אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' יולי 16, 2024 12:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]


שאלות נפוצות
התחברות והרשמה למערכת
למה אני לא מצליח להתחבר?
מדוע אני צריך להרשם בכלל?
מדוע אני מתנתק באופן אוטומטי?
איך אני מונע משם המשתמש שלי מלהופיע ברשימת המשתמשים המחוברים?
איבדתי את הסיסמה שלי!
נרשמתי אבל אני לא מצליח להתחבר!
נרשמתי בעבר אבל אני לא מצליח להתחבר יותר?!
מהו COPPA?
מדוע אני לא יכול להרשם?
מה האפשרות “מחק את כל עוגיות המערכת” עושה?

אפשרויות והגדרות משתמש
כיצד אני משנה את ההגדרות שלי?
הזמנים אינם נכונים!
שינתי את אזור הזמן והוא עדין שונה מהזמן שלי!
השפה שלי אינה ברשימה!
איך אני מציג תמונה יחד עם שם המשתמש שלי?
מהו הדירוג שלי וכיצד אני משנה אותו?
כאשר אני לוחץ על קישור הדואר האלקטרוני של משתמש הוא מבקש ממני להתחבר?

מערכת השליחה
כיצד אני שולח נושא חדש בפורום?
כיצד אני עורך או מוחק הודעה?
כיצד אני מוסיף חתימה להודעות שלי?
כיצד אני יוצר סקר?
מדוע אני לא יכול להוסיף אפשרויות נוספות לסקר?
כיצד אני ערוך או מוחק סקר?
מדוע איני יכול להכנס לפורום?
מדוע אני לא יכול להוסיף קבצים מצורפים?
מדוע קיבלתי אזהרה?
כיצד ניתן לדווח למנהל על הודעות?
מהו כפתור ה“שמור” בשליחת הנושא?
מדוע הודעותי צריכות לקבל אישור?
כיצד אני יכול להקפיץ את הודעתי?

עיצוב טקסט וסוגי נושאים
מה זה BBCode?
האם אני יכול להשתמש ב HTML?
מה הם סמיילים?
האם אני יכול להוסיף תמונות להודעות?
מה הן הכרזות גלובאליות?
מה הן הכרזות?
מה הם נושאים דביקים?
מה הם נושאים נעולים?
מה הם אייקונים לנושא?

רמות משתמשים וקבוצות
מה הם מנהלים ראשיים?
מה הם מנהלים?
מה הם קבוצות משתמשים?
היכן נמצאות קבוצות המשתמשים וכיצד אני מצטרף לאחת?
כיצד אני הופך לראש קבוצת משתמשים?
למה קבוצות משתמשים מסויימות מופיעות בצבעים שונים?
מה היא “קבוצת משתמשים כברירת מחדל”?
מהו הקישור “הצוות”?

הודעות פרטיות
אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות!
אני ממשיך לקבל הודעות פרטיות לא רצויות!
קיבלתי דואר אלקטרוני לא רצוי ממישהו מהמערכת הזאת!

חברים ונודניקים
מהם רשימת החברים והנודניקים שלי?
כיצד אני יכול להוסיף / להסיר משתמשים אל/מתוך רשימת החברים או הנודניקים שלי?

חיפוש בפורומים
כיצד אני יכול לחפש בפורום או בפורומים?
מדוע החיפוש שלי לא מחזיר תוצאות?
מדוע החיפוש שלי מחזיר עמוד ריק!?
כיצד אני מחפש משתמשים?
כיצד אני יכול למצוא את ההודעות והנושאים שלי?

הרשמות לקבלת עדכונים ומועדפים
מה ההבדל בין מועדפים והרשמות לקבלת עדכונים?
כיצד אני נרשם לנושא או לפורום מסויים?
כיצד אני מסיר את ההרשמות שלי?

קבצים מצורפים
אלו מין קבצים מצורפים ניתנים לצירוף במערכת זו?
כיצד אני מוצא את כל הקבצים המצורפים שלי?

מערכת phpBB 3
מי תיכנן וכתב את מערכת הפורומים?
מדוע אפשרות X ניתנת?
למי אני פונה במקרים של חוקתיות ואישורים למערכת?

קבוצת המתרגמים phpBB הישראלי
מי מתרגם את המערכת הזאת?
זכר ונקבה במערכת?
הערה בקשר לתרגום?
האם ניתן להוריד את הזכויות הנמצאות למטה?

 

התחברות והרשמה למערכת

» למה אני לא מצליח להתחבר?
ישנן כמה סיבות אשר יכולות להיות התשובה לבעיה. ראשית, בדוק ששם המשתמש והסיסמה שהזנת הם אכן נכונים. אם בדקת והם נכונים, צור קשר עם מנהל המערכת וברר אם אינך חסום מגישה למערכת. אפשרות נוספת היא שמנהל המערכת אחראי לבעיה והתקלה היא במערכת ולא בפרטייך, והמנהלים מסדרים אותה.

