הערה: מצע זה הוגש לאחר התאריך האחרון המיועד להגשת מצעי בחירות, לכן, התמודדותו בבחירות של המתמודדת הנ"ל תלויה באישור האסיפה הכללית


שם: דריה ברט

גיל: 24.

רזומה:

מתנדבת בכנסי אמא"י משנת 2009.

מתנדבת בכנסי האגודה למד"ב ופנטזיה משנת 2011.

ע' מנהלת כאמ"י 2017, ע' מנהל כאמ"י 2018, ע' מנהל כנסי חנוכה 2016-2017.

ע' קוספלי הארוקון 2018.

במסגרת התפקידים עסקתי בעבודה השותפת מול הצוותים השונים.

כיום אני אנליסטית בחברת השקעות נדל"ן וחנונית מושבעת.

מצע:

במהלך שנותי כחברת סגל בכיר ומתנדבת הרגשתי במו ידיי איך בונים כאן קהילה באמצעות כנסים, כעת אני מרגישה שהגיע הזמן לקחת זאת למקום חדש, אחר ובעל השפעה משמעותית יותר.

אמא"י נמצא בשלב משמעותי בהתהוות שלו בו הארגון מחזק את אנשי הליבה מתוך הבנה של החשיבות והמשמעות של להיות בהוויה של העשייה בכל הנושא של תרבות האנימה והמנגה בישראל.

החלטתי להגיש מועמדות מתוך תחושה שהארגון זקוק לשמר את האנשים הבאמת טובים שלו, את האנשים שנדחפים לשוליים וצריכים זריקת הקפצה למעלה, את האנשים שבסוף צומחים להיות מנהלי כנסים תותחים, ואנשי צוות שנשארים כאן עם הידע הארגוני שלהם, אני כאן כי אני רוצה לשמר את החומר החשוב ביותר ממנו עשוי הארגון – החומר האנושי.

הייתי רוצה לקדם נושאים רבים נוספים, בדגש על הקהילתיות, ופיתוח קשרי החוץ התוך ארציים והחוץ ארציים, וכן המשך קידום ופיתוח הקוספליי בארץ.

אני מרגישה שהדרך היחידה להביא את הארגון למקום בו אנחנו לא נתבאס מחוסר עשייה או עשייה בנושאים שלא קרובים לליבנו היא לקחת חלק בתהליך קבלת ההחלטות והחיבור לקהילה.

הצהרת כוונות:

  • איני מתכוונת להתמודד לתפקיד יו"ר הארגון. ייתכן ואהיה מעוניינת להתמודד בתחרויות הקוספליי ללא wcs.