אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 10:44 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: תחרות הקוספליי
הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 11:10 pm 

שלום לכל מארגני הכנס.
הבקשה שאני עומדת לבקש היא לא רק בשמי, אלא גם בשם כל האנשים שעומדים ליסוע שלוש-ארבע ואפילו חמש שעות לכנס בחיפה.
אני וחברותיי הירושלמיות משקיעות כבר זמן רב בקוספלייז מורכבים, מחכות בקוצר רוח לתחרות הקוספליי, ופתאום קולטות שהתחרות בדרך כלל מסתיימת בסביבות 20:30 בלילה, והכנס בחיפה - מה שאומר שלא נגיע הביתה עד 00:30, והאוטובוסים הרי נגמרים ב-00:00. בעייה.
אני לא טוענת שכנס בחיפה זה רעיון רע, להפך, אני בעד, הבמה שם אדירה, אבל אני רוצה לשאול - האם יש אפשרות להקדים את תחרות הקוספליי מהשעות הרגילות שלה [7-8-9 בלילה] לשעות אחר הצהריים?
התחרות בדרך כלל נגמרת בשעה 9, ואני לא היחידה שרוצה להגיע הביתה לפני אחת לפנות בוקר, אבל זה אומר שהאירועים העיקריים והמשמעותיים שבהם רוב המגיעים רוצים וצריכים להיות נוכחים - SEMusical [אם יתקיים] ותחרות הקוספלייז צריכים להסתים עד 17:00 בערך.

תודה מראש, יושי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תחרות הקוספליי
הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 11:36 pm 

גם אני גרה מרחק דומה מחיפה, וכנראה שלא אשאר שם ללילה אצל חברים או משהו, למרות שזו גם אופציה. אבל את לא צריכה ממש לדואג לאוטובוסים. קודם כל יש קווים רגילים שיוצאים לסיבוב האחרון רק בחצות, מה שאומר שהם עדיין פעילים אחרי. דבר שני, עד סוף אוגוסט פועלים גם קווי הלילה שפועלים עד 4 בבוקר, אם אני לא טועה.

ושאלה קצת קשורה וקצת לא ><"

תיהיה אפשרות אולי לארגן חדר הלבשה בכנס? :O ולאו דווקא בכנס הזה, בכנסים באופן כללי. אני תמיד רואה מספיק אנשים שמגיעים לכנסים לא בקוספליי, ובד"כ להתלבש בשירותים זה לא הכי נוח בעולם... אז יהיה נחמד אם יהיה חדר כזה ^^

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תחרות הקוספליי
הודעהפורסם: ו' יולי 23, 2010 1:38 pm 

אל דאגה- העיניין כבר נקלח בחשבון והתחרות קוספליי בכנס השנה תתחיל מוקדם יותר בעיקר בגלל העובדה שיש חבר'ה שצריכים להגיע הביתה בשעות נורמליות.
בקשר לחדר הלבשה- אנחנו יכולים לבדוק את העיניין, אבל לא אני לא יכולה להבטיח לך שום דבר.
אני כן יכולה להגיד לך בקומה השניה שירותים מאוד גדולים ומאוד מרווחים- חוץ מזה שיש עוד 2 חדרי שירותים בכנס ככה שאולי זה לא יהיה כל כך צפוף [=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.