אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 3:09 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 1:29 am 

אוקי אז חשבתי, שאם כבר אני תושב השכונה ממש שבה נמצא היכל התרבות ואם כבר החלטתם להפתיע אותי ולבוא אלי הביתה, לפחות אני אעזור לכם להגיע.

אז הנה כמה דרכים להגיע:
מתל אביב יש 4 אוטובוסים הגיוניים לבוא איתם: 201, 274, 174,19, כשאת 301, אוטובוס שעד ראשון הוא כמו גרסה מהירה של 201, אנחנו שוללים כיוון שהוא עוצר רק בתחנה המרכזית הישנה, שאמנם מומלצת באתר הכנס, אבל ההליכה ממנה מגיעה לכדי 6-7 דקות, עלולה להיות מייגעת עם הקוספליי וכמות האנשים ברחובות עלולה להיות בעייתית לכל מי שעצבני כשנוגעים לו בקוספליי (אני מקווה שזה לא מתחיל לכם כבר בבוקר העצבים האלה אבל... אם במקרה כן או שאתם רוצים להימנע מהגרוע ביותר או מה6 דקות הליכה, וואלה עזבו, למה להתאמץ?)
ואת 174, המקביל בתחנת המוצא שלו

עכשיו 201/301 יוצאים מהתחנה המרכזית החדשה של תל אביב (שלרוע המזל כבר מזמן צריכה להיות התחנה המרכזית המאוד חדשה במקומה...)
מומלץ בחום כמובן לכל מי שמגיע באוטובוס לתל אביב כי רוב הסיכויים שהוא הולך להגיע לתחנה המרכזית החדשה.
זמן הנסיעה ב301 קצר יותר מתל אביב לראשון בכ5-10 דקות, זמן ההליכה שה201 יחסוך לכם, שקול לזמן שחסכתם.

174 יוצא מרידינג, עובר ליד כיכר רבין, עושה עצירה בתחנה המרכזית החדשה של תל אביב (אני לא סגור אם אוסף או רק מוריד אבל במילא אם אתם שם זמן הנסיעה ב201 דומה מאוד ובניגוד ל174 יהיה לכם טיימר בתחנה כי זו נקודת המוצא של ה201)

274 עובר באוניברסיטאת תל אביב ונקודת ציון דרך מאוד מהותית שלו היא התחנה בקריה, היא חשובה כי אפשר לרדת מהרכבת שם (למי שלא רוצה לעשות החלפת רכבות) לחצות את הגשר מעזריאלי לקריה ולחכות קצת.

המסלולים של שלושתם אמנם שונים אבל לכולם אותם ציוני דרך מרכזיים (אם אתם גרועים כמוני עם כל ההסתובבות בערים חדשות נ"צ זה דבר יעיל):
1. כולם עוברים בצומת בית דגן, תהיה שם פנימה ימינה לתוך ראשון, ברגע שהגעתם לשם אתם קרובים מאוד.
2. לכולם יש תחנה בתחנה המרכזית הישנה של ראשון, והיא תהיה מאוד בולטת (אתם תראו מגדלים די גבוהים כשתתקרבו, יש רחבה מכובדת שם וזו התחנה היחידה במסלול, למעט צומת בית דגן, עם יותר מתחנת אוטובוס אחת)

כדאי מאוד לשים לב לנ"צ 2 - ברגע שעברתם את זה, זה הזמן ללחוץ על הכפתור.
הערת אזהרה, זה לא יהיה ברור כמו להגיע מהתחנה המרכזית הישנה, זה רק יהיה מאוד מאוד קצר.
לכן, אם בחרתם לפחד, זה לגיטימי כך תגיעו מהתחנה המרכזית הישנה:

ירדתם מהאוטובוס, תמשיכו בכיוון של האוטובוס, אתם נמצאים ברחוב הרצל, לכו עליו בלי לעשות פניות מוזרות עד שתגיעו לרחוב רוטשילד.
איך יודעים?
א. יש שלט לרחוב (כמו לפחות או יותר כל רחוב באזור)
ב. תסתכלו על הכביש, זה נראה כמו מדרכה פתאום.

