[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - לחברי אמא"י והקהילה!

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 10:44 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לחברי אמא"י והקהילה!
הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 12:35 am 
סמל אישי של המשתמש

מיקום: היכן שתיהיה הרבה אופטימיות ושמחה - סביר להניח שתמצאו אותי שם ^^
היי מדבר רן השחקן של וולטר מהמחזמר הלסינג בארץ הפלאות ורציתי לומר שתי דברים:

ראשית כל, אני רוצה לפנות לאמא"י ולומר לכם דבר אחד - שיחקתם אותה ובענק.
באמת, אני לא יודע איך אנשים אחרים הרגישו היום אבל אני יכול לומר שמבחינתי (כנראה למחזמר הייתה השפעה רצינית על זה) הכנס היום היה הכנס הכי טוב שהיה לי אי פעם.

אתם עשיתם עבודה מעולה, הן מבחינת המקום (היה נעים בתוך מתחם הכנס ולא היה קשה מידי למצוא כל מקום וגם היו לוחות זמנים מאורגנים וזה היה ממש טוב) והמקום עצמו ממש עזר למחזמר מאחורי הקלעים - קיבלנו 8 מדונות מצוינות שעבדו כמו שצריך, מערכת תפאורה מעולה, ואנשי צוות מדהימים שבזכותם המחזמר הצליח והלך חלק ומצויין כמו שהוא היה אמור להיות.
אז באמת תודה רבה לכם אני מדבר בשם כל צוות טומיוזיקל כרגע אנחנו באמת מודים לכם מאוד.

(ואה כן כמעט שכחתי יצא לי גם לקנות 4 פוסטרים של הלסינג נארוטו פול מטאל אלכימיסט ו-וואן פייס ^^)

ועכשיו הפניה השניה שלי היא לקהילה - איך היה לכם היום בכנס? נהניתם לא נהניתם הייתם במחזמר לא הייתם במחזמר ואם הייתם אז ספרו איך היה D:

הרצון להשתלטות עולמית נובע מפאשיסטיות יתרה וסממנים ברורים של פיגור שכלי. (וזה נכוןXD!)

מיאו - כי שימושי לדעת שפות =^^=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 8:12 am 
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע מה לגביי אחרים, אבל ממש נהנתי הפעם!
היה אפילו איש בתחנת רכבת שעזר לנו למצוא את האוטובוסים, היה מזגן באוטובוס (תודה לאל), והיה ממש נוח במתחם של הכנס D:
אני קניתי 2 מנגות ו2 פוסטרים, מנגה אחת של נארוטו, ואחת של Chibi Vampire, פוסטר אחד של נארוטו ואחד של אינויאשה!
אני הייתי במחזמר, אל אף שלא הייתי בכולו, אבל ממש נהנתי ואפילו צילמתי ואם אתם ממש רוצים אני אוכל להעלות ליוטיוב! יוששש!
בכללי מאוד נהנתי, אבל אני רק מאוכזב שהדוכן של Puffey Sleeves לא היו, אני חיפשתי ולא מצאתי, שאלתי אנשים ואמרו לי שזה היה בכנס של ב"ש >:
לא נורא, בכנס הבא אני אקנה! אבל סך הכל מאוד נהנתי, ולא תאמינו לזה! מצאתי את Lightning מFinal Fatnasy XIII! האאאא! וצילמתי! (בתחרות קוספליי)

אבל האנשים שבאתי איתם קצת כעסו עליי כי אחירנו את האוטובוס כי נישארתי לראות את הקוספליי, לפחות את ההתחלה (מה לעשות, זה היה כל כך טוב!)
אבל אם משווים פה כנסים אז דעתי היא כזאת.

הארוקון 2008>הארוקון 2009>גאקקון 2008 - אגב בגאקקון שמעתי שמישהו התחפש לאד וכמעט הקיא בחום הזה, אז אמא"י צריכים ללמוד מהטעות הזאת!
אבל רוב האנשים שדיברתי איתם אמרו שהיה כנס טוב, אבל הם היו מעדיפים את שזה יהיה באותו מקום שזה היה בהארוקון 2008 P:

והפעם הספקתי להכנס לשיעור יפנית!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 10:39 am 

