[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - תלונה בשם קהילת הקוספליי בארץ

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' אפריל 16, 2024 4:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 25 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 5:48 pm 

לאור השינויים האחרונים בתאריך, ובמיוחד במיקום הכנס, קהילת הקוספליירים בארץ מבקשת למחות כנגד היחס המזלזל שמופגן בהחלטה הזאת.
ברור לנו שהשינויים הם לא אשמת אמא"י אלא אשמתה של הנהלת בית החייל, אשר הפרה חוזה וגרמה לאי נוחות לכל באי הכנס. אך בתור קהילה הרואה את עצמה חלק בלתי נפרד מהכנסים, ההולכת וגדלה מכנס לכנס, כמו גם צוברת ניסיון ומתפתחת, מיקום הכנס מדגים חוסר התחשבות ואף התעלמות מהצרכים שלנו.

האולם אשר נבחר לשמש כמקום לכנס-וואהל שברמת גן, הוכח כבר פעמיים כמתחם שאינו מתאים להכלת כל באי הכנס, ופרט קהילת הקוספליי. הוא צפוף, קטן ולא נוח, ואלו מבינינו שהכינו תחפושות גדולות או מסובכות בתקווה שיוכלו ללכת בכנס מבלי שאנשים יתקלו בהם ויפרקו את התחפושות עליהם עמלו חודשים רבים, ימצאו את עצמם בבעיה, כפי שכבר קרה בהארוקון 2009 ואף באוטאקו-קון שהתקיים בחנוכה האחרון.
חוסר ההתחשבות הזה בצרכים של קהילת הקוספליי הוא לא רק מעליב אלא גם פוגע בהתפתחותה, שכן ללא חללים נוחים ואפשרות להסתובב בכנס בחופשיות, אין לנו מוטיבציה להמשיך בתחביב זה, על אף שהוא מהווה חלק גדול מאוד בכנסים, ויחסר לא רק לקוספליירים עצמם אלא גם לשאר באי הכנס.

אנו, קהילת הקוספליי הישראלית, פונים לאמא"י להתייחס לטענות שהוזכרו לעיל ולפעול בשבועות שנותרו עד הכנס לבוא לקראתנו ולפעול לשפר את התנאים כך שיענו על הצרכים הבסיסיים של קיום הקהילה בכנסים בארץ.

נכתב על ידי יובל

ובכן, אחזק ואומר שאני באופן אישי תומכת בכל מילה בדברי יובל. והיא נסחה את הטענה יותר טוב משאוכל לבטא בעצמי. בכנסים בדרך כלל- ובפורים במיוחד- לא רק שכמות הבאים והקוספליירים גדולה מבכל כנס אחר, גם הקוספלייז המוצגים עצמה גראנדיוזים יותר. אפשר כבר עכשיו לשמוע על שלל קרינולינות, כנפיים, שובלי ענק, שריונות ואביזרים שיהיה קשה לזוז איתם, בטח שבאולם צפוף כמו וואהל.
האם באמת אין אפשרות למקום אחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 6:00 pm 

רציתי להתלונן על זה בעצמי, ח"ח יובל P:
אנשים, דגש על פורים, משקיעים בקוספלייז לא נורמאליים. הכנס שהיה בחנוכה היה יחסית צפוף, לחשוב שפי 2 אנשים יצטרכו להיות שם ועוד עם הקוספלייז שנצטרך להסתובב איתם... אני מפחדת מאוד שהקוספליי שלי יהרס לי.