היה והגעתם לשם סובבו את הראש למעלה לצד ימין וחפשו אחרי קניון רוטשילד, מבנה שקשה לפספס כשהולכים לידו, אבל יתכן שתפספסו כשתסתכלו
ראיתם? לכו לשם, לא ראיתם? חצו את הכביש! עכשיו היכנסו לתוך רחוב רוטשילד ולכו תוך שאתם מסתכלים שמאלה על החנויות.
רואים את המבנה הנחמד שנראה כמו מן מסדרון מלא חנויות? זה לא זה, תמשיכו.
פתאום יש מדרגות לפניכם וירידה כזאת לעגלות ושלט ענק שכתוב עליו "קניון רוטשילד"
יופי.
אתם נכנסים פנימה, מולכם יופיעו מדרגות נעות (צד ימין המדרגות למעלה, צד שמאל למטה, זה סתם מעצבן להקיף את הקומה רק בגלל שטעיתם בצד)
תעלו, לפניכם תופיע עוד יציאה, יצאתם מהקניון? ראיתם את היכל התרבות! (זה הבניין הגבוה באלכסון הימיני שלכם)
בנוסף לזה שראיתם את היכל התרבות ראיתם רחבה שנמשכת פנימה, זו הכניסה האחורית שלו וכמובן גם הכניסה לקניון לב ראשון.
כשתכנסו פנימה, כל החנויות סגורות, זה לא לכבוד פורים, זה פשוט ככה :lol:
לשמאלכם יופיע קולנוע, איזה יופי, יכול להיות שהוא פתוח, אבל לא באתם לפה!
קחו ימינה, תהיה לכם יציאה אל רחוב ז'בוטינסקי ושם הכניסה הראשית להיכל התרבות, ואם אתם עדיין לא מוצאים את עצמכם, טוב בנקודה הזאת כל בן אדם שתשאלו יוכל להצביע לכם על הבניין או לגעת בשבילכם בבניין, או לחשוב שאתם מסתלבטים עליו.

ועכשיו לכל אמיצי הלב שהמשיכו לתחנה שאחרי התחנה המרכזית הישנה וירדו בה. (זוהי תחנה שמופיעה באתר אגד כ"הרצל 88", זו התחנה שמקבילה לתחנת גן העיר בכיוון השני)
איך יודעים שאתם בתחנה הנכונה? א' כי צלצלתם מיד אחרי התחנה המרכזית, ב' כי לא עברתם ליד מצבה עם תותח שחור (אם כן עברתם, נגיע גם לזה!)
ג. כי משמאלכם מופיע גן העיר ובאמת שקשה לפספס, זו חתיכת הדשא המיניאטורית היחידה בכל האזור, אם ראיתם ירוק באמצע האפור, זה זה.
ירדתם בתחנה וזאת תחנה שקל לזהות כי היא בסך הכל מקל כזה (לא היה תקציב לתחנה אמיתית... למעשה עד לפני שנה לא הייתה תחנה בכלל בכיוון הזה, נכון שאתם ברי מזל?)

ירדתם ועכשיו יש לכם 2 אופציות, שתיהן סבירות לחלוטין - הראשונה - כשאתם יורדים תראו שורה של חנויות, כשהאחרונה בצד ימין היא חנות בדים, מימינה של החנות הזאת יש פתח לחניון (על קרקעי תל אביבניקים שכמוכם, על קרקעי) , אלא אם יש לכם פחד מחניונים או שאתם בני 8 (ובשני המקרים אני מציע את הדרך השניה שתבוא בקרוב) פשוט לכו דרך החניון, לכו, צאו מהיציאה שממנה נכנסים הרכבים, לפניכם יפרסו 2 רחובות, נפתלי הלל שיהיה מאונך אליכם (כלומר הרחוב שמולכם ואפשר להמשיך בו שמאלה, ואתם לא רוצים לעשות את זה) ורחוב נוסף (גרינבוים נדמה לי? למה אני תמיד שוכח את השם...) יפתח מולכם (כי באתם מהחניון לכן אתם בקצה נפתלי הלל) פשוט תמשיכו ברחוב מולכם ישר, איך תדעו שאתם במקום? מימינכם תהיה סמטה (נקראת סמטת המוזיקה על שם זה שפעם היו שם חנויות מוזיקה והיום אין שם כלום, אגב אלא אם תשאלו תושבי עיר ותיקים, לאף אחד אין מושג מה זה סמטת המוזיקה והם יהיו מבולבלים) מימינכם באלכסון ימינה מופיע השער האחורי של קניון רוטשילד, זה כתוב בשלט כזה, בענק.
מאושרים עד הגג הלכתם עד קצה הרחוב הזה, משמאלכם תיפרס הרחבה האמורה מעלה (עבור מי שבחר בתחנה המרכזית הישנה) ואפשר להמשיך ישר לרחוב ז'בוטינסקי (לא לקחת את הפניה הראשונה שמאלה!!! זה סתם רחוב לא קשור, ז'בוטינסקי נראה ומריח כמו כביש ראשי, זו הפניה השניה ברחוב!)
אם הלכתם ישר עד הסוף, המבנה האחרון משמאלכם לקראת הכביש הוא הוא היכל התרבות.
אפשר לגעת, אבל זה מלא אבק אז חבל.

