[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מספר 9 לוועד - דויד זילברשטיין

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 11:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 2:38 pm 

כינוי: דורון (זה השם הרשמי :lol: )
מה עבר עליי:
התנדבות בהארוקון 2008 בתור גופר, 2009 בתור מרצה וסוג של אחראי טכני (דיי החלפתי במהלך הכנס בהתאם לצרכים). עוד כמה כנסים בתור מרצים.
כבר שנים שאני מנהל צוותים (בין 4-9 איש), בדר"כ כחלק ממסע שנמשך מספר ימים, ובסופו יש פעילות מגבשת כנגד אוייב משותף. על אף שרובנו באים מרקעים שונים ותרבויות שונות, לא פעם אנחנו מוצאים מכנה משותף, ואני זוקף זאת לזכותי בתור המנהיג. עד עכשיו יש לנו 100% אחוזי הצלחה, מלבד המקרים שויתרנו באמצע (כי זה לא היה שווה את זה).
הניסיון שלי בהנהגת קלאנים ב-WOW הוביל אותי למסקנה שצריך יותר תקשורת בתוך הארגון, כמו גם תקשורת חוץ אירגונית - יחצנות. בהשקעה כספית נמוכה אפשר להפיק חולצות אמא"י, שהמבקרים בכנסים יוכלו לקנות במחיר סמלי, וככה להפיץ את הארגון.

מטרות:
* אני מתכוון לקדם את אמא"י כחוד החנית של קהילת האנימה בישראל. כרגע יש המון קהילות קקיוניות (מנהל בן 17 + פורום) שמרימות כנסים מעאפנים (לא אומר שמות). התוצאה היא בזבוז של כוחו קהילתיים.
צריך לחדד את מעמדה של אמא"י כארגון ללא מטרות רווח (בניגוד לאחרים), שפועל לטובת הקהילה (בניגוד לאחרים שפועלים לטובת הכיס), כך שמעמדה בקרב הקהילה יהיה זהה למעמד האגודה, ויהיה קל יותר לגייס כוח אדם לפעולות מורכבות ונרחבות יותר.
* כרגע אין לאמא"י הגנות כנגד איומים חיצוניים, בין אם תביעות אזרחיות או המון זועם. כחלק מהוועד אני אדאג להקמים כסת"ח רציני שיוריד את הבסיס מתביעוות משפטיות (עיין ערך אייקון), וייצור פק"ל לשעות שגרה וחירום.
* הורדת מספר הפעילויות החברתיות לטובת אירועים מוצלחים יותר. ערב הקראוקה לימד אותנו שאין קהל לדברים האילו. חובבי האנימה בישראל רגילים לשבת מול מסך מחשב, ובתור קטינים אסור להם לשתות, אז למה לארגן להם אירועים בברים?
* הרבה מאוד סטודנטים לאנימציה בארץ מכירים / אוהבים אנימה. הם כוח מאוד משמעותי ליצירת גשר תרבותי בין אנימה לאנימציה "אומנותית" יותר. כרגע ההקרנות וההרצאות מוכוונות מאוד לאנימה כמשהו מגניב, ולא לאנימה כצורת סיפורת באנימציה. אנחנו מפסידים ככה תמיכה חשובה, וקהל עשיר יותר מהממוצע (הממוצע הוא ילדים חסרי פרוטה).
* הפיכת הכנסים לבוגרים יותר. לאדם בין 21+ לא נעים להסתובב בכנסים. יש יותר מדיי ילדים שצורחים, והתנהגות מינית חריגה. כרגע אני מרגיש פדופיל בכל כנס אנימה שאני הולך אליו, וזה לא צריך להיות ככה. קביעת כללים נוקשים יותר (רמת מחשוף, בלי מחבטי יאוי) תאפשר לקהל בוגר יותר להגיע.
* אם יש משהו אחד שלמדתי מ-raiding זה שצריך להאציל סמכויות. כרגע הוועד מארגן לבד את הכל, ומנחית פקודות למטה. חלוקה מוקדמת לצוותים תימנע את ההרגשה של ריחוק ממוקד הכוח. בנוסף, צריך תמיד להביא רופא לכנסים, אחרת כולם ימותו.
* קידום האנימה כתחום עיסוק לגיטימי (זה דיי נוגע לתחומים האחרים).
זה אומר שצריך לקדם עיסוק אקדמאי בצורת הסיפורת של האנימה, ולהצניע תחומים מביכים יותר (תחפושות).
בשביל להבהיר את הבעיה אתם מוזמנים להסתכל על אייקון, שכל שנה התקשורת מדווחת עליו עם אותו וידאו של larping מחוץ לסינמטק, שבו שני ילדים הולכים מכות עם חרבות מקרטון. פדיחה, וזה עלול לקרות גם לאמא"י אם ילדות בנות 14 ימשיכו להתחפש לחשפניות כחולות שיער.