חזור למעלה

» מדוע אני צריך להרשם בכלל?
אינך חייב, זה תלוי במנהלי המערכת והרשאותיהם בפורום, יתכן ותהייה חייב להרשם בכדי לשלוח הודעות בפורום. בכל מקרה; הרישום יתן לך גישה לכלים אשר יעזרו וישפרו לך את חווית הגלישה בפורום דבר אשר לא תקבל כאורח, כלים כמו רישום ומעקב אחר נושאים, סמל אישי, חתימה, עריכת פרופיל משתמש ועוד. הרישום הינו לוקח דקות ספורות בלבד, כך שכדאי לך להרשם.

חזור למעלה

» מדוע אני מתנתק באופן אוטומטי?
אם לא תסמן את חבר אותי באופן אוטומטי בכל כניסה שהיא תיבה הנמצאת מתחת לשדות ההתחברות, המערכת תחבר אותך רק כאשר תזין כל פעם את הפרטים מחדש. כלי זה מגן על המשתמש שלך משימוש על ידי אדם אחר. בכדי להישאר מחובר, סמן את התיבה לפני ההתחברות. פעולה זו לא מומלצת כאשר אתה מחובר לפורום ברשת מחשבים, כדוגמא בסיפריות, קפה אינטרנט, מחשבי מעבדות באוניברסיטה, וכדומה. אם אינך רואה את התיבה, כנראה ומנהל המערכת ביטל את אפשרות זו.

חזור למעלה

» איך אני מונע משם המשתמש שלי מלהופיע ברשימת המשתמשים המחוברים?
בעזרת לוח הבקרה למשתמש, תחת הכותרת “אפשרויות מערכת”,אתה תמצא אפשרות הסתר את מצבי כמחובר. הפעל אפשרות זו כןורק מנהלי המערכת, מנהלי פורומים ואתה עצמך תיהיו אלה שיראו אותך מחובר. אתה תספר כמשתמש מוסתר.

חזור למעלה

» איבדתי את הסיסמה שלי!
אל תלחץ! כאשר אינך זוכר את הסיסמה, בקלות תוכל לאפסה. בקר בעמוד ההתחברות ולחץ שחכתי סיסמה. עקוב אחר ההוראות ותוכל להתחבר שוב בקרוב.

חזור למעלה

» נרשמתי אבל אני לא מצליח להתחבר!
ראשית, בדוק את שם המשתמש והסיסמה שהזנת. אם הם נכונים, אז כנראה ואת מהדברים הבאים קרה. אם מערכת ה COPPA פועלת במערכת ובהרשמה סימנת שאתה מתחת לגיל 13, תצטרך לעקוב אחר ההוראות שתקבל. בחלק ממערכות הפורומים דורשים את הפעלת החשבון, על ידי דואר אלקטרוני או מנהל המערכת; מידע זה מוצג במהלך ההרשמה. אם האישור להרשמה נשלח לדואר האלקטרוני, עקוב אחר ההוראות. אם לא קיבלת הודעה לדואר האלקטרוני, כנראה ונתת כתובת דואר אלקטרוני שגויה או שמערכת הדואר האלקטרוני העבירה את הודעת האישור בסינון הספאם. אם אתה בטוח שהפרטים שהזנת נכונים ודואר האלקטרוני אכן נכונה, צור קשר עם מנהל המערכת.

חזור למעלה

» נרשמתי בעבר אבל אני לא מצליח להתחבר יותר?!
לא מצליח לאתר את כתובת הדואר האלקטרוני שהזנת, בדוק את שם המשתמש והסיסמה ונסה שנית. יכול להיות שמנהלי המערכת ביטלו את חשבונך או הסירו אותו מן המערכת. בנוסף, יכול להיות שהמערכת הסירה משתמשים אשר לא היו פעילים זמן רב. במידה וזה אכן קרה, נסה להרשם שוב, ותיהיה יותר פעיל בדיונים.

חזור למעלה

» מהו COPPA?
COPPA, או החוק לפרטיות והגנה המקוונת של הילד של 1998, הוא חוק בארצות הברית הדורש מאתרים ברשת אשר יכולים לאסוף מידע מקטינים מתחת לגיל 13 לדרוש הסכמה מההורים בכתב או כל שיטה אחרת של אישור מאפוטרופוס חוקי, המאפשר את איסוף פרטי הזיהוי האישיים מקטין מתחת לגיל 14 13. אם אינך בטוח אם חוק זה חל לגביך בתור מישהו המנסה להרשם או לאתר אשר אליו אתה מנסה להרשם, צור קשר עם יועץ חוקי להתיעצות. שים לב שקבוצת phpBB אינה יכולה לספק יעוץ חוקי ואינה נקודה ליצירת קשר לענייני חוק מכל סוג, ובפרט הרשום להלן.

חזור למעלה

» מדוע אני לא יכול להרשם?
יכול להיות שמנהל המערכת חסם את כתובת ה IP שלך או אסר שימוש בשם משתמש זה. בנוסף מנהל המערכת יכול להפסיק את ההרשמה למערכת ובכך למנוע ממשתמשים חדשים להרשם. צור קשר עם מנהלי המערכת לעזרה.