בוקר טוב לכם~
הכנס היה.. מדהים!!!
מבין 3 הכנסים של אמא"י בהם הייתי [הארוקון 2008, גאקקון 2008, וזה XD] זה היה הכנס הכי טוב D:
נממ.. לא היה חם מידי, לא היה קר מידי, היה טיפה לא נוח להידחף בין האנשים אבל זה לא משנה ><
נהנתי מכל רגע! היה מדהים!
והמחזמר XD הוא היה כל כך טוב!!! האולם היה מלא עד 0 מקום והיו אנשים שישבו על הריצפה O: זה מעיד על כך שהיו הרבה ציפיות כלפי המחזמר וכולן הושגו בהצלחה!~

הבעיה הקטנה והמטרידה שלא ממש קשורה לאמא"י: אני לא יודעת אם זה רק הפלאפונים שלי ושל חברה שלי, אבל במשך כל הכנס לא הייתה קליטה.
אנשים לא הצליחו להשיג אותי ואני לא הצלחתי להשיג אנשים X.X האם זה מיקרי?

אוקע, תודה רבה לכם אמא"י D: המשיכו בעבודתכם~

YUI - MY SHORT STORIES
I'll be

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 11:07 am 

היה כנס מדהים. ^^
נכון, המיקום לא היה משהו, והמחירים, well, אני לא זוכרת כנס שהמחירים של האוכל היו יותר נמוכים, אולי זו לא לגמרי אשמת המארגנים, אבל בקשר לזה אין לי מושג.
נכנסתי להרצאה על לוליטה הפעם, והיא הייתה מעולה, התוכניה הייתה מאורגנת טוב וגם אם הייתי רוצה להכנס ליותר דברים (אנשים גררו אותי בשלב מסויים החוצה אז.. XD) זה לא היה מתנגש לי, התחרות קוספליי מעולה מתמיד, וסה"כ אין לי הרבה טענות. XD
יצא לי לפגוש אנשים ואפילו לקנות את נארוטו 28 ופוסטר מנצנצ של רוי~
ולי דווקא הייתה קליטה. O: IDK
בכללי - המיקום הוא הדבר היחיד שהפריע לי, אני לא מסוגלת להשאר יותר מאוחר משש אם זה במקום שאני לא מכירה ולהיות תלויה בהסעות וכד'. אבל תודה על ההסעות, BTW. XD
קיצר כתבתי מגילה. O:
נ.ב: היה קאקאשי. עם שיער.
3>

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 11:51 am 

אמ היה נחמד. (סורי על חוסר ההתלהבותש לי אני במצב רוח חרא)
אני הייתי קולונלו מריבורן!
באנו אני וגבע די מאוחר כי פספסנו את הרכבת של 8:40 ונסענו בסוף ב9:30 X:
אחרי זה הלכנו לאיבוד כי יצאנו לכיוון הלא נכון, אבל היו עוד שלוש בנות שגם הלכו לאיבוד, אבל היה להם טלפון של מישו שכן ידע את הדרך להסעה אז בסוף הגענו XD
טורו צ'אן מאנימנגה היא זאת שלקחה את הכסף בהסעה והיא חשבה שאני ריבורן X:
ואחרי זה הגענו ועמדנו די הרבה בתור
ואז איזה אחד מאמאי נדחף כדי לדבר עם המוכרים עד שנזכרו להגיד לנו לעבור למקומות שמוכרים בהם ת'כרטיסים
וראיתי מלא קוספליים מגניבים!@#$#$@!$ לא ראיתי את ניר הבאזיל >:
וראיתי תירוצים לקוספליי ריבורן - ביאנקי שסתם עשתה קעקוע מפגר בכתף, לקחה צלחת עם עוגיות ודחפה לשם תולעי גומי
יאמאמוטו - ילד עם מחבט מפלסטיק
ריוהיי - סתם ילד O.ם"
וגוקודרה (הכי מושקע מבינהם XD) - מקלות פלסטיק חומים בתור דינמיות
אבל היו גם טובים! כמו סובארו מ.האק//סיין, וחופית 333>>> שהתחפשה להאני או לאוסה, אחד מהם. אני לא זוכרת XD
היא היתה עם שרית מאנימנגה שהתחפשה איתה לאוסה/האני ועשינו ביחד מסקרייד חמוד X3
והייתה את ניקול יופמייה שהייתה איתנו גם במסקרייד וסוף סוף מצאתי עוד ילדה שהיא לא פאנגירל של לולוץ'! צעקנו את זה ביחד על הבמה XD ואז מלא בנות כעסו עלינו O:
והקוספליי של הקאסט ווקאלויד היה כזה מושלם! גם הקאסט טרינטי בלאד היה מגניב
והמחזמר לדעתי היה חמוד לא בזבוז זמן O: (איך חברים שלי אמרו שזה בזבוז זמן?!)
ראיתי גם את שיר שאין לי מושג למה היא התחפשה הפעם, אבל בסוכות היא היתה איתי ועם חן בתחרות קוספליי בתור רוקיה כשזכינו מקום שלישי.
וחן לא באה T__________________________________________T (כי היא היתה חולה T.T)
ישר אחרי התחרות קוספליי רצנו להסעה כי לא היינו בטוחים מתי ההסעות נגמרות, ושוב היינו עם המאקה והחבר שלה, ונכנסו לוויכוח קטן על היטסוגאיה הבעע. לפחות היא גם אוהבת את סויפון XD
וגיליתי שמלא אוטאקואים רואים דוקטור הו XD
ואפחד מכל ההסעה לא רואה האלה נוצ'י גו >: למה בקושי אנשים ראו את זה?!
אז עלינו על הרכבת של 7:40 (והכרטיסים עשו לנו מלא בעיות X: ) וגם היינו עם הבנות שהלכו איתנו לאיבוד בבוקר ועם עוד אחת שירדה ברחובות.
ומלא אנשים חשבו שהרובה שלי אמיתי O.ם
כשחכינו לאבא שלי בתחנה גבע שיחק עם הרובה ואיזה אחד עצר כי הוא חשב שהוא עומד לירות עליו XDDDD
קניתי עם פוסטר של יוקי מהארוהי ומנגה ווליום 6 של ריבורן, וקוויקי מנגה של אפצ'י 3>
ד"א, לי היה קליטה אבל לא השתמשתי הרבה בטלפון O:

