[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - הצעות לשיפור תחרות התחפושות בכנס ההארוקון ובכלל

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 2:53 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 2:26 pm 
סמל אישי של המשתמש

היי,
אחרי כנס ההארוקון יש לי כמה הצעות ליעול ושיפור תחרות התחפושות ואני אשמח מאד אם תוכלו להתיחס אליהם, אני ועוד הרבה שמסכימים איתי חושבים שאלה רעיונות נהדרים!

אז דבר ראשון אני חושבת שיהיה הרבה יותר טוב וכיף בתחרות התחפושות אם יהיו שוב 3 מקומות מנצחים ולא רק 2, כי אחרי הכל צריך להתחשב בעובדה שלכבוד הכנס הזה אנשים משקיעים חודשים רבים של עבודה וטונות של כסף , ואנשים מכל רחבי הארץ מגיעים, כך שאם תחזרו לשיטה של 3 מנצחים הדבר יהיה יותר הוגן כך שיהיו יותר סיכוים לאנשים שהשקיעו ותרחו לנצח.

ודבר שני רציתי להציע את הרעיון של לתת לקהל את זכות הבחירה, זאת אומרת שהקהל יוכל להצביע לתחרות התחפושות, הדבר יגרום לקהילה להרגיש חלק תורםבתחרות התחפושות וכך התוצאות יראו הוגנות יותר ולא לפי בחירות השופטים בלבד.
נכון הדבר דורש יותר מאמץ, אבל אם חושבים על זה זאת לא עבודה כל כך יותר קשה, יש לי הצעה גם לאיך לבצע את זה - יהיה אפשר שכשאנשים משלמים את דמי הכניסה להביא לכולם בנוסף לכרטיס הכניסה - כרטיס להצבעה לתחרות התחפושות, ואחרי שכל המועמדים יעלו על הבמה ויציגו את עצמם - לתת לכל מועמד בכל קטגוריה מספר ולתת לאנשים לרשום מספרים על כרטיס ההצבעה ולהצביע בזמן ששאר הקבוצות עושים את מופעי המסקרייד למשל - עד לשעה מסויימת, אחרי זה לעשות ספירת קולות ולהודיע על המנצחים.

אשמח מאד אם תחשבו ותגיבו על ההצעות שלי~ אני חושבת שהדבר יתרום לשיפור הכנסים ומעורבות הקהילה ובכלל לכיף של כולנו~

נערך לאחרונה על ידי Hontoni_Kawaii בתאריך א' מרץ 15, 2009 2:00 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 3:00 pm 

מסכימה לגבי ההצעה הראשונה ולא מסכימה בכלל לגביי ההצעה השניה - זה פשוט לא יעבוד כמו שזה מצטייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 3:04 pm 
סמל אישי של המשתמש

אני חושבת ששווה לפחות לנסות, ככה הקהילה תראה שהם מתאמצים בשבילה ומנסים רעיונות חדשים ויעריכו אותם יותר , ואם הם הצליחו עם ההסעות שגם שם היה צריך לשמור כרטיסים, אני לא חושבת שיש סיבה שזה לא יצליח ^_~
ובכל אופן תמיד עדיף לנסות מאשר לבטל רעיונות מלכתחילה.

נערך לאחרונה על ידי Hontoni_Kawaii בתאריך א' מרץ 15, 2009 2:00 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 3:17 pm 

殺すかな

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 4:48 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 5:10 pm 
סמל אישי של המשתמש

אוקי,
תודה על תשומת הלב :)
ואני באמת אשמח אם תוכלו ליישם את העניין~

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 10:36 pm 

אני מסכימה עם הרעיון של 3 מקומות בזכייה.

