אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 4:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 4:47 pm 

שלום לכולם, קוראים לי אמיר, וכמו רובכם, גם אני נחשפתי בדרכים לא דרכים לאותו תחביב מוזר "אנימה ומנגה", תחביב שלימים יהפוך לאחד העיסוקים המרכזיים בחיי.

איפשהו באמצע 2004 ידידה טובה שלי, ליבת, באה עם רעיון מטורף – לכנס את כל אוהבי האנימה במקום אחד. כולנו הססנו בתחילה, כי לא נשמע על דבר כזה בעבר, ואף אחד מאיתנו לא היה בטוח בדיוק ב"מה" ו"איך", אבל שנה לאחר מכן התכנסנו כולנו בביתן 11 בני התערוכה, בכנס שיקרא בעתיד "אנימהקון".

הבלאגן היה נוראי, האולם היה קטן וצפוף (כי מי היה מאמין שיגיעו כמה מאות אנשים?), ואי אפשר להשוות את התכנים החצי מאולתרים שעלו באותו יום, לתוכניה המאורגנת והמסודרת שעולה היום באתרי הכנסים.

למרות זאת, ההצלחה היתה כבירה, לא משנה כמה מבולגן האולם היה, או כמה יקר האוכל היה, בפעם הראשונה בארץ הקודש מצאנו עוד מאות אנשים עם בדיוק אותן מוזרויות וטעם כשלנו. לכן לא פלא ששנה לאחר מכן חזרו לאותו מקום מעל לאלף איש.

כמה שנים מאוחר יותר מספר אנשים, לירון, עינב, אור, אורי, וסבטה, החליטו ללכת צעד אחד רחוק יותר, והשקיעו מזמנם ומרצם האישי, ובעזרת האגודה למד"ב ופנטזיה הקימו ארגון ללא מטרות רווח, ארגון של חובבים, בשביל חובבים. אתם מכירים אותו היום בשם "אמא"י".

אבל הדור הזה עבר והלך לו, ובמקומו בא דור חדש, שלא ידע את יוסף. דור שרגיל לכנס אחרי כנס, כל חצי שנה. דור שרואה ארגון גדול ונהדר, שנבנה בזיעת אפיו של קודמו, ומרגיש מנוכר אליו, ומחוצה לו. דור שרוצה להגיע לכנסים, אבל לא רוצה לנקוף אצבע בשביל לבנות אותם.

לפני כמעט שנתיים נבחרתי לוועד אמא"י, ונדהמתי לגלות ארגון שפועל, באופן פרדוקסלי לגמרי, למען אנשים שמתכחשים לו ומשמיצים אותו. מאותו הרגע חבריי לוועד ואני עשינו כל שביכולתנו בכדי להסביר, לשנות, ועוד כל מיני פעלולים באוויר בכדי להפוך את אותו ארגון שכל כך אהבנו למה שהוא הוקם להיות.

אני עומד מולכם היום, בוש ונכלם, ואומר – המצב הזה לא יכול להמשך. נכשלנו. כולנו. אנחנו ואתם. אנחנו, בלהגיע אליכם, לדבר איתכם ולהסביר את כוונותינו. אתם, באי עשיית הצעד הנוסף, בלכתוב את מה שמפריע לכם בלי לעשות דבר. בלהתלונן, אבל לא לנקוף אצבע.

והנה ההשלכה הראשונה. אנחנו היום, חודש ושבוע לפני החופש הגדול, ועדיין אין בנמצא כמות מספקת של אנשים לארגן כנס נוסף. אהיה ברור יותר ואוסיף – כרגע אין ביכולתנו להרים את כנס הקיץ.

לכן אני קורא לך, באופן אישי, הקורא בפורום, במייל או בכל פורמט שהמכתב הזה מתפרסם בו - אנחנו עייפנו וזקנו. אם התחביב הזה, הכנסים הללו, חשובים לך, צא/י מאזור הנוחות שלך, ותתחיל לעזור. כי בלעדיכם כל הארגון הזה לא יכול להמשיך.
במהלך חודש יולי –אוגוסט נקיים פגישה, בה נדון על המשך הארגון, מטרותיו, ופעולות לשנה הבאה. אקווה מאוד לראות שם את כל מי שאכפת לו, ורוצה להשפיע,
שלכם,
אמיר יו"ר ועד אמא"י ושאר חברי הוועד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:09 pm 
סמל אישי של המשתמש

עלה והצלח אמיר. עלו והצליחו אמא''י <:

תגובה בוגרת וטובה לכל המצב הקיים.