נמ, זהו נראה לי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 12:07 pm 
סמל אישי של המשתמש

את מזכיר פה שמות וכינויים שאני מכיר, יש מצב שקוראים לך איתמר?
אם כן, למה אתה לא הזכרת את השם שלי? = =
(אם לא אז מצטער.. ^^')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 12:17 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 12:19 pm 

אני חייבת הפעם גם כן להסכים. גם אני הייתי בכל הכנסים שארגנתם עד עכשיו שהיו נפילה מוחלטת, והפעם הפתעתם.
המקום עדיין היה חור, אבל הכל היה מאורגן בצורה טובה מכל הבחינות!
מקומות לשבת, שירותים נקיים, מיזוג אוויר, מקום מרווח, אוכל טוב, חדרי הרצאות ופעילות שגם ניתן למצוא אותם.

כל הכבוד!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 12:23 pm 
סמל אישי של המשתמש

אוקיי, אני אתחיל במשהו קטן שמופנה לרן:
היית מדהים!
אתה שחקן כל כך מוכשר ^^
היה באמת אחלה של מחזמר D:
ועכשיו להפסיק עם ההתלהבות ולדבר על הכנס...
אז ככה...
הכנס היה ממש אחלה, אנשים זיהו אותי D: אבל רק בגלל המטה... ><
אני הייתי סאקורה, מקארד קאפטור סאקורה, עם המטה של הציפור והתלבושת שדומה לתילבושת של אליסה, בצבע כחול.
היו שם עוד שתי סאקורות חוץ ממני OO
פגשתי הרבה אנשים, והיה מאוד נחמד ^^
קניתי:
מחזיק מפתחות של שאורן (כזה מושי 3>>>)
שתי סיכות גדולות, אחת בינונית ואחת קטנה.
את השוג'ו ביט של מרץ.
וזהו נראה לי OO
נשארו לי 27 שקל לביזבוזים שהצטערתי שלא השתמשתי בהם בסוף...
והעיקר שכל הכנס הייתי עסוקה בלחשב עוד כמה כסף נשאר לי...
אחרי הכנס בתחנת רכבת קרה דבר מוזר ביותר XD
אני יושבת לי שם... לבד. (בירצינות, בא לי להרוג את חברות שלי, הן נטשו אותי בזמן תחרות הקוספלי ואפילו לא ניסו ליצור איתי קשר לגבי זה...)
ואני הייתי צמאה אז הלכתי למכונת שתיה והכנסתי עשרה שקלים, הכל טוב ויפה, אני לוחצת על האותיות ומספרים של השתיה שאני רוצה, מקבלת אותה ומחכה לעודף.
ואז הפלא ופלא, המכונה מחזירה לי אחת עשרה שקלים XD
זה היה כזה מוזר ואחר כך כשסיפרתי את זה לדודה שלי היא צחקה XD
ועכשיו לדברים שלא היו משהו בכנס:
הייתה קליטת טלפונים גרועה. מאוד.
היה לי קשה לתקשר עם אנשים...
ודבר שני, אני חייבת להגיד שלא היה מספיק איפה לשבת בקומה הראשונה...
היו שם כורסאות אבל הן רוב הזמן היו תפוסות ומלאות...
באיזשהו שלב הרגשתי שהרגליים שלי עומדות ליפול OO
אבל היה ממש ממש כיף D:
וכמו שכבר ציינתי, המחזמר היה מעולה D:
*מה שאני עושה עכשיו, הוא פחות או יותר פיתוח האגו של רן, אתם מוזמנים לנסות גם, זה נחמד XD*