ואם אנחנו כבר מדברים על חידוש ותוספות ..גם לי יש משהו להוסיף פה.
לעשות משהו עם הגילאים של המשתתפים.אני לא חושבת שהגיוני להשוואת ילדה בת 12 לקוספליירים בעלי נסיון של שנים.אני חושבת שזה היה עם מישהי בשם מאיה (תקנו אותי עם טעיתי)שהתחרתה ועכשיו אני לא חושבת שצריך להשוואת מישהי עם קוספלי ראשון לאנשים הרבה יותר גדולים ועם יותר נסיון..
אני יודעת שזה בטח לא יהיה בר ביצוע מהעובדה הפשוטה שאי אפשר לפתוח לכל שכבת גילאים תחרות אבל אולי צומת לב לגיל
הקוספלייר. אני גם משוואה את עצמי (אני לא באה מהמקום של:"אני קטנה יחסית ,תנו לי לזכות!" אני פשוט חושבת שאולי כדי לשנות טיפה,התחרתי ואני בסדר גמור+ עם מה שהיה ואני לא יתחיל להתבכיין כי זה סתם.) אני בת 14 עוד מעט אבל התוצאות היו ידועות מראש בתחרות כי מול האנשים שהיתחרתי מולם והרמה שלהם זה לא היה אפשרי XD
אבל כל הכבוד להם,ניצחו בכבוד והגיע להם.
מה שאני חושבת לפעמים הבאות אולי לתת איזה רגע מחשבה לגיל של הקוספלייר ביחס לרמת קושי ולמה שהוא הכין.
לפי דעתי זה יכול לעשות טוב,זה בטוח יותר יוסיף לקוספליירים קטנים יחסית אבל צריך סוג של שיוויון אחרת כל תחרות המנצחים יהיו ידועים מראש.

ומי הפריס לשד פרסה
למדני לשמוע את שירת בנות הים
או איך להשכין קנאתו של אדם,
הב
המשב
עימו הדעת תיושב

עם לנפלאות נולדת למראות שלא נודעו
רבבת ימים צעדת
ושער ראשך סיבה הוא
או אז תספר לי על מה שעשית
על כל הפלאים אשר שמה ראית
ותישבע אין בת חווה
טובת מראה וגם טובה"

השיר של ג'ון דאן מתוך "הטירה הנעה" של דיאנה ווין ג'ונס
הבית הראשון הוא נוסח של קללת המכשפהD:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 11:03 pm 

היה רעיון של מתחילים ומתקדמים אבל מישהו החליט שזה לא מעשי או משהו, וחבל כי אני תומכת בגישה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 13, 2009 11:26 pm 
סמל אישי של המשתמש

ברגע שנתחיל עם רמות קושי של "מתחילים"/"מתקדמים" ממש לא יהיה מקום לקוספליים שהוכנו דרך תופרת, כי הם פשוט "קנויים" לא משנה כמה הדרכה נתן המתמודד לתופרתגם כאלה שהוכנו עם עזרה משמעותית מחברים עלולים להיות הרבה יותר טובים מאשר של כאלה שעושים אחד עצמאי בפעם הראשונה, ולכן לא אמורים להתמודד מול מתחילים אבל לא צריכים להיכנס למתקדמים.
זה לא שלא הקדשתי מחשבה לכל הדברים האלו, זה פשוט שאני לא יודע אם יש מקום להתחיל את זה עדיין (כי אני רוצה שזה יקרה מתישהו). זאת סוג של ביצה ותרנגולת - האם אני מתחיל שיפוט והקהילה תלך בעקבות זה להכנה עצמית של קוספלייים, או שאני מחכה שיותר מהקהילה יתחילו בהכנה עצמית ואז מתחיל לקבוע רמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 12:01 am 

תופרת לא צריכים לזכות בכלל אם כבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 1:46 am 
סמל אישי של המשתמש

אני לא מסכימה עם זה בכלל,
דבר ראשון אין בכלל מה להשוות בין תחפושת קנויה ושלמה לגמרי לתחפושת שנעזרת בתופרת בשביל הבגדים שלה כי קודם כל לא כולם יודעים לתפור - ואם אלה תחפושות ממש מורכבות אז בכלל, דבר שני תופרת הוא לא עסק כל כך פשוט כמו שהוא נשמע כי צריך לחפש ולקנות בדים המתאימים באיכותם ובצבע, לקנות כפתורים רוכסנים אבזמים ואת כל הציוד הנלווה כשצריך להסביר לתופרת לפרטי פרטים את פרטי הלבוש ולבוא לאין ספור מדידות כשבסופו של דבר היא רק מבצעת את מלאכת התפירה עצמה ששוב לא כולם מומחים ברמה מקצועית בה, ודבר שלישי בתחפושות ברמות גבוהות האביזרים והנשקים השונים קשים הרבה יותר להכנה וממש לא פחות חשובים לשלמות הדמות מאשר הלבוש עצמו כך שהדברים האלה לא פחות חשובים ולא לוקחים פחות עבודה וזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 2:21 am 