מחכה לראות מה יהיה בסוף עם הכנס ועם עתיד הקהילה
בין כה וכה, אני תמיד נשארת, וזה ידוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:16 pm 

אני אעזור כמה שאוכל אתם עושים עבודת קודש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:22 pm 

תיאור מדוייק למדי של המצב. חבל שהגענו לזה.
עם זאת אולי הגיע הזמן לקצת חשבון נפש לכאן ולכאן. אולי הגיע הזמן לעשות מעשה ולא להרים כנס שרבים גם ככה מגיעים אליו לשם מפגש ולא באמת מתעניינים בו כ"כנס".
אולי גם הגיע הזמן לשקול את מדיניות ה"כנס כל חודשיים".

ח"ח על הראיה המפוכחת, בלי קשר לתוצאה שתהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:26 pm 

אני זוכרת את כנסי אנימהקון. אלא היו כנסי האנימה הראשונים שהלכתי אליהם.
ואני אגיד לך בכנות שאלא היו הכנסים שאהבתי. לא כנסים בבניינים מוזרים עם גרמי מדרגות תקועים וצפופים, אלא כנס באולם גדול בו אתה רואה את כולם, ומחייך רק מהמראה של הכל.
אני מתגעגעת לכנסים האלא.
תשובה כנה.
זה לא מספיק לשאול אנשים בפורומים של אמא"י מה הם רוצים לראות בכנסים. אתם רואים שזה לא עובד. וזה לא עובד לא רק השנה. אז הגיע הזמן לעשות משהו שונה.
אותה אגודה למד"ב ולפנטזיה עשתה אספה לכבוד אייקון לפני כמה ימים שאליה הגענו ויכלנו להציע הצעות באופן חופשי ולהגיד איזה דברים אנחנו רוצים לראות באייקון.
היום "קהילת האנימה" מרגישה כמו קהילה של ילדים קטנים, מנוסים, ששכחו שרק לפני חמש שנים היה הכנס הראשון שלהם. ולעומת הכנסים הראשונים, זה נכון, הם נהיו אנוכיים והם לא עושים כלום.
אבל האשמה לא רק בהם האשמה היא גם בכם.
אני אישית לא מרגישה מעורבת כי אני לא מרגישה שאי פעם הקשבת לכל הצאה שהייתה לי או לכל אדם אחר שאני מכירה להציע.
אני מוכנה לעשות הכל כדי שכנסי האנימה יהיו מעולים כמו שהם היו אז, אפילו עם כל הבלגן שלהם וחוסר הניסיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:35 pm 

זה מצב שהגיעו מים עד נפש מכל הצדדים,משהו שהיה צפוי אבל לא רציתי שיקרה.
אני תומך במבנה דמוקרטיה ישירה שהציעו מעלי זה לא פיתרון אבל זה יכול לתת מענה מסויים

אני אעשה מה שאני יכול לעזור במצב הכוח אדם המוגבל הזה אם זה עדיין נדרש ובכל דבר שתיתבקש בו העזרה שלי

חבל שזה הגיע למצב כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:45 pm 

קראתי את ההודעה הזאת במייל לפני 10 דקות ועצוב לי לשמוע לאן המצב הדרדר. קשה לי כנס אחרי כנס לשמוע אנשים מתלוננים "הכנס הקודם היה טוב יותר \:" ולא לראות ברוב המקרים את מה שעשה להם רע בכנס. אולי זאת רק אני שיש לי נטייה להתחיל להתלהב ולא לראות את כל ה"פגמים" שהם ראו. אבל מה שהכי עצוב, זה באמת כמו שכבר נאמר, שאנשים לא רוצים לעשות שום דבר בכדי לגרום לכנסים האלה להצליח.

ועכשיו השאלה שאני באמת רוצה לשאול,
מתי אפשר להתחיל לעבוד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:46 pm 

בהחלט מקווה שזה יביא לניעור של אנשים בקהילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 8:54 pm 

אתם שוכחים שהקהילה מורכבת מילדים מתחת לגיל 10 עד אנשים מעל גיל 30.
אתם תמיד תקבלו תגובות זועמות, טיפשיות, ילדותיות (כגון "החרימו את אמא"י) וכו'...
אתם מתעסקים פה עם בוגרים וילדים קטנים כאחד.

