[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מספר 04 לוועד אמא"י, מרקוביץ' אורי

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 23, 2024 3:01 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 4:31 pm 

מה שאת רואה, לצערי הרב, כי אין הרבה דברים המאוסים עליי יותר מפגיעה בזולת, הוא תוצאתו של תסכול צורב מכך שאנו יודעים את האמת אודות תפקודו של אורי בוועד, יודעים שהיא אינה מוצגת, ויודעים שבעקבות כך, בעקבות אי הצגת האמת, אורי עלול להיבחר שוב, כל אותם ליקויים וכשלים יחזרו על עצמם, והקהילה תיפגע מכך.

אני מבטיחה לך שאם אורי היה כותב את כל האמת אודות עצמו ואודות תפקודו בוועד, לא היית שומעת מאיתנו אפילו ציוץ.

בכל מקרה, אני מקווה שתבואי לאסיפה ותממשי את זכות ההצבעה שלך (אם יש לך), כי בדמוקרטיה כל המצביע , משפיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 6:13 pm 
מנהל מועדון אמא"י

כדי שאני אבין משהו מהותי בחוקי האגודות בואו נשחק ב"נדמה לי":
נגיד שאוטאקו-קון היו מצהירים על כוונה ברורה להרים כנס ללא מטרות רווח.
הועד היה נכנס אפילו באיזה שלב ותומך בארגון.
ואז, מתוך גחמה, היו מחליטים חברי אוטאקו-קון ששווה להם דווקא להרים את האירוע למטרות רווח.
זאת הסיטואציה.
מפה אני מנחש:
כנראה שהועד היה מושך ידיו מהארגון וכל גוף היה חוזר לעבוד לבד.

אני רוצה לדעת, האם חברי הועד מפרים פה איזה חוק?
כי אם כן, אז (חוץ מזה שחוק זה חוק ויש לכבד) זה טיפשי - כי אז הועד היה מוותר על יותר מידי יוזמות שהיו "מריחות" לו חשודות.
הייתי שמח אם תפנו אותי לחוק זה.
אם לא, אז אני לא מבין על איזה סעיף הוא עבר פה. תוכלו לחדד לי את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 7:26 pm 

"אמיר וסמדר, אתם מציבים את המילה שלכם מול המילה שלי, ואני לא חושב שהצורה שאתם מתנהלים מכבדת אתכם או את מסע הבחירות הזה."

אז אתה קורא לי ולסמדר שקרנים. או קי, כרגע הדרך היחידה שלי להוכיח את האמת היא להביא ציטוטים מעדים ועדויות תקציביות להתנהלות שלך. לזה אתה רוצה שנגיע? אני ממליץ לך בחום להתנצל, ואם יש משהו שכתבנו שאינו עולה בקנה מידה אחד עם האמת אתה מוזמן לציין אותו ולהוקיע אותי ברבים.

אגב, לא ענית על השאלה שלי, אני אשמח לדעת איזה אירועים לקחת בהם חלק בשנה האחרונה (ואם אין כאלה, בהיסטוריה של הארגון בכלל) שאתה סבור שהם היו מוצלחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 9:20 pm 
סמל אישי של המשתמש

Lirona- just to make it clear, I'm not in any camp (but camp ramah lol) I'm just saying what I know to try and clear the air
but I do agree that some things here can be said in a better way, but the whole point is to humiliate someone anyway so why not... :ugeek:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 9:40 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 9:51 pm 

סמדר, קצת קשה להתמקד ולהתייחס לעובדות בזמן שמעולם לא הוצג שום דבר בשום פרוטוקול או דו"ח לאחר אירועים לקהילה.
כרגע היחידים שיכולים להתייחס לדברים הם הועד וסגלי הכנסים והאירועים השונים שפעלו עם אותם אנשים, וכרגע זה נראה שיש בלאגן במידע בעיקר בשל הזמן שעבר מאז האירועים השונים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 9:52 pm 

סליחה סם, לא התכוונתי לשייך אותך ל"קבוצה" מסויימת

אם ממש מתאמצים, תמיד אפשר למצוא פיסת שמיים כחולים בין העננים הכבדים.