חזור למעלה

» מה האפשרות “מחק את כל עוגיות המערכת” עושה?
“מחק את כל עוגיות המערכת” מוחקת את כל העוגיות שנוצרו על ידי המערכת ומונעת מהמשך ההתחברות האוטומטית לפעול. בנוסף אפשרות זו יכולה לאפשר מעקב אישי במערכת אם אפשרות זו הופעלה על ידי מנהל המערכת. אם יש לך בעיה של התחברות והתנתקות, מחיקת עוגיות המערכת יכולה במקרים מסוימים לעזור.

חזור למעלה


אפשרויות והגדרות משתמש

» כיצד אני משנה את ההגדרות שלי?
אם אתה משתמש רשום, כל הגדרותיך שמורות בבסיס הנתונים. בכדי לשנותם, בקר בלוח הבקרה למשתמש; את הקישור לדף זה תוכל למצוא בראש הדף. מערכת זו תאפשר לך לשנות את ההגדרות והאפשרויות האישיות שלך.

חזור למעלה

» הזמנים אינם נכונים!
יכול להיות שהזמן המוצג שונה מהזמנים באזורך. אם זאת הבעיה, בקר בלוח הבקרה למשתמש ושנה את הזמן על פי אזורך, לדוגמא לונדון, פאריס, ניו יורק, וכדומה. שים לב ששינוי אזור הזמן, כמו רוב ההגדרות, ניתן אך ורק למשתמשים רשומים. אם אינך רשום במערכת, זה הזמן הנכון להרשם.

חזור למעלה

» שינתי את אזור הזמן והוא עדין שונה מהזמן שלי!
אם אתה בטוח שהגדרת את אזור הזמן ושעון קיץ נכון והזמן עדין אינו מכוון כראוי, אז כנראה והזמנים המוגדרים בשרת אינם מוגדרים כראוי. אנא ידע את מנהל המערכת לטיפול בבעיה זו.

חזור למעלה

» השפה שלי אינה ברשימה!
מנהלי המערכת כנראה ולא העלו את השפה בהתקנת המערכת או שאף אחד לא תרגם את המערכת לשפה שלך. נסה לשאול את מנהלי המערכת אם ביכולתם להתקין את השפה. אם חבילת השפה אינה קיימת, תרגיש חופשי לנסות ולתרגם את השפה בעצמך. יותר מידע אודות תירגום שפה תוכל למצוא באתר הרישמי של PHPBB (ראה קישור בתחתית הפורום).

חזור למעלה

» איך אני מציג תמונה יחד עם שם המשתמש שלי?
ישנם שני תמונות אשר יכולות להיות מוצגות יחד עם שם המשתמש כאשר צופים בהודעות. אחת מהן יכולה להיות תמונה הקשורה לדרגה שלך, בדרך כלל בצודה של כוכבים, ריבועים או נקודות, מציינים כמה הודעות כתבת או את מעמדך בפורום. השני, בדרך כלל תמונה גדולה, הידועה כתמונה אישית ובדרך כלל יחודית או אישית לכל משתמש. באחריות המנהל הראשי של הפורום לאפשר תמונות אישיות ולבחור את הדרך שבהם תמונות אישיות יהיו זמינות. אם אינך יכול להשתמש בתמונות אישיות, צור קשר עם המנהל הראשי של הפורום ושאל אותו לסיבה.

חזור למעלה

» מהו הדירוג שלי וכיצד אני משנה אותו?
דירוגים, אשר מופיעים תחת שם המשתמש שלך, מציינים את מספר ההודעות אשר שלחת או מזהים משתמשים מסויימים, למשל מנהלים או מנהלים ראשיים. כעיקרון, אינך יכול לשנות את הנוסח של כל אחד מדירוגי המערכת באופן ישיר מפני שהם נקבעים על-ידי המנהל הראשי של המערכת. אנא אל תפגע במערכת על-ידי שליחת הודעות מיותרות רק כדי הגדיל את הדירוג שלך. רוב המערכות לא יאפשרו זאת והמנהל או המנהל הראשי יקטין את מונה ההודעות שלך.

חזור למעלה

» כאשר אני לוחץ על קישור הדואר האלקטרוני של משתמש הוא מבקש ממני להתחבר?
רק משתמשים רשומים יכולים לשלוח לחברי הפורום הודעות לדואר האלקטרוני באמצעות טופס השליחה במערכת, וזאת עם מנהלי המערכת מאפשרים עזר זה. זה מונע משליחת הודעות ספאם והודעות היכולות לפגוע במשתמשי המערכת.

חזור למעלה


מערכת השליחה

» כיצד אני שולח נושא חדש בפורום?
כדי לשלוח נושא חדש בפורום, לחץ על הכפתור הדרוש במסכי הפורום או הנושא. יתכן ותצטרך להרשם לפני שתוכל לשלוח הודעה. רשימת ההרשאות שלך בכל פורום זמינה בתחתית מסכי הפורום והנושא. לדוגמה: אתה יכול לשלוח נושאים חדשים, אתה יכול להצביע בסקרים, וכד'.