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 12:38 pm 
סמל אישי של המשתמש

מיקום: היכן שתיהיה הרבה אופטימיות ושמחה - סביר להניח שתמצאו אותי שם ^^
או-צ'אן תודה רבה רבה על המחמאה האישית ועל שיבוח המחזמר אני מאוד מעריך את זה וזה ממש מחמם לי את הלב כשאני קורא את כל התגובות של האנשים שבאו ונהנו מהכנס ובעיקר מהמחזמר. D:

זה באמת נותן לי את ההרגשה שהמחזמר היה ה-היי לייט של הכנס ^^

נ.ב - לא יודע מה איתכם, אבל לי גם הייתה קליטה

הרצון להשתלטות עולמית נובע מפאשיסטיות יתרה וסממנים ברורים של פיגור שכלי. (וזה נכוןXD!)

מיאו - כי שימושי לדעת שפות =^^=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 2:19 pm 

אני מאוד נהנתי בכנס למרות שלקח לנו איזו שעה להגיעה למבנה עצמו כי הנהג הזה הוריד אותנו בכלל בבני ברק ואבדנו באוניברסיטה שם (היינו צריכים ממש מפה+ הסברים כדי להתמצא)- אני מציע שבפעם הבאה תעשו את זה בעזריאלי או מקום אחר בתל אביב או בירושלים (שזה עדיף). אבל כשהגענו היה גם כן היה ממש כיף למרות שבאנו 4 ונשארנו 2 ואז חזרנו להיות 3 ובסוף כשהלכנו שבנו להיות 4. ממש צחקנו במחזמר ואני מקווה שמי שצילם יעלה את זה פה לאתר אמא"י או יביא קישור (פה באתר) ליו-טיוב. נהנתי גם מהסרט של KAT (ה"5סנטימטר לשנייה"- ככה אני חושב שקוראים לו) וגם דיברתי עם מלא אנשים והכרתי חדשים, בקיצור היה גדול חוץ מזה שהיה צפוף והייתי צריך להחליף מזלג כשאכלתי כי כל פעם מישהו עבר והפיל אותו!(מעצבן!! שונא צפיפות!!!), היה לי חבל שלא הספקתי לראות את ההקרנות של yume-subs כי רציתי לראות אותן (במיוחד שהיה שם את הפרק הראשון של ה-ova של ג'ינג) אבל יש לי דרך להשיג אותן אז לא נורא ששמו את זה ישר על הבוקר- וחוץ מזה לא יכלתי לשמוע הרבה מההרצאות כי הן היו על הקרנות אחרות אז אני מקווה שאת החשובות והטובות ישימו גם בכנס הבא. ד"א- בסוף הכנס (יותר נכון בסביבות חמש לפני שהלכנו) עשינו אני וידידה שלי, ועוד כמה הצטרפו, קרב לפי סגנון שבט היוגה מנארוטו (עם ידיים פתוחות והרבה התחמקויות) היה נחמד וכיף מאוד :lol: .
ונ.ב- התחפשתי לסיני שהוא גם לוחם וגם קוטף בשדות אורז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 2:25 pm 

אז ככה-
המיקום ~לא היה משהו~.היה נורא צפוף והמבנה היה מסובך.אני מעדיפה את האולם בגני התערוכה (חוץ מהקטע שלתחרות קוספליי יש אולם,זה מגניב).
המחירים של האוכל היו יחסית בסדר,אבל כמו כל כנס בתור צמחונית אני מרגישה שנורא מקפחים אותנו!לא היה לי כמעט כלום לאכול,ונכון שהיה שם סלטים ופסטה וצ'יפס אבל האמת היא שיכולתם להשקיע ולבקש יותר.