סגל הארוקון 2011 - א. מתנדבי קופות וכספים
סגל כאמ"י 2011 - א. כספים וקופות
אירוע חנוכה 2011 - א. כספים וקופות
סגל הארוקון 2012 - א. כספים וקופות
סגל כאמ"י 2012 - א. כספים וקופות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 10:09 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 10:30 pm 
סמל אישי של המשתמש

אורן... אני מסכים איתך ! ! !
צריך לתקן את הציטוטים.... :lol:

ובנוגע לכל מי שהגיב פה בתגובות האחרונות אני לא אתייחס לכל אחד
אלא אגיב בדעה כללית.

אין ספק שהיו פה השתלכויות חסרות רסן, אין ספק שהיה פה להט ! שלעיתים
גם הלך לכיוונים לא נכונים... ואין ספק שהייתה פה השפלה ואין ספק שהיא נוצרה
כתוצאה מפורקן שדרש כבר הרבה מאוד זמן להשתחרר. וכן, יכול להיות שגם אצלי
זה ככה (למרות שנראה לי שכל התשובות שלי די רגועות ומתדיינות)

אף על פי כן, אני מבין מאיפה בא המצב הזה, ואני מבין שלכולם פה קשה איתו,
אני מבין שיש כאן חילוקי דעות מאוד קשים גם בפן האישי כלפי אנשים כאלה
ואחרים, וגם בפן הפוליטי שמאמין שאם האנשים האלה יגיעו לאן שהם יגיעו
הקהילה תסבול, אני מקבל את המחשבות האלה כי אני מבין מאיפה הן באות
ולדעתי הדבר הכי טוב שאפשר לעשות עכשיו הוא פשוט להשאיר את אזור הקרבות
הזה מאחוריינו. אני חושב שהנקודות שהיו אמורות לעבור כאן עברו ! אני מבטיח לכם
אמיר וסמדר ואורן שכולם הבינו את הטענה שלכם, אני מבטיח לך אורי שכולם הבינו את
העמדה שלך כלפי הטענות ואת קו ההגנה שלך...

בואו פשוט נתיישב ונתדיין ביום הבחירות ונראה למי ילך הכסא השנה.

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 11:31 pm 

ג'וני לראשות הממשלה!! D:

אם ממש מתאמצים, תמיד אפשר למצוא פיסת שמיים כחולים בין העננים הכבדים.

סגל הארוקון 2011 - א. מתנדבי קופות וכספים
סגל כאמ"י 2011 - א. כספים וקופות
אירוע חנוכה 2011 - א. כספים וקופות
סגל הארוקון 2012 - א. כספים וקופות
סגל כאמ"י 2012 - א. כספים וקופות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 02, 2010 3:26 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 02, 2010 5:34 pm 

ג'וני, מה קורה כאן זה מועמד שלא עונה על האשמות (החריפות מאוד) המופנות נגדו ונותן לאנשים אחרים (שלא יודעים על מה מדובר - אי אפשר להעביר הכל בפרוטוקולים) לענות בשבילו, לא עברה כאן שום נקודה ושום בטיח, ואני מבקש ממך שתפסיק לענות בשם אורי ותתן לו לענות בעצמו. יש לך אשכול משלך אם אתה רוצה לדבר בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 02, 2010 7:23 pm 
סמל אישי של המשתמש

פעם אחרונה שבדקתי אמיר זו לא דיקטטורה ומותר לכל אדם מועמד או לא
להגיב על הדברים שהוא רואה לנכון...

מעולם לא ציינתי שאני מגיב "בשם אורי" ומעולם לא התכוונתי שדברי יהיו
בשמו, בדיוק כפי שבאף אחת מההודעות שלי לא טרחתי "להגן" על אורי
במובן של להגיד שהוא צדיק או תם ושכל האחרים סתם נטפלים אליו.

אני מגיב פה מעמדת ביניים שאין בה האפשרות לדעת את כל הפרטים הקטנים,
ולמרות זאת אספתי את העובדות העיקריות מהמכלול שעלה פה (ותאמין לי שבין
כל הגידופים והאשמות הבוטות שעלו פה זה היה מאוד קשה) ונתתי את דעתי לגביהם.

אמרתם פה לא מעט דברים, וגם אורי אמר, וכבר לא מעט הודעות שההתנגחות
הזו בינכם הפכה לריב קטנוני שסתם גורם לכל הקהילה להיגעל ממה שהולך פה.

לכם יש את הזכות להגיב או לא, בדיוק כמו שלאורי יש את הזכות להגיב או לא,
אבל לפעמים צריך גם לדעת מתי enough is enough ופשוט לסתום את הפה.

