כאשר כל אחד מאותם חמישה היה בעל אידיאולוגיה, מצע,
ומטרות ברורות שרצה לדחוף ולקדם.
עם זאת, במעבר על הפרוטוקולים השונים ניתן לראות בבירור שכתוצאה מאותה כמות גדולה של יוזמות ורעיונות, נאלצו אותם חברי ועד להשאיר או לזנוח מספר דברים
על השולחן (אם אקח דוגמה מהועד הנוכחי, תחרות דוג'ינשים - רעיון מעניין שעלה בפרוטוקול ינואר, אך לא יצא לפועל). התוצאה של חמשת חברי ועד בעלי מצע מובהק
היא אמנם קדנציה מלאת רעיונות- אך באותו אופן השאיר הדבר את חברי הועד עם פרוייקטים אישיים שלא ניתן היה להרים ולהוציא לפועל.
התנדבות היא פעולה חשובה בהחלט, אך אני מאמינה שהתנדבות היא סוג אחד של אחריות אישית בעוד שועד עבורי הוא סוג אחר: תכנון, הפעלה, ביצוע, השגחה, עבודה
יום יומית ועזרה לקידום התחום באופן רציף- אלו אינם דברים שעולים במסגרת נקודתית של התנדבות, ולטעמי כן חשוב שיהיה אדם נוסף בחוליה של חמשת חברי הועד
שיהיה שם לקחת ולקדם את הרעיונות שעומדים ליפול עקב העומס, בין הכיסאות.
נקודה נוספת שהייתי רוצה לציין היא שכשחברי ועד מתחלפים ישנם תפקידים שנשארים באחריות הועד ודורשים שמישהו ימשיך לבצע אותם, כגון נושא הטרדות מיניות בכנסים
(עוד קיים, לצערנו), קידום הפקות מקור וכד', ואני מאמינה שאני יכולה לתפקד בתפקידים אלו בהצלחה.
"האם אין בידי אג'נדה משלי לקדנציה?" אין זה נכון כלל וכלל. כמו כל בן אדם וחבר בקהילה, מובן שיש נושאים שהייתי רוצה לדחוף ולקדם, למשל:
אירועי קראוקה במסגרת כלל-ארצית ולא רק נקודתית בכנסים (משמע לקיים אירועים קטנים באזורים שונים ברחבי הארץ), להרים את פרויקט נשף האנימה שלא יצא לפועל השנה
ולתת לו הזדמנות נוספת, או אפילו למצוא רעיונות ופתרונות נוספים לחיזוק וקידום מעמד הפעילים, שלדעתי עוד לא הופקה ממנו התועלת המיטבית.
אני מקווה שהתשובה הזאת עונה לחלק מהסוגיות שהעלית בפניי ואם לא אשמח לנסות לענות על שאלות נוספות.

dregr - קודם כל, תודה! :)
ולשאלתך-
נושא המסיבות, היות והשתתפתי בבניית הפלייליסט של שתיים מהן עד כה, הוא מן הסתם נושא שגיבשתי לגביו עמדה ברורה יותר משאר האירועים. אני מסכימה עם הדעה
הרווחת (לפחות בסביבה שלי) שיש צורך במסיבות האלה, אבל לא בטוחה שזה המקום של אמא"י להרים אותן, אלא בעיקר לספק ייעוץ ופירסום, יתכן שגם תמיכה חלקית,
ליזמים פוטנציאלים (ואכן היו כמה וכמה כאלה, אם אני לא טועה).
לגבי פרויקט הספריה.. ברמת העיקרון אני מאמינה שהפרויקט הזה הוא שונה במובן החיובי של המילה וקיים בו פוטנציאל עצום לקידום התחום בכך שהוא מציג מנגה כחלק מה"נורמה",
שניתן למצוא גם בספריות ולא רק בחנויות ייעודיות (שגם לא בדיוק מפוזרות בכל רחבי הארץ, נגיד את זה ככה). עם זאת, אני מודה שלפני שאתן עליו חוות דעת בדיונים, הייתי שמחה
לקבל נתונים מספריים ברורים יותר (הן בתור חברת קהילה והן בתור מי שמעוניינת לכהן כחברת ועד) לגבי הצלחת הפרויקט בערים השונות.
הנושא שאני הכי מצודדת בקידום שלו מהפרויקטים הקטנים של אמא"י יהיה כנראה אירועי התוכן הקטנים במהלך השנה, שמזכירים בצורה מובהקת שאמא"י היא לא רק אירגון לקידום
כנסים - כדוגמת האירועים המשותפים: עם הכוכב השמיני, הגן הבוטני, ואם להיות יותר עדכנית ורלוונטית - קניית הזכויות של רדליין ושידור סרט אנימה בסינמטק - אירוע שאני אישית
מאמינה שיכול לצאת רווחי במידה והפרסום שלו יגלוש מחוץ לגרעין הקהילה.
באופן כללי, אני מוצאת אירועים מסוג אלה כאירועים עם פוטנציאל ענק לחשוף אנשים חדשים לתחום - קצת מזכיר לי את כמות האנשים שנחשפה לאנימה בזכות הסרטים של מיאזאקי
ששודרו בקולנוע (בתקווה)- ואני מאוד מצדדת בקיומם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 27, 2012 1:41 am 
סמל אישי של המשתמש

