[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמדת מספר 6 לוועד אמא"י - קורל בוך

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 16, 2024 10:03 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2011 1:17 am 
סמל אישי של המשתמש

אקירקרו -
השתלשלות העניינים בנוגע לעיכוב כרטיסי הפעילים היו ערימה של בעיות טכניות, ואין זה צודק להפיל את האשמה כאן על אף אחד.
מכיוון שהדבר לא מתועד בשום מקום, אשתדל מזכרוני לתעד את השתלשלות הבעיות (ואם אחד מחברי הוועד המכהנים רואה טעויות, אשמח שיתקן).

הדפסה ראשונה (כנס קיץ 2010?) - הציור שצויר יצא קצת בוטה מבחינה מינית ולכן בחרנו שלא להפיץ אותו בין הפעילים.
הדפסה שניה (כנס פורים 2011) - הכרטיסים הודפסו רק בכנס זה, משום שהציירת של הכרטיסים התעכבה, התעכבה והתעכבה (ובצדק, היה לה כנס לנהל). יצא שהיא סיימה את הגרסא האחרונה של הכרטיסים במועד שהיה צמוד יחסית לדפוס של הכנס, ולכן החלטנו לאחד את ההדפסות.
ואז, לצערנו גילינו שהכרטיסים יצאו בגודל שלא היה מתאים לניילון שלנו.
הניילון שקיים אצלנו הוא גודל סטנדרטי של כרטיסים לארנק, והגודל החדש של הכרטיסים לא סטדנרטי ולקח לנו זמן רב למצוא מאיפה להביא ניילונים מתאימים.
כשמצאנו מאיפה (הגזבר הקודם של האגודה למד"ב), לקח ליו"ר זמן רב להשיגו (בעקבות המון סיבות אישיות של היו"ר ושל הגזבר הקודם).
לאחר מכן, נתקלנו בבעיה טכנית נוספת - אין מספרי חבר לפעילים כמו לשאר חברי המועדון. וצריך. אז כרגע חבר וועד מטפל גם בזה.
כעת, הניילונים בגודל המתאים אצלי, והכרטיסים המדהימים גם, והשבוע אקבל את הרשימה של מספרי החבר שכל פעיל קיבל, וסוף סוף אכין אותם בסופ"ש הקרוב והפעילים יקבלו אותם בכנס.

ארצה לציין כי בעבר (במודל הקודם של מועדון אמא"י), כאשר הדבר היה בטיפולי, הכרטיסים נשלחו בזמן נאה.
אני מקווה, לאחר שהתגברנו על כל הבעיות הטכניות הללו, כי בעתיד כל הכרטיסים ישלחו לפעילים בזמן ובצורה שוטפת.

פנדה וסופי - אשמח לענות על שאלותיכם, אך הדבר ייאלץ לחכות למחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 16, 2011 7:45 pm 
סמל אישי של המשתמש

דור, לכאורה עומר פשוט חושב שהקהילה צריכה להיכחד, לגמרי לגיטימי, מי שרוצה לעשות
משו למען הקהילה צריך לשאוף לבודד קבוצה קטנה מתוכה ולפעול רק למענם כי שאר הקהילה
הם סתם "צעירים כפויי טובה וחסרי יכולת", אי לכך ובהתאם לזאת לא מגיע להם ליהנות מכלום.

עומר, חבל שאתה לא מתמודד לוועד, הגישה הזו היא בהחלט הגישה הכי מעשית משל כל
המתמודדים, מה שלא ברור לי זה אם אתה חושב ככה למה אתה בכלל לוקח חלק בקהילה ?
מלבד כמובן ההנאה הרצופה בהטרלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 16, 2011 11:00 pm 

אומנם זה קצת לא קשור, והשאלה לא אלי, אבל כשאני עושה דברים לעמן הקהילה אני לא מצפה לתודה ואני מאמין שגם כל מתמודד כאן רץ לועד כי הוא מאמין במשהו ולא רץ בשביל ההכרת תודה מצד הקהילה.

מישהו "כפוי טובה" זה מישהו שמצפים ממנו שיגיד תודה או משהו אבל אנחנו עושים דברים מתוך התנדבות כי אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ולא בשביל לקבל תודות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2011 7:42 am 
סמל אישי של המשתמש

^ לייק. =]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2011 6:59 pm 

יאללה יאללה ג'וני, אתה מוזמן לקחת את הדמגוגיה הזולה שלך ולשגל אותה.

בבירור אין לך מושג ירוק מה אני חושב, ומה שאמרת מנותק לחלוטין מהמציאות. מצד שני, זה לא כל כך משנה מה תגיד כי ממילא אני לעולם אהיה שרוף בקהילה מתוקף היותי קשה למדי לעיכול.

מה שכן, עצבנת אותי כשאמרת שאני טרול, כי זה לא נכון. אם מישהו איכשהו פספס את האמירה הברורה והרלוונטית שלי (רמז, לא השטויות שג'וני "אמר בשמי"), הוא מוזמן לקרוא שנית מה שאמרתי ואולי אף לחוות דעה.

