[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מה אתם רוצים לראות יותר/פחות בכנסים?

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 23, 2024 7:45 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 20, 2008 5:22 pm 

אז הנה, אנחנו חונכים את פורום דעת הקהל ושואלים אתכם מה אתם בעצם רוצים בכנסים. הרי הכנסים מאורגנים למענכם אז אם אנחנו טועים בהרכב של התוכן, רצוי שנדע!

הקרנות על מסך גדול באולם המרכזי
הקרנות במשך כל היום בחדר הקרנות יעודי
הרצאות קהילה
הרצאות של מרצים חיצוניים
סדנאות
תחרויות שדורשות הכנה מראש (קוספליי, AMV, וכו')
תחרויות במועד הכנס בלבד (טריוויה או תחרות קריוקי למשל)
הפקות מקור (מחזמר)
פעילויות שונות - משך הכנס (עמדת קונסולות, משחקי קופסא, גו, וכו')
פעילויות שונות - טורנירים מאורגנים

במידה ותחום כלשהו נשכח, אמרו זאת בתגובה ואנו נעדכן את הרשימה. אנחנו מחכים בקוצר רוח לתשובותיכם, מפורטות ככל הניתן (אם באמת יש לכם זמן וכח ממש נשמח לקבל את דעתכם על כל סעיף וסעיף אבל אתם ממש לא חייבים), אנחנו באמת באמת רוצים לדעת.

עובדה נוספת שחשוב לציין - בפורום דעת הקהל גם אורחים שאינם רשומים לפורומים יכולים להגיב כך שנוכל לשמוע את הדעות של כולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 1:02 am 

אחד מהדברים שאני חושב שאני רוצה לראות זה הרצאות ברמה גבוהה, לא משנה לי במיוחד אם זה מרצה פנימי או חיצוני מהקהילה, כל עוד הרמה תהיה גבוהה ולמרצה תהיה יכולת טובה להעביר את זה, אחד מהדברים שאני מחפש בכנסים זה שישכילו אותי בתחומים שקצת פחות מעניינים אותי, אבל יעניין אותי לשמוע מרצה רציני שהכין הרצאה ברמה טובה מעביר אליי את החומר שהוא חושב שזה חומר שצריך לדעת כל אוטאקו רציני בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 1:15 am 
סמל אישי של המשתמש

אני אוהבת הקרנות על מסך גדול באולם מרכזי
D:

וקריאוקי, לאו דווקא תחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 3:15 am 

הממ... אני מאוד אוהבת את התחרויות קוספליי, הקרנות במסך מרכזי גדול ומאוד אהבתי את ההפקת מקור (המחזמר).
ובהחלט שאני יותר מאשמח לראות כמה שיותר מהסוג זה ^_^.
הייתי גם רוצה להציע שיהיו פינות ישיבה ונוחויות של פופים, כריות ענקיות, מחצלות, מזרונים ושמיכות כמו שהיה כבר באחד הכנסים בגני התערוכה.
זה נותן יותר תחושה כמו בבתים היפניים המסורתיים שבהם יש מין 'פינות ישיבה' כאלו וזה נותן תחושה מרגיעה, קלילה וזורמת.
אני אשמח אם תוכלו לשקול את הצעתי ברצינות ^-^.

אם ממש מתאמצים, תמיד אפשר למצוא פיסת שמיים כחולים בין העננים הכבדים.

סגל הארוקון 2011 - א. מתנדבי קופות וכספים
סגל כאמ"י 2011 - א. כספים וקופות
אירוע חנוכה 2011 - א. כספים וקופות
סגל הארוקון 2012 - א. כספים וקופות
סגל כאמ"י 2012 - א. כספים וקופות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 7:59 am 
סמל אישי של המשתמש

אני רוצה הרבה קריוקי, עם שירים גם מהגירסאות הישראליות ו/או האמריקאיות, בייחוד אם מדובר על אנימות שהרוב מכירים מערוץ הילדים ולא מהורדות באינטנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 11:55 am 