התנדבתי בכנס (קופות,בוקר,כרטיסים של אמא"י ורגילים) ואני רוצה להגיד שלמרות שקיבלתי את אחת העבודות/משמרות הקשות יותר,וממש ניהנתי.קרן (גזברית/א.כספים/א.קופות) הייתה ממש ממש נחמדה ומעודדת,ואם היא תהיה חלק מהכנס הבא ואמיר שוב יהיה אחראי על המתנדבים אני מזה מתנדבת שוב O:!

התחרות קוספליי הייתה מגניבה,והרבה מהקרדיט מגיע למנחים!
אה,והמחזמר...מדהים!ממש ממש ממש אהבתי.כל ההופעה רק ישבתי ונקרעתי מצחוק.כל הכבוד!
ובסך הכל,סחטיין על הכנס.האחד הזה היה המוצלח ביותר שיצא לכם להקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 4:27 pm 

הכנס היה טוב מאוד למרות הכל וגם היה מארוגן בצורה די טבוה ברוב המיקרים.
המקום עצמו אומנם היה טיפה רחוק מתחנת רכבת אך היו הסעות שזה עזר מאוד.

לדעתי אם היו מסדרים טיפה שונה את עיניין הדוכנים היה פחות צפיפות. אם היו שמים את דוכני האוכל בכניסה ואת המוצרים מאחורה, ככה אנשים לא היו צפוצים כל כך באיזורים הללו. נקודה למחשבה.
האיזור ישיבה היה טוב וגם היה בו די הרבה מקום.

מישהו פה הזכיר את עיניין המחירים בדוכנים. אם אני לא טועה הדוכנים אינם שייכים לאמא"י ולכן הם לא אחראיים על המחירים בהם ועלות המוצרים והם גם אינם צריכים לפקח על זה. מי שכבר הגיע בעבר לכנסים יודע טוב אם להביא אוכל מהבית (להביא תיק עם כמה סנדוויצ'ים זה לא כל כך כבד) או להביא כמות כסף מתאימה לאוכל, אני חושב שכמות האוכל בהתאם למחיר הייתה סבירה.

הייתה פה גם הערה בקשר לקוספליי וחום. כל אחד צריך לתכנן היטב למה הוא מתחפש בהתאם לתקופה של השנה ולמזג האוויר הכללי. אמא"י יכולים לדאוג למיזוג בסיסי, אך בשל צפיפות והפעילות עצמה די חם ולכן אם עושים משהו חם מידיי סובלים מחום, פשוט לתכנן היטב.

אבל בורה התחתונה באמת היה הפעם כנס טוב ונהנהתי (למרות שהרגשתי רע באמצע) ומאורגן ומקווה שהרמה תשאר בצורה הזאת וגם תשתפר בהמשך.

המחזה היה טוב מאוד ואני שמח שהייתי חלק מהצוות שלו ^^, הקהל היה מדהים וכמובן השחקנים מעולים בצורה מדהימה. היה כיף לצפות בזה (אפילו פעמים ולא הייתי מתנגד לפעם נוספת).
פעם הבאה אם אמא"י יוכלו גם לתת מכיר קשר לחברת התאורה והסאונד זה יהייה טוב משום שהיה מצב בהתחלה שהיינו זקוקים לאורי ועד שהצלחתי להשיג אותו לקח טיפה זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 6:05 pm 

Miku Hatsune, על מה את/ה מדבר/ת?
אני ליוויתי אתכם כל הדרך ותיאמתי ביניכם לבין חברת התאורה והסאונד כדי שתתחילו חזרות כראוי ושתריצו את המחזמר כראוי.
אמרתי לאחראים/מפיקים שלכם ליצור איתי קשר בכל בעיה שנוגעת למחזמר, ואתם לא הייתם צריכים לבוא בכלל במגע עם מנהל הכנס.
עם קצת שיקול דעת אחראי, לא הייתם נקלעים לשום "בעיות"... אם זה נכון בכלל שהייתה בעיה בנושא.
לתשומת ליבך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 6:12 pm 