בנוסף, הייתי מעוניין לבקש שמידה ולא אבחר (אני יודע שהמצע שלי לא ידידותי) תמחקו את הפתיל מהפורום. אני לא רוצה שמעסיק יוכל למצוא אותו בגוגל בעוד 5 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 4:00 pm 

אז רגע, דורון או דויד?

ואני לא לגמרי מבין, 4-9 אנשים? למה לא לצאת בקבוצות של 25? הדרך קשה אבל השלל בהחלט מצדיק את המאמץ.
בכלל, על איזה סרבר אנחנו מדברים? (אל תגיד לי פרטי, טפוי)

ויותר ברצינות -
לא חושב שנתקלתי בשם שלך בעבר, איזה הרצאות העברת? (אני מנסה לחבר פנים לשם)

אני גם לא לגמרי בטוח על סמך מה אתה טוען חלק מהדברים.
א. ארוע הקראוקה, היום בערב.. איך בדיוק הוא לימד אותנו משהו? :ם
ב. לאמא"י יש גישה לעו"ד של האגודה, והארגון מנצל אותה.. איזה כסת"ח בדיוק אתה מנסה לארגן?
ג. הועד לא "מנחית פקודות".. לכל פעילות ממונה סגל. בין אם מדובר במישהו מהועד או לא, בין אם מדובר בסגל של אדם אחד או עשרים... בארגון של איזו פעילות השתתפת שאתה טוען שהועד מארגן הכל לבד?

עם כל הכבוד לwow ולהנאה שסיפקה לי התגובה,
דיי קשה לי להבין האם הרגע הוטרלתי או שמדובר בהודעה אמיתית.
תוכל לעזור לי בסוגיה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 5:07 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 5:57 pm 

אבוי, סרבר פרטי? X_X

א. הייתי במספר מסיבות, לחלק מהן הגיעו לא מעט אנשים.
אני חושב שצריך לשפוט כל מקרה לגופו ולהפיק לקחים (דוגמא, לא לארגן מסיבה בערב של אייקון בלי דרך תחבורה נוחה P: )

ב. אוקי, הבנתי את כוונתך.
איך אתה מתכנן לעשות את זה?

ג.
שניה, סיכמנו שאנשים שמתנדבים מבינים שיש קבוצות עבודה, כמו שתארת.
אז אתה מדבר על ההרגשה של אותם חברי אמא"י שלא תרמו ולא תורמים אלא רק מעבירים ביקורת?

החל מהאסיפה הכללית הקרובה, מבנה הארגון משתנה -
- ועד
- פעילי הארגון, ועדת ביקורת
- חברי מועדון

הפעילים, בתור מי שיצא וייצא להם לפעול תחת הועד, יידעו מה ההבדל.
חברי המועדון... ברובם יהיו אנשים לא פעילים ששם בשביל המבצעים, הנחות ותפוצת מייל.
מה שנשאר הם מתנדבים שלא נכנסו למליאה משלל סיבות (גיל, תרמו רק אחרי 'עדכון' חברי המליאה, מליאה מלאה)
וגם הם, יוכלו לראות מבפנים איך זה עובד..

זאת אומרת, אותם אנשים שמקמת בקצה ה.. רגל.. של איש הקו, יהיו חברי מועדון ותו לא.
הם לא ישלמו שום דבר על החברות ואם הם לא תורמים, לדעתי אין להם שום אמירה לגבי התנהלות הארגון.

האם אתה עדיין רואה בעיה?