ומיקו, אל תטעה, כל מה שעשיתי אי-פעם בארגון נעשה מבלי לצפות, מבלי לרצות ומבלי לקבל תודה ואתה צודק, לזה אנשים צריכים לצפות (אלא אם הם רוצים להיפגע בסופו של דבר). ומאידך, אפשר לכבס את זה איך שרוצים ולנסות לנתח את משמעות המילים לפרטי פרטים אבל "צעירה וכפוית טובה" היא אמירה נכונה על הקהילה, אין מה לעשות וכל בעל תפקיד יודע את זה. במקום להיעלב ולנסות לשכנע את עצמך שזה לא נכון וטרה-לה-לה עדיף להגיד את זה בפה מלא, להתייחס לזה בתור הנחת עבודה ולפעול בהתאם כדי למנוע עוגמת נפש.
אני אדגים: אם אפשר, בכנס אנימה אנשים יגנבו מדוכן יד-שניה. לא קשה להחיל את אותה החשיבה על בעלי דוכנים עצמאיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2011 7:12 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2011 7:37 pm 
סמל אישי של המשתמש

מתנצלת על העיכוב במתן תשובות לשאר השאלות שהוצגו בפני.

פנדה -
א. ה"מחאות" שפוקדות את הארגון, רובן ככולן, אינן רציניות, מאורגנות על ידי מגזר קטן חלש שמרגיש מקופח לרגע מסוים, ואין יותר מדי מה לעשות בנידון, מלבד להשקיט את הרוחות.
ארצה לציין לטובה את ההתלהמות האחרונה שממש השפיעה, והיא ההתלמהות בנוגע לאופן השיפוט (ובכלל) של תחרות הקוספליי בהארוקון האחרון, דבר שהביא לחשיבה מחדש של כלל הוועד, חקירה של העניין מצד היו"ר, ושינוי תקנוני מאוד מרשים של א. הקוספליי הנוכחית.
אני בעד תלונות שמתנהלות כך, בעזרת פניות אישיות ופירסומים בעלי רמה בפייסבוק, ללא יותר מדי השמצות לאף כיוון. בעקבות כך, הוועד התייחס לכך ברצינות, עשה צעדים משמעותיים וכך לדעתי יש להתייחס למקרה שכזה.

ב. אני מחאה כנגד שגרירות יפן בארץ, שמסרבת להכיר בנו כאירגון בעל עוצמה והשפעה על קהילת חובבי יפן (או תחביב מסוים מתרבותה) בישראל.
הייתי מקימה אוהלים מול השגרירות. E:

ג. כפי שעשינו עד עכשיו - להגיב תגובה אחת בלבד, כזו רשמית, בשם כלל הוועד, ולא להיכנס לזה יותר מדי לעומק.
אם העניין רציני וראוי לבדיקה מחדש של התנהלות הוועד, אז לעשות את הבדיקה הזו, לחזור עם תוצאות ושינויים ולפרסמן בקהילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2011 7:57 pm 
סמל אישי של המשתמש

סופי -
בסוף תקופת הגשת המועמדות, עוד לפני שזו נגמרה, הוחלט לתת הארכה, כך שכן היה ברור שיהיה עוד זמן להגיש. ואני בעקבות כך החלטתי לחשוב על העניין עוד מספר ימים, כי פשוט הייתה לי את האפשרות.

דברים שיגרמו לי לא לרצות לתפקד - עוד לא חשבתי לעניין לעומק, אבל אני מניחה שאילוצים שפשוט לא יאפשרו לי לעמוד בהם יגרמו לי לא להגיש מועמדות לתפקיד. לדוגמא, מה שקורה עכשיו עם וועדת הביקורת (הם לקחו לנו לחלוטין את העצמאות הכלכלית, זו שעבדתי למענה כל כך קשה לפני פתיחת החשבון העצמי שלנו) - אין לי ספק שאם הדבר לא ישתנה אני אגיש את התפטרותי, כי זה לא הגיוני לעבוד ככה.

בנושא של קידום פרויקטים הבאים מהקהילה - אני מניחה שגם הניסיון הרב שיש לי (לא לעומת כל המתמודדים, אלא לעומת חלקם), מהווה הבדל וכנראה גם יתרון על פני מועמדים אחרים.

1. הדברים שהציקו לי ביותר (אי פרסום פרוטוקולים בעיקר), פעלתי לשנותם, ולשנות את הגישה שהייתה קיימת בוועד לנושאים אלו. ואני כמעט מרוצה מאיך שזה כיום.
תמיד יש במה להשתפר, יותר שקיפות, יותר פירסומים, קשר יותר רציף בין חברי הוועד.
הייתי מאוד רוצה לשנות בעיה עיקרית שניתקלתי בה פעם אחר פעם - אי תגובה מצד חברי הוועד על נושאים קריטיים, ובעקבות כך חוסר התקדמות בנושא זה בעקבות חוסר עניין מצד הוועד.
2. ניהול אירוע אחד במהלך כהונה כחברת וועד זה מעט?? וואלה... טוב לדעת. מניסיוני, חברי וועד ממש לא צריכים לנהל אירועים, זה לא מתפקידם, אין להם את הזמן והיכולת, יש להם דברים הרבה יותר חשובים וקריטיים להתעסק בהם מאשר לנהל אירועים. בשביל זה יש את כל שאר האנשים שרוצים תפקיד ניהולי באירגון, זה ממש לא מתפקידו של חבר הוועד.
ולמה רק אירוע אחד? כי אני טובה בתחומים אחרים, ונהנת יותר מטיפול שוטף בהם.
חבר וועד ממש לא צריך את היכולת של ניהול אירועי ענק בשביל להיות חבר וועד מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2011 10:20 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2011 1:04 am 
סמל אישי של המשתמש

