אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 11:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 7 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 2:43 am 

חשוב! שינוי מיקום ותאריך הארוקון!

בימים האחרונים נודע לנו כי עקב טעות בהנהלת בית החייל, הובטח המקום ל"הבימה" בתאריך בו היה צפוי להתקיים הארוקון.
כיוון ש"הבימה" ישתמשו באודיטוריום לאורך כל אותו היום, לא נוכל לקיים את הכנס בבית החייל.

הארוע הועבר למרכז וואהל בבר אילן - המתחם בו התקיימו הארוקון 2009 וכנס אוטקו-קון בחנוכה.

לאור השינוי המהותי והבקשות, בחנו מחדש את תאריך הכנס והחלטנו להקדים את הכנס ביום ל 28.2.2010
לטובת הסטודנטים, החיילים והתלמידים שיתקשו להגיע בתאריך המקורי.

עמודי האתר עודכנו בהתאם (אם מצאתם טעות, אנא יידעו אותנו במייל - [email protected]

הודעות רשמיות למתנדבים, מרצים ובעלי דוכנים נשלחות בימים אלו.

אנו מצטערים על הבלאגן אם נגרם כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2010 9:39 pm 

מספר הבהרות והדגשות:
כפי שאתם יודעים, תאריך ומיקום הארוקון שונו אתמול מבית החייל לאולם וואהל. ראשית, ברצוני לספר לכם שהמעבר לא היה מתוכנן והפתיע גם אותנו. באקט שלא צפינו הפרו בית החייל את ההסכמים איתנו, ולא יהיו זמינים עבורנו ביום הכנס. למרות שעדיין נעשים דיונים ותאומים עם בית החייל, הובהר לנו שאין סיכוי שהאולם יתפנה לשרותינו עד מועד הכנס.

עקב הזמן הקצר העומד לרשותנו, פנינו למקום שאנו מכירים, ויכולים לבטוח באמינותו – מרכז וואהל. רבים מכם ודאי חושבים שהמרכז (למרות היותו מאובזר ואלגנטי) קטן מדי ואינו מתאים. מסיבה זו הזמנו הרחבה מיוחדת למתחם (בעלות של יותר מעשרת אלפים שקלים!) בכדי שאיש לא ירגיש חנוק או צפוף. כמו כן, אל דאגה, הפעם דאגנו גם לקרור.

עקב המעבר הבלתי צפוי, התפנה לנו תאריך נוח יותר לקיום הכנס (ה-28.2 במקום ה-1.3). התאריך החדש יוצא ביום ראשון (במקום שני) ולכן יהיה נוח יותר לעובדים ולחיילים למיניהם, כמו גם לתלמידי בית הספר שביקשו שלא נקיים את הכנס ביום האחרון של החופשה, כדי שיוכלו להישאר עד מאוחר בכנס. נוסף על כך, ביום זה האוניברסיטאות בכל הארץ בחופשה, דבר שיאפשר גם לסטודנטים להגיע. לכן אנו סבורים שהתאריך החדש יהיה נוח יותר.

לסיום, אני רוצה להתנצל על התקלה שהתרחשה בפני כל מי שאולי לא יוכל לפקוד את הכנס בעקבותיה, ולקוות שעל אף השינויים יהיה זה כנס מוצלח ומהנה לכולנו

אמיר דוד ניסן כהן
יו"ר אמא"י

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 04, 2010 6:47 pm 
סמל אישי של המשתמש

קודם כל אני רוצה להגיד שאני מעריך את מה שאמא"י עושים, אך אני אבקש לכנסים הבאים להיות יותר מתוכננים
ואם הפרו איתכם חוזה אני אבקש שתעשו עם זה משהו, כי אחר-כך אנחנו חברי הקהילה משלמים על כך.
לדעתי המיקום הכי טוב לכנס הוא אולם סמולרש, הוא הכי נוח מבחינת מיקום וכמה הוא יכול להכיל בתוכו.

תודה, אני מקווה להנות בכנס (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 12:49 am 

הפרת חוזה זה לא משהו שאפשר לדעת מראש, ועכשיו כמו שנאמר בתגובות שונות יהיו כנראה הליכים משפטיים עם עו"ד.
אולם סמולארש אולי בעקרון מתאים יותר, אך המקום לא זמין בתאריכי חופשת פורים בשל אירועים אחרים המתרחשים בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 5:28 pm 
סמל אישי של המשתמש

תודה, זה היה לי חשוב לשמוע.
חשבתם לגבי לקבוע קביעות אצל אולם סמולארש, כלומר לכתוב איתו חוזה לגבי בקשה לארגן כנסים שם באופן קבוע?
אני לא יודע מתי התחלתם לארגן את הכנס, אבל אני זוכר שכבר בסוף הכאמ"י הכריזו על הכנס הבא, האם כבר מאז התחילו לארגן את הכנס שיהיה?
אני זוכר שהיה פעם כנס באולם סמולארש בחופשת פורים, זה השתנה מאז?

תודה על השרות (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 5:32 pm 

אנחנו מחפשים באופן מתמיד אולמות שמתאימים יותר ויותר לקהילה ההולכת וגדלה שלנו. עקב זאת בעייתי מצידינו לקבוע עם מקום אחד לאורך תקופה ארוכה.

הארוקון האחרון שהיה בפורים, היה לפני שנתיים, הארוקון הקודם היה גם בווהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 05, 2010 6:42 pm 
סמל אישי של המשתמש

חשוב לציין שאולם סמולרש הוא לא אולם "יותר טוב" מאולם וואהל, לכל אולם יש את היתרונות והחסרונות שלו.
כמו שכבר הוסבר קודם לאחר המקרה המצער של בית החייל הוחלט לסגור עם וואהל וזאת בשל שאולם סמולרש
כבר היה תפוס.

עוד אני אוסיף ואומר שלפני כל כנס וכנס נערכים חיפושים קפדניים אחר מקומות שיתאימו לצרכי הכנס וכמו כן
לתקציב הכנס וזאת על מנת למצוא מקום אידיאלי לצורכי כל כנס וכנס ובנוסף לגוון ולהביא חדשנות לכנסים,
עד עתה לא הצלחנו למצוא הרבה מקומות שתאמו לקריטריונים שלנו מעבר לוואהל, סמולרש וכעת בית החייל,
למרות זאת חשוב להסביר שאף תיכנון כנס לא מתחיל בבחירת אולם בשל ברירת מחדל ותמיד ניתנים לפחות
שבועיים אם לא יותר למציאת מקומות חדשים ומתאימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 7 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.