הומור -
לתבל בקצת הומור זה סבבה, אבל לדעתי הגזמת.
יש נקודות מעניין במצע, ואני כולי תקווה שתוכל להציג אותו בצורה יותר רצינית באסיפה הכללית.
(או אפילו פה בפורום. יהיה חבל לראות מתמודד מוצלח נדחק הצידה רק בגלל שלא כולם יסכימו עם ההומור שלך)
מעבר לזה, בהנחה ובאמת תגיע לועד - נראה לך שתגובות כאלו ייצגו את הועד בצורה הנכונה?
(למען הסר ספק, אני לרגע לא אומר שהתגובות שלי בפורום הזה מוצלחות לייצוג)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 7:13 pm 

אתה לא ראוי להצטרף לשורותינו! (לא, שרתים רשמיים)

ב. בדיוק בדרך שהאגודה עשתה את זה. בכל מקום שבו קיימת התארגנות להקים כנס/הרצאה/הקרנה, על אמא"י להיכנס פנימה ולהציע את הידע הטכני שלה (וללא ספק יש בשורותיה את בעלי הניסיון). לגרום לאחרים להבין את היתרון שבארגון מרכזי שתומך, ואת מגבלותיהם כקהילות קטנות.
כרגע, אם זה קורה, זה ספוראדי לגמריי. צריך להפוך את זה למדיניות, ואני אשמח לעמוד מאחוריי זה.
המשמעות בפועל: לבנות רשימה של פעילי אמא"י ע"פ יכולותיהם, והתמיכה שהם מסוגלים להציע.
אם יש איש סאונד בשורותינו, אני רוצה לקשר בינו לבין הנער שאחראי על המיקרופונים בכנס הפיצפון שיש בקריית שמונה, ולגרום לכל ההנהלה של הכנס הקטן להבין שהם מבזבזים המון אנרגיות בניסיון לפעול לבד, במקום לחבור לארגון הראשי לקידום אנימה בישראל.

כמובן שיש עוד דרכים, זה תהליך לא קטן - אני מתנדב לתמוך בו במסגרת הוועד.

ג. האנשים שנמצאים בקצה ה... רגל... הם לא מיעוט שקט, הם רוב הפעילים. הם הרוב שמתנדב הכנס, וכעבור שבוע אמא"י שוכחים מקיומם.
המשבר האחרון הגיע בלי שלרוב המתנדבים יהיה מושג על קיומו, והפלא ופלא, מייד הם התנדבו לעזור.

השינוי המבני שמוצע לא ישנה באורח מהותי את המצב. הוא כופה על המתנדבים לשמור על קשר באמצעות ניפוי אוטומאטי, ויוצר רשימה של כוח אדם שזמין לרשות הארגון. אבל בפועל, הוא לא משפר את התקשורת איתם.
אין שום תוכניות לערב אותם (ואת הציבור) במה שקורה במסגרת הוועד. לא דוחות תקופתיים, לא מיילים, שום עדכונים על תוכנית העבודה השנתית, אף מילה על מצב הוועד, נאדה.
הבסיס לסימפטיה אנושית הוא הכרה של הצד השני. אין לנו מה להתפלא שנוצר אנטגוניזם בין אמא"י לקהילות השונות, אם אין דיאלוג ביניהם. זה ברור מאוד למה המתנדבים (שאמורים להכיר לנו תודה!) רואים את אמא"י בתור חבורת מפלצות נצלניות (חוץ מקורל, ראה ערך פייסבוק בתגובה הקודמת).
אחרי השינוי הארגוני המצב לא ישתנה מהותית, כי בפועל היחידים שיש להם כוח ליזום וליצור יהיו חברי הוועד, והשאר יהיו ממודרים.

יותר מזה, כפי שציינת - אחרי השינוי המבני חלק מהמתנדבים יהפכו לחברי מועדון, בעלי מעורבות ארגונית שווה לחברות שלי בשופרסל - זה לא מצב תקין!
הם לא שקטים בגלל שאין להם מה להגיד, הם שקטים בגלל שאמא"י לא מדברת איתם. אני רוצה לשנות את זה, וזה לא מספיק להיות הדובר, צריך להשפיע בצורה מהותית על דרך הפעולה של הארגון.

הומור -
הוא כלי חשוב. הוא מאפשר לקבל ביקורת בלי לקחת אותה באופן אישי. הוא מאפשר לך לחבב אותי (לא ככה!) במדיום שנשללה ממנו שפת הגוף.
אם לא הייתי משתמש בהומור, היינו מקבלים פתיל בחירות מכוער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 10:55 pm 

אורן, נכון שלא הייתה תחבורה מהאיקון למסיבה בערב, זאת אחת הסיבות שחיכיתי באיקון עד סוף המחזה ואז כל מי שרצה הלך יחד איתי בקבוצה למקום עצמו ואנשים נהנו מההליכה ביחד.
אז לא הייתה תחבורה אבל זה לא מנע ממי שרצה להגיע למקום בלי ללכת לאיבוד בת"א בשעות הלילה P=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 23, 2010 12:15 pm 

להב, העובדה היא שלמסיבה הגיעו ממש מעט אנשים,
א. היא הייתה פחות כיפית למי שכן הגיע (לא נחמד לראות רחבה ריקה)
ב. היא לא כסתה את העלויות והפסידה מעל אלף ש"ח.

