[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מספר 01 לועדת הביקורת קליינמן מתן

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 8:13 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 07, 2010 1:14 pm 
מנהל הפורומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 09, 2010 3:13 am 
סמל אישי של המשתמש

בתור בחור בן 25 שמנהל פורום, כלל הנראה עובד ומנהל חיים פרטיים מעבר למה שנמצא ברשת, האם לדעתך יש לך את הזמן לעקוב בהדיקות אחרי אמא"י ולבדוק את התנהלותם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 09, 2010 4:18 am 
מנהל הפורומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 12:57 am 

מתן,
מקום עבודתך מנהל יחסי עבודה/עסקים עם אמא"י.

ניגוד אינטרסים, by definition.

הייתי רוצה לדעת:
א. למה לא ציינת זאת מראש כגילוי נאות
ב. האם אתה חושב שתקין שחבר ועדת ביקורת יהיה בעמדה של ניגוד עניינים? (בזמן שתפקידו לשמור שדבר שכזה לא יקרה בועד)

לדעתי המצב לא תקין (מעבר להיותו, למיטב הבנתי - לא לחלוטין במסגרת החוק)
ובשיחה מקדימה שהתקיימה בינינו, לא שכנעת אותי אחרת.

מעבר לזה,
את תפקיד ה"אמא הפולנייה של אמא"י" יכולה למלא מליאת החברים (שתוקם)
בועדת ביקורת הייתי רוצה לראות אנשים שמכירים את התנהלות הארגון, בעלי נסיון שניתן יהיה לסמוך עליהם שהם יודעים איך ארגון צריך להתנהל ויהיה להם למה להשוות -

ג. אני יודע שניהלת את הפורומים והתנדבת בכנסים, אבל האם נגעת בצד האדמיניסטרטיבי של הארגון בצורה כזו או אחרת? האם יש לך הנסיון לבקר אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 11, 2010 11:06 pm 
מנהל הפורומים

1. גילוי מקום עבודתי, מבחינת הראות שלי, מהווה איום לחיי האישיים.
לא חסר שונאי אמא"י (או אנשים שעצבנתי בתפוז ופורומים אחרים), שעשויים לנצל את פיסת המידע
הזאת כדי להטריד אותי במקום עבודתי.
ואם הגנה על חיי האישיים עשוייה לעלות לי בתפקיד באמא"י, עדיף שכך.
כמו כן, לפחות 4 מחברי הועד יודעים היכן אני עובד ולפחות שניים מהם (אם לא כולם עכשיו)
יודעים שהגשתי מועמדות.
במידה והם היו רואים שיש בעייה בזה שאני לא מפרסם פרט שכזה ו/או שדבר כזה אמור לפסול אותי,
הייתי מצפה מהם ליצור איתי קשר ולדון בנושא.

2. אני יכול לזרוק לך מספיק תירוצים למה אני חושב שאין בעייה עם זה.
אך מאחר וזה רק יישמע כהתחמקות מצידי ולא יוביל לשום מקום,
החלטתי להעלות את העניין בפני י"ור ועדת הביקורת של האגודה למד"ב.(אני יכול להפנות אלייך את המייל הזה)
הוא בדק ומצא שאין חוק האוסר עליי להגיש מועמדות לוועד או לועדת ביקורת
וזאת בתנאי שלא תנתן לי אפשרות להתערב בהחלטות שקשורות למקום עבודתי.
וכתשובה מראש לשאלה: "האין מגבלה זאת תפריע למילוי תפקידך?"
אז בהתחשב בזה שכמות הדיונים שמתקשרים למקום עבודתי שואפים לאפס, אני מאמין שלא תהיה בעייה.

