שם: אורי מרקוביץ'

גיל: 32

רזומה:

מכהן כיו"ר אמא"י בשש שנים האחרונות.

מכהן כחבר וועד החל מהקמת הארגון (פרט לקדנצית 2011-2010)

לוקח חלק מצוות ניהול כנסי הארגון מהארוקון 2010 אם זה בניהול או בליווי. ניהלתי את הארו.קום, את אנימאטסורי 2021 ואת היריד שהחליף אותו

מעביר הרצאות בתחום בפן הסברתי והעשרתי

ליווי של מגוון רחב של צוותים לאורך השנים

מנהל את המנגה קפה והדיסקורד ומלווה את צוותי מניעת הטרדות מיניות, מוזיקה יפנית, אתרי כנסים וקשרי חוץ

דואג לניהול שוטף של הארגון ולסוגיות ביורוקרטיות שונות

מצע:

אם חשבנו ש-2020 הייתה שנה קשה – לא ידענו מה מחכה לנו ב-2021. בקדנציה האחרונה עבדתי קשה מאוד כדי למצוא דרכים לארגון להמציא חלקים ממנו מחדש ולמצוא קצת מוצא כלכלי בתוך משבר הקורונה.
כחלק מפעילותי כיו"ר מצאתי את עצמי מנהל את שני כנסי הדגל של הארגון, אחד במהדורה חדשה ובעזרתה של שרון טורנר – הארו.קום, והשניה היא אנימאטסורי שבוטל ברגע האחרון ביחד עם קרן לין בתור העוזרת שלי.
אני מרגיש שביחד עם ערוצי תקשורת חדשים ועם חיזוק נוכחות הארגון הצליח להישאר מעל למים, ואפילו הצלחנו להרחיב את הסגל הכנסי וגם הסגל הארגוני שלנו.
הצלחנו להרים כמה פרויקטים חדשים השנה – כמו הופעות של להקות השרות קאברים לשירי אנימה – עם ההופעה המוצלחת של הפועל טוקיו ובקרוב ההופעה של קיראינאי.
הפרויקטים האלו חשובים לי כי הם התחילו מיוזמה של איתמר גילת – נציג של הפועל טוקיו שפנה אלינו – ומשם רצנו איתו.
הקמנו פרויקט חדש של דיסקורד, וגם הקמנו את צוות אתרי אמא"י שנבע מפניה של אודליה יחיאל שעבדה קשה על אתרי הכנסים בשנים האחרונות ורצתה למסד צוות, ומאמין שבעתיד הקרוב לעין נראה מזה פירות.
מעבר לזה – השנה התחלתי לעבוד כדי לטפח דור חדש של וועד בארגון ואני מרגיש שלאט ובזהירות אנחנו מתקרבים לשם.
בוועד הקרוב, ראשית, אני מתכנן להישאר בעבודת ליווי, עכשיו שאני יודע שהארוקון ואנימאטסורי בידיים טובות. מעבר לזה אני הולך להמשיך במדיניות שלי – לקדם שקיפות איפה שאני יכול. שקיפות מול סגל פעיל, שקיפות מול גופים שאנו עובדים איתם, שקיפות מול הפעילים וכמובן שקיפות מול הקהילה.
חשוב לי מאוד שכמה שיותר חברי קהילה ירגישו שיש עם מי לדבר באמא"י, ושאמא"י לא רק קשובה, אלא גם נגישה. אני רוצה לראות מתנדבים שהופכים לחברי סגל, סגל ארגוני, הנהלה. אני רוצה לראות קידום בתוך הארגון.
הקדנציה התחלתי במדיניות של קשר יותר גדול עם חברי הוועד שלי ואני חושב שזה עזר להגדיל את טווח היריעה של הוועד ואם אמשיך להיות יו"ר גם בקדנציה הקרובה אני מתכנן להמשיך גם בזה.
בקדנציה הזאת אמשיך לעבוד על שימור כוח אדם, אנסה להיות בן אדם קשוב ככל שאפשר ולתת לסגל הכנסי והארגוני הרגשה שיש עם מי לדבר. אני מרגיש שהמצב של הארגון טוב יותר מבשנה שעברה – אבל יש עוד דרך להמשיך.

הצהרת כוונות:

בבחירות הקרובות אני מתכנן לרוץ לשנה חמישית בתפקיד יו"ר אמא"י.