כל מה שבאמת מדאיג אותי זה מקום ממוזג מספיק שאפשר לשבת בו כמו בן אדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 12:02 pm 
סמל אישי של המשתמש

ממ. אני חושב שיש כמה דברים שיכולים להתנהל בו זמנית בכנס ולרוב המארגנים פשוט מתפשרים על חצי מהדברים.
לדעתי תחרות טריווייה זה הכרחי. היה מאוד כיף בטריוויות הקודמות. [רק לדעתי לא כדאי לשים דגש רק על סוג אחד של שאלות ("יאואי"), כי זה פשוט סוגר את הדלת בפני המון אנשים אחרים.]
דברים שירדו בכנסים קודמים כי פשוט כשהם עלו, הם עלו בצורה מזעזעת: [ואני מצפה מאמא"י שהם ידעו איך לעשות את זה נכון..]
+ אני חושב שהקרנה של כל מיני דברים רנדומליים על מסך באולם המרכזי / ליצור רשימת פלייליסט של שירים קלילים שינוגנו בזמן הכנס באולם המרכזי, יהיה מצוין. [אך זה בתנאי שבאולם המרכזי לא יהיו פעיליות שסותרות את זה, ומצריכות מוזיקה בעצמן. אם באולם המרכזי יש רק דוכנים וחנויות ואוכל ומקומות ישיבה, זה פשוט יכול לתת פלוס אחד נוסף להוויה.]
+ אטרקציית דיבוב. זה היה באחד הכנסים הראשונים יותר, ונורא נורא נורא חבל שזה ירד. זה נראה לי אחד הדברים היותר מהנים שאפשר לעשות. [כל עוד נותנים לזה חדר וזה לא באולם הראשי מול 1000 איש, אז זה פשוט מצוין.]
+ קריוקי. לדעתי עדיף לעשות את זה לא תחרות. כל עוד, שכמו בדיבוב, תתנו לזה חדר ספציפי, וזה לא יהיה מול אלפי אנשים, הרבה אנשים יתעניינו כי אז זה מוריד מערך הפאדיחה ומקנה יותר תחושה של אינטימיות, וכיף עם חברים. |מדמיין בראש את סצינת הקריוקי במאי הימה|
+ תחרות AMV. אני חושב שזה יכל להיות ממש טוב עם בכנס הקודם הוא לא היה מתבטל. ראיתי שיש AMVים ממש מושקעים, אז כדאי להמשיך עם זה.

וזהו, זה 5 הפעילויות שעלו לי בראש והם must have. הם כלכך ישפרו את החוויה בכנס~ כל עוד כמובן הקריוקי והדיבוב יהיו פעילויות שלא נגמרות, זתומרת, מהבוקר עד הערב יהיה חדר פעיל של הדברים האלה, ולא כמה שעות ספציפיות שיגרמו לממש הרבה לחץ, זה יכול להיות פשוט נהדר.
אה, והחדר צילום! :ם כמו שהעלנו את הדיון עליו במערכת הפורומים הישנה.

סאיה/דיווה זה OTP! ותתמודדו עם זה. |מאוהב|

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 4:09 pm 

כל הרעיונות שאמרו פה באמת טובים ויפים, אבל לדעתי אפשר להוסיף משהו חדש כמו סוגי טורנירים חדשים, חוץ מטורנירי קונסולות (שלא היו בכנסים האחרונים וצריכים להיות) אפשר להוסיף טורניר קרבות (למנוסים בלבד כמובן) או טורנירים בנושאי ספורט אחרים, שאפילו קשורים לעולם האנימה, לאנימות ספורט (אבל זה כבר תלוי במספר האנשים שמעוניינים).
8-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 5:14 pm 
סמל אישי של המשתמש

