[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמדת מספר 02 לועד אמא"י חיים קרן

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ש' אפריל 20, 2024 12:56 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 22 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יולי 10, 2010 9:24 pm 
סמל אישי של המשתמש

שם: חיים קרן

קורות חיים:
התחלתי לקרוא מנגה באזור שנת 2007, ואז גם הגעתי לכנס הראשון שלי.
מאז הספקתי לנהל את פורום מנגה של אנימהIL בשתי קדנציות, לקחת חלק בפרוייקטים של צוות אנימנגה באנימה-IL, להתנדב גם לגאקקון וגם להארוקון 2010, קידום והשבת רעיונות בכנסים שונים מול הסגל.

מצע:

נושא המנגה תמיד היה קרוב לליבי, וצר לי שהוא אינו מפותח דיו ברוב הארץ, וחרף העובדה שאמא"י מוגדר כגוף לקידום אנימה ומנגה, תחום המנגה כמעט ולא מורגש בפעילותה של אמא"י לאורך השנים.
על כן, ברצוני להתמקד בין היתר בקידום המנגה בארץ, בעיקר בתוך הקהילה. תחום שנמצא זנוח ברוב המקרים, אבל יש לו הרבה מה להציע. כחלק מוועד אמא"י, הייתי רוצה לקדם פרוייקטים שעוסקים גם במנגה, וייתן מענה לקהילת קוראי המנגה בארץ, למשל ערבי קריאה, דוכני יד שניה למכירת מנגות, ספריית מנגות בכנסים בפרט וברחבי הארץ בכלל וכדומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 12:21 am 

שמח שאנשים מרימים את הכפפה ומגישים מועמדות לועד.

מקווה שתבחרי~! D:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 12:44 am 
סמל אישי של המשתמש

סוף סוף מישהו שתומך בתחום המנגה בארץ D:

אך תוכל לפרט יותר על דרכיך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 1:17 am 

קודם כל, אשמח לחזק את התגובות שמעליי :)
(קראתי את השם הפרטי בתור קרן, כולי התנצלות אם זה הפוך)

א. הייתי רוצה לדעת מה את חושבת על תפקוד הועד הנוכחי, בדברים שכן נעשו ומה היית מוסיפה/משנה.
ב. האם יהיה לך זמן לפעול?
ג. לאיזה תפקיד התנדבת בהארוקון 2010? (ועל אילו רעיונות מדובר ב"קידום והשבת רעיונות בכנסים שונים מול הסגל" לגבי אותו הכנס)

המון בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 4:32 pm 

איזה יופי לראות אותך כאן!
אני כל כך שמחה לראות שעדיין יש חברי קהילה שמוכנים לעבוד ולהשקיע למען המטרה, ולא רק לשבת בצד ולצקצק ^^
בהצלחה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 10:18 pm 
סמל אישי של המשתמש

בתור התחלה, ביצוע היוזמה של ערבי קריאה, בשילוב עם הנחות על המנגה. בתקווה להגביר את החשיפה של הקהילה למנגות, ולתת יותר במה לדיונים ולהתעניינות בתחביב זה.
כמו כן, מכירות יד שניה זה עניין שלא סובל דיחוי מבחינת טיפול, לאחר שהוזנח במשך זמן רב. כיום אין באמת מקום אמיתי שנותן מענה טוב למכירות יד שניה, וחבל. ארגון ומיסוד עניין היד שנייה יכול בקלות להגדיל את מעגל הרוכשים, ולעודד אנשים לקנות עוד מנגות במקום אלו שמכרו.
לא חסרים רעיונות ויוזמות להגדיל את תחום המנגה, ואעשה כל שביכולתי למצוא עוד רעיונות לפעול למען קידומם ועל מנת שיצאו לפועל.