יש אנשים שלא הגיעו כי לא היה להם נוח להגיע
ויש אנשים שלא הגיעו כי הם היו עייפים אחרי אייקון.
זה הצטבר.
תתפלא, אבל לא כולם רוצים להגיע למסיבה בכל מחיר P:

דורון -

אני לא רוצה להצטרף לשורות של אף אחד,
ירצו להתחלק בממון שלי :<
אלא אם יש לכם kingslayer.. ואז יהיה נוח לעשות hardmodes בicc
P:

ב. אני חושב שאתה מדבר יותר על האגודה מאשר אמא"י.
עד כמה שאני יודע, אין פה יותר מדי ארועים רנדומליים - אם יש, אלו בדרך כלל מפגשי קהילות שונות.
מדי פעם יש קבוצות שמנסות לארגן ארוע גדול שפונה לכמה שיותר אנשים ועם אלו בהחלט היו דיבורים (עם חלקן שיתפו פעולה וחלקן לא)

ג. אבל יש תכניות לערב את הפעילים, פרוטוקולים חודשיים כבר יש (גם אם לא תמיד הם מופיעים בזמן, תמיד אפשר להשתפר)
עכשיו תהיה ועדת ביקורת (שגם אם לא אגיע אליה, אני מקווה שתוציא איזה דו"ח תקופתי)
ויותר מזה, יהיה גם פורום לפעילים בו יוכלו להתעדכן ולהגיב מול הועד.

עד כמה שאני יכולתי לראות (ויכה בי ברק, או חבר ועד, אם אני טועה), המחסור בכוח אדם היה בעיקר עבור סגל מארגן.
אנשים שייקחו יוזמה ויעשו.
כן, תמיד צריך עוד אנשים שיעשו משמרות באירועים ותרומתם להצלחת האירועים לא תסולא בפז.
-אבל- כדי שלאלו יהיו תפקידים לאייש, אתה צריך גרעין של פעילים שירימו דברים.
הגרעין הזה הוא מה שחסר כרגע. לא כמו באגודה או בעמותה (מת"ק), שיש לך תא בכל חור בארץ (ויסלחו לי דיירי החורים (: ) והתאים פעילים (במידה זו או אחרת)

המבנה החדש לא ימדר את הפעילות, להפך.
הוא יילכד ביחד את הגרעין הקשה של הפעילים, ייתן להם לגיטימציה וגישה לועד
ואם הועד לא ישתף אותם, הם תמיד יוכלו להצביע להפיל אותו P:

בסופו של דבר, כל מי שירצה להצטרף לגרעין הזה יוכל (אם הוא אכן תורם, בגיל המתאים וכו)
מי שירצה להיות מעורב במידה חלקית יוכל להיות מעורב שלא דרך המליאה (פרסומים, פורומים פתוחים, מיילים)
ומי שלא רוצה להיות קשור אלא רק לקבל 5% הנחה איפשהו - מגניב לו.

אגב, ההתנדבות לעזור היא מאוד נחמדה - אבל צריך לחכות לראות מה יהיה בפעול.
סתם לדוגמא, להארוקון חצי מהמתנדבים שנרשמו והביעו רצון פשוט לא הגיעו.
כולי תקווה שהכוונה והנכונות כנה.

ושוב, יכול להיות שאני מאוד טועה,
אבל חלק מאוד גדול מאלו שרואים את אמא"י בתור מפלצת גדולה ונצלנית הם כאלו שלא ניסו לתרום בכלל
וסתם מעבירים ביקורות (בין אם אלו גבוהות גבוהות, או שלל קללות בשגיאות כתיב בפייסבוק)
[ולו רק כי סטטיסטית, פחות מ10% מהנוכחים בכנסים הם אלו ששם עם תפקיד בהתנדבות]

הומור -
בתור בוחר, ההודעות הראשונות לא ממש היו גורמות לי לרוץ להצביע לך.
וכמו שאמרתי, חבל יהיה להפסיד מישהו שיש לו מה לומר רק בגלל שההצגה נראית לא רצינית.

