אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 1:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: המשחקיה
הודעהפורסם: ה' מרץ 08, 2012 7:16 pm 

אוקי נרשמתי כדי להביע את מורת רוחי מהמשחקיה היום.
מה שהיה כתוב בתוכניה והמציאות היו 2 דברים שאין ביניהם שום קשר למעט הקשר המקרי של גו.
במשחקיה לכאורה שאמא"י הייתה אמורה לארגן ולדאוג לקיומה וטרחה לכתוב ולציין את הקיום שלה בתוכניה היו אמורים להיות "בין היתר" :
-משחקי לוח
-משחקי קופסא
-משחקי קלפים (מג'יק לכל הפחות אם להיות ספציפיים)
-2 סבבים של רול פליי של נארוטו.
-גו

המשחקיה לכאורה הייתה אמורה לפעול גם כל היום.

עכשיו המציאות:
במציאות היה גו
במציאות בא מישהו שעשה משחקי הדגמה של warhammer 4000 אבל ללא שום תיאום עם אמא"י בשום צורה אפשרית.
במציאות אם מישהו קנה משחק בקומה 1 ורצה לחלוק את העולם (רק מישהי שקנתה מנצקין עשתה את המעשה האצילי הזה) תרם למשחקי הקופסא, הלוח , הקלפים, מה לא, כי חוץ מזה לא היה כלום.
למעט כמה אנשים שהביאו מג'יק מהבית ושיחקו עם החבילות שלהם.
הרולפליי שהיה אמור להיות פעמיים ככל שאני יודע והייתי בחדר המשחקים גם ב11 (שאז הוא עוד לא נפתח לקהל והייתה שמירת "צאו החוצה פותחים בקרוב" ) וגם ב4 שאז היו אמורים להתחיל הסבבים - לא התקיים בכלל.
למעשה הבן אדם שהיה אמור להריץ אותו - מעולם לא הופיע.
המודיעין היה חסר אונים לחלוטין עם העניין הזה.
וכאמור לא היה שום משחק קלפים ושום משחק קופסא רק גו וזהו וגם זה רק מ11 וחצי.

רבותי חברי אמא"י - אם אין לכם כוונה לדאוג לשום דבר ממה שאתם כותבים בתוכניה, אנא רשמו בתוכניה "לא יהיה כלום, יהיה גו, אם מישהו ירצה ויביא משהו אחר יופי, אנחנו לא מתכוונים ליצור קשר עם פריק או שום חנות אחרת שיביאו משחקים לצורך שיווקי כפי שהם עושים בלא מעט אירועים אחרים, בוודאי שלא נדאג למתנדבים שיביאו סתם משחקים לצורך האירוע או שום דבר אחר, לא יהיה רולפליי אלא אם ממש ממש יתחשק למישהו להרים אחד, אפילו נתנו לו נושא אז לא בעיה! ובאופן גורף לא יהיה כלום אז מי שבא בשביל זה , בבקשה שלא יסמוך על המזל שלו, תודה"
כאשר אתם כותבים בתוכניה שיהיה משהו, אנשים מצפים שזה יהיה, אני למשל לא משוכנע שהייתי מגיע לו הייתי יודע מה יהיה שם או יותר נכון מה לא יהיה שם.
וגם המעט שהיה לא תודה לאמא"י אלא תודה לאנשים שיזמו באופן אקראי לחלוטין כמות מאוד מינורית של דברים שפשוט לא הספיקה לרוב פוקדי המשחקיה.

לא יודע אם מישהו היה אמור להיות אחראי לנושא המשחקיה, אבל אם היה מישהו כזה הרי שהוא כשל כישלון בוהק ואומלל ביותר.
חבל.
וזה אגב בא בניגוד מוחלט לחלוטין למה שהיה גם היה בכאמ"י לפני קצת יותר מחצי שנה, אז היה רושם שמישהו כן ניהל את העניין הזה.

לטיפולכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: המשחקיה
הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 4:11 pm 

שלום לך, אני מודע לעובדה כי דברים עם המשחקיה לא הלכו כמתוכנן, בשונה למה שהיה כנס שעבר, אך עליי להדגיש זאת ככה:

קודם - הערה מינורית שחשוב לי לציין - משחקי לוח זה סוג של משחקי קופסא~

בכל מקרה, המשחקייה הפעם הופעלה על ידי זוג גורמים, אחד מהם היה מיינד גו שהשכילו לבוא ולטפל בדברים כמו שצריך (כמו שעשו בכל כנס, ולכן היו כמות גדולה של משחקים) והשני היה החנות מאנקי-טיים, שזה היה שיתוף הפעולה הראשון שלנו איתה מהסוג הזה, ומסתבר שגם בין הראשונים בסגנון הזה אותו הם אירגנו.

פעם שעברה אני ניהלתי את הפינה של חדר המשחקים אבל בשל שינוי תפקיד (מע' תכנים למלווה הוועד של הכנס) הסכמתי לתת למאנקי-טיים את הניסיון לעזור ולהרים משהו.