טורניר קונסולות זה רעיון ממש טוב! ויש דרך לשלב טורניר קונסולה עם טורניר ספורט: בעזרת ה-wii !!! במשחק של בליץ' לווי השלט משמש תחליף לחרב ובעזרת לחיצות ותנועות שונות עם השלט ניתן לבצע התקפות שונות. יש לי את כל זה בבית וזה ממש מגניב! ואני אפילו מוכן להביא את זה לכנס ולחלוק את זה עם כולם בפינה מיוחדת, בתנאי שאמאי יסכימו לקחת על כל זה אחריות, לשמור על המכשיר ולפצות אותי במקרה של גניבה/חבלה/וכו'... כמובן שאני לא באמת מצפה מאמאי להסכים להצעה מופרחת זו, אבל אם כן תסכימו אז תתווסף לכנס פינה אחת ממש מגניבה. אז אמאי, מה אתם אומרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 5:29 pm 
סמל אישי של המשתמש

מיקום: היכן שתיהיה הרבה אופטימיות ושמחה - סביר להניח שתמצאו אותי שם ^^
דבר ראשון רציתי לומר שהפורומים החדשים נחמדים אבל אני לא אהבתי את העיצוב החדש אני מעדיף ואוהב יותר את הפורומים הקודמים! :(

דבר שני בהחלט טורניר קונסולה יכול להיות דבר מאוד מגניב ^^

הרצון להשתלטות עולמית נובע מפאשיסטיות יתרה וסממנים ברורים של פיגור שכלי. (וזה נכוןXD!)

מיאו - כי שימושי לדעת שפות =^^=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 26, 2008 11:07 pm 
סמל אישי של המשתמש

מסכים עם רן (שוב XD) גם אני אהבתי יותר ת'פורום הקודם. העיצוב והפונטים היו יותר נוחים לעיניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 27, 2008 12:33 am 
סמל אישי של המשתמש

מיקום: היכן שתיהיה הרבה אופטימיות ושמחה - סביר להניח שתמצאו אותי שם ^^
כן בייחוד כשיש עוד פורום שאני מתכתב בו שהעיצוב שלו הוא בדיוק כזה כלומר הוא בנוי ונראה בדיוק ככה וזה טיפל'ה מעצבן והפורום הקודם היה הרבה יותר מגניב ונוח P:

(ותום כמו שאמרתי מה רע בזה? XP חחח הרי כל המרבה להסכים הרי זה משובח XD)

הרצון להשתלטות עולמית נובע מפאשיסטיות יתרה וסממנים ברורים של פיגור שכלי. (וזה נכוןXD!)

מיאו - כי שימושי לדעת שפות =^^=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 27, 2008 1:05 am 
מנהל הפורומים

*מסתכל על הפורום הישן* *מסתכל על הפורום החדש* *מסתכל על הפורום הישן* *מסתכל על הפורום החדש* *מסתכל על הפורום הישן* *מסתכל על הפורום החדש*

מעבר לזה שאין כרגע את האפשרות לכתוב "תגובה מהירה"
מה כ"כ בעייתי בעיצוב החדש?
אלו בסה"כ אותם צבעים של הפורום הישן רק בגרסה קצת בהירה יותר.

אולי זה כי עכשיו צריך קודם להכנס לתת-פורום "כנסים" כדי להכנס לפורום גאקקון
שטיפה מעצבן. אבל בסה"כ הפורום הזה מתפקד יותר טוב מהקודם.

סוף סוף ה"הודעות חדשות" פועל כמו שצריך!!

עריכה: בעעעעעע
איך נתתי לעצמי להגרר לזה.
מזכיר לכל מי שקורא שהנושא הוא הצעות לשיפור כנסים
ולא "מה דעתכם על הפורומים החדשים"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 27, 2008 10:36 pm 

אטו.. מותר לי להביא דעה X_X"?
אז.. לדעתי יהיה ממש מאגניש אם לכנס יהיה נושא..
גאקקון נישמע סופר מאגניב ><
[טוב, קודם נלך לכנס ואז נישפוט!]