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 02, 2010 9:04 pm 

ג'וני -
נכון, זו לא דיקטטורה.
אם כך בטח שאתה לא בראשה P:

ברצינות, תקרא שוב את ההודעה הקודמת שלך -
התחלת יפה, הסכמת איתי P:
המשכת בצורה קצת משונה, עם הסבר מה על מה באמת קרה באשכול (שהוא דמגוגי ומגמתי - אף אחד לא זרק על אורי עגבניות כדי להשפיל אותו, נזרקו עליו שאלות וטענות על מרחק הודעותיו מהאמת)
בסופו של דבר פשוט אמרת לכולם לסתום את הפה.

הפורומים לא לקישוט, הם לשאלות למועמדים.
יש באשכול הזה חמישה עמודים - מאמצע העמוד הראשון יש לאורי.. שתי תגובות?
עלו שאלות, רק הגיוני שנצפה לתשובות.

כן, הדברים שהופנו לאורי לא נעימים - אבל זו הדייסה שהוא בישל, לא מישהו אחר.

במקום לריב על האם אמרת שאתה מדבר בשם אורי או לא, אפשר להסכים שאנחנו מחכים לתגובות שלו לדברים שנאמרו?
אם הוא לא מתכוון לענות, אני לא רואה בעיה שנשאל למה.
את הנסיון להסביר לכולם מה הולך פה, אני לא מבין. (אם את רוצה להסביר לי, לך על פרטי או על האשכול שלך, זה לא באמת רלוונטי לפה)

אני מוכן לסכם איתך שאני לא אגיב פה אם אתה לא מגיב פה עד שאורי יענה, אם לדעתך זה ישפר את פני הדיון ולו במעט.

אורי -
בנוגע ל"איפה -כן- תפקדת בסדר?"
במקרה לגמרי שמעתי שאתה מבקש מאנשים שלא מתעניינים בבחירות לזקוף לזכותך את ההצלחות שלהם. (נגיד, המסיבות של מפגשהם)
אם הקרדיט לא שלך, הוא לא שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 12:11 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 2:01 pm 

לירון,
האירוע קאראוקה שהתקיים באייקון לא כלל את הפאשלה הזאת. בנוסף לזה, כל הפאשלות שהיו אי פעם באירועי קאראוקה בכנסים נרשמו כדי למנוע מהם לקרות באירוע קאראוקה האחרון, ובאמת ככה היה. לא הייתה בעיה של מיקסר שלא יודע לאפשר 2 או 3 ערוצי קול, למשל. חוץ מזה, המטרה הגדולה של דו"ח הסיכום היא לנסות ולהרכיב פרוטוקול עבודה מסודר ומחולק לפי מושאים שבעתיד יתרום לעבודה על אירועים. ככה שלא נצטרך להיזכר כל פעם מחדש איך פועלים בכל נושא ונושא ולשאול אנשים על הנסיון שלהם. למשל, לא תצטרכו לשאול אותי בנושא של עבודה עם מידע כי בפרוטוקול יודגש הצורך בגיבויים. הבעיה היא שכרגע אין אחד כזה.

אמיר, אני מניח שלפני שאני אתחיל להגיב לשאלה העניינית שחזרה פה כמה וכמה פעמים, ארצה להעיר על מה שאמרתי על "מילה מול מילה", לא אמרתי שאתם שקרנים. לא מבין מאיפה הבנת את זה. אמרתי שלכל סיפור יש 2 צדדים, ואיך שאתם רואים את העניין הוא לא איך שאני רואה את העניין, למשל, בנושא הללכת ולהשמיץ ברכילות חברי וועד אחרים. אני יודע מה אני אמרתי לחברים - וזה בא ממקום של להתייעץ איתם על מצב לא נעים שאני בו ופוגע בי, ביקשתי סליחה כי אחד מאלו שדיברתי איתו החליט לקחת עניינים לידיים וליצור השמצה מהדברים שנאמרו בשיחה. בדיון הזה ד"א יש מספר עדים לדברים שאמרתי, אבל זה לא כזה קריטי. זה שאתה אומר שהשמצתי את סמדר באותה הזדמנות זה לא כ"כ נכון, היה זה המסקנה של בן אדם שגררה לשמועות.

