אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 7:38 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: פרוטוקול פברואר/מרץ?
הודעהפורסם: א' מרץ 21, 2010 1:01 am 

אם יש.
ואם לא, האם אפשר לעדכן בקווים כלליים פחות או יותר מה קורה עם הארגון? (ושאלות יותר מדויקות כדי לעצבן בצורה ממוקדת ולא סתם באופן כללי)

האם אנשים פנו בנוגע לאיוש התפקידים הנוגעים לספרון היוצרים מהקהילה? האם נמצאים ביניהם אנשים מתאימים? מהו מועד ריאלי לצפות בו לצאת הספרון? (אלא אם הרעיון נפל לגמריי)

מטרות הארגון - נושא חשוב מאין כמוהו - האם נוסח המסמך המדובר?

איך הלך הארוקון מבחינה פיננסית? האם הרווחים (אני מניח שמדובר ברווחים) מהכנס מספיקים כדי לממן את כל הפעילויות השוטפות של אמא"י במשך שאר השנה?

האם הגזברויות של האגודה ואמא"י הסתנכרנו? האם זה היה הליך "בירוקרטי" בלבד של העברת רישומים או שהיו פערים בהתנהלות שתי הגזברויות? אם היו פערים, מה הם היו ומי סופג אותם? (לאו דווקא סכומי כסף שנעלמו: אולי קבלות ואסמכתאות ונהלים שלא נשמרו אצל מי מהצדדים, שיעשו בעיות אחר כך. מי נושא באחריות? אמא"י או האגודה?)

מה לגבי מכתבים/עדכונים חודשיים? העדכון החודשי האחרון שאני קיבלתי היה לפני כמעט ארבעה חודשים.

וקצת שאלות שלאחר נבירה בפרוטוקול נובמבר:

דובר על יצירת קשר עם גופים לצורכי מתן חסויות, משהו יצא מזה? מה?

"רענון חלוקת תפקידים בוועד", בישיבת הועד הבאה נכחו כל חברי הועד אבל לא נכתב על זה כלום. יש חדש?

תודה מראש (למה אני הנודניק היחיד באמא"י? לאגודה יש כאילו, מיליון)

נערך לאחרונה על ידי uhuf בתאריך ד' מרץ 24, 2010 2:32 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 21, 2010 2:52 am 

הפרוטוקול יתפרסם בימים הקרובים.
חלק משאלותיך יענה בו וחלק לא.
אתה יותר ממוזמן לשאול שוב את כל השאלות שלא קיבלת עליהן תשובה, ונענה עליהן בשמחה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 23, 2010 8:54 pm 

אוקיי, אני שואל מחדש את כל השאלות פרט לזו המתייחסת לפרסום הפרוטוקול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 23, 2010 11:06 pm 

מה קורה עם הארגון - הכל בסדר, מה שלומך? (או - לשאלה טיפשית תשובה טיפשית יותר)

לא פנה אלינו אפילו לא איש אחד, והפרויקט יוקפא עד מצאית עורך שיוכל לקחת על עצמו עומס שכזה (אני לא בטוח אם זה נכנס לפרוטוקול או לא)

לא נוסח עדיין מסמך, וכאן אני לוקח על עצמי אחריות מלאה, נסחתי טיוטא שרציתי להביא בפני הועד, אבל קרה הדבר וזה נפל בין הכיסאות, טוב שאתה מציין זאת

הארוקון היה מוצלח למדי, (חבל שלא באת, באמת היה כנס נחמד, קרדיט לאורן), וההכנסות היו נאות (ואני מעדיף לא לפרט כאן יותר). מבחינה כלכלית אמאי אמידה באופן כללי ככה שאני לא מבין למה אתה קושר את השאלה לכנס.

תהליך הפרדת הגזברויות בעיצומו, ומכיוון שרק לחמור מראים חצי עבודה אני לא ארד לפרטים קטנוניים, דוח שלם יפורסם בהשלמתו. בנתיים קורל (הגזברית) עושה חיל.