לא משנה את העובדה שכל העבודה שתיארת כל אדם עובר בלי קשר לתופרת וכל מי שתופר לבד גם מוציא גזרה לבד, גוזר ותופר.
מי שמנסה לבד מגיע לו יותר ממישהו שהלך ורק מצא בדים וזרק את זה על התופרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 2:26 am 
סמל אישי של המשתמש

אני מסכימה שלמי שתופר את הכל לבד מגיע יותר, אבל אי אפשר להגיד שלשכור תופרת זאת לא עבודה קשה, ושלא לדבר על כסף.
וחוץ מזה בעניין התפירה העצמית, אם הנושא כזה חשוב לך - השאלה היא אם באמת כל חבר וחבר בקסט תופר את הדברים שלו לבד, או שיש מישהו אחד שממש מעולה בתפירה ועושה את הכל בשביל כולם, כי ככה זה די כמו תופרת, רק שזה בחינם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 2:27 am 

לא כל אחד יודע לתפור לבד.
זה כמו לומר שקאסט שלא כולם עוזרים בתפירה שלו ורק אחד תופר לכולם לא יכול לזכות.
כמובן שאפילו אם מישהו הולך לתופרת בשביל הקוספליי שלו, אבל יש לדמות שהוא בוחר אביזר כלשהו והוא מכין את זה לבד זה גם צריך לכבד, קוספליי זה לא רק הבגד זה גם אביזרים נלווים.

בנוגע לגיאלים, אני לא ממש מסכים. ראיתי בכנס צעירים עם קוספליים מעולים, וגם יכול להיות שאחים/אחיות/הורים שלהם עזרו להם, זה גם נקרא שלא הכינו לבד? אם כן, אז גם כל אחד שחברים שלו תופרים לו אז זה לא נחשב שהוא הכין לבד...
אני כן מסכים שאפילו אם הולכים לתופרת, צריך להראות הוכחה של כן עזרה במהלך ההכנה, למשל להביא חומרים, לראות צעד צעד מה קורה ומה נעשה ולא לשבת בחיבוק ידיים עד שהכל יהייה מוכן. עצם זה שהולכים לתופרת ועובדים יחד איתה ולא מזמינים דרך ebay זה גם משהו שצריך להתחשב בו בהתאם. זה שביקשתם הוכחות לכך שהם עשו לבד, כל אחד יכול אילו ללכת לתופרת ולבקש ממנה כל כמה זמן לשבת על יד מכונת התפירה ושיצלמו אותו כאילו הוא מכין וגם את הבדים השונים, כך שגם זה לא ממש יעזור.

בנוגע לתת לקהילה, הצאתי משהו לאורי שהוא העביר לאחראי קוספליי לפני כמה זמן כרעיון כללי לאירועים הבאים כמובן שאפשר עם כל מחירת כרטיס להביא סיכה/מדבקה יחד עם הכרטיס. במהלך הכנס כל אחד צריך לשים את הסיכה או להדביק את המדבקה על מי שהם חושבים שיש לו את הקוספליי הכי טוב (אם למשל הולכים גם על קאסט, אז לתת סיכות/מדבקות שונות אחת לקוספליי בודד והשניה לקאסט) אז אפשר לראות בצורה כזאת את "חביב הקהל" בלי בעיה רבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 2:31 am 
סמל אישי של המשתמש

מסכימה עם כל מילה!
ורעיון המדבקות הוא ממש נחמד, רק שאם יהיה אפשר להדביק את זה על דף או משהו כדי שלא יהרוס לאנשים את הקוספליי שלהם ^_~

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 2:34 am 

בקאסטים זה מתקבל על הדעת בעוד שביחידים זה לא - כל עוד לא כל הקאסט או רובו היה תופרת (אהמ).
קוספליי זה בעיקר הבגד, אם תבוא רק עם אביזר לא משנה כמה השקעת בו - זה לא קוספליי.
לא לפי גילאים - אול לפי כמות קוספליים.
ושמעתי על ההצעה שלך - אבל אני לא בטוחה שאחרי שבכנס הזה בקושי עמדנו בלו"ז הקיים (ואנשים שניסו להדחף בכוח מעבר ודיי בחוצפה) זה יסתדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 2:34 am 