דבר נוסף הוא התאריך של הכנס, ה28.2 זה התאריך שחל העדלאידע, כל הכבישים מחולון סגורים ובכללי יהיה עמוס נורא. התאריך הקודם היה מצויין, אני אשמח אם תחזירו אותו ם:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 6:03 pm 

תומכת ב100%. אני מבינה שזה לא היה אשמתכם, ושבית החיל הפר חוזה, אבל בטוח יש מקומות יותר טובים לערות בהם את הכנס באזור תל אביב. לא יוכל להיות שיש רק את וואהל, סמולרש ובית החיל. אני בטוחה שיש אפשרויות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 6:05 pm 

מסכימה עם כל מילה ומילה שנאמרה, ולא יכולה לטעון אחרת. קשה לראות, ולהיות חלק מהם, אנשים שהקוספליי
שלהם נשבר תחתם בגלל שאנשים נתקלים בהם שלא בכוונה, אלא בגלל צפיפות. זה קרה לי לא פעם ולא פעמיים, וכך עבודה של חודשים יורדת לטמיון, בגלל חוסר אכפתיות מצד בחירת המקום. אנחנו לא רוצים להפסיק להכין אותם, את הקוספליים. זה תחביב באמת יחודי ומהנה ! אבל אנחנו חוששים ואין לנו ברירה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 6:10 pm 

מסכימה במאה אחוז!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 6:24 pm 
סמל אישי של המשתמש

מסכימה עם כל מה שנאמר מעליי, בשנה שעברה בכנס של פורים הייתי עם כנפיים ושרביט, והכנפיים שלי נרמסו עם כל בנאדם שעברתי לידו,
והשרביט שלי התפרק כל 2 שניות בכנס, אם אנשים לא היו נתקעים בי כל הזמן והיה לי מקום לנשום זה לא היה נשבר...
הפעם אני מתכננת לבוא עם כנפיים שוב, וזה יהיה בעייתי בדיוק כמו בפעם הקודמת... ואולי אפילו יותר... :\

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 6:43 pm 

מסכים עם כל מה שנאמר מעליי.
קוספלייז נהרסים.
כבישים חסומים...

למה בוואהל, ולמה ב28?
לדעתי זה חוסר אחריות... תשקלו את כל זה פעם נוספת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 7:11 pm 

http://www.atzuma.co.il/harucon2010/0/1/
עצומה מובאת בצירוף כדי להראות תמיכה נרחבת יותר. נפתחה רק לפני כמה שעות וכבר חתומים עלייה מעל 50 אנשים.

כמו כן, התאריך באמת בעייתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: דיי עם הבכיינות
הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 7:37 pm 

זה לא קל ולא פשוט למצוא מקום חדש בהתראה כה קצרה.
מה אתם הייתם עושים במקום אמא"י?

פתאום נודע לכם שהמקום איתו סגרתם מפר חוזה לא ניתן לקיים את הכנס וצריך למצוא מקום חדש.
אסור לבזבז שנייה, וחייבים לסגור מקום במהירות האפשרית.
זה בכלל לא קל למצוא מקום חדש שיעמוד בכל התנאים - אודיטוריום גדול, במרכז הארץ, רחבה בה ניתן להקים דוכנים, אולם הרצאות וכו'..
אני בטוחה שאמא"י ידאגו לחפש מקומות נוספים שתמיד יהיו להם בסטנד-ביי, בשעת הצורך ולפעמים הבאות.
אבל כרגע זה המקום היחידי שאמא"י מכירים והוא פנוי.

תפסיקו להתלונן כל הזמן!

ובקשר לשינוי התאריך - אני בטוחה שלחלקכם זה לא נוח, אבל תחשבו כמה פניות הם קיבלנו מלחתיכלה שהם החליטו לשנות את התאריך..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 8:10 pm 
סמל אישי של המשתמש

שני/יובל,
קודם כל, עם כל הכבוד, אל תדברו בשמם של אנשים שהם לא אתם.
אני מבין את דאגתכם לחבריכם הקוספליירים, אבל אל תכלילו בדברים שאתם אומרים אנשים שאת חלקם הגדול אתם לא מכירים או אפילו לא ידעתם על קיומם.

