אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' אפריל 18, 2024 1:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אובדת עצות...
הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 11:24 pm 

היי :)
אני אגיד את האמת- אין לי מושג ממש איך לנסח את הדילמה שלי, אז אני אנסה כמה שיותר טוב. ובבקשה אל תשפטו את אנשים/ את הקאסט ותגרמו להם לבעיות או משהו...
לפני כשנה פנה אלי ידיד שלי וביקש ממני שאני אהיה איתו בקאסט (אני לא רוצה לומר איזה), אמרתי לו שאני לא בטוחה, כי אף פעם לא הכנתי קוספליי ואף פעם לא הייתי בכנס, אבל לבסוף השתכנעתי כי הוא אמר שזה הקוספליי הכי קל בעולם...
חלפה השנה ואת האמת לא ממש שמתי לב/ לא שינה לי העובדה שהוא פתח קבוצה והתחיל להוסיף אנשים לקאסט, הייתי בטוחה שזה כולה לקחת כמה פרטי לבוש והנה- יש לי קוספליי, לא היה לי מושג עד מלפני 3 חודשים שמדובר בתחרות... כשידעתי ושאלתי אותו הוא ענה לי שכן, זאת תחרות קוספליי ושאני צריכה לתפור את הכל. באותו זמן בערך החלטתי לעבור מביולוגיה לפיסיקה (כן, בערך בתחילת דצמבר...)
מי שלומד, יודע עד כמה קשה להשלים את כל חוקי ניוטיון+קינמטיקה. בגלל המעבר התחלתי להכשל במתמטיקה...
למה אני מספרת את כל זה? משום שהקוספליי היה, עדיין וכנראה יהיה בעדיפות תחתונה מתחת ללימודים שלי- אני הגעתי לתיכון מכוונה מלאה שלא יהיו לי השלמות אחרי התיכון. לפני שבועיים התברר לי כי לאותו ידיד אין מושג בכלל בקושי של תפירת קוספליי וגם כי יש לו המון זמן פנוי (סיים כבר מתמטיקה+אנגלית), אם כך יש לו זמן ליסוע לסנטר לקנות בדים ולעזור לחברת הקאסט לתפור את הקוספליי... לי לא היה...
אמרו לי שזה בסדר ושיעזרו לי לתפור ובאמת כך היה.. רק שכבר התחלתי מממשששש לשנוא את כל העניין, בחיים שלי לא חשבתי שאתחרט כל כך על איזו הבטחה קטנה להיכנס לתחרות.. אבל אם עוזרים לי לתפור, וחברת קאסט למעשה תופרת לי המון (כי אני לא יודעת לתפור, למדתי קצת תוך כדי....) אני לא יכולה סתם לפרוש מאנוכיות, אבל תאמינו לי- כל כך רציתי מצד אחד (באמת שאני בחיים לא עושה קוספליי שוב, רק בגלל ה"חוויה" שהייתה לי עכשיו...) ומד שני, ישנה ההתחייבות...
ואז הודיעו לנו בחמישי האחרון שהולך להיות שיעור בפורים על היום של הכנס בשעה 10-15.. בנתיים הולך לי להקדים בשעה (9:00-14:00) אך כל זאת לא ישנה כי מסתבר שאני "פשוט חייבת" להיות שמה בסביבות 13:00.....
באמת שבא לי לבכות, אני לא יכולה אפילו שעה מפיסיקה, המורה שלי מלמדת כל שיעור חומר חדש, בדר"כ כיש את ה3 שעות היא מספיקה לעבור על 3 נושאים שונים.....
גם ככה קשה לי עם הלימודים ולא היה לי מושג למה אני נכנסת כשהתחייבתי, לא ידעתי עד לא מזמן שצריך לתפור את הכל ומי שמכיר יודע שבפעם ה1 שההורים שומעים על קוספליי הם לא מגיבים טוב...
בקיצור- מה עושים????????????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אובדת עצות...
הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 12:22 am 
מנהל הפורומים

שתי אופציות:
1. מסבירים לידיד/קאסט שקבעו לך בפתאומיות שיעור שאת לא יכולה לפספס על היום של הכנס
ולכן את לא יכולה להשתתף בתחרות.
במקסימום תוכלי אולי להגיע מאוחר יותר לכנס ולהצטלם ביחד לתמונות.

2. מחליטים לקחת סיכון
ולבקש ממישהו שיקליט/יצלם בשבילך את השיעור,
לדאוג שיש מישהו בכיתה שיוכל לחלוק איתך סיכום של השיעור.
לשאול מבעוד מועד את המורה מה יילמדו בשיעור ואיך עדיף ללמוד את זה לבד.

מה עושים?
זאת כבר החלטה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אובדת עצות...
הודעהפורסם: ג' מרץ 06, 2012 12:34 am 

הסיבה שאני חייבת להיות שמה ב13:00 היא כי אז התדרוך שלנו...
מה הסיכוי שיתחשבו אם אני אאחר, עדיין ירשו לי להתחרות??

באמת הלוואי שיפסלו את הקוספליי שלי.. גם ככה הוא לא תקין XD

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.