לא נכנסתם לחניון? מה עושים? בוכים? לא!
זוכרים את חנות הבדים? תמשיכו שמאלה פשוט, עד ש10 מטר קדימה (ברצינות) תופיע לכם פניה ימינה, מזהים אותה לפי עליה כזאת עם אבנים נחמדים וכמה בניינים בכל צד, יש הטוענים שזה רחוב, זה סתם הנפצה מוזרה כדי לדחוף עוד 2 בניינים לתוך העיר, אל תקנו את זה! תמשיכו הלאה והגעתם לנפתלי הלל, אתם שמאלה מאנשי החניון, קחו ימינה לסוף נפתלי הלל , תראו את החניון מימינכם והמשיכו כאמור מעלה.
פספסתם את העליה?! לא נורא, המשיכו ישר עד הפניה הבאה באופן מוזר משהו זאת דווקא ירידה, רדו בשמחה אל אותו הנפתלי הלל, פנו ימינה ולכו חצי רחוב ישר, הגיעו לחניון והמשיכו כאמור מעלה.

זוכרים שפספסנו את התחנה של גן העיר? הגענו לגן התותח, עכשיו אנחנו מתוסכלים.
בלי פאניקה, לכו ברברס, תמשיכו על הרצל עד שתגיעו אל אחת מהפניות שנכתבו מעלה בעבור אותה תחנת גן העיר, ניתן לפנות גם מהפניות לפני כן אבל הן לא יקצרו לכם את הדרך.
ל-מ-ע-ט אם ברגע שירדתם מהאוטובוס הבנתם את חומרת מצבכם, ראיתם מצבה מולכם - במקום להמשיך ישר על הרצל, קחו את המדרכה מצדה השמאלי של המצבה , המדרכה תתפתל ורחוב חדש יחשף - ז'בוטינסקי, המשיכו ישר עד שתגיעו להיכל התרבות. (כן, זה הכל)
אתם מתקרבים אם ראיתם רמזור בדרך.

"לא שכחת אוטובוס אחד? "
19.
19 הוא אוטובוס של חברת דן למי שנשבע שלעולם לא תדרוך כף רגלו באגד!
19 מגיע ממסוף כרמלית , תזהו שאתם קרובים אם משמאלכם תראו את תחנת כיבוי האש של הראשון (היי תחנת כיבוי אש)
לאחר מכן בהמשך הכביש יתפתל והאוטובוס יכנס לז'בוטינסקי, רחוב מאוד מאוד ארוך מהנקודה הזאת (אלא אם אתם מעיר גדולה אחרת ואז זה תכלס לא כזה רחוב ארוך, דווקא קצר יחסית) בכל מקרה אתם לא רוצים ללכת אותו ברגל, זה אפשרי אבל תשמרו ליום אחר.
אז איך יודעים מתי לרדת? ובכן אתם תראו את המשביר לצרכן משמאל האוטובוס, יש שלט די גדול, זה פחות או יותר הזמן לצלצל (או לחכות לרמזור שמיד אחרי, מה שבא לכם) התחנה הסמוכה נמצאת מול היכל התרבות, תחצו את הכביש והגעתם (כן יש רמזור, לא לדאוג)
זה גם אוטובוס ממש טוב למי שממש מפחד לאבד את הדרך.