חזור למעלה

» כיצד אני עורך או מוחק הודעה?
במידה ואינך מנהל או מנהל ראשי של המערכת, תוכל לערוך או למחוק את ההודעות שלך בלבד. אתה יכול לערוך הודעה על-ידי לחיצה על כפתור העריכה להודעה המיוחסת, לפעמים לזמן מוגבל בלבד לאחר שההודעה נשלחה. אם מישהו כבר הגיב להודעה, תמצא תוספת קטנה של טקסט המוצג מתחת להודעה כאשר אתה חוזר לנושא אשר רושם את מספר הפעמים שערכת אותה יחד עם התאריך והשעה. טקסט זה יופיע רק במידה ונשלחה להודעה תגובה. הוא לא יופיע אם מנהל או מנהל ראשי ערך את ההודעה, אך הם יכולים להשאיר הערה אשר מסבירה מדוע הם ערכו את ההודעה לפי ראות עיניהם. שים לב שמשתמשים רגילים לא יכולים למחוק הודעה לאחר שקיבלה תגובה.

חזור למעלה

» כיצד אני מוסיף חתימה להודעות שלי?
כדי להוסיף חתימה להודעה אתה חייב קודם ליצור אחת דרך לוח הבקרה למשתמש שלך. לאחר שנוצרה, אתה יכול לסמן את התיבה צרף חתימה בטופס השליחה כדי להוסיף את החתימה שלך. אתה יכול גם להוסיף חתימה כברירת מחדל לכל ההודעות שלך על-ידי בחירת האפשרות המתאימה בפרופיל. אם תעשה כך, תוכל עדיין למנוע מהחתימה להתווסף להודעות מסויימות על-ידי ביטול הסימון לתיבת הוספת החתימה בטופס השליחה.

חזור למעלה

» כיצד אני יוצר סקר?
בזמן שליחת נושא חדש או עריכת ההודעה הראשונה של הנושא, לחץ על התווית “יצירת סקר” תחת טופס השליחה הראשי. אם אתה לא יכול לראות אותה, אין לך את ההרשאות המתאימות ליצירת סקרים. הזן כותרת ולפחות שתי אפשרויות להצבעה בשדות המתאימים וודא שכל אפשרות בשורה נפרדת בתיבת הטקסט. אתה יכול גם לקבוע את מספר האפשרויות אשר משתמשים יכולים לבחור במשך ההצבעה תחת “אפשרויות לכל משתמש”, זמן הגבלה לסקר בימים (0 לצמיתות) ולבסוף האפשרות אשר מאפשרת למשתמשים לשנות את ההצבעות שלהם.

חזור למעלה

» מדוע אני לא יכול להוסיף אפשרויות נוספות לסקר?
גבול האפשרויות בסקר נקבע ע"י שיקול דעתו של מנהל המערכת. אם אתה חושב שכמות האפשרויות לא מספיקה לך, פנה למנהל המערכת.

חזור למעלה

» כיצד אני ערוך או מוחק סקר?
כמו בהודעות, רק השולח המקורי, מנהל או מנהל ראשי יכולים לערוך סקרים. כדי לערוך סקר, לחץ כדי לערוך את ההודעה הראשונה בנושא. היא תמיד מכילה את הסקר הנקבע לנושא. אם אף אחד לא הצביע, ניתן למחוק את הסקר או לשנות כל אחת מהאפשרויות שלו. עם זאת, אם משתמשים כבר הצביעו בסקר, רק מנהלים או מנהלים ראשיים יכולים לערוך או למחוק אותו. כך נמנע מאפשרויות הסקר להשתנות באמצע תקופת הסקר.

חזור למעלה

» מדוע איני יכול להכנס לפורום?
חלק מהפורומים מוגבלים לקבוצות משתמשים מסוימות. בכדי לצפות, לקרוא, לשלוח או לערוך אתה צריך גישות מסויימות, פנה למנהל המערכת בשביל לקבלם.

חזור למעלה

» מדוע אני לא יכול להוסיף קבצים מצורפים?
הרשאות צירוף קבצים נקבעות בכל פורום, לכל קבוצה, או לכל משתמש בפרט. המנהל הראשי של המערכת יכול לא לאפשר צירוף קבצים לפורום המסוים בו אתה שולח, או יתכן ורק קבוצות מסויימות יכולות לצרף קבצים. צור קשר עם המנהל הראשי של המערכת אם אינך בטוח מדוע אינך יכול לצרף קבצים.

חזור למעלה

» מדוע קיבלתי אזהרה?
כל מנהל ראשי של מערכת קובע את חוקי האתר שלו. אם עברת על חוק, יתכן וקיבלת אזהרה. שים לב כי זוהי החלטת המנהל הראשי של המערכת, וקבוצת phpBB לא יכולה לעשות דבר עם האזהרות באתר הנתון. צור קשר עם המנהל הראשי של המערכת אם אינך בטוח מדוע קיבלת אזהרה.

