[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מה לעזאזל חשבתם לעצמכם?!

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 4:00 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 167 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' פברואר 26, 2009 10:55 pm 

אני מצרה על העובדה שברגע שמישהו יוצא באמירה שגם על הדוכנים העצמאיים לשלם על הדוכן אותם הם מקבלים, ולא משנה העובדה שאני מדברת על סכום סמלי בלבד - כולם מתעוררים. כמובן שרוב אותם אנשים שפותחים כעת פה - הם אותם יוצרים עצמאיים. כמה חבל שאתם כועסים. וכמה לא מפתיע שאף אחד מכם לא חושב שמחיר ההשכרה גבוה ומנסה לתת צ'אנס לאנשים אחרים להתפרנס. אם אין אני לי מי לי.
בניגוד אליכם - אני מבינה את שני צידי המטבע משום שאני יוצרת בעצמי, ומנגד מוכרת מוצרים שלי חלקם משומשים וחלקם חדשים. לרגע אחד לא ציפיתי לקבל מאמא"י דוכן חינם - זה ברור מאליו שצריך לשלם מחיר - אבל המחיר צריך להיות סביר. אני כבר ביררתי עם אנשים יודעי דבר שגם לחנויות לא נלקח סכום כזה בכנסים של הקהילה. ובזה מדובר בכנסים של הקהילה. אין ספק שבחוץ מחירי דוכן עולים יותר, אבל מאחר וזה כנסים של הקהילה, שמיועדים לטובת הקהילה, המחירים שנגבו עד כה היו מחירים נוחים, שאותם מארגני כנסים הצליחו לכסות איתם את ההוצאות. השנה חלה תפנית - פתאום מחירי שולחנות קפצו פי שניים, ומחירם נקבע לא ע"פ שולחן, אלא על פי מטר וכפי שאמא"י טוענים זה כדי לכסות את ההוצאות. זה מחיר שלאדם ממוצע מהקהילה אין אפשרות לשלם. לכן אני אומרת שזה מגיע על חשבון הדוכנים המסחריים.
ומה רע בכך שאנחנו רוצים להרוויח כסף? הרי לא לשם זה אותם יוצרים מקימים דוכן? כדי למכור ולהתפרנס? אין בכך שום בושה. לטעון אחרת זה כבר צביעות.
אז מדוע רק הדוכנים העצמאיים מקבלים חינם, ואילו אנחנו צריכים לשלם סכום אסטרונומי כשהמטרה שלנו היא אותה מטרה - להרוויח כסף, וכאשר שנינו תורמים לקהילה - כל אחד בדרכו שלו?

ו-Roukanken - תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 26, 2009 11:08 pm 
סמל אישי של המשתמש

"להתפרנס" זה בטח שלא.

וההבדל [בינך לבין דוכן "עצמאי", דהיינו - יוצר] הוא שאת מציעה בדיוק אותו דבר כמו החנויות.
מה ימנע מהחנויות לנצל את הפרצה הזאת, ולטעון שהם מוכרים מוצרים כאדם פרטי?
אין ביניכם שום הבדל חוץ מזה שהם משכירים חנות וגם משלמים מיסים ושאר הוצאות על הדברים האלה.

את פשוט מנסה לעשות מעין דוכן יד שניה, מה שאמא"י הפסיקו לעשות בגלל תופעת הגניבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 26, 2009 11:15 pm 
סמל אישי של המשתמש

שוב פעם אתם חוזרים על אותם הדברים אבל אין פיתרון, אני לא מבינה - זה הרי ברור שאנשים מבקשים שתמצאו להם פיתרון ותוזילו את המחיר - אז מה בעיה בלנסות ולהתגמש פה? הריי בסופו של דבר כל הדוכנים האלו יעשו את הדוכנים שלהם בחוץ ולא יצא לכם מזה שום דבר ומה שבטוח לא את הסכום הנקוב ככה שמבחינתכם תצאו הרבה יותר נשכרים אם תתגמשו.

וכל הזמן חוזרים ואומרים פה שאם תורידו מחירים אז גם הדוכנים של החנויות ירצו הנחה - אז באמת למה לא? מה הבעיה כאן? מה זה משנה אם הם יוצרים, עצמאים או חנויות? אם תורידו את המחיר לבעלי החנויות שכבר סיכמו אתכם ותעלו את המחיר לפרטיים יהיו לכם הרבה יותר אטרקציות ודוכנים והרבה יותר רווח!!! והמצב יהיה הוגן לכל הדעות וכולם יצאו נשכרים!!! ובכל מקרה אתם מחוייבים לדווח למס הכנס רק על דוכנים שהרווח שלהם עולה על 5000 ש"ח - דבר שלא יקרה בכל מקרה לכל הדעות - אז שוב מה הבעיה?