למי שרוצה להגיע מהתחנה המרכזית החדשה של ראשון:
זה לא חכם
זה לא מהיר
זה לא כיף.
זה אפילו לא כיף אם אתם מכירים את ראשון!
ישנם מספר אוטובוסים המגיעים משם לרוטשילד כמו 84, 85, 83, 173, אבל למה זה מגיע לכם?
אלא אם אתם באמת מהסביבה ואז טוב נו זה לא שיש לכם ברירה אבל אז אתם כמעט בטוח מכירים את האזור, אתם תרדו ברוטשילד (קרוב לקניון, בצומת לפני הקניון, איפה שבא לכם) ומשם, טוב זה כבר נאמר מעלה, אני לא ממליץ לאף אחד שלא גר באזור כי רוב הסיכויים שאפשר להגיע מהר יותר מדרכים אחרות.

ועכשיו למי שבא מהרכבת:
ירדתם ברכבת ראשונים? יצאתם החוצה לרחוב?
הגיע הזמן להתייבש.
כי בתחנת ראשונים עוברים רק 164 ו201
מי שלא עובר שם (ועובר תחנה אחת קדימה! אם תמשיכו ללכת עם הכביש, כלומר ימינה מהתחנה כאשר פניכם לכיוון ממנו יצאתם מהתחנה) הם 174, 274, 301 ועוד כמה חברים שלהם.
למה? כי הם לכאורה אוטובוסים מהירים, לרוע המזל הם לא.
הרעיון הכי חכם הוא לחכות ל164 או 201, בנקודה הזאת אתם עולים ואומרים לנהג "מר נהג, אני לתחנת גן העיר!"
איך יודעים שמגיעים? ובכן מדובר ב3 תחנות.
הראשונה היא זאת שאחרים מיואשים מכם הלכו אליה ברגל (תצחקו עליהם כבר בכנס כי 90% מהזמן אתם תהיו על האוטובוס ותעברו את התחנה הזאת לפני שהם יגיעו אליה) השניה היא המצבה (זאת עם התותח) אבל אתם לא עוצרים במצבה, אתם עוצרים קרוב יותר לגן העיר, וזה יהיה מאוד מבלבל למי שלא מכיר את המקום, אל תרדו שם (אם ירדתם שם? לכו ישר! עד שתגיעו לגן העיר, אי אפשר לפספס כבר אמרתי, יש שם דשא!)
הגעתם לתחנת גן העיר? מגניב.
פספסתם? גם מגניב, כי עכשיו אתם בתחנה המרכזית הישנה, חצו את הכביש והמשיכו עם ההוראות לפחדנים.
לא פספסתם ובאמת באמת באמת ירדתם? שניה לפני התחנה יש כביש מרומזר (ל-א לחצות אותו באדום, הראות שלכם תהיה לקויה בגלל עליה לא מאוד ברורה על הכביש, אתם לא תראו את הרכבים ממספיק מרחק וזה כביש ראשי, יש רמזור, מצייתים לרמזור, ברוב המקומות בראשון לא, שם כן)
חציתם? יפה, לכו טיפה ימינה ותראו ירידה קטנה (עם כמה בניינים משמאלכם ומימינכם) ורחוב ניצב מולכם, זוהי אותה פניה שלישית לאותם אמיצים מההתחלה (אלה שירדו בגן העיר בכיוון ההפוך) עקבו אחרי ההוראות שלהם.

אשר לבאים מדרומה יותר - רחובות/נס ציונה/גדרה - 201/301 , ולעשות מה שנאמר מעלה.

אגב , עליתם מכיוון דרום על ה301? תושב שמכיר את המקום יעדיף לרדת בתחנה שמול המצבה, מי שלא מתמצא, להמשיך עוד תחנה אחת (ל301 אין תחנה בגן העיר באף כיוון!) ולהגיע לתחנה המרכזית הישנה, משם יש הוראות מעלה.
למי שמגיע ממרחק, לפעמים עדיף 301 על 201 כי הוא עוצר בפחות תחנות ובדרך כלל הרבה פחות צפוף (למרות שבשעות האלה בפורים אני במילא לא צופה עומס בקווים האלה)

אגב רכבות, מי שמגיע מתל אביב צריך להחליף רכבת כדי להגיע לראשון (!)
אבל אל תדאגו מדובר בנסיעה מאוד קצרה למרות שהיא עוברת במקומות מאוד לא קשורים.
מידע על איפה להחליף וכו' אני משאיר לאתר רכבת ישראל, בכל זאת מדובר בתחנת רכבת, כמה אפשר ללכת לאיבוד בפנים?