ועכשיו - דוגמא לדבר מוצלח שלקחתי בו חלק:

קודם אקדים ואומר ש... אורן, לא ביקשתי לקחת קרדיט, שאלתי אם מותר לי לציין את זה, ואם הן באמת הרגישו שעזרתי, הן אלו שניהלו את האירוע ואני באתי כמפקח, אז ברור שאני אפנה אליהם ואשאל אם מותר לי לציין את זה והאם הן מרגישות שהייתי להן לעזר בהרמת האירוע, לא ביקשתי להגיד שהאירוע היה כולו בזכותי! אני לא יודע איך האירוע היה נראה בלעדיי, אנחנו לא משחקים כאן "מה אם", ואולי הן היו מסתדרות יפה גם בלי.

בג'יי פארטי שהתקיימה בפסח האחרון תפקדתי כמפקח על קבוצה של בנות שעד לאחרונה ניהלו רק את הפלייליסט של האירוע. הבנות עשו את העבודה של להשיג את המקום, לשווק את האירוע, וגם על החלק של לחשוב על רעיונות מגניבים (הם הביאו סטיקלייטים למסיבה), אני בתור המפקח ידעתי שמבחינתי אני צריך לדאוג לזה שהן יראו איך התפקיד מבוצע וילמדו מזה. עזרתי להן בימים שלפני בדיון ובדיקה כי המחשב עובד עם המערכת והמערכת מתפקדת כראוי. יום לפני יצרתי איתן קשר כדי לוודא שהן מודעות למה צריך לעשות ביום עצמו וישבתי איתן על לו"ז כדי שכולנו נהיה מתואמים. ובאירוע עצמו תפקדתי לא רק כקופאי אלא גם כמפקח ועזרתי בכל בעיה שהייתה להן בזמן המסיבה כדי שיבינו יותר מה נחוץ כדי לנהל מסיבה.

כזכור לי המסיבה הזאת הוכרזה כהצלחה, והיא מדגישה את הגישה שלי של להכשיר אנשים חדשים לתפקידים ולנסות להעביר להם את הניסיון הדרוש, כדי להגדיל את מאגר הפעילים של אמא"י.

בשנה האחרונה ניסיתי לקחת חלק בכל אירוע שיכולתי, ואת חלקם אף להרים. היו דברים שיצאו לא מוצלחים. בזמן האירוע קאראוקה הבנתי שעל אף כל הדברים שלקחתי בהם חלק, בגלל שמדובר פה על משהו חדש, אין לי בכלל אפשרות להתחיל ברפרנציה. הדבר הזה ספציפית הוא מה שגרם לי לחשוב על הצורך בפרוטוקול עבודה מסודר - כך שדו"ח הסיכום שהוצאנו לאירוע קאראוקה הוא מבחינתי רק התחלה של מהלך שאני אשמח לקחת עד סופו. אם אהיה בוועד וגם אם לא.

חוץ מזה, אני חושב שהרמת דיון פה ממש התדרדרה... ואני ממש שמח שג'וני קם ואמר את מה שהוא אמר. אני שלם עם עצמי ומודע לטעויותיי ואני חושב שבמשך הזמן שהייתי בוועד הראתי למספיק אנשים את המחויבות והנחישות שלי כלפי אמא"י וכלפי החזון שלי, ואני מאמין שהדברים האלו הם אלו שאם אבחר, אבחר בשבילם. אני מאז ועד היום מרגיש מחויב לאמא"י יותר מכל דבר אחר, ואם הקהילה תראה בבחירות הקרובות כי היא חושבת שיש 5 אנשים יותר טובים ממני להיות חלק בוועד, אני אקבל את זה בשמחה ואמשיך הלאה, לתרום כ"פעיל מוצלח".

מקווה שעניתי לפניותכם, ואשמח אם נמשיך את הדיון הזה באווירה רגועה יותר באסיפה הכללית, כי אני לא יודע כמה זמן יהיה לי היום להגיב - אני עסוק בעבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 6:27 pm 

כלומר, לא היה אירוע אחד שניהלת שהצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 6:44 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 7:46 pm 

סגל כנס קיץ 2009 - א. דוכנים
כאמ"י 2010 - צוות טכני
סגל הארוקון 2011 - א. אורקולי (טכני)
סגל כאמ"י 2011 - ע. טכני
אירוע חנוכה 2011 - גופר על וע. קופות
סגל הארוקון 2012 - ע. קופות
סגל כאמ"י 2012 - ע. קופות

"In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen", Hellsing.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 8:13 pm 

תפסיקו להספים בחצי אמיתויות כבר! המסיבות שאתה מדבר עליהם אורגנו בפרט ע"י לירון אפריאט, אם לאורי היה תפקיד בהן, זה היה לאבד את אחד הכבלים.