"את תפקיד ה"אמא הפולנייה של אמא"י" יכולה למלא מליאת החברים (שתוקם)"
לאיזו מליאת חבים הכוונה?
אם הכוונה היא לוועד החדש שיקום, זה יהיה תלוי ביו"ר החדש ואין לי דרך לשפוט מישהו שעדיין לא התחיל את תפקידו.
ואם הכוונה היא לאותה קבוצה של "חברי אמא"י:
מתי בדיוק הקבוצה הזאת תקום? מעבר להכרזה על השינוי עוד לא נאמר מה קורה עם זה.
כמו כן, אני לא רואה כיצד קבוצה של אנשים שבקושי מתעניינים בעובדה שיש בחירות בארגון,
תהיה אכפתית מספיק כדי להתלונן לארגון על חוסר פעולה.
בעבר היו מספיק פולניות, עכשיו נשארה רק אחת, כיוון שכולן כבר התייאשו מויכוחים עם אמא"י.
אז אני מאמין שאחד התפקידים של ועדת ביקורת יהיה להגיד "הדד-ליין של X מתקרב, אתם מטפלים בזה?".

"בועדת ביקורת הייתי רוצה לראות אנשים שמכירים את התנהלות הארגון, בעלי נסיון שניתן יהיה לסמוך עליהם שהם יודעים איך ארגון צריך להתנהל ויהיה להם למה להשוות"
הממ...
אני משתדל להיות מעורה במה שהולך בארגון כשנתיים אם לא יותר.
הסיבה שאני פה היא בגלל שאנשים בוועד הראשון ראו שיש לי נכונות לעזור במה שאני יכול ושיש לי ראש על הכתפיים.
אמא"י הוא עדיין ארגון צעיר שעדיין עושה טעויות ניהול, לכן יש דברים שאמא"י ייצטרכו ללמד אותי על ניהול ארגון
ויש דברים שאני יכול להעיר לאמא"י על אופן הניהול שלהם.

"אני יודע שניהלת את הפורומים והתנדבת בכנסים, אבל האם נגעת בצד האדמיניסטרטיבי של הארגון בצורה כזו או אחרת? האם יש לך הנסיון לבקר אותו?"
למען האמת שכן אבל ממש מעט.
בעבר, כשוועד אמא"י הורכב משני אנשים וחצי, הוועד חפש אחר אנשים שעשויים להיות מתאימים לתפקיד בוועד.
אחד האנשים הללו היה אני והרעיון סקרן אותי.
לכן ניסיתי ללמוד מה בעצם המשמעות של להיות חבר ועד ואף התלוותי לחבר ועד כשהנ"ל הלך לטפל בענייני אירוע הקוספליי.
אמנם בסופו של דבר החלטתי שאני עוד לא מוכן בשביל תפקיד כזה אבל כן לקחתי על עצמי את תפקיד מנהל הפורום
ועזרתי למזכירת אמא"י לערוך את הפרוטוקולים החודשיים (כמו כן להציק לגבי הפרסום שלהם).
אז אני מאמין שהשלמת ההכשרה שלי ע"י אמא"י ו/או האגודה למד"ב בנוסף לפז"מ ההיכרות שלי עם אמא"י,
תקנה לי מספיק ניסיון כדי לבקר את אמא"י.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 18, 2010 1:31 am 

מתן, אתה ממש מפספס פה.

1 - אני לא אומר שהיית צריך להגיד -איפה- אתה עובד ועובדה שנקודה זו עדיין לא עלתה.

2 - רק בהארוקון היו מספר החלטות לא קטנות לגבי מקום עבודתך, אני ממש לא מסכים שזה שואף לאפס.
יותר מזה, אחרי שההודעה הראשונה שלי לא אושרה לפרסום והדיון עבר להודעות פרטיות לא ממש ידעת מה זה ניגוד אינטרסים.
אתה ממש לא יכול לזלזל בעניין.

3 - מליאת חברים - אני מצטט מהחדשה (בארכיון חדשות) לגבי האסיפה הכללית והבחירות
"יסוד חברי הארגון, קבוצה שתהווה את הגרעין הקשה של הארגון.
לקבוצה זו יוכלו להצטרף כל אלה שמעוניינים לתרום לאמא"י, וחברותם אושרה על ידי חברי הוועד. (תרומה היא כל פעולה התנדבותית המשרתת את הארגון, מהתנדבות בכנס ועד הקמת אירוע)
חברי הארגון יזכו לגישה לפורום הפעילים של אמא"י, יהיו בעלי זכות הצבעה באסיפות כלליות, ויורשו לבחור ולהיבחר לוועד אמא"י ולוועדת הביקורת של אמא"י."

