שם: אורי מרקוביץ'

גיל: 31

 

תחום פעילות בארגון:

מכהן כיו"ר אמא"י בחמש שנים האחרונות.
מכהן כחבר וועד החל מהקמת הארגון (פרט לקדנצית 2011-2010)
לוקח חלק מצוות ניהול כנסי הארגון מהארוקון 2012 עד כאמ"י 2015 + ליווי כאמ"י 2018) אם זה בליווי או בניהול בפועל)
מעביר הרצאות בתחום בפן הסברתי והעשרתי
ליווי של מגוון רחב של צוותים לאורך השנים
מנהל את המנגה קפה ומלווה את צוותי מניעת הטרדות מיניות, קוספליי ארגוני ותכנים שנתי
דואג לניהול שוטף של הארגון ולסוגיות ביורוקרטיות שונות

 

מצע:

השנה הייתה שנה מורכבת ממגוון רחב של סיבות, ובראשיתה הקורונה שתקפה אותנו ושיתקה את העולם, ובין השאר גם את הארגון.
כחלק מפעילותי הרבה כיו"ר מצאתי את עצמי עוזר לכנס הארוקון 2020 להתגבר על הקורונה שהתחילה להתפשט באותו זמן ומנסה לעזור לגבש דרכי התנהלות במצב הקשה, ואף לקחתי חלק אקטיבי בקיום ההנחיות שהוטלו עלינו מטעם משרד הבריאות.
לאחר מכן, לקחתי חלק פעיל בהשארת הארגון פעיל, אם זה בעזרת התחלת התרומות לאחר שהבנו שזה נחוץ, ניסיון לתת רעיונות ולשבת עם המנהל המיועד לכאמ"י הוירטואלי שלא יצא לפועל, ואם זה בעזרת איחוד בין צוות השיווק שלנו לצוות התכנים הארגוני וגם צוות הקוספליי כדי להרחיב בפעילות רשתית של הארגון, ואני שמח לראות שבימים האחרונים מתחילים לראות ניצנים של זה.
סך הכל – אני מנסה לעודד כמה שיותר יצירה ועשיה מצד אנשים מסביבי וכל בן אדם שדיבר איתי על הדברים האלו ראה את המאמצים האלו, אבל אני רק בן אדם אחד, וגם לי יש את אילוצי החיים שלי כמו שלכל חברי הוועד השונים יש את אילוצי החיים שלהם.
בוועד הזה לא הצלחתי לייצר לעצמי מחליפים על אף שניסיתי בשל נסיבות אישיות של המעורבים.
בוועד הקרוב אני הולך להמשיך במדיניות שלי, להגדיל את השקיפות ולנסות לשקף שוב ושוב לחברי אמא"י ולפעילי אמא"י שהארגון כאן כדי להקשיב להם כשהם צריכים. לא נתתי לשום פניה שהגיעה אליי להישאר בלי התייחסות, כשהרגשתי שהיה חוסר בשקיפות בקשר לנושאים שונים יצרתי מפגשים ענייניים כדי לתת לכולם את כל המידע והמשכתי לשנות נהלים ארגוניים ואף הוצאנו מספר פוסטים לקהל הרחב שכללו בתוכם מידע שבעבר לא היינו שוקלים לחשוף.
בסופו של דבר, זאת עבודה של האנשים שרוצים לתרום לרצות לגדול בתוך המסגרת, ולא העבודה של הוועד לנסות לחנך אותם לאיך לגדול נכון, אבל – מה שכן העבודה של הוועד – היא לתת להם את הכלים המתאימים לזה, להנגיש להם את זה לרמה שהם ירגישו שזה מטופש שהם לא יקחו את הדברים – ועל זה אני רוצה לתת דגש בקדנציה הקרובה, אם זה בעזרת מתן גב לכל יוזמה של צוות כוח אדם (כמו שאני תמיד עושה) ואם זה בדחיפת יוזמות בעצמי במקומות שבהם אני חושב שההתערבות הקטנה שלי יכולה לשנות בהרבה.
במטרתי להמשיך להבין איפה אני יכול להוריד את ההתערבות שלי ולהשאיר את העבודה לאנשים אחרים, כדי לעזור לעוד אנשים בארגון לצמוח, כמו שעשיתי בזה שהחלטתי לוותר על ליווי צוות כוח אדם.
בקדנציה הזאת אמשיך לעבוד על שימור כוח אדם, אם זה בשיחות אישיות שביצעתי ואני מנסה להמשיך לבצע, ואם זה בלתת אוזן קשבת ולגרום למשובים לעבור בשני הכיוונים.
גם בקדנציה הזאת הוועד יצטרך להבין איך להכשיר אנשים לתפקידי מפתח, כי חסר לנו כוח אדם ניהולי וחסר לנו כוח אדם שרוצה לקחת חלק בוועד, ואלו דברים שאני רוצה להמשיך ולשפר ולתקן.

 

הצהרת כוונות:

בבחירות הקרובות אני מתכנן לרוץ לשנה שישית בתפקיד יו"ר אמא"י.