לשאר השאלות:
א. בנוגע לתפקוד הועד הנוכחי, קצת קשה לי לענות על זה. זה נכון שלקחתי חלק בהתנדבות בכנסים, וניסיתי לתרום את חלקי, אולם פעילויות אחרות כמו מסיבות מעולם לא עניינו אותי. עד כמה שלדעתי יש צורך להמשיך איתם, למען שאר הקהילה, הם מעולם לא היו בראש מעייני. מה שכן הפריע לי זאת תחושת הקיפוח של סוגיות אחרות בקהילה, וסוגיית המנגה בפרט, תחום שלטעמי הוזנח יתר על מידה ולא בצדק.
ב. זמן זאת סוגייה בעייתית עבור רוב האנשים שסיימו את התיכון. נכון להיום, אני בצבא, אך גם כשאשתחרר בקרוב, אתחיל לעבוד בהקדם האפשרי. מה שכן, אפילו היום, ביכולתי לפנות לעצמי לפחות 3 שעות זמן מחשב ביום, וניתן להשיג אותי ברוב שעות היממה. בתקופות עמוסות אדאג לא לקחת על עצמי מחויבויות שברור לי שלא אוכל לעמוד בהן, אבל בשורה התחתונה, זה הכל עניין של סדר עדיפויות, ואוכל להבטיח לכם שהקהילה המנגה ממוקמת גבוה בו.
ג. בכנס הארוקון האחרון, נטלתי חלק פעיל בצוות עיצוב, אולם רוב תרומתי בכנסים מתבצעת דווקא בתקופה האחרונה. בכנס הקרב של כאמ"י 2010 באנקא סאי, לקחתי על עצמי את ארגון דוכן יד שנייה מחדש, ובכנס אוטאקו-קון הקרב ובא, פרויקט אחר הקשור לתחום המנגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 12:55 am 

האם יש לך היכרות כלשהי עם ההתנהלות של ארגון אמא"י פרט לפעילויות? האם יש לך אג'נדה לגבי התחום היותר ניהולי-סידורי-חוקי-טכני-משעמם של אמא"י?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 12, 2010 2:01 am 
סמל אישי של המשתמש

אני יודע שבערך ענית אבל האם תוכלי לפרט על עוד רעיונות תמיכה בתחום המנגה בארץ? כי למעשה אלו רעיונות שיושמו בעבר ולא גרמו לתמיכה מספקת בתחום ולכן אשמח לשמוע אם יש לך רעיון חדשני בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 18, 2010 12:04 am 

אשמח לדעת מה רשמיך וכוונותיך כלפי שאר הפעילויות\מטרות של האירגון. (אם יש כאלה בכלל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 23, 2010 12:37 pm 

טוב סוף סוף יש תחרות בבחירות לועד
ולא מעניין פה מספיק.

ככה -
הועד מורכב מ5 חברים, כרגע יש קרוב ל10 מועמדים.
את/ה כבר מן הסתם יודע/ת שכרוכה בעניין לא מעט עבודת צוות -
את מי היית רוצה לראות איתך בועד?
את מי -לא- היית רוצה לראות איתך בועד?

קח/י את זה לאן שתרצה/י:
אילו כישורים חסרים לך ומי יכול להשלים אותם.
את מי אתם מכירים וסבבה לעבוד איתו.
עם מי עבדתם ונכוותם.
מה אהבתם במצעים האחרים, מה לא.
וכו, וכו

קדימה, תנ/י בראש (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 30, 2010 12:06 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 2:02 pm 
סמל אישי של המשתמש

דויד... ? אתה עוד פה בכלל ???
חשבתי שהטרול נעלם באופק...
לא מתאים, אם אתה מתכנן לחזור אני לפחות דורש תמונות חזרה מהאופק. =]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 31, 2010 5:50 pm 
סמל אישי של המשתמש

סליחה על העיכוב בתשובות, נענה אחד אחד.

אני יודע שבערך ענית אבל האם תוכלי לפרט על עוד רעיונות תמיכה בתחום המנגה בארץ? כי למעשה אלו רעיונות שיושמו בעבר ולא גרמו לתמיכה מספקת בתחום ולכן אשמח לשמוע אם יש לך רעיון חדשני בנושא.
לא בהכרח יושמו, כי אם עלו על הנייר, ובחלק גדול מהמקרים בו תוכננו להוציא דברים לפועל, הם נגנזו לפי שהייתה הזדמנות לעשות איתם משהו מספק. לדעתי יש להם פוטנציאל גדול שפשוט לא מוצה עדיין. הדבר הראשון שצריך לעשות, על מנת שיהיה אפשר באמת לעשות דברים עם קהילת המנגה, זה ליצור לה בסיס רחב ויציב של קוראים, על ידי הנגשת המנגות בין אם על ידי ספריות מנגה בארץ ובכנסים, עידוד הרכישה עם דוכני יד שניה, ואולי אפילו שוק מנגות יד שניה, ערבי קריאה כפי שתוכננו בעבר, עם הנחות בחנויות, כדי לעודד אנשים לקנות ולקרוא סדרות איכותיות אך פחות מוכרות, שלא תמיד עולות על סדר היום, וחבל.