אולי ההודעות הקודמות שלי נראו תקיפות משהו (ואני מתנצל על כך)
אבל אני מאמין שזה שלא ממש קיבלתי תשובות לשאלות מהווה תשובה בפני עצמה - אתה לא מכיר מספיק את התחום כדי להוות ביקורת נכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 18, 2010 8:17 am 

אני לא חושב שהדיונים עם עם מקום עבודתך "שואפים לאפס". בנוסף אוסיף ואציין שלדעתי יש טעם נפגם בכהון בתפקיד שאמור לפקח על כספים ומצד שני לעבוד בגוף שיש לנו יחסים עסקיים איתנו (בין הגופים עוברים אלפי שקלים בשנה..).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 19, 2010 1:05 pm 

ושלא יהיו אי הבנות, עצם זה שהועד לא שלל את מועמדותך לא אומר שהדבר חוקי. אני כרגע בהתייעצות עם ועדת ביקורת של האגודה כדי לבררר בדיוק איפה אנחנו עומדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 19, 2010 1:37 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

זה נכון גם לגבי צמד מועמדים שהגישו את המועמדות שלהם אחרי סוף הדד-ליין, אם כבר חוקיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 19, 2010 2:17 pm 

יבגני -
שלושת*

סמדר אני וקורל פרסמנו החל מ 00:00 ב18 לחודש
שזה במקרה לגמרי הלילה של ה17.
אם העניין לא תקין, שהועד יפסול את המועמדויות, בכיף.

אמיר -
צרף את מועמדותי לשאילתה שהופנתה לעו"ד האגודה.
אין לי בעיה להסיר את המועמדות אם יש בעיה חוקית.

מתן -
משעשע שאתה חושב שמדובר ב"בירוקרטיה ערבית" לבחירות אחרי שצנזרת אותי (וזה עוד לפני שהגשתי מועמדות :O )
ובכל מקרה, שאלתי שאלות, ענית, הגבתי. אם יש לך מה לומר, אתה מוזמן לעשות בדיוק אותו הדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 22, 2010 1:56 am 

לבקשתו של מתן, אשתף את הציבור ב"הטפה" שנתתי לו באשר לסוגיית המועמדות שלו לוועדת הביקורת של אמא"י.

העדיפות הראשונה שלי הייתה ועדת ביקורת שתורכב מעו"ד ו/או רואה חשבון, כי הם הכי מתאימים לדרישות התפקיד.
משום שאין לנו כאלה בנמצא שיסכימו לכהן בוועדה בהתנדבות, אני מוכנה להתפשר על האפשרות השנייה, הטובה פחות - אנשי קהילה שמכירים מקרוב את עבודת הוועד, קרי, חברי ועד לשעבר, או חברי סגל בכירים בכנסים.

כמה מהמועמדים לוועדה, כולל מתן, אך לא רק הוא, לא עונים להגדרה הזו כלל, ולכן, באופן בלתי אישי לחלוטין, סברתי שיש מקום שישקלו את זה שוב.
(אגב, אני כלל לא מתייחסת כאן לסוגיית ניגוד האינטרסים לכאורה בין כהונתו של מתן בוועדת הביקורת ועבודתו במקום בו הוא עובד.)

למען האמת, קיוויתי שמתוך כך שישקלו שוב, יחליטו להגיש מועמדות לוועד, למקום בו נדרשת עבודה מאומצת אמיתית למען הקהילה, ולא ישיבה מהצד, וציקצוק כמו פולניה מתוסכלת (גילוי נאות - אני לא פולניה).

אבל מסתבר שמתן חשב שאני מטיפה לו, נכנס למגננה, ותקף אותי באבירות מרשימה על תגובותיי באשכול המועמדות של אלעד.

אני לא מטיפה לאף אחד, אבל כשיש לי דעה אני לא מפחדת לבטא אותה, גם אם היא לא פופולרית וסוחטת את אהדת הציבור.
כן מתן, אתה לא מתאים לוועדת הביקורת לדעתי, כי אין לך את הניסיון הנדרש לכך, אבל אולי לוועד תתאים.
בוא, תפשיל שרוולים, ותתחיל לעבוד. אני בטוחה שהקהילה תרוויח מזה הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 11 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.