דווקא נהניתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 6:48 pm 
סמל אישי של המשתמש

הרשו לי לצטט את החיקוי של מרינה סולודקין בביצועו של טל פרידמן ולומר: "אני נהנתי"!
עשיתי שם ממש מעט: הרצאת לוליטה, הרצאת יפנית, מחזמר, ואז עזבנו והלכנו לדיזינגוף, וגם הבאתי בתיק מלא דברים (קוספליי שאולין לעצמי, קוספליי פוקימון לחבר שלי, מצלמה דיגיטלית, חרב פלסטיק, דיסק דו-קרב, מחברת לכתיבת תסריטים לסרטונים) שבסוף בכלל לא השתמשתי בהם, אבל עדיין היה לי אחלה יום אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 7:51 pm 

באמת שהיה כנס ממש מעולה יחסית לקודמים!
המחזמר והאירוע קוספליי היו ממש מגניבים D: במיוחד ה"מי גנב להאני את הממתקים" של האני ושרית XDD
אני הייתי סוי פון מבליץ' D:
והמחזמר היה ממש ממש ענק XDDD הקטע של הפאנגירלז ויובל המבולבל הרג אותי XDD

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 8:03 pm 

היה אחלה כנס! ^^
הנגישות למקום הייתה טיפה בעייתית למי שלא הגיע בהסעה מתלאביב אבל חוץ מזה היה מעולה - היה מאורגן, היה מיזוג אוויר נורמלי, המחירים של האוכל היו סבירים בהחלט, וכמובן שהיה המחזמר!
אני מניחה שזה המקום להגיד בו - תודה לקהל המקסים! לשמוע את הצחוק ומחיאות הכפיים שלכם במהלך ההופעה פשוט הפך את הכל לכל כך שווה את העבודה.
וכמובן שתודה רבה לאמא"י וסרג' במיוחד על הציוד והעזרה.. שבזכותכם הכל הלך חלק כמו שצריך.

קיצר, אני מקווה שנהנתם בכנס ובמחזמר בפרט,
מיכל המפיקהD:
[ בקרוב ולאחר עריכה - המחזמר ביוטוב! ^^ ]

נערך לאחרונה על ידי mjane16 בתאריך ד' מרץ 11, 2009 10:38 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 8:08 pm 

Serj, אתה היית בסדר גמור.
אבל היה מקרה בחזרות המוקדמות בבוקר שהיינו צריכים לכמה זמן את אורי בגלל המחשב שלו ולקח זמן להשיג אותו או למצוא מישהו עם מכשיר קשר, במהירות משום שעדיין אנשים מסתבובבים.

אמא"י באמת היו אחלה איתנו ואין לי תלונות לגבי זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 10:08 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

אם אפשר רגע להתייחס לנושא הקליטה של המכשירים הסלולארים באיזור הכנס.

זה לא שלא הייתה קליטה באזור הכנס - פשוט נוצר עומס חריג במיוחד על הרשת (סביר להניח של שלושת הספקיות) ברגע שלתא שטח קטן במיוחד הגיעו 1200 איש שאוהבים מאד להשתמש במכשיר הסלולארי שלהם. הרשת (תהיה היא של פרטנר, סלקום או פלאפון) מסוגלת להתמודד עם מספר מסוים של לקוחות בכל רגע נכון בכל איזור, במידה ויש יותר משתמשים שדורשים שירות ממה שהרשת מסוגלת לספק, חלק מהם פשוט לא מקבלים שירות. כדי להימנע ממקרים כאלו, מארגני אירועים גדולים נוטים ליידע את החברות על האירוע ועל הכמות הצפויה של המבקרים בו כדי שהחברות יוכלו להתכונן מבעוד מועד ולעבות זמנית את הרשת באותו איזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 10:19 pm 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 11, 2009 10:25 pm 

כזה קרה בהתחלה לא ראיתי אותך ולא היה לי שום אמצעי ליצור איתך קשר.
פעם הבאה תשאיר מספר פלפאון או משהו, בכל אופן זה הסתיים והכנס הצליח וגם המחזה מעל ומעבר למצופה D=

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 12, 2009 12:55 am 

טוב קודם כל להחניף לרן אפילו שאמרתי לו את זה אלף פעמים מאחורי הקלעים במחזמר..
אתה מדהים! המחזמר הכי טוב בעולם! וההקוספלי נהדר!
וממש ממש כיף מאחורי הקלעים ^^