חזור למעלה

» כיצד ניתן לדווח למנהל על הודעות?
אם מנהל המערכת מאפשר זאת, אתה תראה כפתור דיווח הודעות ליד כפתור השליחת הודעה. על ידי לחיצה על הכפתור תעבור לפעולות הדיווח על הודעה.

חזור למעלה

» מהו כפתור ה“שמור” בשליחת הנושא?
אפשרות זאת מאפשרת לך לשמור הודעות שנכתבו לשליחה מאוחרת, תוכל להגיע אליהם שנית לאחר השמירה ע"י ביקור בלוח הבקרה למשתמש.

חזור למעלה

» מדוע הודעותי צריכות לקבל אישור?
המנהל הראשי של המערכת יכול להחליט שההודעות בפורום בו אתה מנסה לכתוב נדרשות להבדק לפני הצגתן. יתכן גם שהמנהל הראשי הכניס אותך לקבוצה של משתמשים אשר ההודעות שלהם צריכות להבדקת לפני הצגתן. אנא צור קשר על המנהל הראשי של המערכת למידע נוסף.

חזור למעלה

» כיצד אני יכול להקפיץ את הודעתי?
על-ידי לחיצה על הקישור “הקפץ נושא” כאשר אתה צופה בו, אתה יכול “להקפיץ” את הנושא לראש הפורום בעמוד הראשון. עם זאת, אם אינך רואה את הקישור, הקפצת הנושא יכולה להיות כבויה או הזמן המוקצב בין הקפצות עדיין לא הסתיים. ניתן גם להקפיץ את הנושא בפשטות על-ידי שליחת תגובה אליו, אך וודא שאתה מציית לחוקי המערכת כאשר אתה עושה כך.

חזור למעלה


עיצוב טקסט וסוגי נושאים

» מה זה BBCode?
BBCode הוא צורה מיוחדת של HTML, המציע שליטה נהדרת בעיצוב בחלקים מסויימים בהודעה. השימוש ב BBCode נקבע על-ידי המנהל הראשי, אבל ניתן גם לכבות אותו בכל הודעה בפרט מטופס השליחה. BBCode עצמו דומה במבנה ל HTML, אך התגים תחמים בסוגריים המרובעים [ ו ] במקום ב < ו >. למידע נוסף על BBCode ראה את המדריך אליו ניתן לגשת מעמוד השליחה.

חזור למעלה

» האם אני יכול להשתמש ב HTML?
לא. אין אפשרות לשלוח HTML במערכת זו והוא יוצג בהודעות בתור HTML. רוב עיצובי הטקסט אשר ניתן לבצע ב HTML ניתן גם לבצע בעזרת BBCode במקום.

חזור למעלה

» מה הם סמיילים?
סמיילים, או הבעות, הם תמונות קטנות אשר ניתן להשתמש בהם כדי להביע הרגשה בעזרת קוד קצר, למשל :) מציין שמח, בעוד :( מסמן עצוב. את הרשימה המלאה של ההבעות ניתן לראות בטופס השליחה. נסה לא להגזים בסמיילים, מפני שהם יכולים להפוך את ההודעה ללא קריאה ומנהל יכול להוציא אותם או להסיר את ההודעה בשלמותה. המנהל הראשי של המערכת יכול גם לקבוע הגבלה למספר הסמיילים אשר תוכל להוסיף להודעות.

חזור למעלה

» האם אני יכול להוסיף תמונות להודעות?
כן, ניתן להציג תמונות בהודעות שלך. אם המנהל הראשי מאפשר צירוף קבצים, תוכל גם להעלות את התמונה למערכת. אחרת, אתה חייב לקשר לתמונה המאוחסנת בשרת רחוק הנגיש לכולם, למשל http://www.example.com/my-picture.gif. אינך יכול לקשר לתמונות המאוחסנות על המחשב האישי שלך (אלא אם כן הוא שרת הנגיש לכולם) ולא תמונות המאוחסנות מאחורי מנגנוני אימות, למשל תיבות הדואר של hotmail או yahoo, אתרים המוגנים בסיסמה, וכד'. כדי להציג את התמונה בעזרת התג [img] של BBCode.

חזור למעלה

» מה הן הכרזות גלובאליות?
הכרזות גלובאליות מכילות מידע חשוב ואתה צריך לקרוא אותן בכל שעה אפשרית. הן יופיעו בראש של כל פורום ובלוח הבקרה למשתמש שלך. הרשאות הכרזה גלובאלית נקבעות על-ידי המנהל הראשי של המערכת.

חזור למעלה

» מה הן הכרזות?
הכרזות בדרך כלל מכילות מידע חשוב לפורום בו אתה כרגע קורא וצריך לקרוא אותן מתי שניתן. ההכרזות מופיעות בראש של כל עמוד בפורום בו הן נשלחו. כמו בהכרזות הגלובאליות, הרשאות הכרזה נקבעות על-ידי המנהל הראשי של המערכת.

חזור למעלה

» מה הם נושאים דביקים?
נושאים דביקים מופיעים בפורום מתחת להכרזות ורק בעמוד הראשון. הם בדרך כלל חשובים כך שאתה אמור לקרוא אותם בכל שעה נתונה. כמו בהכרזות ובהכרזות הגלובאליות, הרשאות נושא דביק נקבעות על-ידי המנהל הראשי של המערכת.