גישת הראש בקיר אף פעם לא מועילה לאף אחד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 26, 2009 11:37 pm 

גם אם אני מוכרת את אותם דברים כמו בחנות, ואני דוכן יש שנייה, אז מה?
מה רע בזה???
למה שלא תהיה השוואת מחירים? אם כולם ישלמו - מי שירוויחו הכי הרבה אלו אמא"י, אבל גם כל השאר.
אין שום סיבה שאנשים יקבלו דברים בחינם, זה ברור מאליו שיש לשלם מחיר על דוכן.
חבל מאוד שאתם רואים רק את הצד שלכם, מבלי לנסות להבין את האחר, וחושבים רק על טובתכם האישית. משמע, דוכן חינם.
אני מבקשת שלא תהיה אפליה, והזדמנות שווה לכולם, כי בשורה התחתונה המטרה של כולם היא להרוויח כסף! אחרת אמא"י היו נותנים לכולם דוכנים חינם, ואותם יוצרים היו מחלקים את עבודותיהם במתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 26, 2009 11:44 pm 
מנהל הפורומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 26, 2009 11:54 pm 
סמל אישי של המשתמש

נו אז אם כך אדרבה ואדרבה! - הדבר רק מחזק את דברי~

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 12:04 am 
מנהל הפורומים

זה לא מחזק כלום, כי אין קשר בין מה שאמרת לבין המצאת החוק על מס הכנסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 12:59 am 

החוק של מס הכנסה לא ממוצא.
על מנת להקים עסק משגשג שמרוויח מעל 5500 ש"ח בחודש בין אם זה חנות ובין עם זה דוכן צריך רישיון על כך.
אם מישהו רוצה להקים עסק על שמו והוא קטן מ18 אין הוא צריך לשלם מיסים על כך ויש לו רווח נטו חוץ מלשלם על המקום שבו הדברים שלו נמצאים חנות/דוכן.
מי שלא מאמין יכול לבדוק בעצמו או לנסות בעצמו ולשאת בתוצאות לאחר מכן.

יש פה בכרמיאל חנות שפתחו שתי חברות כבנות 16 לפני כשנתיים (היום בנות 18 או טיפה יותר) שלך עיצוב נרות ועוד אביזרים שונים שהן מכינות לבד. בשל כך שהן מרוויחות יותר מ5500 ש"ח בשנה הן היו צריכות לרשום את החנות הזאת ולקבל על זה רשיון. אומנם הן לא צריכות לשלם מס' משום שהן צעירות, אך עדיין הרישיון הוא חובה, משום שלאחר מכן זה כסף שחור וזה לא חוקי.

אמא"י צריכים לבדוק היטב למי הם מרשים לפתוח דוכן ולמי לא, חוץ מהקטע של המחירים של הדוכנים.

ושוב, מי שלא מאמין שקיים דבר כזה, שילך לבדוק בעצמו ^^

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 1:03 am 

תודה על הגיבוי^^

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 1:07 am 
מנהל הפורומים

~_~
אמרתי שאין כזה חוק שאומר שאמא"י צריכים לדווח על הכנסה של מישהו אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 1:20 am 

לא, אבל ברגע שהם אישרו למישהו להקים דוכן באירוע שלהם בעודו צריך רישיון לאותו דוכן ואין לו.
הם צריכים לדווח על זה אחר הם מאין שותפים למעשה ואם אותו אחד יקבל קנס גם הם צפויים לקבל או הארגון שמעליהם (מדע בדיוני...).
רצוי לברר דברים כאלה במיוחד עם דוכנים מסחריים שאצלם הכסף הגדול וגם לראות שכל המוצרים שלהם חוקיים.