טוב, אני מקווה שזה היה ברור מספיק.
יצויין מרחק ההליכה מהרכבת להיכל התרבות _לא ריאלי_ (3 תחנות אוטובוס זה לא בדיחה, בטח לא עם קוספליי עליכם)
מרכז ההליכה מהמצבה מעלה ומהתחנה המרכזית הישנה _זהה_ פשוט מ2 כיוונים שונים, מדובר ב5-7 דקות
מרחק ההליכה מגן העיר להיכל התרבות - 2 דקות. (כן, שמעתם, בצורה מילולית בהחלט - 2 דקות)
בריצה אפשר יותר מהר.
מי בא לרוץ?

ואם בא לכם קצת לגרום לילדים קטנים לקנא, יש איזה פעילות של העירייה שכמה שאני מבין מיועדת לילדים קטנים יחסית, הגעתם לגן העיר? היכנסו פנימה והמשיכו ישר, באיזשהו שלב תגיעו לעיריית ראשון לציון שממקומת בחלקו האחורי של גן העיר, תראו שם מלא ילדים אני מניח, תוציאו להם את הלב , תגרמו להם לשנוא את ההורים שלהם ששמו עליהם חולצה כתומה ואמרו להם שהם "דרגון בול", עשיתם את שלכם, עכשיו הלכתם לאיבד, מי יוציא אתכם מפה, לא אני.

ואם כל החירטוט עד עכשיו היה חופר לכם מדי, לא נורא תדפיסו ותבואו עם הדף הזה!
אתם תופתעו כמה זמן הסברים מילוליים מפורשים עד כדי שזה עצוב יכולים לחסוך לאנשים כמוני שהולכים לאיבוד בכל מקום.
בהצלחה.

(יצויין שכל ההסברים לגבי 274, 201 ו174 תקפים לגבי 164 מרמת גן/בני ברק גם כן !)

נערך לאחרונה על ידי HailVortex בתאריך ו' מרץ 11, 2011 5:39 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 1:42 am 
סמל אישי של המשתמש

וואו.
טוב, אני כבר לא אלך לאיבוד.

תודה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 2:15 am 

OMG~!!!!
תודה רבה!!
איזה השקעה- יצאת מלך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 3:37 am 
סמל אישי של המשתמש

O_O
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

גדולללל XDDDDDDDD

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 1:45 pm 
מנהל מועדון אמא"י

וואו! לקח לי זמן לגלול את זה, מעניין כמה זמן יקח לקרוא את זה... :o

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 2:44 pm 
סמל אישי של המשתמש

התחלתי לקרוא, ולקרוא, ולקרוא, ואז גללתי למטה וראיתי כמה ההסבר ארוך, ואני כבר במילא מכיר את האזור (כי עשיתי שנת-שירות בראשל"צ) ואני לא צריך שום הסבר, אז החלטתי לא להמשיך לקרוא :mrgreen: . אבל באמת קבל ח"ח על ההשקעה והרצון הטוב. :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 5:40 pm 

שמח שיכלתי לעזור למישהו
מצטער שזה באמת יצא נורא ארוך אבל בעיקרון זה לא שכולם צריכים לעקוב אחרי הכל, כל אחד והדרך שהוא בוחר ואז זה נהיה קצר יותר 8-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 11, 2011 9:01 pm 

וואו, אני מרגישה כאילו גרתי בראשון כל חיי עכשיו. '-';

תודה. D: (... על ההוראות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 14, 2011 8:47 pm 

נרשמתי רק כדי לומר שמהתחנה המרכזית של ראשון יש גם את 14 ו-5 שמגיעים תוך... ~25 דקות ככה לז'בוטינסקי, ואחרי התחנה של ז'בוטינסקי יש תחנה ממש ליד קניון רוטשילד (רק ממשיכים קצת במעלה הרחוב, לכיוון המדרחוב).
אני מאמינה שאפשר לשאול את הנהג או את הנוסעים מתי לרדת בשביל ז'בוטינסקי או רוטשילד והם ידעו.