טוב יאללה מתחילים.. חפירה שלי (הצלחתי להשיג מחשב רק לעכשיו):
טוב הכל התחיל בבוקר אני לובשת את הקוספלי ומנסה ללבוש את הפאה הגרועה שלי.. והפלא ופלא היא לא עולה לי על הראש טוב T_T הפאה הזאת הרסה לי את כל הקוספליי! היתחפשתי למיקו אטסונה..
בכל מקרה אבא שלי ואחותי הסיעו אותי 3 חברות שלי וולן (היא גם חברה שלי אבל מגיעה לה מקום מיוחד).
הגענו רבע שעה לפני 10 וכבר היה טור מהגהנום (האמת הכנס היה מושלם רק זה מה שהפריע לי.. החוסר סדר בטורים בכניסה)
בכל מקרה נכנסתי ופשוט ואוו!!!
כמה קוספליירים! איזה השקעה!! אני כל כך עלובה!!! XD
קניתי שתי פוסטרים אחד של סוזומיה ארוהי ואחד של רוזן מאידן ואז ראיתי שאין לי כסף אז..
תאמינו או לא התחלתי לקחת נדבות מאנשים.. עברתי מאיש איש עשיתי עייני צ'יבי וביקשתי שקל.. הצלחתי ככה לממן 3 מנגות.. שקניתי הראשונה של פרוק באסקאט הראשונה של ריבון (שקניתי מאפצ"י שגם היתחפשה למיקו מהקאסט של וואקולוייד D: )והמנגה מספר 3 של "after school nightmare" (מנגה שווה רוצו לקרוא חייבים להפוך אותה לאנימה!)
בכל מקרה אני גם הייתי אחראית לחתימת הד'ט נוט שהיתה בכנס D:
ראיתי סירטון קנדי שבו קנדים קנו ד'ט נוט והלכו להחתים אנשים בד'ט נוט בכנס.
רציתי לשבור את מספר הפעמים שהם עשו ואני עד היום לא יודעת עם הצלחתי או לא אבל ציירו על זה, כתבו סיפורים, רשמו דמויות, חתמו את עצמם, רשמו מורים ,הורים ועוד ועוד XD
פגשתי את כל מי שרציתי לפגוש ועוד יותר מיזה!(אוהבת אותכן בנות ובנים!!!)
קיבלתי שתי דיסקים מאולג D:
(אולג אני אוהבת אותך אתה סגיד!)
והייתי אחת הפאנגירלז במחזמר!!!! היה כך כיף לפגוש את כולם מאחורי הקלעים! וכולם אומרים לנו להיות בשקט ואנחנו רוקדים עם השירים של המחזמר XD
ואז.. יצאנו ב 5 שניות התהילה שלנו XD צרחנו רצנו על הבמה קפצנו מימנה בצרחות פאנגירלז והיתיישבנו בקצה השני של האולם XD
האמת כבר הגענו שם לשלב שכאבו לי הרגליים אז הורדתי נעליים וכבר הלכתי יחפה משם XD
הקראוקה היה כל כך כיף!!!
הכרתי חברים חדשים! שרנו רקדנו והישתגענו!!!
צילמתי צילומים מדהימים לנועם צ'אן!
ואני לא הייתי צריכה לדאוג לאוכל ושתיה D: (האמת שכולם ביקשו מימני שלוק מים)..
בסוף היה מצחיק בגלל שהלכתי יחד עם ידידה שלי חדשה תמר לאוטובוס ההסעה להגיד להם שלום ושהיה כיף וחזרנו לבניין כל זה כשאני יחפה XD
בסוף אני וחברות שלי שבאו איתי בהתחלה (חוץ מחברה שלי טובה אלמוג שבאה איתי ומימנה לקחתי את הד'ט נוט לחתימה המונית היא הלכה מוקדם יותר בעזרת אבא שלה) נסענו הביתה.. ואשכרה אנחנו באמת הלכנו בין האחרונים יחד עם האסייתים החמודים וניקול הסגידה O_O
ואני כבר מתגעגעת לחברה אוטאקואית!!! כל כך כל כך כל כך!! לפגוש אנשים לדבר איתם לראות קוספליי סגיד ולקנא עד מוות.. הכל!! הייתי רוצה שכל יום היה כנס כמו זה!
אמא"י הכנס הזה שיחקתם אותה! היה כל מה שמתבקש מכנס! לפי דעתי רק יכולתן אולי כמו בקולנוע להפריד את המקומות של הטורים ככה שהייה יותר קל לגשת לטור במקום להיאבק את דרכי לכיוון הקופה ואז לכיוון הקופה הנכונה.. ולי אישית היה קליטה אז זה לא הפריע אבל עם הם אומרים..
ורק דבר או שניים אחרונים על המחזמר.. בזכותי אליוקארד לא היה צמא וקיבל קצת כוח וסוכר לפני המחזמר השני.. נתתי לו את פחית הפאנטה שלי ^^ כי הקפה שם היה יקר לו מדי והוא היה צריך משהו להיתעורר איתו ^^
וגם מאיפה אתם חושבים שהיה את השיר על יובל המבולבל שם? אז זהו שאחד מהשחקנים מהם יש את הקלטת שלו בבית ואת הפאקינג שיר הזה בפאלפון שלו והוא יודע את השיר בעל פה (אפילו שגם אני יודעת כי פקאצות שרות אותו בכל הטיולים)O_O היה הזוי וכיף!
בכל מקרה אני נהנתי ואני מקווה שעוד 3 שבועות (היו בעיות עם קראמיקה אז זה מתארך) הייה לי מחשב וחדר חדש ^^
סוף חפירה..
(סליחה עם שחכתי דברים כנראה הם יחזירו בימים הקרובים)

