שם: אופיר לוטן

גיל: 22

 

תחום פעילות בארגון:

מתנדבת כ-8 שנים בכנסי אמא"י במגוון תפקידים, ביניהם: תפקידי הפקה בהפקות מקור קהילתיות (R מיוזיקל, פנדורה, D2 מיוזיקל), שיפוט קוספליי, העברת תוכן ועוד. מאז דצמבר 2019 חברת צוות מש"י (מיתוג, שיווק ויחסי ציבור) של אמא"י.

ניסיון מחוץ לארגון:

התנדבות בכנסי אייקון ועולמות, חברת סגל קוספליי באייקון 2020, אחראית אירוע קוספליי בדיזינגוף סנטר בסוכות (בוטל בעקבות הסגר).

 

מצע:

בשנתיים האחרונות שאפתי להגדיל את התרומה שלי לארגון, מה שהוביל להתנסויות במגוון תחומים שונים (מפורטים למעלה). עד כה הדבר המרכזי אשר מנע ממני להציע את עצמי לוועד הארגון היה הרצון להשתתף בתחרויות קוספליי, אך בעקבות המצב הנוכחי במדינה החלטתי לנצל את ההזדמנות ולהתמודד לוועד לראשונה.

אני רואה חשיבות רבה בכניסה של מתנדבים חדשים לוועד ולסגל הארגוני של אמא"י, בעיקר בעקבות שחיקה ונשירה של סגל ותיק. המטרה המרכזית אליה אחתור היא עידוד של חברי קהילה שלא לקחו חלק בארגון עד כה להשתתף בפעילויותיו ואף להתנדב לתפקידים בו. הקהילה ה'צעירה' אשר מגיעה לכנסי אמא"י היא רחבה ומגוונת, ולדעתי שילוב שלה בפעילות הארגון יכול לתרום לו רבות.

במהלך השנה אני מתכוונת לעסוק בהמשך יצירת אלטרנטיבות לכנסים בזמן משבר הקורונה, כגון ארגון תכנים נוספים אונליין ואף ארגון אירועים ושיתופי פעולה כאשר ההגבלות יאפשרו זאת.

אני כיום סטודנטית לתואר ראשון ולכן במהלך תקופות המבחנים כנראה אהיה זמינה פחות לעבודה בוועד, אך אני מאמינה שלא תהיה לי בעיה לאזן בין התפקיד לבין הלימודים. ישנם תחומים רבים בפעילות הועד שמעניינים אותי, ואני מאמינה שלמרות חוסר הניסיון שלי יש לי הרבה לתרום לו.

 

הצהרת כוונות:

אינני מתכוונת להתמודד ליו"ר הועד, אשמח להמשיך לקחת חלק בפעילות צוות מש"י.