שלום לכולם,
כאן הקפטן של כאמ"י 2014.

עבר יותר משבוע מאז הכנס ואנחנו עדיין מתאוששים, אבל רציתי ראשית להגיד לכולכם. תודה רבה על כל הפידבק החיובי ועל כל הביקורות הבונות, זה מאוד מחמם את הלב לראות את כל האנשים שנהנו מהכנס ונראה שבאמת היה כנס מוצלח.

רציתי לנצל את ההזדמנות הזאת כדי להודות לאנשים שבזכותם כאמ"י 2014 היה קיים.
ראשית – ההנהלה – עוזרי – רון ליקבורניק, ומלווה הוועד, איליה לזבניק, שעזרו מאוד בכל דבר שרק היה צריך.
לאחר מכן – המנהלה – דני פייגלמן ויניב לוין שחוץ מלדאוג לדוכן מודיעין ודוכן אמא"י ביום עצמו היו שם לעזרת ההנהלה לאורך כל הדרך, אם בתיאום ישיבות ואם סתם בייעוץ ועזרה.
ארצה להודות לצוות תכנים – גל קפון, מריה צליקוב, הגר דולב וגם אור פרלמן, בעל הניסיון הרב שהצטרף לעזור להם במהלך הדרך, על הבאת תכנים רבים, מעניינים ומגוונים, ודאגה מתמדת שהתכנים בכנס יעבדו כמו שצריך, בכל החדרים ובעיקר באולם הראשי.
ארצה להודות גם לצוות טכני – ברק אלבז, יונתן צ'יקבאשבילי ותמר ירון, על עבודה מדהימה של לדאוג לציוד הטכני לפני הכנס ובמהלכו.
ארצה להודות לצוות דוכנים – מתן קליינמן ולוסי אקל – שהיו בקשר מתמד עם הדוכנים לפני האירוע ודאגו שהדוכנים יקבלו את כל מה שהם צריכים.
ארצה להודות לצוות שיווק – רז אתגר, עומר אמסלם, גיא אשל ובוריס רודמן שדאגו שכל תחום השיווק יתקתק, אם זה במענה תמידי בפייסבוק, אם זה בפרסומים עיקריים ורציניים, אם זה בהרמת אתר מדהים ואם זה בכל דבר שנחוץ.
ארצה להודות לצוות עיצוב – רז אתגר, שירה אביגד, מיה שראל, אלה גריסארו, טומי קונטז וכל צוות עיצוב גרפי וצוות עיצוב מתחם על עבודת עיצוב מדהימה ומורגשת מלפני הכנס ובמהלך הכנס.
ארצה להודות לצוות מתנדבים – קריסטינה מרטיננקו, עופרי פוכס ואיגור ביק על ניהול צוות המתנדבים בצורה איכותית וטובה, לרמה שרובם כבר מחכים להתנדב בהארוקון הקרוב.
ארצה להודות לצוות קופות – לירון טרנטו ובן דינוביץ' שעשו עבודה לפני הכנס ובמהלך הכנס בלנהל את הקופות גם תחת עומס ולמצוא פתרונות בזק לבעיות שצצו.
ארצה להודות לצוות לוגיסטיקה – כנען בן חור וסמדר דניאל, על עבודה טובה בהקמת הכנס ועבודה טובה בניהול כל הציוד הלוגיסטיקה.
ארצה להודות לצוות יד שניה – אלון ג'וני אל בוחר וכריסטינה מסוביץ' שדאגו לנהל את הדוכן בצורה איכותית ורצינית ולתת לו דגש ויחס לקראת הכנס.
ארצה להודות לצוות קוספליי – שני גרימברג, עדי זילכה וענבל מילר שדאגו לניהול כל פינות הקוספליי בכנס ובעיקר תחרות הקוספליי הגדולה.
ארצה להודות לצוות קאראוקה – גל פרי וגיא תמיר שניהלו את תחרות השירה שהייתה מרשימה מאוד וגם ניהלו את אירוע הקאראוקה בערב האירוע.
ארצה להודות לברק גולדיטש שניהל את ההסעות בצורה מקצועית ומסודרת ואיפשר לנו לגרום לזה לקרות בפעם הראשונה.
אחרון וחביב בקבוצת הסגל – ארצה להודות ליבגני קנטור, יו"ר אמא"י שעזר הרבה בהרמת הכנס ויצירתו.
אחרי שהודתי לסגל המדהים – ארצה להודות גם לכל המתנדבים הרבים שבאו ותרמו מזמנם הפנוי ומעבירי התוכן שעשו עבודה נפלאה.
אקדיש רגע כדי להודות לסאיגן קומפלקס על הופעתם היפה ולהפקת פנדורה על הרמת מחזמר יפה ומקורי שלא נפל בכלום על קודמיו.

שלכם,
אורי מרקוביץ',
קפטן כאמ"י 2014.