עוד רעיון שחשבתי עליו זה תחרות נוספת:
תחרות אביזר הקוספליי
זה דבר שבמבט רגיל אפשר לראות של מי קנוי ומי עשה לבד.
ככה גם מי שהשקיע באביזר ופחות בבגד עצמו, יכול לנצח, ואולי זה גם יתן פוש רציני לאנשים להתחיל להשקיע יותר באביזרי וגם נראה יותר אביזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 3:05 am 
סמל אישי של המשתמש

אני חושבת שזה גם באמת רעיון טוב, ככה אנשים שהשקיעו המון באביזר שלהם יוכלו גם להתחרות, ואני גם מאמינה שזה יעודד יצירה של אביזרים ונשקים ברמה גבוהה, וזה לא שחסר לנו יצירות מטורפות ^_~.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 3:21 am 

אפשרי אפילו לעשות תחרות קוספליי דרך האינטרנט.
לומר תאריך מסויים שעד אליו כל מי שרוצה להשתתף צריך לסיים להכין הכל. לצלם תמונה שלו עם הקוספליי ולהעלות לרשת.
בוחרים נניח את ה10 הכי טובים ועושים הצבעה בינהם באתרים וקהילות. אחרי זה שיכלול תוצאות ואז בכנס עצמו להכזיר על הזוכה.

בעקרון יש הרבה דרכים.

כרגע הבעיה של ה"להכין לבד" ולהוכיח זה נשמע כמו בדיחה, משום שלא בעיה לביים עשיית קסופלי ולצלם דברים.
כולנו יצירתיים וכולנו חכמים מספיק כדי לדעת איך לעשות שזה יראה אמין. אני מודה שאני הולך לתופרת וגם לא ניגש לתחרויות. משום שזה לא מעניין אותי כל העיניין של העליה לבמה והזכיה. מה שכן אני יכול להבטיח שיש לי לפחות 2 או 3 קוספליים שאין אף אחד בארץ עדיין שהתחפשו אליהם וגם אחד מהם היה רעיון מקורי שלי, כך שגם עם עזרת תופרת, עצם החביה על הרעיון היה שלי. וכן, אני שותף יחד עם התופרת לעשיית הקוספליי יכול לראות כל צעד ועוזר במה שצריך. מה לעשות שאני לא יודע לתפור ולגזור לבד את הבדים בצורה שתתאים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 3:44 am 
סמל אישי של המשתמש

אני מסכימה,
גם אני חושבת שכל הרעיון שתפירה עצמית חשובה יותר היא משנית, וגם מבחינתי הדבר החשוב ביותר הוא לקחת חלק פעיל בהכנת כל הקוספליי וסה"כ אם משקיעים אז גם רואים תוצאות, ממש קל להבדיל בין קוספליי מושקע שנעשה לבד (וגם תופרת מבחינתי נחשב לבד אם אתה עובר את כל שלבי ההכנות איתה) מאשר לקניה ובתכלס כמו שאומרים הכי חשוב להיראות בדיוק כמו הדמויות ועם כל האביזרים שלהם, ואלה הם הקריטרונים הכי חשובים לניצחון, כי גם אם תפרת לבד ועשית הכל לבד, ועדיין לא יצאת דומה לדמות, אז זה לא שווה בכלל.

ובלי שום קשר MikoHatsune אני רואה שרק שניינו משועממים מספיק לכתוב בפורום בשעות כאלה... L^O^L

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 5:20 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

Miku Hatsune - תחרות אביזרים היא תחרות מאד אמורפית ומכאן גם בעייתית. איך אפשר להשוות בין חרב אדירת מימדים של מישהו שעשה קוספלי ל-Gatts (ברסרק), לבין בובת קיון שמישהי תפרה כחלק מקוספלי של Rukia (בליץ')? טבע האביזר ואופן ההכנה שלו שונים לחלוטין בשני המקרים, עד כדי כך שלאביזרים מסוימים - לא משנה כמה טוב הוכנו - לא יהיה סיכוי של ממש מול אביזרים נפחיים יותר. הפיתרון המתבקש? חלוקה לקטגוריות, וכאן אתה כבר נופל למלכודת דבש.

