אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 9:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 16, 2009 10:11 pm 

לדעתכם תוכלו לארגן קרבות של חרבות כמו שהיו עד היום באייקון? D:
אני מדבר על שימוש בחרבות "פלסטיק" רכות ובטוחות (יחסית) שאיתן אפשר לערוך קרבות מדומים. הולך טוב מאוד לכל הקוספליירים שיבואו בפורים, ויוכלו לצחוק או לקחות את סגנון הלחימה של הדמויות שלהם.
לא בעיה בכלל להביא חרבות כאלה לשימוש של האנשים בכנס, זה עולה מעט מאוד כסף וקל להכנה. גם שטח לקרבות לא צריך להיות במה ענקית, מספיק חדרון. כמובן שאני יכול לסדר חרבות כאלה לשימוש האירוע, אחרת לא הייתי מציע (בתשלום החומרים כנראה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 16, 2009 10:51 pm 

כמובן דבר כזה צריך פיקוח ושמישהו מהקהילה יקח את זה על עצמו.

בכל מקרה, שבוע הבא כנראה אני אקבל רשימה של כל הרעיונות שעלו בקהילות השונות ואז נראה מה אפשר לעשות עכשיו, מה לא ומה צריך עזרה של הקהילה.
אפשרי יהייה לרפסם את הרשימה בצורה מסודרת בקהילות השונות על מנת שכולם ידעו במה צריך שיתוף פעולה יחד עם הקהילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 08, 2009 2:06 pm 
סמל אישי של המשתמש

לא ראיתי שהציעו אז.. אפשר לפתוח פינת קליגרפיה.. שאנשים ילמדו לכתוב ביפאנית XD זה יכול להיות רק שם, או אפילו פיסקה קצרה.. אבל זה יכול להיות ממש נחמד D=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 09, 2009 5:28 pm 

קיבלתי את הרשימה לאחר שרוב הרעיונות מרוב הקהילות קובצו לקובץ אחד וגם העברתי את הקובץ לאמיר (יו"ר אמא"י) חלק מהדברים יהייה אפשרי ליישם וחלק יקח זמן. יש כמובן את הדברים כמו הרצאות וסדנאות שאותם כמובן צריך שמישהו מהקהילה יקום ויאמר "אני רוצה לעשות" כמובן שאם יש צרכים מיוחדים אפשר לדבר עם אמא"י או כל קבוצה אחרת אשר מארגנת כנס ולראות מה אפשר לעשות בעיניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 12, 2010 2:12 pm 

אני חושב שהיגע הזמן שאני אתן קצת הצעות
חשבתי על זה
בכנס אוטאקו-קון היה סדנת דיבוב
אולי אפשר לעשות סדנה על אך עושים פאנסאב
לפי גם דאתי אני מסכים שהקוספליי דמקה לא הייתה הצלחה גדולה אבל אם רוצים לעשות אותו שוב בהארוקון
ולעשות אותו יותר מוצלח הרי אפשר ללמוד מהטעויות של כנס קודם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2010 9:25 pm 
סמל אישי של המשתמש

מסכים איתך לגמרי, אין לי מה להוסיף רק רציתי לתת פידבק.
אני סומך עליכם (חברי הפורום) שתצליחו לשכנע את הסגל החדש, וגם אני סומך עליכם (הסגל החדש) שתענו לבקשות אלו.

תודה, ונפגש בהארוקון 2010.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 16, 2010 12:08 am 

אני שלחתי לכם מייל לפני איזה שבוע-שבועיים, ולא חזרתם מאז S:
אז אני בכל מקרה אכתוב את תוכן ההודעה גם פה.
העליתי שלושה רעיונות -
א' - שעה של סדרת הרצאות שנעשו ע"י הקהילה שסובבות תרבות יפן. כל הרצאה 5-10 דקות, על נושאים של מאכלים (סושי, ראמן וכו'), תקופות שונות (אדו, שווה וכו'), אומנויות לחימה (ג'ודו, ג'וג'וצו...) וכולי. הנושא הועלה מכיוון שיש חלק בקהילה (אני אמנם לא יודע עד כמה הוא גדול) שרוצה לראות יותר את תרבות יפן בכנסים, ויש גם את החלק שחושב שכדאי להקדיש בתוכניה זמן מצומצם לתרבות יפן. ע"י שעה כזאת אפשר להשיג שתי ציפורים במכה אחת, מעבר לללמוד מגוון רחב יותר של נושאים.
ב' - על אותו עיקרון של קהילה מרצה לקהילה, רק הפעם סובב את תרבות האנימה - המלצות על אנימה, מנגה, משחקים, וכל סוג אחר של מדיה שקשור. דרך ההרצאות יהיה אפשר גם לעניין אנשים בכותרים איכותיים שזכו להתעניינות מועטה.
ג' - קהילה נגד קהילה - לעשות תחרות טריוויה בין-קהילתית (עם נציגים מכל קהילה אני מניח), שבסופה... לא יודע, פרס? משהו?
אני מקווה שקראתם (ושלא קראתם פעמיים)
ניב
עריכה:
שכחתי להגיד שאם תנתן ההזדמנות, אני אוכל להוציא את שני הפרויקטים הראשונים או אחד מהם לפועל (אין לי מושג איך לארגן טריוויה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.