מוזר לי שלא קיבלת מכתבים, במיוחד מכיון שאני רואה מכתב במייל שלי מה22.3 (אתמול) ולפניו מה 9.2. במידה ואתה לא מקבל מכתבים אלו, אני הייתי פונה אלינו בדרכים המתאימות

בקשר לחסויות, לא יצא כמעט כלום, בעיקר בגלל שאנחנו לא יודעים איך לעשות את הדבר בצורה יעילה (וחבל)

המסיבה (שים לב, כאן אני קצת מתעצבן, אבל בקטנה). אני לא אוהב את הסעיף האחרון שלך, כי הוא נודף ריח של "לא מצאתי סיבה טובה לנזוף בכם אז ייצרתי אחת בכוח". כתבנו בפרוטוקול שהאירוע לא עלה עקב חוסר פיקוח ואיך אנחנו מתכוונים לשנות את העובדה הזו (ואם אתה ממש סקרן איך, פרוטוקול ינואר חשוף לכל)

הפעם טרחתי ועניתי על כל סעיף, שלא יווצר רושם שאני מעלים בפני מישהו דבר מה, אבל בעתיד לא אעשה כן, אז אנא מקד את שאלותיך יותר,

מקווה שתשובותי מספקות,
אמיר כהן, יו"ר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 24, 2010 2:32 am 

קיבלתי את הפרסומים לגבי אירועים ספציפיים, אני שואל לגבי עדכונים רוחביים בכל חודש (עדכון דצמבר למשל), דובר על מכתב חודשי בעבר - האם ירד מהפרק? (לגיטימי להוריד אותו מהפרק אם אין בו צורך, אגב)

עדיין לא ברור לי מהו "רענון חלוקת תפקידים בוועד" - אבל בין אם רועננו או לא רועננו, לא ידעתי שקורל היא הגזברית ולא קרן. עדיין לא עודכן באתר אמא"י.

לגבי אמידות אמא"י, הייתי תחת הרושם שהכנסים הם מה שמכניס את הכסף שמשמש בשוטף. בתכל'ס מה שמעניין אותי הוא אם לאמא"י צפויות בעיות כלכליות בעתיד הנראה לעין - ולזה ענית כבר.

לגבי המסיבה, באמת נסחפתי והשאלה תמחק (כמובן שאני אציק לך ואבהיר את כוונתי באופן פרטי, אבל זה הרבה פחות עוקץ ממה שאתה חושב).

חוץ מזה, אני חושב שהשאלות שלי היו ממוקדות למדי...

ולבסוף בקשה: כשאתם מחליטים פה אחד טלפונית על דבר מה מהותי (לא אישור לקניית מחדד) אם אפשר לרשום את ההחלטה איפשהו ואז להעלות יחד עם הפרוטוקול (או לרכז ולהעלות פעם בחודש אם באותו חודש אין פגישה) זה יהיה נהדר.
דברים כאלה נוטים להישכח עד לפרסום פרוטוקולים ויוצא שקורים הרבה דברים שחברי אמא"י לא יודעים עליהם למרות שהם נוגעים להם סתם כי ההודעה נופלת בין הכיסאות.
תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 24, 2010 10:28 am 
סמל אישי של המשתמש

מכתבים חודשיים - מהי כוונתך ב"עדכונים רוחביים", אם לא פירסום פעילויות ופרוטוקולים?

גזברות - ברגע שאסיים עם החניכה ואכנס ממש לתפקיד, האתר יעודכן וזה יצויין בפרוטוקול הבא.
עד כה אני תפקדתי כא. כספים באירועים השונים, וזה נכתב בוודאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 24, 2010 7:05 pm 

"עידכונים רוחביים" מתפרסמים בצורה תדירה, זה שלא כתוב עליהם בגדול "עידכונים חודשיים לא אומר שהם אינם כאלה.