עריכה:
מפה של הדרך מהתחנה המרכזית הישנה להיכל התרבות, באדיבות גוגל.
תמונה
A - התחנה המרכזית הישנה.
מ' - תחילת המדרחוב. (אפשר לראות שיש אזור לבן של רושטליד - זה המדרחוב).
לידו בירוק - גן העיר.
איפה שכתוב "Aroma" זה הקניון (הארומה נמצאת בתוך הקניון).
ה-X האדום הוא היכל התרבות.

הסבר שהוא בטח לא קצר כמו של HailVortex:
מהתחנה המרכזית הישנה (A) הולכים עד לנקודה מ'. אתם תגיעו לצומת כזאת:
תמונה
אתם תהיו ב-X הכחול, ומולכם יהיה המדרחוב. משם ממשיכים לרחוב רוטשילד. הולכים ברחוב, לכיוון הקניון (Aroma).
מפה אפשר:
1. לחצות את הכביש ולהכנס לקניון, כמו ש-HailVortex אמר, לצאת מהיציאה של הקומה השניה ולהמשיך. אני חושבת שזה יהיה יותר קצר, אבל אני לא כל כך זוכרת את האיזור הזה, אז כדאי להשמע להוראות שלו בעניין.
2. להמשיך ללכת ברחוב רוטשילד, עד שאתם מגיעים לצומת. ממולכם תראו בניין של בזק, עם פרסומת גדולה. משם פונים שמאלה לז'בוטינסקי. ממשיכים ישר בז'בוטינסקי, עוברים סניף גדול של טיב טעם, ומגיעים ל-X האדום במפה של גוגל - היכל התרבות.

אני מקווה שזה ברור XD;

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2011 6:47 pm 

לרוע המזל אני יותר לא אבטח לעולם במפות של גוגל אחרי מה שראיתי פה.... (הם הזיזו את דומינוס באיזה חצי קילומטר וגרמו להם לחצות את הכביש :lol: )
עריכה: פתאום הבנתי שיש מצב שהם התכוונו בכלל לפיצה דומינו במפה שלהם :lol: במקרה הזה הם צודקים
אני לקחתי את המפה מMAPA, היא בעברית אז יותר נוח
להלן:
תמונה
הכל די ברור חוץ מזה שהוספתי קווים כחולים שזה "שבילים שלא מופיעים במפה"
אחד מהם הוא הכניסה והיציאה לקניון רוטשילד שמישומה לא קיים במפה הזאת
השני הכניסה לחניון שנמצאת ממש ליד התחנה, כמו שאמרתי בהודעה שלי מעלה
והאחרון זו הרחבה של היכל התרבות/ קניון לב ראשון, שמאפשרת גישה ישר מגרינבוים

ועכשיו בתקווה לא תלכו לאיבוד עוד יותר ממה שלא הייתם הולכים לאיבוד קודם.

אוקי עריכה, הנה מפה גם למי שמתעקש לבוא ברגל מהרכבת, שחור עם קווים לבנים זה מעברי חציה עם רמזורים, היתר ברור
אם אתם באים מהרכבת אתם פשוט חוצים במקום הראשון שסימנתי (יהיו כמה רמזורים עד שם.... אבל אין לי כוחות לצייר :lol: )
והולכים על ז'בוטינסקי מהנקודה שבה הוא מתפצל מהרצל.
(חוץ מזה שיש תחנת אוטובוס ממש קרובה בשני הצדדים לכל אלה שהחליטו לפספס את התחנות שלהם או להקדים אותן)
ד"א המפה הזאת היא זום אאוט בדרגה אחת בהשוואה למפה הקודמת, ככה שהמרחקים גדולים יותר (פי 2 בדיוק), שימו לב לזה.

תמונה

נערך לאחרונה על ידי HailVortex בתאריך ד' מרץ 16, 2011 12:18 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2011 7:55 am 

אני כנראה אבוא ברכבת לתחנת ראשונים. אוטובוסים 201 ו-164 בטוח עוברים שם? ואם כן אז באיזה שעה בערך הם מתחילים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2011 12:19 pm 

הם מתחילים בערך ב5 ורבע לפנות בוקר
התדירות של שניהם נעה בין כל 10 לכל 20 דקות (10 ככל שאתה מתקרב ל7~ , 20 ככל שאתה מתקרב ל11~)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 12 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.