ולנושא עצמו -
תהיו בטוחים שסגל הכנס התחשב בכל מובן ומובן לפני שהחליט לחתום עם וואהל.
אף אחד לא בא כאן כדי לעשות דווקא ולעצבן את הקוספליירים. להזכירכם, הסגל ואמא"י מגיעים מתוך קהילת האוטקואים, ומרביתם קוספליירים בעצמם ומודעים לכל המגרעות של האולם.
יש כאן עניין של התפשרות.
קיבלנו ברז ענקי מבית החייל, ולא היו לנו אופציות נוספות.
הוחלט להשכיר אוהל ענק וממוזג מחוץ לאולם בכדי שיכפיל את שטח מתחם הכנס ופעילויותיו. (בסגנון כמו של כנסי אייקון של פעם)
אל תדאגו, לא התכוונו לעשות חראקירי. לא היינו לוקחים בחיים את וואהל אם לא הייתה לנו תוכנית ב'. אנחנו יודעים עד כמה הוא בעייתי מבחינת שטח פנים של המבנה יחסית לכמות האנשים הצפוים לבוא.

בתקווה, זה יפתור את הבעיה היחידה של וואהל. כי מבחינת אספקטים אחרים, האולם מתאים מאוד לכנסי אנימה בארץ, שאולמות אחרים, למשל כמו סמולארש, לא מסוגלים לספק.
וכבר הספקתי לשמוע כמה תגובות בקהילה כמו "אם הם הספיקו לחתום עם וואהל כל כך מהר, אני בטוח שהם יכלו לחתום גם עם אולמות אחרים". לידיעתכם, הסגל ישב חודשים רבים לפני הכנס כדי למצוא אולם שיספק אותנו מכל הבחינות. ותאמינו לי, שבדקנו המון.
אם אתם חושבים שאתם מכירים אולם מתאים, אתם מוזמנים להציע אותו לאמא"י במיילים שבאתר. אולי האולם יבדק לכנס הבא בקיץ.

לגבי בעיית היום -
בדר"כ כנסי אנימה מתוכננים בכוונה על ימי חמישי/ימי ראשון, בשביל אנשים שאין להם חופש כמו תלמידי מערכת החינוך.
רוב גדול של באי הכנס הם חיילים, סטודנטים, ואנשים עובדים. בזמן שלתלמידי ביה"ס נוח גם ביום שני וגם ביום ראשון, למרבית האנשים יהיה נוח יותר לבוא ביום שהוא לא אמצע השבוע, וקרוב או לתחילת או לסוף הסופ"ש. וככה יוכלו לקחת יום חופש בצורה קלה יותר.
זוהי המחשבה הראשית בבחירת היום.
חוץ מזה, קיבלנו מלא תלונות על כך שהכנס יתרחש באמצע השבוע, ולפי מה שאני הבנתי מהקהילה, זה שמרבית האנשים מעדיפים את יום ראשון.

סאיה/דיווה זה OTP! ותתמודדו עם זה. |מאוהב|

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 8:26 pm 
סמל אישי של המשתמש

מעציב לשמוע שבעיות כאלו של מיקום עדיין פוקדות את הקהילה ועוד לא נמצא /קיים אולם המתאים לצרכי הקהילה.

עם כמה שאני מבינה ומזדהה מאוד עם כותבי התלונה (גם אני רק חושבת על איך לעזאזל אני אסתובב או אזוז מילימטר עם הלבוש שלי), אני חייבת לחזק את דבריו של גיא.

הרבה פעמים קורה שאין ברירה, וזאת אחת מהפעמים האלו... בין אם נרצה או לא.

אני רק מקווה ומבקשת מהצוות הלוגיסטי של אמאי שידאג שאכן האוהל יהיה פונקציונאלי, שיהיה אפשרי לשבת בו ושיהיו יותר מקומות ישיבה בכללית באולם ומחוצה לו.