אנצל במה זאת על מנת להודיע כי יבצר ממני להגיע לאסיפה הכללית ולבחירות (ולכנס בכלל).
לאור זאת, אשלח במקומי נציג. אם מישהו תכנן לשאול אותי שאלות בזמן הבחירות - אשמח אם הוא יציג אותן כבר כאן מבעוד מועד, ואכתוב לו את תשובותיי.

בהצלחה לכולם!

סופי, אשתדל לענות על שאלותייך בהקדם. טיפולים דחופים בענייני הכנס עד לשעות מאוחרות מונעים ממני לעשות זאת בימים אלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 24, 2011 11:01 pm 

ובסוף לא ענית. טוב נו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 25, 2011 12:52 am 
סמל אישי של המשתמש

בדיוק באתי לענות, אל יאוש (:

1.

2. אולי המונח פרויקטים אינו מדויק, אלא יותר אירועים. במהלך השנה האחרונה ליוויתי שני מנהלי אירועים - אירוע הקוספליי בחנוכה ומסיבת הג'יי פארטי שהייתה מוגבלת בגיל.
במהלך שנתיים שבהם כיהנתי ליוויתי חברי סגל חדשים רבים, וחנכתי אותם כיאות לקראת תפקידם.
כמו כן, כל עניין הקמת המאגר חברים החדש של אמא"י נעשה בתחילתו בניצוחו, ולאחר מכן עבר לידיו המסורות של דור האמון על החלק המיחשובי.

3. במהלך כהונתי כמזכירת (שנה שעברה) הקפדתי הקפדה יתרה לפרסם את הפרוטוקלים בזמן.
לצערי, בוועד הנוכחי, אף אחד לא היה מוכן ליטול על עצמו את תפקיד המזכיר. הדבר עבר מיד ליד במהלך כל הישיבות, וכך זה גם נראה. כאשר הייתה ביכולתי לכתוב פרוטוקול ולפרסמו השנה, הדבר נעשה בזמן.
בחודש יוני לא התקיימה ישיבה, כפי שהודענו, ולכן הפרוטוקול הבא היה של יולי, שהתפרסם באיחור בעקבות עניינים רבים שהוועד שקע בהם.

אני דווקא הרגשתי עליה בשקיפות - לדוגמא המזכר שיצא ע"י היו"ר בנוגע לפרויקט הספריה.
אשמח לשמוע על נושאים בהם לדעתך צריכה להיות שקיפות גדולה יותר, אנחנו חושפים את מירב הפרטים שאנו יכולים לחשוף בפני הקהל שלנו.

פירסומים - מסכימה. אבל אז נכנס לתמונה אור פרלמן ששולח עדכונים (מהממים) לחברי אמא"י במייל. הדבר נעשה כבר חודש וחצי בערך.

תרומה בנושא זה, כל עוד אינני המזכירה, לא יכולה להראות כלפי חוץ. בפנים הוועד הדבר בא לידי ביטוי, הנני מקפידה ליצור קשר עם חברי הוועד, לענות על מיילים בנושאים שונים, להביע את דעתי, להעלות הצעות ייעול והצעות חלופיות. אך כל זה נעשה במסגרת פנים וועדית ואינה נחפשת כלפי חוץ, וגם לא צריכה. בקיצור, אני לוקחת חלק פעיל בוועד במהלך כל השנה.

4. לאחר התייחסות השגרירות אלינו (לא רצינית), אינני בטוחה כי כרגע כדאי לנו להשקיע מאמצים יתרים ביצירת קשר עמם.
אנחנו כרגע עומדים על הרגליים בצורה נאה ביותר בעצמנו, ללא עזרתם.
אני לא אומרת שגם ניתוק מוחלט זו הגישה - עדיין נשלח להם הזמנות לאירועים שלנו, ובמידה ופעם אחת הם ייענו לנו, אשמח מאוד להיפגש עמם אישית ולשוחח על כל המפעל הזה שנקרא אמא"י, ולהתדיין איתם בנוגע לשיתופי פעולה.
אך לנסות ולהתרפס בפניהם בשביל תשומת לב זו כנראה לא השיטה כרגע.
ברגע שתהיה לנו דרך פעולה קצת יותר מתוחכת על מנת להגיע אליהם (ושתעבוד באופן וודאי) - אשמח לבצע אותה.

לילה טוב, ותודה על כל השאלות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.