חזור למעלה

» מה הם נושאים נעולים?
נושאים נעולים הם נושאים אשר המשתמשים אינם יכולים להגיב אליהם יותר וכל סקר אשר הם עלולים להכיל יסתיים אוטומטית. הנושאים יכולים להיות נעולים מסיבות רבות ונקבעו כך על-ידי מנהל הפורום או המנהל הראשי של המערכת. תוכל גם לנעול את הנושאים שלך לפי ההרשאות אשר נקבעו על-ידי המנהל הראשי של המערכת.

חזור למעלה

» מה הם אייקונים לנושא?
אייקונים לנושא הם תמונות בבחירת הכותב הנקבעות להודעות כדי לרמוז על תוכנן. האפשרות להשתמש באייקונים לנושא תלויה בהרשאות אשר נקבעו על-ידי המנהל הראשי של המערכת.

חזור למעלה


רמות משתמשים וקבוצות

» מה הם מנהלים ראשיים?
מנהלים ראשיים הם משתמשים אשר נקבעו עם הרמה הגבוהה ביותר של שליטה בכל המערכת. משתמשים אלו יכולים לשלוט בכל חלקי המערכת, כולל הגדרת הרשאות, חסימת משתמשים, יצירת קבוצות משתמשים או מנהלים, וכד', תלויים תחת מייסד המערכת ובהרשאות אשר הוא נתן להם. הם יכולים גם להיות בעלי הרשאות ניהול מלאות בכל הפורומים, לפי ההגדרות אשר נקבעו על-ידי מייסד המערכת.

חזור למעלה

» מה הם מנהלים?
מנהלים הם משתמשים (או קבוצות של משתמשים) אשר מפקחים על הפורומים בכל יום. יש להם את ההרשאות לערוך ולמחוק הודעות ולנעול, לשחרר נעילה, להעביר, למחוק ולפצל נושאים בפורום אותו הם מנהלים. בדרך כלל, מנהלים נקבעו כדי למנוע ממשתמשים מלצאת מהנושא או משליחת הודעות הפוגעות בפורום.

חזור למעלה

» מה הם קבוצות משתמשים?
קבוצות משתמשים הם קבוצות של משתמשים אשר מחלקים את הקהילה לחלקים הניתנים לניהול על-ידי המנהלים הראשיים של המערכת. כל משתמש יכול להשתייך לכמה קבוצות ולכל קבוצה יכולות להקבע ההרשאות שלה. הן מספקות דרך קלה למנהלים ראשיים לשנות הרשאות להרבה משתמשים בפעם אחת, כמו שינוי הרשאות מנהל וקביעת גישות למשתמשים לפורומים פרטיים.

חזור למעלה

» היכן נמצאות קבוצות המשתמשים וכיצד אני מצטרף לאחת?
אתה יכול לצפות בכל קבוצות המשתמשים דרך הקישור “קבוצות משתמשים” בלוח הבקרה למשתמש שלך. אם תרצה להצטרף לאחת, המשך על-ידי לחיצה על הכפתור המתאים. לא כל הקבוצות בעלות גישה פתוחה. כמה יכולות לדרוש אישור להצטרפות, כמה יכולות להיות סגורות וכמה יכולות אף להסתיר את חברי הקבוצה. אם הקבוצה פתוחה, אתה יכול להצטרף אליה על-ידי לחיצה על הכפתור המתאים. אם קבוצה דורשת אישור להצטרפות תוכל לבקש להצטרף על-ידי לחיצה על הכפתור המתאים. ראש קבוצת המשתמשים צריך לאשר את בקשתך ויכול לשאול אותך מדוע אתה רוצה להצטרף לקבוצה. אנא אל תטריד ראש קבוצה אם הוא דחה את בקשתך. יכולות להיות לו הסיבות שלו.

חזור למעלה

» כיצד אני הופך לראש קבוצת משתמשים?
ראש קבוצת משתמשים נקבע בדרך כלל בעת יצירת הקבוצה על-ידי המנהל הראשי של המערכת. אם אתה מעונין ביצירת קבוצת משתמשים, אתה צריך ראשית ליצור קשר עם המנהל הראשי. נסה שליחת הודעה פרטית.

חזור למעלה

» למה קבוצות משתמשים מסויימות מופיעות בצבעים שונים?
המנהל הראשי של המערכת יכול לקבוע צבע לחברי קבוצת משתמשים מסוימת כדי להפוך את זיהוי חברי הקבוצה לקל יותר.

חזור למעלה

» מה היא “קבוצת משתמשים כברירת מחדל”?
אם אתה חבר של יותר מקבוצת משתמשים אחת, ברירת המחדל בשימוש כדי לקבוע איזה צבע קבוצה ודירוג קבוצה יוצגו לך כברירת מחדל. המנהל הראשי של המערכת יכול לאפשר לך הרשאה לשנות את קבוצת המשתמשים כברירת מחדל שלך דרך לוח הבקרה למשתמש שלך.