אני חושבת שקהילת הקוספליי היא החלק שזכה להכי הרבה שיפור ויחס תקשורתי או אחר מתוך הקהילה, וחבל לנצל את זה כדי לגרום לתרעומות.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 9:06 pm 

כולנו יודעים שווהל נעשה קטן מדי לקהילה הגודלת שלנו. אני מבטיח לכם שנעשה כל מאמץ לבחיפושים אחר מקום גדול יותר, אבל אין מה לעשות - כחודש לפני חג קשה מאוד למצוא מקום בסדר גודל כמו שלנו, אני בכלל אסיר תודה ומרוצה שהצלחנו לחתום עם ווהל בזמן קצר כ"כ.

בגלל שאנחנו מודעים למגבלות המקום, אנחנו מוציאים אלפי שקלים בכדי להגדיל את המתחם בהרחבות ואוהלים (אל דאגה - עם מיזוג). כדי שאף אחד לא יריגיש שצפוף לו.

בכל זאת, אם מישהו כן מכיר מתחם טוב יותר (ופנוי), אנחנו יותר מנשמח לשמוע עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 10:24 pm 

מרכז וואהל הוא אחלה מקום לכנס. ובפעמיים שהיה בו כנס הוא הוכיח את עצמו כמקום מושלם לכנס! ♥

לא יודעת בכמה כנסים אתם הייתם, אבל אני הייתי בהמון, ולא זכור לי אפילו כנס אחד שבו לא היה צפוף ואנשים מדי פעם נתקלו אחד בשני.

בנוגע לעדלאידע בערים.
אתם אמרתם את זה, הם מתקיימות *בערים*. מרכז וואלה נמצא ליד פאקינג כביש ראשי, איפה יהיה עדלאידע בכביש ראשי..?
וכבישים בד"כ נסגרים לקראת שעות הבוקר המאוחרות, שזה אומר בסביבות 10, וגם כן, אני בספק אם זה משבית אמצעי תחבורה טוטאלית, אני סומכת על כך אחד שיגדיל קצת את הראש וידע איך לתכנן את הדרך שלו לכנס.
ובחזרה למה שאמרתי על השעה, הכנס מתחיל בד"כ בשעה 9, מה שאומר שצריך לצאת אפילו מוקדם מזה מהבתים, כך שאתם לא צריכים אפילו להיתקע בכבישים חסומים בגלל העדלאידע.
וגם אם יוצאים מאוחר יותר מהבית... שוב - תתכננו טוב יותר ת'הגעה שלכם \:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2010 6:47 pm 
סמל אישי של המשתמש

ג'סי, התגובה שלך ממש מיותרת... :/

א- החסימה בכבישים מונעת מאנשים לצאת מהערים שלהם לכיוון הכביש הראשי.
לא כולם רוצים לצאת מוקדם מאוד כדי להגיע לפני 9, ובהחלט לא כולם רוצים להתקע 4 שעות בפקקים. מניסיון, אני הייתי צריכה ללכת 45 דקות ברגל, ולקחת 3 אוטובוסים רק כדי להגיע לעזריאלי מחולון.
אין שום קשר להגדלת הראש, אלא להגיון פשוט ובריא.

ב- נכון שכל הכנסים עמוסים, אבל בכנסים שהיו בסמולארש למשל היו הרבה מאוד פינות פנויות מאדם והרבה מזדרונות ריקים ונעימים.
בוואל זה לא קיים. על המדרגות אי אפשר לשבת כי הם צרות מיידי מכדי לאפשר מעבר, ואין מספיק שטח אולם ראשי (מה שבתקווה יתוקן עם האוהלים).