האם יש לך היכרות כלשהי עם ההתנהלות של ארגון אמא"י פרט לפעילויות? האם יש לך אג'נדה לגבי התחום היותר ניהולי-סידורי-חוקי-טכני-משעמם של אמא"י?
למען האמת, אין לי היכרות עם הועד מעבר לתוצאות מעשיהם קרי הפעילויות השונות, מלבד התנדבות בשני כנסים, והחלק שבאחריותי בכנס הקרוב. לא יצא לי לבחון לעומק את ההתנהלות מאחורי הקלעים בוודאי לא ברמות הגבוהות, ועל כן אעדיף לא לגבש דעה, כי בסופו של דבר, דברים שרואים משם לא רואים מכאן.

הועד מורכב מ5 חברים, כרגע יש קרוב ל10 מועמדים.
את/ה כבר מן הסתם יודע/ת שכרוכה בעניין לא מעט עבודת צוות -
את מי היית רוצה לראות איתך בועד?
בעיקר אנשים שיצא לי לעבוד איתם בעבר, ונוכחתי כמה הם רציניים ושקולים בכל הקשור לקידום הקהילה בארץ, וכמה הם מוכנים לתרום למענה. במקרה הזה, מדובר באנשים כמו יבגני שעבדתי איתם הרבה, וגם בכנס הקרוב יוצא לי לעבוד מולם, ולהיווכח שוב כמה אנשים מוכנים לעבוד קשה ולתת למען הקהילה.
את מי -לא- היית רוצה לראות איתך בועד? אין לי היכרות אישית עם רוב המתמודדים, ובהחלט לא היכרות שלילית. למען האמת, גם אילו הייתה לי, לא אמורה להיות לכך כל השפעה על תפקודינו בועד. בסופו של דבר כולם מגיעים לועד בשביל אותה מטרה, ואין סיבה לתת למניעים אישיים להפריע בעבודה, אם כל הצדדים נחושים להצליח, בתנאי שכולם רציניים דיו.

אשמח לדעת מה רשמיך וכוונותיך כלפי שאר הפעילויות\מטרות של האירגון. (אם יש כאלה בכלל)
כפי שציינתי בעבר, מעבר לכנסים, אירועי קוספליי, ורמיזות לאירועים הקשורים למנגה, לא מצאתי עניין רב בשאר פעילויות אמא"י, בעקבות תחומי העניין האישיים שלי. עם זאת, כפי שציינתי גם, אין זה אומר לקפח או להזניח את הפעילויות האחרות שאמא"י מקיימים, רק משום שאינם מדברים אליי אישית, או שרעיונותיי יבואו על חשבון דברים אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 01, 2010 12:26 am 

קרן,
את נשמעת רצינית ובעלת אג'נדה ברורה.

רק דבר אחד מפריד בינך לבין הקול שלי.

באשכול של אלעד, הוא טען שהוא "מקווה שאולי יהיה שינוי וקרן תבחר לגזברות עם ועד של 4 אנשים."

לא ראיתי התייחסות לגזברות באשכול שלך כלל ובאופן כללי, ההצהרה ההיא נשמעת קצת כמו שליחת ידיים בוטה של חשבון הארגון :O

תוכלי לבהר לי את העניין?
[אנא אל תראי בהודעה זו תקיפה משום סוג שהוא, אני פשוט לא לגמרי מבין את הקשר שלך לאלעד והרצון שלו להריץ אותך לגזברות]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 03, 2010 12:11 am 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 12:25 am 
סמל אישי של המשתמש

Luggage - את מה שאלעד אמר, הוא אמר על דעתו, ללא כל תיאום איתי, והופתעתי בעצמי לראות את תגובתו. אין לי כל קשר לדבריו.