חזור למעלה

» מהו הקישור “הצוות”?
עמוד זה מספק לך את רשימת הצוות של המערכת, כולל המנהלים הראשיים של המערכת והמנהלים ופרטים אחרים כמו הפורומים שהם מנהלים.

חזור למעלה


הודעות פרטיות

» אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות!
ישנן שלוש סיבות לכך: אינך רשום ו/או מחובר, המנהל הראשי של המערכת כיבה את ההודעות הפרטיות למערכת כולה, או המנהל הראשי של המערכת מונע ממך משליחת הודעות. צור קשר עם המנהל הראשי של המערכת למידע נוסף.

חזור למעלה

» אני ממשיך לקבל הודעות פרטיות לא רצויות!
אתה יכול לחסום משתמש משליחת הודעות פרטיות אליך על-ידי שימוש בכללי הודעות בלוח הבקרה למשתמש שלך. אם אתה מקבל הודעות פרטיות פוגעות ממשתמש מסויים, הודע למנהל הראשי. הוא יכול למנוע מהמשתמש משליחת הודעות פרטיות.

חזור למעלה

» קיבלתי דואר אלקטרוני לא רצוי ממישהו מהמערכת הזאת!
אנו מצטערים לשמוע זאת. מאפיין טופס הדואר האלקטרוני של מערכת זו כולל אמצעי אבטחה כדי לנסות ולעקוב אחר משתמשים אשר שולחים הודעות כאלו, כך שתוכל לשלוח הודעת דואר אלקטרוני למנהל הראשי של המערכת עם העתק מלא של הודעה זו. חשוב מאוד לכלול את הכותרות אשר מכילות את פרטי המשתמש ששלח את ההודעה. המנהל הראשי יוכל לפעול אחר כך.

חזור למעלה


חברים ונודניקים

» מהם רשימת החברים והנודניקים שלי?
אתה יכול להשתמש ברשימות אלו כדי לסדר את המשתמשים האחרים של המערכת. משתמשים המתווספים לרשימת החברים שלך ירשמו בלוח הבקרה למשתמש שלך לגישה מהירה כדי לראות את מצב החיבור שלהם ולשלוח להם הודעות פרטיות. לפי תמיכת הערכה, הודעות ממשתמשים אלו יכולות גם להיות מודגשות. אם אתה מוסיף משתמש לרשימת הנודניקים שלך, כל ההודעות אשר הוא שולח יוסתרו כברירת מחדל.

חזור למעלה

» כיצד אני יכול להוסיף / להסיר משתמשים אל/מתוך רשימת החברים או הנודניקים שלי?
אתה יכול להוסיף משתמשים לרשימה שלך בשתי דרכים. בתוך כל פרופיל משתמש, ישנו קישור להוספת המשתמש לרשימת החברים או הנודניקים שלך. לחילופין, מלוח הבקרה למשתמש שלך, אתה יכול להוסיף ישירות משתמשים על-ידי הזנת שמות המשתמשים שלהם. אתה יכול גם להסיר משתמשים מהרשימה שלך בעזרת אותו עמוד.

חזור למעלה


חיפוש בפורומים

» כיצד אני יכול לחפש בפורום או בפורומים?
הזן את החיפוש בתיבת החיפוש הנמצאת בעמוד הראשי, בעמודי הפורום או הנושא. ניתן לגשת לחיפוש המתקדם על-ידי לחיצה על הקישור “חיפוש מתקדם” אשר זמין בכל העמודים בפורום. הדרך לגישה לחיפוש תלויה בעיצוב שבשימוש.

חזור למעלה

» מדוע החיפוש שלי לא מחזיר תוצאות?
החיפוש שלך כנראה כללי מדי ומכיל הרבה תנאים נפוצים אשר לא נכנסו למאגר של phpBB3. הגדר יותר את החיפוש והשתמש באפשרויות הזמינות בחיפוש המתקדם.

חזור למעלה

» מדוע החיפוש שלי מחזיר עמוד ריק!?
החיפוש שלך החזיק יותר מדי תוצאות אשר השרת יכול לבצע. השתמש ב“חיפוש מתקדם” והגדר יותר את התנאים שבשימוש והפורומים בהם אתה מחפש.

חזור למעלה

» כיצד אני מחפש משתמשים?
בקר בעמוד “משתמשים” ולחץ על הקישור “מצא משתמש”.

חזור למעלה

» כיצד אני יכול למצוא את ההודעות והנושאים שלי?
את ההודעות שלך ניתן לקבל על-ידי לחיצה על “חפש את הודעות המשתמש” בלוח הבקרה למשתמש או דרך עמוד הפרופיל שלך. כדי לחפש את הנושאים שלך, השתמש בעמוד החיפוש המתקדם ומלא את האפשרויות השונות המתקדמות.

חזור למעלה


הרשמות לקבלת עדכונים ומועדפים

» מה ההבדל בין מועדפים והרשמות לקבלת עדכונים?
המועדפים ב phpBB3 דומה למועדפים של דפדפן האינטרנט שלך. אינך מקבל התראה כאשר יש עדכון, אבל אתה יכול לחזור לנושא מאוחר יותר. הרשמה, עם זאת, תודיע לך כאשר יש עדכון לנושא או לפורום במערכת דרך השיטה או השיטות המועדפות עליך.