YUI - MY SHORT STORIES
I'll be

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 27, 2008 11:35 pm 
סמל אישי של המשתמש

קראתי את מה שכתבו פה ואני ממש בעד קאריוקי. אני גם חושבת שכדאי סתם לכיף ולא בתור תחרות, ככה הרבה יותר אנשים יוכלו להנות מזה. יהיה נחמד לעשות משהו כמו בשירי הסיום של לאקי סטאר3:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 27, 2008 11:56 pm 

אם ממש מתאמצים, תמיד אפשר למצוא פיסת שמיים כחולים בין העננים הכבדים.

סגל הארוקון 2011 - א. מתנדבי קופות וכספים
סגל כאמ"י 2011 - א. כספים וקופות
אירוע חנוכה 2011 - א. כספים וקופות
סגל הארוקון 2012 - א. כספים וקופות
סגל כאמ"י 2012 - א. כספים וקופות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 28, 2008 1:50 am 

תודה רבה רבה רבה!!! לחברה הטובה שלי ולמעצבת/סופרת/ציירת וכמובן גם אמא שניה שלי:
מאמא-ריצ'אל!!!!!
שהכינה את החתימה המדהימה הזאת D:

ועכשיו משפט לדורות הבאים:
אדם שלא חולם ואין לו רגשות, ממשיך להתקיים אך לא ממשיך לחיות...

נערך לאחרונה על ידי BARA-CHAN בתאריך א' יוני 29, 2008 9:46 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 28, 2008 2:03 am 

Guitar Hero
אפשר להשיג בכל חנות מחשבים למחשב, פלייסטיישן 2 ו 3 ו Wii (?). הכי זול שאני מצאתי זה הגיטרה+משחק בשש מאות ומשהו.
אני די סגורה על זה שאין לזה בכלל שירי אנימה, אלה שירי רוק, הרוב קלאסיים.
אבל בכל זאת, זה ממש כיף, מומלץ!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 28, 2008 10:45 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 28, 2008 3:24 pm 

תודה רבה רבה רבה!!! לחברה הטובה שלי ולמעצבת/סופרת/ציירת וכמובן גם אמא שניה שלי:
מאמא-ריצ'אל!!!!!
שהכינה את החתימה המדהימה הזאת D:

ועכשיו משפט לדורות הבאים:
אדם שלא חולם ואין לו רגשות, ממשיך להתקיים אך לא ממשיך לחיות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 28, 2008 3:44 pm 

אפשר גם להביע דעה? P;

הקרנות על מסך גדול באולם המרכזי - תמיד טוב.
הקרנות במשך כל היום בחדר הקרנות יעודי - כנ"ל (:
הרצאות קהילה - אני אישית לא בקטע של הרצאות, אבל בכל זאת ><
הרצאות של מרצים חיצוניים - אולי תביאו מישהו יפני? ^^ אני זוכרת שבאנימה קון שנה שעברה בא שגריר יפני [או משו כזה @.@] זה היה נחמד.
סדנאות - יכול להיות נחמד, רק לא סדנאת ציור X:
תחרויות במועד הכנס בלבד (טריוויה או תחרות קריוקי למשל) - טריוויה כן, קריוקי לא. פדיחות XD
הפקות מקור (מחזמר) - המחזמר של FMA בכנס בפורים היה לא משו. הבעיות הטכניות [העובדה שלא שמעו כמעט כלום] פגעו בהנאה. יצאתי אחרי 10 דקות.

------
" אני חושב שהקרנה של כל מיני דברים רנדומליים על מסך באולם המרכזי / ליצור רשימת פלייליסט של שירים קלילים שינוגנו בזמן הכנס באולם המרכזי, יהיה מצוין. [אך זה בתנאי שבאולם המרכזי לא יהיו פעיליות שסותרות את זה, ומצריכות מוזיקה בעצמן. אם באולם המרכזי יש רק דוכנים וחנויות ואוכל ומקומות ישיבה, זה פשוט יכול לתת פלוס אחד נוסף להוויה.]"

וואו, רעיון גאוני!! ^___^
תומכת ~~

------

Guitar Hero
אפשר להשיג בכל חנות מחשבים למחשב, פלייסטיישן 2 ו 3 ו Wii (?). הכי זול שאני מצאתי זה הגיטרה+משחק בשש מאות ומשהו.
אני די סגורה על זה שאין לזה בכלל שירי אנימה, אלה שירי רוק, הרוב קלאסיים.
אבל בכל זאת, זה ממש כיף, מומלץ!