את המדינה לא מעניין "לא ידענו", "שכחנו לברר", "בדקנו אבל..." או כל דבר אחר...
לCNV, קומיקאזה, הדוכן של גיא, אנימה שופ יש רישיון לדוכנים שלהם והם גם מחוייבים לדווח למדינה על הרווח שלהם (ברור שלא אמא"י עצמם - אלא אם יש חשד)

דוכנים פרטיים שאנשים יוצרים דברים לבד אני בספק עם יש להם רווח של 5500 בשנה (או בקושי בכנס) ולכן באמת שאין צורך לבדוק ממש.
אבל אם אמא"י רוצים להתעסק עם כסף שחור (בכמות גדולה) באירועים... החלטה שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 2:41 am 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 9:41 am 
סמל אישי של המשתמש

כתבתם המון ביומיים/שלושה האחרונים... אני אגיב על מה שאני זוכר:
מיקו-האטסונה, אף אחד לא אמר לך לא להתלונן, רק אמרו לך להיות מנומסת, אבל אני רואה שכבר הפנמת את זה אז סבבה ;)
רוקאנקן, הסיפורים שכתבת היו משעשעים, אבל לא הצלחתי להבין מה המשל...
אני מסכים עם זה שלאמאי כדאי לוודא שהסחורות חוקיות ואם בעל הדוכן קטין או לא.
מישהו אמר פה משהו בסגנון "בעוד שבעלי הדוכנים העצמאיים מקבלים מתנה בחינם, בעלי הדוכנים המסחריים נאלצים לשלם גם עבור עצמם וגם עבור הדוכנים העצמאיים", אותי מעניין- האם זה המצב? האם באמת הענקת דוכנים חינם ליוצרים עצמאיים גוררת העלאת מחירים של הדוכן המסחרי, או שמא הענקת דוכנים חינם לעצמאיים אינה קשורה ואינה משפיעה על מחיר הדוכן המסחרי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 12:07 pm 

המטרה כרגע זה לעודד פתיחת דוכנים עצמיים, דבר שעדיין לוקה בחסדר לדעתי בארץ.
אני מאמין שאם הזמן ברגע שיהיו יותר דוכנים כאלה גם הם יאלצו לשלם כסף על קניית מיקום לדוכן באיזור הכנס.

דוכנים מסחריים, בדרך כלל עם בסיס כלכלי כלשהו. יש להם כסף שאיתו הם קונים מוצרים ולכן אני אישית לא רואה גם בעיה שהם ישלמו על מיקום הדוכן בכנס מה שגם כמו שכתבתי אני מאמין שבסופו של דבר גם דוכנים עצמאיים ישלמו.
בנוגע למחירים של הדכונים עצמם? זה כבר עיניין שאפשר להתווכח עליו שעות אם הם צריכים לשלם יותר או שלא.

בינתיים כל הדוכנים המסחריים היו של חנויות או דוכנים מוכרים, בעליי תקציב שמבחינתם תשלום כזה או אחר לשולחן ומיקום בכנס לא הפריע. אני אישית עד לזה שלמשל באנימה פיסט אם אני לא טועה גיא שילם על הדוכן שלו כ900 ש"ח (ל3 שולחנות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 1:43 pm 
סמל אישי של המשתמש

ואו, אחלה סילוף של הדברים שנאמרים פה.

לאף אחד מהיוצרים העצמאיים אין בעיה לשלם סכום סימלי וגם לי לא. אך מה זה תורם לך? אתם לא יוצרים עצמאיים ולא מגיעה לכם האפליה המתקנת הזאת.
והסכום הסימלי שיקחו מיוצרים עצמאיים לא יוזיל בצורה משמעותית את הסכום שלא-יוצרים יצטרכו לשלם... >.>

מצטערת, אבל כמו שאמרתי קודם, אם אתם מזמינים סחורה מחו"ל ויש לכם תקציב לזה, אתם צריכים גם לקחת בחשבון את העובדה שדוכן הוא גם הוצאה קיימת.
ההבדל היחידי בינכם לבין החנויות הוא כמות הסחורה בסופו של יום, והעובדה שאין לכם מקום מסודר למכור בו.
אני לא מבינה למה זאת צריכה להיות בעיה של אמאי או כל ארגון אחר ואני לא מבינה על מה ולמה אתם מרגישים מנוצלים כשבעצם אתם ניצלתם עד היום את עיניין דוכני הקהילה בחינם בלי שאף אחד יעיר לכם.

חוץ מזה, אם מחיר הדוכן הוא 250 שח למטר והשולחנות שמוצעים גדולים ממטר, למה לא לפתוח ראש ולבקש שולחן קטן ממה שמוצע?
במקרה הכי גרוע תביאו שולחן מטר מהבית ותשלמו כמו שכל דוכן עם סחורה קנויה שילם קודם בכנסי עבר על פי מטר.