חזור למעלה

» כיצד אני נרשם לנושא או לפורום מסויים?
כדי להרשם לפורום מסויים, לחץ על הקישור “הרשם לקבלת עדכונים מפורום זה” לאחר הכניסה לפורום. כדי להרשם לנושא, הגב לנושא עם תיבת הסימון להרשמה מסומנת או לחץ על הקישור “הרשם לקבלת עדכונים מנושא זה” בנושא עצמו.

חזור למעלה

» כיצד אני מסיר את ההרשמות שלי?
כדי להסיר את ההרשמות שלך, עבור ללוח הבקרה למשתמש שלך ולחץ על הקישורים להרשמות שלך.

חזור למעלה


קבצים מצורפים

» אלו מין קבצים מצורפים ניתנים לצירוף במערכת זו?
מנהל המערכת רשאי להוסיף ולהוריד אלו סוגי קבצים שברצונו לקבל או לא לקבל למערכת שלו. אם אינך בטוח שניתן להעאלות, צור קשר עם אחד ממנהלי המערכת למידע נרחב יותר.

חזור למעלה

» כיצד אני מוצא את כל הקבצים המצורפים שלי?
בכדי למצוא את רשימת הקבצים המצורפים שהעלאת, עבור ללוח הבקרה למשתמש ובחר באפשרות הקבצים המצורפים.

חזור למעלה


מערכת phpBB 3

» מי תיכנן וכתב את מערכת הפורומים?
תוכנה זו (בצורה הלא ערוכה שלה ) נוצרה, ושוחררה וזכויותה הם של קבוצת phpBB. המערכת נבנתה תחת רישיון חופשי וניתנת לעריכה חופשית ומלאה. ראה את הקישור לפרטים נוספים.

חזור למעלה

» מדוע אפשרות X ניתנת?
המערכת נכתבה וקיבלה רישיון על ידי קבוצת phpBB. אם אתה רואה שיש אפשרות שלא קיימת ותועיל מאוד, אנא בקר באתר הרישמי phpbb.com ותקבל את תגובות המפתחים לגבי העיניין. אנא אל תשלח בקשות עתידיות למערכת ב phpbb.com.אנא ראה את הפורום קודם וודא שלא שלחו כבר רעיון כמו שלך.

חזור למעלה

» למי אני פונה במקרים של חוקתיות ואישורים למערכת?
לכל מנהל ראשי אשר נמצא בקבוצה הנקראת “הצוות”. הדף יכול לשמש גם עזר להערותיכם. אם אינך מקבל תשובה אתה צריך ליצור קשר עם בעל המתחם (בצע איתור whois) או, אם המערכת רצה על שירות חינמי (למשל Yahoo!, free.fr, f2s.com, וכד'), ההנהלה או מחלקת הפגיעות של אותו שירות. שים לב שלקבוצת phpBB אין לחלוטין סמכות שיפוטית ואינה יכולה בשום דרך לשאת באחריות לגבי איך, איפה או על-ידי מי מערכת זו בשימוש. אל תצור קשר עם קבוצת phpBB בהקשר לכל חומר לא חוקי אשר לא קשור באופן ישיר לאתר phpBB.co.il או המערכת phpBB עצמה בפרט. אם תשלח דואר אלקטרוני לקבוצת phpBB לגבי כל שימוש בצד שלישי של מערכת זו, צפה לתשובה מצומצמת או לשום תשובה בכלל.

חזור למעלה


קבוצת המתרגמים phpBB הישראלי

» מי מתרגם את המערכת הזאת?
המערכת כולה מתורגמת על ידי phpBB - פורומים בעברית.

חזור למעלה

» זכר ונקבה במערכת?
המערכת המתורגמת משתמשת בלשון זכר, אך היא מיועדת לשני המינים. באנגלית אין הבדלים בין המינים ולכן באנגלית אין את המקרה הזה. בעברית משתמשים בלשון זכר כצורה בלתי מוגדרת, שכוללת גם את הנקבה. כל מי שמתנצל על שהוא משתמש בלשון זכר, או שהוא מנסה לעקוף אותה על ידי שימוש בצורות המגוחכות כמו "את/ה" או "אתם", פשוט לא יודע עברית, ועימו הסליחה.

חזור למעלה

» הערה בקשר לתרגום?
על כל בעיה / הערה / הארה, פנה אלינו לפורום התמיכה באתר התרגום.
אנא קרא את כללי הפורום לפני שליחת הודעה חדשה.

חזור למעלה

» האם ניתן להוריד את הזכויות הנמצאות למטה?
לא ולא! הרישיון הוא הינו האומנם רישיון חופשי אך אוסר על הסרת זכויות היוצרים והמתרגמים גם יחד ואין לשנותם. תנו כבוד ליוצרי המערכת ועורכייה.

חזור למעלה


כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]


POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.