אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 3:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוגוסט 28, 2010 2:51 am 
סמל אישי של המשתמש

שלום לכל חברי אמא"י היקרים,

עוד כנס קיץ עבר ושוב אנו מוצאים את עצמינו ביום שאחרי חושבים על כל הכיף שעשינו ועל כל התכנים הנהדרים ! השירים, הקוספליי, הדוכנים, המשחקים, התחרויות, ההרצאות, וכמובן הסרט של קבוצת סול. מאחורי כל מתחם וכל אירוע שמתקיים בכנס קיים צוות טכני חזק ומקצועי שמנסה בכל דרך אפשרית לצמצם בעיות ולהביא לכם את כל התכנים בצורה הטובה והמהנה ביותר.

השנה בפעם הראשונה מאז קום הארגון הרמנו כנס שלם ללא עזרה של חברות חיצוניות. כל הציוד שראיתם מפוזר בכנס, וכל הצד הטכני בתכנים שהועלו על כל צורותיהם היו תחת תפעולו של הצוות הטכני בלבד, כמובן שעבודה בצורה שכזו החביאה בתוכה סיכונים אך החלטנו שזהו עוד צעד שהארגון חייב לעשות בדרך להפוך לארגון עצמאי חזק ומוביל בתחומו.

ההחלטה הזו עלתה לנו במספר בעיות טכניות בכנס, חלקן כמובן נבעו מטעויות של הצוות הטכני וחלקן מתקלות בציוד שסופק לנו, אני רוצה להתנצל בפני כל אלה שנפגעו מאותן תקלות ומבטיח לכם שכבר ברגעים אלו נעשים צעדים לתעד את כל התקלות ונרשמים דוחות שימנעו את התקלות האלה בעתיד, אף על פי כן הייתי רוצה גם להזכיר לכולנו שלפעמים ביום שאחרי אנו נוטים להיזכר בכל התקלות שהיו בכנס ולצחוק או להתלונן עליהם בפומבי, אבל אסור לנו לשכוח שבאותו כנס בדיוק היו עוד המון המון דברים מהנים ומוצלחים לא פחות ! מאחורי כל אחד ואחד מהדברים האלה עמד בדיוק אותו צוות טכני, בדיוק אותם אנשים שעמלו ועבדו יום ולילה גם ביומיים של ההקמה והכנס וגם בחודשיים שלפני כדי לתת לכם את המיטב בכל התחומים ! לכן אבקש מכם לפני שאתם משתלחים על שרשורי הפורמים השונים לנסות לחשוב ולהפנים אל תוככם לא רק את הרע שהיה אלא גם את הטוב.

אני מקווה שכולכם נהניתם ושנראה אתכם נהנים בעוד המון המון אירועים שתעלה אמא"י במשך השנה.

ברכת שנה טובה לכולנו.
אלון ג'וני אל בוחר
א.טכני
כנס כאמ"י 2010 – באנקה סאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 28, 2010 11:58 am 

לדעתי, בהתחשב שזו הייתה פעם ראשונה שצוות טכני פעל בלי עזרה חיצוני ההתנהלות שלכם הייתה מעולה!
התקלות היו מינימליות לחלוטין והן תוקנו בצורה מיידית- או לפחות הוגש להן טיפול בצורה מיידית.
קיצר ח"ח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 28, 2010 3:16 pm 

כל הכבוד לצוות הטכני
בהתחשב בעובדה שפעלתם לבד אני חייבת לציין שהיו הרבה פחות תקלות מאשר בכנסים הקודמים (למרות שאת רוב היום בילתי באולם המרכזי ואני לא ממש יודעת מה הלך בשאר הכנס)
התקלות המשמועתיות היו בהקרנת הסרט והטריילים אבל הם תוקנו יחסית מהר מאוד
וכבר בהקרנה השניהלא היה להם זכר

ישר כוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 29, 2010 12:17 am 

אני רוצה להוריד את הכובע בפני הצוות הטכני. ממש ראו כמה השקעתם בלתקן ולסדר כל דבר שהיה צריך. היה קשה לפספס אתכם מתרוצצים כל הכנס. חזקו ואמצו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.