תודה רבה רבה רבה!!! לחברה הטובה שלי ולמעצבת/סופרת/ציירת וכמובן גם אמא שניה שלי:
מאמא-ריצ'אל!!!!!
שהכינה את החתימה המדהימה הזאת D:

ועכשיו משפט לדורות הבאים:
אדם שלא חולם ואין לו רגשות, ממשיך להתקיים אך לא ממשיך לחיות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 12, 2009 2:18 am 

אני שמח לראות את כל התגובות החיוביות שלכם D:

אני חייב להגיד שאני מאוד נהנתי בכנס הזה, אם זה מהסגל המדהים שהיה תחתיי, ואם זה מהמתנדבים המדהימים (על אף שלפי מה שנראה לא היו מספיק מהם, בואו תתנדבו יותר בעתיד? :O תראו את הרמה שהצלחנו עם מחסור) והכי הכי מכל זה לכם, האורחים המדהימים שהיו שם ופשוט סיפקו לי חיוכים וכיף שלא יאמן.

כן, חיוכים זה דבר שגורם לי לחייך באופן אישי, במיוחד לדעת שלקחתי חלק בזה D:

נשמח לראתכם בעתיד, אורי מרקוביץ', מנהל הארוקון 2009 וחבר וועד באמא"י.

אה, ובקשר לחוסר זמינות בבוקר בסוגית המחשב, מצטער, מחזמר ;-; היו לי דברים של כנס לסדר, ולכן לא מחקתי את הססמא, מה גם שנראה שהמחיקה שכן עשיתי אחר כך לא עבדה הכי טוב.

ד"א, מי שלא יודע, נגנב לי הלאפטופ במהלך הכנס, כל מי ששמע משהו על HP פאביליון בלי התווים פ' או ]' נא לדווח לי במידיות, כי הוא היה יקר לי, על אף שעכשיו יש לי לאפטופ חדש ומגניב D: (אני מהיר אני, אל תדאגו)

אה, כן, שכחתי להגיד משהו חשוב, תודה לכם מחזמר, זאת בהחלט הייתה השקעה שהשתלמה לנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 12, 2009 8:51 am 
סמל אישי של המשתמש

רגע רן, את מי אתה שיחקת [לא שאני ממש מכיר את הדמויות של הלסינג] כי צילמתי איזה קטע של מישהו ששר את המנגינה של 'איך שנולד' רק עם מילים אחרות [וממש מצחיקות אגב ^^]
וגם צילמתי את הקטע שהוא מצא את הסכינים שלו, וזה היה כל-כך מצחיק XDDD
אבל כשצילמתי, מישהו/הי ישב/ה קרוב אלי כניראה וצרח/ה ממש חזק אז זה נישמע במצלמה שלי כמו קחחחח כזה.
לא חשוב, בכל מיקרה את מי אתה שיחקת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 57 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.