ותפסיקו לאיים עם הישיבה בחוץ, זה לא משפיע על אף אחד ואמאי או אף ארגון לא צריך להתחשב באיומים שכאלה כשהם באים להחליט החלטות.
וסתם בשביל הידע, אמאי והאוניברסיטה רשאים לגמרי לפנות אתכם מהשטח במקרה כזה.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 3:27 pm 

מישהו אמר שאני רוצה דוכן חינם?
בכל התגובות חזרתי ואמרתי אני רוצה לשלם - רק ביקשתי שהסכום יהיה הגיוני, לא יותר ולא פחות. אני גם לא עשיתי לפני כן דוכן בחינם (למעט באירוע הקוספליי בחנוכה) ככה שעד עכשיו לא ניצלתי אף אחד. וכן, אין סיבה שגם דוכנים עצמאיים לא ישלמו.
כמו שאתם טוענים שאם יש כסף להזמין סחורה, אז גם יש כסף למי שעצמאי וקונה חומרים לעבודה שלו - וזה בהחלט לא מעט כסף, מניסיון.
ולמה אני צריכה להביא שולחן מהבית אם המקום מספק שולחן? מה רע בכך שאני מנסה להתווכח על המחיר? בגלל שאני מעלה טענות שזה פשוט לא הוגן שחלק משלמים וחלק לא? חבל מאוד. זו המציאות.
אתם, ופה אני מתכוונת לכל מי שבעד דוכן חינם לעצמאיים בין אם הוא יוצר או לא, שלא יתכן שרק אנחנו נשלם ואתם תקבלו הכל על מגש של כסף. לשלם סכום סמלי זו גם אפליה מתקנת.
ובנוגע לכל אלו שדיברו על עניין הפרת זכויות יצרים - כשאתם מורידים שירים או אנימה זו לא עבירה על החוק? מה קרה פתאום שכולכם מתחסדים?
ואף אחד לא מאיים, כאן זה לא מאפיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 3:39 pm 
סמל אישי של המשתמש

ופה נכנס החלק של ה"לעודד יצירה".

ואין מה להשוות את זה להורדת שירים, אלא אם היית אומרת שמי שמוריד גם צורב ומוכר את זה בכנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 3:50 pm 
מנהל הפורומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 4:02 pm 

גם אני לא מוכרת את זה בדוכן, אבל לרוב האנשים זה ממש לא אכפת אם זה חוקי או לא, כל עוד זה יפה ומתאים להם כספית.
אני שמחה לשמוע שהנושא מצחיק אותך, כי אותי הוא מעציב. כי זה בדיוק העניין - למה אין שיוויון בין כולם? ניתן לעודד יצירה ע"י כך שנותנים יותר דוכנים של עצמאיים ופחות מסחריים. באמת שהם שום סיבה שגם הם לא ישלמו סכום סימלי, זה גם סוג של אפליה מתקנת שהרי בחוץ הם היו צריכים לשלם על דוכן מחיר מלא כדי למכור את יצירותיהם. גם הם מקבלים שטח, גם הם תופסים מקום, וגם הם מוכרים מוצרים ומרוויחים כסף.
ומאיפה אתם יודעים כמה אדם מוציא כסף על סחורה? זה יכול להיות מוצרים ב-200-300 ש"ח, שזה כבר הסכום שאני הגעתי אליו בקניית חומרים של מה שאני יוצרת.
ושוב אנחנו חוזרים לאותו נושא - הם יכולים לשלם סכום סימלי! בעוד מסחרי ישלם יותר, אבל במסגרת הטעם הטוב.
ולגבי הדוגמא של Miku Hatsune - לגיא לקחו 300 ש"ח לשולחן. למה אני צריכה לשלם 450 ש"ח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 4:07 pm 

יש הבדל בין הורדה ולבין הפצה של של במיוחד בכסף.
מי שמוריד משהו עושה את זה בשביל עצמו, ברגע שאותו אחד מוריד צורב ומוכר אז זאת עבירה על החוק, אלא אם הוא מחלק חינם שזה כבר אומנם גם עבירה אבל אין לו שום רווח בנושא.

נכון שליצור דברים גם עולה כסף, אבל הרבה פחות מהזמנת מוצרים מחו"ל.
בכל מקרה קיים הבדל בין דוכנים פרטיים לדוכנים מסחריים, וכרגע צריך לעודד דוכנים פרטיים.