אורי תפקד כסגן מנהל בקושי. בזמן שלא הייתי הושארה לו רשימה מפורטת של משימות שהוא צריך לעשות, אם אני זוכר נכון בערך רבע מהדברים בוצעו כמו שצריך ע"י אורי (השאר בוצע ע"י הסגל הבאמת מצוין שהיה דאז ועל ידי שחזרתי). ובמהלך הכנס בכלל לא מצאו אותו (בסוף היום מצאנו אותו יושב באחד האירועים..)

לא, אי אפשר למצוא עוד דברים, עובדה שהדבר היחיד שאורי מצליח למצוא זה אירוע קטן יחסית שהקשר שלו לניהולו היה אפסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 8:48 pm 

אני לא יודע על אילו מסיבות מדובר באופן ספציפי אבל יש מסיבות שלא אורגנו ע"י לירון אפריאט ויתרה מכך, ובפרט יש כאלה שללירון לא היה כלל קשר אליהם. זכורה לי מסיבה שבה אורי כן עזר בארגון, הוא לא ניהל אותה וזהו אינו אירוע 'שלו' אבל הוא בהחלט עזר.

אני חושב שמכל הלהט פה, כמה מהתומכים באורי מפספסים משהו. ה"משמיצים" (או לפחות חלקם) לא אומרים שאורי לא תורם או לא נחמד או חרא בכלליות. הטענה (שאיתה אני מסכים) היא פשוט שמקומו של אורי אינו בועד, מפקפקים פה לא ביכולתו של אורי לתרום ולעזור או היותו אדם טוב, אלא ביכולתו לפעול בצורה עצמאית. כיוון שאין סיבה פשוט לסמוך על מישהו שאומר 'אורי לא טוב', מובאות עובדות מאוד לא נעימות, פשוט כי אין שום דבר אחר אפקטיבי שאפשר להגיד.

העובדה שהכל פורש מהר כל כך כהשמצות על רקע אישי היא שקברה את הדיון הזה, וחבל. כשאתם אומרים שמישהו עשה דבר מכוער, נסו קודם לחשוב האם קיימת דרך אחרת שבה אפשר ללכת, אם אין כזו, איך אפשר לבוא בטענות לעושה המעשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 11:54 pm 
סמל אישי של המשתמש

"כאשר עלייך לשלח את חץ האמת, אל תשכח לפני כן לטבול אותו בקערית של דבש."

סתם כי חשבתי שהמסר הזה מתקשר למה שעומר אמר בחלקו,
מי שרוצה לשמוע את המשל (המאוד יפה) במלואו מוזמן לבקש ממני בהזדמנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 1:13 am 

בנוגע למסיבות, במהלך תקופת כהונתי בוועד הייתה מסיבה אחת בלבד שלא נוהלה על-ידי, בקיץ 2008 אם אני לא לגמרי off, במועדון הוויקה בתל-אביב. מלבדה כל שאר המסיבות היו בניהולי עם צוות שבו אורי לקח חלק, אך לא בפן הארגוני אלא בפן הטכני. כל עניין הגזברות נוהל על-ידי ולאחר מכן על-ידי קורל.

לאחר החלפת הוועד ניהלתי עוד שתי מסיבות ע"פ מיטב זכרוני, ושאר המסיבות לאחר מכן נוהלו ע"י מפגשהם ו(?)אורי. אני לא יכולה לדבר על המסיבות האלה לעומק, כי לא לקחתי חלק בניהולן, אבל שמעתי מלהב על מסיבה אחת שהייתה באייקון שאורי ניהל ושלא הצליחה הן בפן הארגוני והן בפן הכספי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 1:41 am 

למסיבה בוויקה אני הכנתי את הפלייליסט, ומישהו אחר (לא יודעת מי) הזמין את המקום.
מעבר לזה לא היה כל ארגון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 8:54 am 

אין מה לארגן במסיבה חוץ ממקום, תאריך ופרסום. זה מה שטוב בסוג הזה של אירוע, צריך מעט מאוד כח אדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.