לאנשים יש סיבה טובה מאוד להתלונן, למרות שוואהל הוא אחד מהאולמות האיכותיים יותר שקויימו בהם כנסים ולמרות שאמאי עשו את המיטב להתחשב בקהילת הקוספליירים.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2010 7:01 pm 

הסיבה העיקרית שזה לא בסמולראש לפי מה שאני יודע, זה שהמקום עצמו לא יכול בתאריכים הספציפיים האלה משום שיש שם כבר אירועים אחרים.
כמו שנאמר, אם מישהו מכיר מקום טוב יותר שפנוי, יכול להציע אותו לכנסים הבאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2010 11:23 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 04, 2010 1:50 am 
סמל אישי של המשתמש

השרשור הזה נהיה פשוט "מגעיללללל ומעולהההה!" לול.

קיצר, השרשור זעם הזה צריך להפסק- ועכשיו. כי אני כבר צופה לאן זה יגיע. תחסכו מאיתנו את המילה האחרונה, הבנו את הרעיון- לא צריך לדוש בזה.

בקשר לנושא עצמו- אין אדם שצריך לשנוא את וואהל יותר מא.עיצוב (כי אי אפשר לעצב שם כלום) אבל עם זאת אני מעדיפה את וואהל על בית החייל. בית החייל היה נראה לי -הרבה הרבה הרבה- יותר צפוף מוואהל, ובדיעבד אני חושבת שנחסכה כאן עוגמת נפש לכולנו. וואהל הוא מקום אסטתי, יפה, נקי, מהודר. קרוב לאוניברסיטה, לצמחייה. מי שאמר שהתאורה בו גרועה- שילך יחפש. יש לי מוואהל תמונות מהממות! הרבה יותר מבכל כנס אחר.

הבאסה היחידה בוואהל זאת הבמה הנוראית - והעובדה שהיא מאוד מאוד חלקלקה. צריך להגיד להם לא לעשות פוליש באותו היום חחחח...>_< כמה אנשים (כמעט) נופלים עליה -זה פשוט מפחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 04, 2010 3:34 am 
סמל אישי של המשתמש

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 04, 2010 3:39 am 
סמל אישי של המשתמש

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 12:39 am 

לגבי ההחלקה. בינתיים הגיע אלי איזה קובץ וידאו שבו אמורים לראות קצת החלקות.
אני שמתי לב ל3 דברים: דפים על הרצפה בזמן מהלך אירוע הדמקה זה לא חכם, דפים ורצפה = החלקה
דבר נוסף, מיקרופון עם חוטים זה יכול לגרום לנפילה ברגע שלא שמים לב לחוטים
דבר אחרון ששמתי לב בינתיים מהסרטון, אנשים שמנסים להחליק בכוונה על הבמה משום שהם חושבים שזה נועד לזה ואז כמעט מועדים משום שהבמה בולמת אותם, זה כבר לא הבמה.

בכל מקרה אני אעביר את הקובץ לעוד חברים על מנת שיראו אולי הם ימצאו משהו.

אם מישהו החליק באופן אישי, בבקשה לדווח על זה, ואם יש קטע וידאו שמראה את זה בכלל בכלל טוב.
מקווה שהעיניין הזה גם עלה אחרי כנס חנוכה ולא רק עכשיו מכיוון שהכנס עבר לוואהל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 1:22 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 1:35 am 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 2:03 pm 

השורה התחתונה היא שכל נושא ההחלקה הוא חדש לנו, והמחזמר סיפר לי על זה לפני מספר ימים. אנחנו בודקים בממספר צוותים את האולמות (והבמה) ואם הבמה תמצא לא בטיחותית באיזו צורה, אנחנו נדאג לתקן זאת. האחריות על האנשים שעולים על הבמה היא שלנו אחרי הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 10, 2010 10:50 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 10, 2010 11:50 pm 

ברור שזה מביך ולא נעים, אך עדיין היה אפשר לידע את הצוות על מנת שמקרים כאלה לא יקרו שוב.
לא ההודעה לא חייבת להיות ישירה, אפשר גם לכתוב באילום שם ולשלוח הודעה על כך יש דרכים.

בכל מקרה כמו שאמיר כתב הבמה תיבדק ויטפלו בנושא אם יש צורך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 25 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.