אמא"י דורשים 250 לשולחן לפי מה שהבנתי ובגלל שאת ביקשת שטח מסויים וזה יותר משולחן...

גיא שילם כ300 לשולחן והיו לו 3 שולחנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 4:19 pm 
מנהל הפורומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 5:36 pm 
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 6:05 pm 

אמא"י דורשים 250 ש"ח למטר, והשולחן הוא 1.90 אז זה יוצא 450 ש"ח לשולחן.
והבעיה היא לא רק שלי, אלא גם של אנשים אחרים הרוצים לקיים דוכן מסחרי. ואני שוב חוזרת ואומרת - אין לי שום בעיה לשלם, ולא ציפיתי מעולם לקבל משהו חינם, רק במחיר הגיוני. ונכון שלא מקבלים תמיד מה שרוצים, ונכון שאמא"י לא חייבים שוב דבר - בשביל זה קיים הוויכוח, ולא מזיק לנסות. אין ספק שהם צריכים להחזיר את ההשקעה שלהם - אבל לא על חשבון צד אחד בלבד, שיבדקו אופציות אחרות. תמיד תמיד יש אפשרות אחרת, ואני מוחה על כך שמתחשבים בחלק אחד של הקהילה ובחלק השני כלל לא. לאדם ההמוצע אין אפשרות לשלם 450 ש"ח על דוכן, כך שלמעשה נגזלת מהאנשים שכן רוצים להקים דוכן האפשרות לעשות זאת מלכתחילה. ואני יודעת שיש יוצרים שמרוויחים כמעט כמו דוכן של חנות, אז ככה שהדברים לא תופסים אותו דבר לגבי כולם. בגלל זה גם אמרתי שאי אפשר לצאת מתוך נקודת הנחה שדוכן מסחרי שהוא לא חנות יכול להחזיר את ההשקעה של שכירת הדוכן. לגבות מדוכן יוצר סכום סימלי לא סותר את האפליה המתקנת, כי הרי בחוץ הם ישלמו יותר. גם לתת יותר מקום לדוכנים עמצאיים זו אפליה מתקנת. אז למה שלא תהיה גם התחשבות בצד השני? איך זה שיש אפליה מתקנת מצד אחד ואפליה גמורה בצד השני? גם יבוא מוצרים חשוב לקהילה - לא רק עבודות יד, הרי לא כולם מחפשים לקנות עבודות יד, וחלקם רוצים גם וגם. לקומיקס וירקות וקומיקאזה אין כמעט מבחר של מוצרים, אז למה לא לתת מקום לעוד כמה שכן יכולים לספק זאת? ואני אומרת את זה גם ממקור אישי כי אני וחברים אחרים מחפשים בעיקר את אותם מוצרים מיוחדים, ואנחנו ממש לא היחידים. זה לא חדש לאף אחד, מספיק לראות את ההיענות והתגובות בפורומים השונים של אנימה שופ או אנשים אחרים המוכרים דברים שקנו בחו"ל כדי להבין את היקף התופעה. זה מה שאני מנסה לומר.
אני קוראת כל תגובה בקפדנות ואני מבינה את הצד השני טוב מאוד - גם אני יוצרת, אני מציירת ומכינה שלטים לדלת ואני רוצה לנסות דברים אחרים. רק אתמול הוצאתי עוד 43 שקל לרשימה ההולכת וגדלה של ההוצאות על החומרים, שכבר מזמן חצתה את המאתיים, והשקעתי 4 שעות של עבודה על 4 שלטים. ועדיין, אני מוצאת את העניין לא צודק. היחס הלא הוגן פשוט מקומם. ואם אני לא אדאג לעצמי, מי ידאג לי? מישהו מכל אותם יוצרים שהגיבו פה ומקבלים דוכן חינם חשב להגיב על נושא המחיר ולומר שהוא באמת גבוה מדי? שאמא"י אולי יכולים להוזיל אותו? שהעובדה שהם מחשבים את המחיר לפי מטר ולא לפי שולחן לא צודקת? כל אחד פה דואג לעצמו, ולומר אחרת יהיה שקר. מספיק לקרוא את התגובות ולהבין את זה.
אני בכל מקרה למדתי את הלקח שלי והסקתי את המסקנות. אתכם אי אפשר לדבר, אתם לא מוכנים למצוא את עמק השווה או להתפשר בשום נושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 6:09 pm 

חפרתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 27, 2009 6:14 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 167 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.