חבל שלא תוכל להגיע לאסיפה ולו רק כדי להציג את עצמך ולחזור לעבודה.
לי אישית יהיה קשה להצביע לאדם שלא ראיתי או שמעתי מעולם.
אנא אערף, תעלה סרטון ליוטיוב :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 23, 2010 12:39 pm 

טוב סוף סוף יש תחרות בבחירות לועד
ולא מעניין פה מספיק.

ככה -
הועד מורכב מ5 חברים, כרגע יש קרוב ל10 מועמדים.
את/ה כבר מן הסתם יודע/ת שכרוכה בעניין לא מעט עבודת צוות -
את מי היית רוצה לראות איתך בועד?
את מי -לא- היית רוצה לראות איתך בועד?

קח/י את זה לאן שתרצה/י:
אילו כישורים חסרים לך ומי יכול להשלים אותם.
את מי אתם מכירים וסבבה לעבוד איתו.
עם מי עבדתם ונכוותם.
מה אהבתם במצעים האחרים, מה לא.
וכו, וכו

קדימה, תנ/י בראש (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 6:01 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 7:51 pm 
סמל אישי של המשתמש

אני הראשונה שאקנה את החולצה הזו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 8:48 pm 
סמל אישי של המשתמש

מה שכתבת בגרף הפוך... אולי היית צריך לחשוב על זה יותר... >_>

ציר Y צריך להיות הצלחה
וציר X צריך להיות הזמן שלך בועד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 10:09 pm 
מנהל מועדון אמא"י

אתה יכול לשים את הצירים איך שמתחשק לך (אחרי איזה קורס שלם שהפך את צירים ועוד אחד שהוסיף לך כמה שבא לו - כבר לא איכפת לך...)
הוא אומר בעצם שההצלחה שלו היא בסדר גודל של שורש לזמן כהונתו בועד.
במילים אחרות, ככל שהוא יותר זמן, כך השינוי בהצלחתו קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 10:45 pm 

האמת היא שזו פונקציה אקספונציאלית, ולכן אם תהפוך את הצירים תקבל פונקציה בסדר גודל של לוג. אגב, כמה קיבלת בסוף בחדוא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 10:49 pm 

אבוי לבושה!
אני מוותר על תפקיד הגזבר.

(אני אפרש את השתיקה שלך לגבי התמונה השנייה, כהסכמה מלאה לייצוג שלי בתור גלידה ענקית וכריזמטית. ניצחון!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 10:55 pm 
מנהל מועדון אמא"י

צודק, הייתי בטוח שהיא עוברת ב-0... :oops:
בכל מקרה, לפני שאני מסיים לדרדר את הדיון הזה:
אני עכשיו עושה... סימסטר אחרון לא נגעתי בחדו"א

וכדי שיהיה בכל טעם להודעה:
בקשר למתנדבים. כמה שאני יודע, לפחות מנסיון אישי, אנשי סגל צומחים בחלקם מתוך המתנדבים.
אם אדם מראה רצון ויכולת למלא תפקיד, יש דרישה וכן הסגל רואה שניתן להוסיף סמכויות בפעם הבאה,
ככה הוא עושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 24, 2010 11:13 pm 

הפונקציה מונוטונית עולה ממש - נראה לי שזה מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 1:38 am 

התביישו לכם!
מנתחים פונקציות בצורה גרפית...

רק מהנדסים יכולים למדוד "לפי העין".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 25, 2010 12:00 pm 
סמל אישי של המשתמש

וואי טכניונים תשתקו ! לכו תלמדו משו מועיל יותר... כמו כלכלה. =]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 1:03 pm 

היי, יש לי שאלה
היית מרצה בהארוקון 2009, נכון?
קצת מסקרן אותי לדעת- למה אין תיעוד שלה בתוכניה?

טוב, עכשיו ברצינות- מי אתה ומה הקטע של ההטרלה הזאת?
כלומר, מצטערת, אבל אנשים מאמא"י, יש לכם רשימה של אנשים שפעלו אצלכם בכנסים, לא? אולי תסיימו עם הבדיחה הזאת כבר?..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 1:17 pm 

גם אני חשבתי שמדובר בהטרלה, אבל לאור התגובות בשאר הדיונים
אני מאמין שמדובר במועמד אמיתי. (ואם עבדו עלי, shame on me

