אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 9:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 12:58 am 

מתנצל שאני לא מגיב בפתילים של המועמדים, אבל הם ננעלו.

סמדר, אורן ואמיר - אני מבין שהדיון פה לא נעים, בין אם החבטות המילוליות, או התגובות של חלק מן המתדיינים.
אם להציב את עצמי היכן שהוא - אני רואה את צורת הדיון שלכם כהגיונית ונובעת מן הנסיבות - קרי בחירות, ומידע חסר על אחד המועמדים.
ובכל זאת, אם תעקבו אחריי המתמודדים לוועד, תבחינו שחוט השני שעובר ביניהם הוא חוסר ניסיון, והניחוש שלי הוא שיהיו כמה כאלה בוועד. הם יעשו טעויות, ובלעדיכם - אנשים בעלי ניסיון שיפקחו עליהם - לא יהיה מי שייעץ איך להימנע מהן, או ידאג לפעילות תקינה, ולו רק בגלל שאין מי שידע איך ראוי לפעול.

הרבה לקחים שצברתם במהלך השנים לא ייושמו, והרבה טעויות יחזרו על עצמן. זה נגד האינטרסים של אמא"י והקהילה כולה.
אני מבקש שתשקלו מחדש את הצעד, מאחר ובסופו של דבר אנחנו כאן לא בגלל הבחירות, ולא בשביל "כוכב נולד אמא"י", אלא בשבילם.

אם אצטט את uhuf, יש מקום למחאה, ולעיתים קרובות היא בריאה ומועילה. אני מאמין שזה לא המקרה, ושההחלטה התקבלה ברגע של כעס (מוצדק או לא מוצדק, לא לי הפתרונים).
בבקשה תשקלו מחדש את המועמדות, ובכל אופן, גם אם בקדנציה הנוכחית תבחרו לסגת אל מאחורי הקלעים, תודה על התרומה שלכם לקהילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.