תבדוק פרוטוקולים (או רעיון טוב יותר - התנדב בכנסים! אז בטוח הית יודע את זה)

על איזו החלטה מהותית לא פרסמנו הודעה? אני לא זוכר דבר כזה. (ובטח לא "הרבה דברים כאלה")

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 24, 2010 9:33 pm 

זה בדיוק העניין, לתפיסתי העובדה שאני חבר אמא"י מספיקה כדי שהעדכונים יהיו נגישים לי, ואני ספק שיש מישהו שעוקב אחרי פרוטוקולים ביותר קנאות ממני. (אני לא מכיר עוד פרסומים רוחביים שאינם על אירוע מסויים פרט לפרוטוקולים, הפורומים דוממים למדי)
שוב, למיטב הבנתי אמור להיות קיים יצור שנקרא "מכתב חודשי" שנשלח לחברים בכל חודש וזו לא המצאה שלי:
"פרוטוקול ואסיפות כלליות יפורסמו אך ורק באתר אמא"י ובמכתבי החברים" - פרוטוקול אוקטובר
"הודעה חודשית לחברים ולקהילה" -סעיף שלם בפרוטוקול ינואר (לא נשלחה הודעה כזו בחודש ינואר, אגב)

אם אין כזה דבר מכתב חודשי, פשוט תגידו שאתם מעדכנים חברים רק כשיש אירועים וזהו. אני רק מנסה להבין אם אמור להיות ומשום מה אין או שהחלטתם במודע להפסיק את זה.

תיקון לגבי החלטות שבעל פה בין חברי הועד, אפשרי מאוד שלא הייתה ולא נבראה אף החלטה מהותית שכזו, זהו שורש העניין - אין לי מושג. פשוט הסקתי מהמשפט הבא:
"בעקבות קשר רציף בין חברי הוועד, והיווצרות מקרים רבים בהם החלטות מאושרות פה אחד בעזרת הטלפון, הוחלט שמעתה תתקיים ישיבת ועד אחת לחודשיים."
שהיו כאלה, אם לא כך הדבר ובאמת מדובר במחקים ומחדדים למיניהם אני מתנצל.
(ואם זאת, בשום מקום לא כתוב (ואנא תקנו אותי אם אני טועה) שהוחלט שקורל מחליפה את קרן בתפקיד הגזברות.)

אתם הצהרתם שאמא"י הוא ארגון שאינו עוסק רק באירועים, אני חושב שמן הראוי שחברי ארגון יזכו לדעת גם מבלי להיות מעורים באף אירוע מכיוון שהם חברים באמא"י ותו לא.
ברור לי ששום דבר נורא לא יקרה ושסביר שאני היחיד שזה מפריע לו, וזה לא סוד שאני לא באמת קשור לקהילה או לאנימה כבר די הרבה זמן. אבל אני חושב שכאן לעקרון עצמו כן יש משקל בדרך להפרדה מארגון שתומך באירועים לארגון אב בשוטף.

ואני לא מבין למה אתם כל כך מתגוננים, שום דבר פה לא "לא בסדר" ואני לא מנסה לנזוף. להריץ עמותה זה קשה ויש הרבה פספוסים שלא באשמה של אף אחד - וככה מזהים אותם, אנשים מבחוץ שואלים שאלות. (ושוב, אני לא אומר שבהכרח היו פספוסים בדברים האלה, אני רק שואל. אבל אם כן היו, ביקורת חיצונית זו הדרך לעלות עליהם) אני הייתי שמח לחשוב על מה שאני עושה בתור עזרה ולא קנטרנות, אם כל מה שיוצא מזה זה שאני מעצבן אתכם ואתם בכלל לא חושבים אם מה שאני אומר הוא אולי נכון, אז באמת שאני סתם מבזבז את הזמן של כולנו ומן הראוי שתגידו לי את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.