יש משחק מאוד דומה לזה, רק למחשב, שנקרא פרטס און פייר, ויש תוכנה שאיתה אפשר לעשות שירים למשחק הזה [גם שירי אנימה כמובן].
אולי זה יעבוד גם עם גיטר הירו? X:

[סליחה על הבורות ^^]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 29, 2008 2:02 pm 

הקרנות על מסך גדול באולם המרכזי - כן כן כןD:
הקרנות במשך כל היום בחדר הקרנות יעודי - גםD:
הרצאות קהילה - כמו שאמרו קודם שיהיו ברמה גבוהה והמרצה ידע להעביר כמו שצריך את הנושא
הרצאות של מרצים חיצוניים - גם סבבה
סדנאות - כן!
תחרויות שדורשות הכנה מראש (קוספליי, AMV, וכו') - ברור:] אין דבר כזה כנס בלי תחרות קוספליי^^ AMV לפי מה שידוע לי תלוי בכמות הנרשמים לא?
תחרויות במועד הכנס בלבד (טריוויה או תחרות קריוקי למשל) - קריוקי בבקשה בבקשה תחרות (ולאו דווקא תחרות) כי באחד הכנסים הקודמים אמרו שיהיה קריוקי ולא היה או שהיה רק מאוחר אחרי שהלכתי וזה ממש עיצבן והעציב אותי:(
הפקות מקור (מחזמר) - לא ראיתי את המחזר בפורים:( אז אני אשמח אם יהיה שוב מחזמר!
פעילויות שונות - משך הכנס (עמדת קונסולות, משחקי קופסא, גו, וכו') - כן^^
פעילויות שונות - טורנירים מאורגנים - לא יודעת על אילו טורנירים מדובר אבל גם זה נשמע נחמד^^

ועוד הערה/בקשה - היה נחמד אם הייתם שמים DDR כמו שהיה בחלק מהכנסים הקודמים שבהם הייתי (ושזה יפעל יותר משעה או שעתיים=.=)

כמובן שאני מבינה שאי אפשר לשים הכל מהכל.. אבל תנסו שיהיה לפחות קצת מכל דבר שיהיה מעניין^^ חחחח
ואני לא באה אליכם בדרישות, אני מבינה שזה לא תמיד אפשרי, הכל זה רק בקשות^^
תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 01, 2008 10:32 am 
סמל אישי של המשתמש

אני בהחלט בעד הקריוקי!!! (בלי תחרות )
וגם אני אהבתי את הדיבוב ששמו בכנסים הראשונים אבל אני זוכרת שזה היה למטרה ספציפית כלשהי למצוא מדובבים לסידרה (אני חושבת... )
אני לא ממש טובה בכול ספורט כלשהו ( תמונה ) אז אני לא אשתתף אבל הטורנירים נשמעים ממש מעניינים... ^-^
אני ממש אהבתי גם את הלוח ציור... אני מקווה שיהיה אותו גם בכנס הזה...
אמ... אם יעשו עוד פעם פינת צילום זה גם יהיה כיף...
וגם התחרות קוספליי (כולל המאסקרייד ) היא ממש מצחיקה ואני מאוד אוהבת אותה...
ואני גם בעד המקומות ישיבה שהציעו מקודם (פופים , מזרונים וכו' וכו' )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2008 7:12 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2008 5:34 pm 
יש לי רעיון ממש ממש חשוב שאני חושב שמן הראוי לפחות להציע אותו לכם בהנהלת אמא"י, אני מעדיף שלא לדבר על זה כאן כי מן הראוי שההצעה שלי וכמו כן הדיון על ההצעה לא יערך בפומבי, אם אתם מוכנים לדבר על הרעיון שלי או לפחות לשמוע אותו, אנא צרו קשר במייל או במסן:
anarchyalon@yahoo.com

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 102 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.