דוד
יש משהו בדברייך, שלמעט אולי להחשיב מפגש קוספליי קטן, לא יצא לי להיות בצד המארגן בפעילויות האגרגון. עם זאת, יש לי ניסיון קודם בארגון והדרכת חוג פיזיקה לכיתות ט' בתקופת התיכון לתקופה של שנה, החלק מהשגת החומרים, ארגון השיעורים והעברתם.

בנוגע לשאר השאלות:
1. עליי להסכים עם יבגני בנקודה זו. מחסור בכוח אדם לאירוע אחד לא מעיד בהכרח על התפרקות של ארגון שלם.
2. במשך תקופה מסויימת יצא לאמא"י מוניטין שמעוניין רק בכנסים ולא באמת אכפת לו מהקהילה והקשר איתה, והארגון מרגיש מנותק לרוב הקהילה. הדבר הכי חשוב לדעתי, זה לגוון את הקהל אליו אמא"י פונה, ולתת מענה לצרכים אחרים של הקהילה ולפנים שונות שלה, ולהציג את אמא"י כראגון גג של פעילות האנימה והמנגה בארץ, גם על ידי איתור אנשים עם יוזמות מעניינות ומתן עזרה בקידומן.
3. הועד יכול בקלות ליצור פורום המיועד אך ורק לפעילים, ודרכו להעביר להם עדכונים שוטפים.
4. כפי שאני רואה זאת, אמא"י צריכה להיות מעין ארגון גג, שנותן חסות לכל פעולה לטובת הקהילה, וכך עליה גם לנהוג בארגונים קטנים יותר שרוצים לעשות דברים לטובת הקהילה. במידה ומבקשים, להעניק להם גב של ניסיון ובמידת הצורך, אם הועד יראה לנכון, גם לעזור במימון, כפי שעל אמא"י לעשות לדעתי גם ביוזמות פרטיות ופחות מאורגנות, שבאות בסופו של דבר לטובת הקהילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 1:27 am 

וואו.. אהבתי את 4- בחיים לא חשבתי על זה ככה.
שכאילו אמאי יספקו גב לאנשים שרוצים להקים כנסים ומפגשים וכאלה- זה יכול להיות נחמד.
אבל השאלה היא אם זה אומר שאמאי יקחו בזה חלק?
זאת אומרת- האם אמאי תהיה רק גג, נותנת חסות או שהיא גם תארגן כנסים ומפגשים- כי אם כן, זה אומר שיש לה "כביכול" יתרון כי היא זו ש"מאשרת לעצמה" את הכנס...
אז בעצם... את אומרת שהיא תהיה אך ורק גג ליזמים חדשים או שהיא תעשה את שניי הדברים במקביל (מה שייצור עדיפות אליה)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 1:37 am 

זה בדיוק מה שהתרחש באוטאקו קון בחנוכה.
אמא"י נתנה להם גב כלכלי וייעוץ, להרים את הכנס שהם רצו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 10:43 am 

בידיוק זו השאלה שלי האם קרן מתכוונת לזה שאמאי יתנו רק גב וחסות או שהם גם יקחו חלק פעיל בהרמת כנסים.
כי כמו שאמרתי זה יכול להיראות כאילו יש להם יתרון כי הם אלה שמאשרים את הכל לעצמם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 11:01 am 

למה או או?
אמא"י גם לוקחים חלק פעיל, גם נותנים גב, וגם לא מעורבים - הכל בהתאם לנסיבות.
הכל כבר קיים בהווה, אין כאן שום המצאות חדשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 1:14 pm 
סמל אישי של המשתמש

סמדר, אני חושב שמה שכנען התכוונה הוא לא
מה המצב הקיים אלא לאיזה כיוון קרן מתכוונת להוביל
בעתיד כשהיא מציינת את הדברים.

האם באמת להשאיר את הכל כמו המצב הקיים ? בהתאם לנסיבות.
או שהיא מתכוונת לשנות את דרך הארגון לכיוון מסוים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 04, 2010 1:36 pm 

תודה על ההסברים, ג'וני, אבל אני מאמינה שהבנתי לבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 22 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.