בקשר לדברים שאמרת - א', היו משחקי מג'יק מהשעה אחת. נכון שזה איחור ביחס למה שהיה אמור להיות, אבל לא שמעתי מעבר כיוון מרכז מידע שאלות בקשר למג'יק אלא רק למ"ת שבקשר אליהם ביררתי.
בנוסף לזה - לפי מה שראיתי נפתחו מטעם מאנקי-טיים עוד מספר מה של שולחנות משחק בשלב קצת יותר מאוחר של היום, וזה נוצר כיוון שהיה להם מחסור בכוח אדם, בשל העובדה שאחראי לנושא המשחקים שלהם עזר בהקמת הדוכן וזה יצר בעיה.
הוורהאמר, למקרה שלא היה ברור ממה שנכתב עד כה - היה פעילות אליה מאנקי טיים דאגו ולכן להגיד שנעשתה בלי תיאום של אמא"י יהיה ממש לא מדויק.

בקשר לסוגיה של משחקי התפקידים - זאת פאשלה בגודל העולם עליה אני חייב להצטער, כי מסתבר שהמנחה של המשחקים החליט יום לפניכן לבטל ובצורה די לא אחראית הוא אפילו לא הודיע (העמותה למ"ת היו אמורים לספק את הבחור הזה, כי מאנקי-טיים ביקשו מהם, מה שהם לא חשבו עליו זה שהם יצטרכו לתאם את זה מולו כמו שצריך ולפקח עליו והיו בטוחים שהוא יגיע. הוא ד"א, לא היה זמין ביום עצמו וכנראה שביקש את המספר של האחראי של מאנקי טיים יום לפניכן ולא עשה עם זה כלום), הלכתי לבצע מספר מה של בירורים עם האנשים ממאנקי-טיים, ו... כן, זה מה שהסתבר.
הדברים נרשמו ויטופלו לקראת הכנס הבא, באמונה שלאחר זה שממשחקיה די מצליחה (שהייתה באחראיות מלאה שלי) ירדנו למשחקיה שהיו בה בעיקר גו ועוד קצת מג'יק וכדומה - נחזור למשחקיה מצליחה ואולי אפילו יותר מצליחה מפעם קודמת, כאשר באמת ירוצו 2 או אפילו 4 סבבי משחקי תפקידים, שזה דבר שאני מאוד רוצה לקדם.

לסיכום, אני מאמין שלפעם הבאה, איזה שיתוף פעולה שלא יהיה ילקח הרבה יותר ברצינות משני הצדדים כדי לספק משחקיה מהנה לכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: המשחקיה
הודעהפורסם: ו' מרץ 30, 2012 5:46 pm 

קצת מבולבל פה.
תראה אני אגיד את זה בצורה ברורה הייתי במשחקיה במשך כמעט כל היום עד 5.
לא יודע מה היה אחרי 5 אבל קשה לי להאמין שהמצב השתנה והמשחקיה עובדתית נפתחה בכלל רק ב11 וחצי וגם זה רק עם גו.
להגיד שהיה מגי'ק... אני לא בטוח שאפשר להגדיר את זה ככה, ראיתי 4 אנשים בערך משחקים בכמות מאוד קטנה של קלפים, עשה רושם שהם הביאו את זה בעצמם כי בערך ב3 הם כבר לא היו שם עד 5 לפחות כלומר המגי'ק נעלם מהמשחקיה
אחד מהם היה זה שהיה אחראי למגי'ק וכל הקלפים היו שלו? זו הטענה שלך? זה תמוה מדי, כמשהו עובדתי בערך ב3 אולי 3 וחצי ועד לפחות 5 לא היה יותר מגי'ק בחדר משחקים ועם הכמות שהייתה שם הפעם קשה לי לקנות את הטענה שמישהו לא פרטי דאג לזה, גם אם זה אכן המצב זה לא נקרא לדאוג לזה, הכמות הייתה מינורית מדי.
ואל תגיד "עוד דברים" כי פה זה נגמר, הייתה בחורה נחמדה שהביאה מנצקין שיחקנו סיבוב אחד, זה 100% לא קשור אליכם.
בקשר לוורהאמר, יפה שזה קשור למאנקי טיים זה שהריץ אותו גם נראה מבולבל ואמר שגם הוא חשב שיהיו אי אילו משחקי לוח, זה מאוד משעשע ומאוד מצער אם הוא עובד עם אלה שהיו אמורים לספק אותם.
חוץ מאלה היה רק גו, לא "ואחרים" לא "מגי'ק החל מ1 ועדלאידע" לא כלום.
זה שלא היו שאלות על מגי'ק זה לא אינדיקציה שהיה מגי'ק, היית קופץ היית רואה.
גם לא הבנתי מה זה "עוד מספר שולחנות משחק" איפה? מתי? ב6? לא ברור.

תראה נסכים פה בדבר אחד, זה היה קטסטרופלי ונדרש שיפור מקצה לקצה.
תראה אני מאוד אשמח אם תיקח את המושכות חזרה אליך, אתה עשית עבודה נהדרת ולצערי אין לי אלא להרגיש שלסמוך על מאנקי טיים זה לא רעיון מוצלח.
אבל טוב בהצלחה עם המשחקיה בכאמ"י אם תהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.