אמרת את זה בעצמך - מובן שיש לך דברים שהיית רוצה לדחוף ולקיים! אז על מה את כותבת שאין לך יעדים ומטרות?
אני רואה מהתשובה שלך שאולי את מפרשת יעדים ומטרות כדברים מאוד נקודתיים, כמו הרעיון לתחרות דוג'ינשים (שעצמי העלתי במייל מול יבגני לפני פרק זמן שאני לא זוכרת) ופרויקטים אחרים, כשלמעשה את בעצמך נותנת דברים שהם יותר לכיוון האג'נדה כמו פתרונות לחיזוק מעמד הפעילים.
הדברים האלה, למשל "קידום תחום האנימה והמנגה מחוץ לקהילה" או "מיקוד פועלו של אמא"י בכנסים בלבד" הם מטרות הרבה יותר נשגבות מבחינתי מאשר "אני רוצה לקנות רמקול מדגם מסויים לקאראוקה הבא שלנו".
יש לך יעדים ומטרות, וזה היה בלתי נתפש בעיני שאת כותבת שאין לך. אני שמחה שהעניין הובהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 04, 2012 10:19 pm 

ברגע שמישהו לא מגיד לעצמו מטרות מובהקות, זה יכול להתפרש בכמה דרכים. מה שגם יהיה קשה להתאכזב מנבחר כזה אם יבחר, שהרי לא היו לו מטרות לחתור אליהם, אבל אז הוא מציב את עצמו בנקודה אחרת של לא אם הוא ביצע או קידם את המטרות שלו, אלא להבליט את עצמו בפרוייקטים הקיימים כעט או בחדשים. שזה משימה עוד יותר לא קלה לדעתי.
ברור שלכל אחד יש מטרות ורעיונות אבל בהחלט אני אסכים עם העובדה שצריך להשקיע במה שקיים ואני מסכים עם גל בנושא הזה.

אם אני הייתי מגיש מועמדות אולי היה לי מצע דומה מהבחינה הזאת, שאין לי מטרה ברורה חוץ מלקדם את הקהילה. איך? אין לי מושג, אבל אני מוצא דרכים משלי גם מבלי להיות בועד. בכל אופן, ישנם הרבה דברים שמונעים ממני כרגע להגיש מועמדות, אבל זה כבר לא לכאן.

אך כן הייתי מעוניין לשמוע מגל אילו דברים חדשים או רעיונות יש לה, אפילו שאינם מופיעים במצע, אפילו הכי הזויים שקיימים, ובנוסף מה החזון שלה לגבי אירועים קהילתיים אם זה כנסים, מסיבות וכו'... מלבד קראוקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 09, 2012 9:19 pm 

היי להב,
כמו שציינתי בתגובתי מעל, אני לא מאמינה שבשלב זה יש צורך ברעיונות "הזויים", כאשר ישנם כל כך הרבה רעיונות טובים שכבר חשוב לקדם ולממש.
בתשובתי לRoukanken, ציינתי שאני כן מעוניינת לדחוף ולקדם "את פרויקט נשף האנימה שלא יצא לפועל השנה
ולתת לו הזדמנות נוספת, או אפילו למצוא רעיונות ופתרונות נוספים לחיזוק וקידום מעמד הפעילים, שלדעתי עוד לא הופקה ממנו התועלת המיטבית.".

במידה ולא עניתי על השאלה שלך, אשמח אם תוכל להיות ספציפי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.