הסתפקתי ב"אני פאנליסט" ובהנחה שהפאנל אכן קרה מתישהו (רובוטים פה, רובוטים שם..)
אבל, גם אני אשמח לפרוט על אותן הרצאות שלא מופיעות בתכניות.
[גם אם ההרצאות היו ב"כנסים אחרים" - אשמח לדעת באילו כנסים מדובר]

PenguinMusume -
"גל צ'אן" לא?
אני אשמח לדעת למה יש לך ניהול גלובלי בפורומים של אמא"י. [השם בירוק מגניב]
(קרי, אין צורך באישור ההודעות, גישה מלאה לכל הפורומים וכו)

עריכה -
ואחרי הבאת הנושא לתשומת הלב של הועד, העניין תוקן.
השאלות שלי עדיין עומדות. (אורי, ראה בהודעתי הזמנה חגיגית להתייחס ל'תקלה' הזו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 1:28 pm 

היי אורן, מה נשמע :)
על הניהול הגלובלי תשאל אנשים שאחראים על זה, לא אותי.

ואני מצטערת אבל אני חושבת שזה קצת לא במקום שאף אחד לא טורח לאמת פה פרטים (זה לא כזה מאמץ היסטרי להיכנס לתוכניה של הארוקון.) ובמקום זה אתם נגררים לדיוני אוף טופיק ותמיכה במישהו שלא ידוע אם קיים, ואפילו סביר שלא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 3:01 pm 
סמל אישי של המשתמש

פינגווין... גל ? וואטאבאר.

קודם כל אני חושב שאכן מדובר פה בבן אדם...
תסכימי איתי שבוט לא היה יכול להיכנס לדיונים שהיו פה בפורום
ולהגיב בהתאם למה שאומרים האנשים ובהתאם למצב האקטיבי שמשתנה מרגע
לרגע בשאלות כאלה ואחרות.

מעבר לזה אין לי ספק (בעקבות מידע חסוי כזה או אחר שהייתה לי חשיפה לגביו)
שמדובר במועמד שלא ממש תיכנן להיחשף בצורה הנדרשת ממועמד לועד,
ככל הנראה בן אדם שפשוט מבקש להסתיר את המידע האמיתי לגביו מסיבה כזו או אחרת.

כמה זה לגיטימי והאם זה קביל מבחינה משפטית ? אני בספק. אבל מה שזה
אומר פשוט שנגיע ליום הבחירות ואותו בן אדם לא יוכל בכל מקרה להיבחר.
אי לכך אותו אדם שווה בערכו לכל בן אדם אחר שיחליט להגיש מועמדות כשהוא
בעצם לא זכאי... קחי לדוגמא ילד שהוא בן 15 ומחליט להגיש מועמדות כשהוא
טוען שהוא בן 18, לא תדעי על כך עד יום הבחירות.

אי לכך ובהתאם לזאת... אין טעם להתחיל פה דיונים של מי ? מה ? מו !!! או למה !?
אלא פשוט אנשים זורמים עם הדבר ולא מתחילים עכשיו חקירות וקרבות נגד תחנות רוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 4:55 pm 

גישה מלאה לכל הפורומים? כולל פורומי ועד וכדומה? משובח, אני מצטרף לבקשה של אורן

דויד, האם תוכל להגיע למועד החדש כך שנזכה לראות את זיו פניך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 7:05 pm 

אני אכן רוצה לציין שאתה לא נמצא ברשימות שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 10:56 pm 

זה היה הקיץ של 2010, אולי היה זה החום, אולי המזגן המקולקל, מי מהם דחף אותי למעשה?
אצבעות ומקלדת, הנה נולד טרול.
הוא היה צעיר, עולל עדין בלי אם שתאהב, ילד נמרץ בלי אב שיאמר לאן אסור ללכת.
בתחילה הוא התפרע לו, חג סביב הבחירות המתקרבות כאצבע על פני מיתר, רושם הודעות בעלות ניחוח פיקטיבי. אך ככל שרבו המילים, הוא הבין את האמת אודות ליבו.
אשכרה אכפת לו מאמא"י, ויש לו מה לומר ולתרום, גם אם פיו המכוער ועורו הירוק לא יאפשרו לו להגיע אל הבחירות לשמן הוא נולד.
אבל אם באמת אכפת לו, איך הוא יוכל להישאר טרול? אם הוא לא טרול, מה הוא עדיין עושה כאן? ואם לא כאן, לאן ילך?

וכך, השמש שוקעת מאחוריו, כובע כבד מסתיר את פניו העצובות, הוא החל לנדוד.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.