אפשר להבין מאיכן נובעת הדרישה שתהליך ההכנה המלא של הקוספלי יהיה עצמאי, ונכון לרגע זה זאת גם הגישה הרווחת בסצנת הקוספלי הארץ - בחלקה הממוסד, אם לדייק. בסופו של דבר, רטוריקה של "אבל אני לא יודע לתפור" אינה רלוונטית במציאות בה המתחרים כן נדרשים להכין בעצמם את הקוספלי, בדיוק כמו שרטוריקה של "אבל יהיה לי קשה" לא רלוונטית ב-Tour de Frace.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 6:19 pm 
סמל אישי של המשתמש

תחרות אביזר הקוספליי היא קטגוריה שכבר הכנסנו לכנס הקיץ הקודם (גאקקון), אבל הנושא לא הסתדר כל כך טוב בגלל ריבוי קטגוריות. לא אומר שזה לא יחזור.
Hontoni_Kawaii - תפירה עצמית היא בהחלט לא משנית כי גם אם את הולכת ובוחרת בדים ואביזרים נלווים וגם אם את נותנת המון הסברים לתופרת, את לא מכינה את הקוספליי שלך, היא מכינה את הקוספליי שלך.

ההודעה נערכה מפאת שגיאות כתיב.

נערך לאחרונה על ידי Quetzalcoatl בתאריך א' מרץ 15, 2009 2:43 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 14, 2009 6:51 pm 

זה נשמע רק כתירוץ של "אני תמיד הולך לתופרת! זה לא הוגן!", אנשים שתופרים לבד משקיעים יותר ולא משנה כמה כסף הוצאת על התופרת וכמה שעות ישבת איתה עדיין עשית פחות ממישהו שתפר לבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 15, 2009 1:15 am 

אם מישהו נניח הולך לתופרת רק בכדי שהיא תעזור לו להוציא גזירות בשל הידע שלה בנושא והוא לאחר מכן תופר לבד, זה יחשב כתפירה עצמאית?

random otaku, יש הבדל בין "יהייה לי קשה" לבין "לא יודע".
לכל אחד קשה, גם למי שכן יודע לעשות אין מה לעשות זאת באמת חלק מהתחרות.
אבל מי שלא יודע אי אפשר לצפות שהוא לא יקבל עזרה בהתחלה ובגלל זה לא לתת לו להשתתף...
אם כבר נכנסת לקטגוריות שונות, זה כמו שמישהו יתחפש לדמות עם בגד מרשים ומישהו שיתחפש לL, זה גם הבדלים של שמיים וארץ

אם מישהו הורים/חברים שלו עוזרים לו לתפור, זה גם נחשב שהוא עשה לבד? אני מקווה שלא
כמובן שגם כל אחד שמשתתף צריך להיות אמין (תמונות אפשר לפברק, כמו שכבר כתבתי)

לדעתי צריך לשים קריטריונים ברורים אילו קוספליים יכולים להשתתף ואילו לא, משום שלשים ג'ינס וגופיה לבנה לצבוע קצת את הפנים ולפזר את השיער ולומר "הנה תחפושת של L הכנתי את זה לבד..." זה גם לא באמת נחשב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 15, 2009 2:12 am 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

Miku Hatsune -

על עניין ה"לא יודע" - סלח לי, אבל מאיפה גישת ה"מגיע לי" בכל הקשור לתחרות? לאף אחד אין זכות יסוד לקחת חלק בתחרות, ואין שום סיבה שהכללים הגיוניים ומקובלים יוגמשו רק כדי שהם יתאימו למי שאינו רואה לנכון את הצורך להתאמץ, להתעלות על עצמו ללמוד לעשות משהו חדש.

על עניין הקוספלי של L - אם תעצור לרגע ותחשוב, תבחין בכך שאף אדם שעשה קוספלי ל-L לא זכה בשום פרס לאורך השנים. זכותו המלאה להתחרות, אבל כמו שהסברת בלשונך, הסיכוי שלו לזכות שואף לאפס מסיבות ברורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.