למרות זאת, אשמח לשמוע כיצד אני יכול להשפיע. (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 9:09 pm 

אני בשמחה אעזור עד כמה שאפשרי עם יהייה כנס. הבעיה היחידה זה זמן. כרגע אני לומד ובחופש הגדול כנראה אעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 9:23 pm 

לצוות אמא"י שלום נגע ללבי הנושא הנ"ל
ואני בן אדם עם המון מרץ ואני אשמח לעזור לכם בכל מה שאפר ואשמח גם להיות מעורב במה שקורה
ולעשות ימי כלילות למען הרמת כנסי האנימה בארץ .זאת השעה לקום ולעשות מעשה ,יחי הקהילה !

לכל מעוניין בעזרה אנא צרו איתי קשר :arrow:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 9:43 pm 

אני מוכנה להצטרף לצוות.
אני רק צריכה רענון קליל של 'מה לעזאזל אני צריכה לעשות?'.

תבורכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 10:23 pm 

בשמחה רבה הייתי עוזר, אך אין מה לעשות כשחצי שנה מפרידה ביני לבין גיל ההתנדבות.
למרות זאת, אני מבין את הרעיון של הגבלת גיל המתנדבים, מאחר ואני נמצא בסביבה של כאלה יום-יום... (ואפשר להגיד שהגיעו מים עד נפש)
אם יהיה דבר בו אוכל לעזור, אעשה זאת בשמחה...
בכל מקרה, תודה רבה לכם על כל הכנסים היפים שעברתי (ואני לא שוכח עד כמה אתם מתאמצים כדי לאפשר את הכנסים האלה)
בתודה, nicoco

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 29, 2010 10:28 pm 

לדעתי זה ממש לא נכון מה שנאמר כאן. תמיד מקשיבים לאלו שסתם מברברים ולאלו שבאמת יש להם מה להציע משאירים בצד.
ככה אני מרגישה בכנסים ובכלל. אני מרגישה אומנם בתוך הקהילה, אבל מצד שני ממש מחוץ לה. כל לא פעם ולא פעמיים הצעתי כל מיני הצעות לאמא"י דרך פורומים ותגובות במקום כזה ואחר. אני מוכנה לתת את חלקי בכל אשר אוכל לעשות. אני התנדבתי כמעט בכל כנס עד עכשיו. מתפקיד של קופאית עד לצוות עיצוב. ואני יודעת שלא כולם מתלוננים ולא מרוצים מהכנסים האלו. יש כאלו שמאוד מרוצים. כן, הכנסים לאומת כנסי האנימהקון נורא התדרדרו. אבל זה כנראה מפני שכנסי האנימהקון הם היו ההתחלה וכל מה שרק 'נולד' אנחנו ניתן לו הזדמנות. גם הכנס הראשון של אמא"י היה נורא מהנה. אבל לאט לאט עם הזמן הקהילה הותיקה התחלפה בחבורה של ילדודס בני 10 שרק יודעים לקטר. הבעיה גם, שאמא"י לא לומדים מטעויות. כמו למשל עם הסיפור של אוניברסיטת בר אילן: היו המון תלונות, המון. למרות שלדעתי זה מקום מעולה לערוך בו כנס. אבל מי אני שתחליט? בכל מקרה, במקום לנסות שוב מקום אחר, שוב עשו כנס שם. אני מודעת לכך שבפורים, המקום הוחלף ברגע האחרון. אבל עדיין, אני מאמינה שלא חסר מקומות ואפשר לסדר משהו, אפשר להגיע רחוק רק אם יש אנשים נכונים וגישה נכונה. אנשי אמא"י פשוט כבר עייפים, אין להם כוח או חשק להקדיש יותר את זמנם לקהילה הזאת. ואנשים מרגישים את זה.
בכל מקרה, הנקודה שלי...
שני הצדדים צריכים להשקיע. לבטל כנס זה לא פיתרון, אני אגיד לכם באמת.
ולא רק מפני שאני נורא רוצה להיות בכנס הזה, אלא מפני שביטול כנס עלול לדפוק לקהילה הזאת את הראש, יתחיל תוהו ובוהו ומחלוקות מפה ועד הודעה חדשה. אז בבקשה, בואו נתפוס את עצמו בידיים, כל אחד ואחד מאיתנו. ננסה לקחת בחשבון את כל הדילמות וגחמות של כל חבר קהילה וחבר האגודה. אמא"י צריכים להגיד בדיוק במה הם צריכים עזרה ואיפה, לא חסר מי שרוצה לעזור. כל אחד צריך להתגייס למען משהו שהוא אוהב.

קוקוריקו D:
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=606796

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 12:15 am 

אסור לתת לכנס הזה להתבטל!
אני באמת לא מבינה למה יש רק 13 תגובות לפני!
יש לי מלא דברים שמתוכנננים לקיץ הקרוב אבל הכנס הזה מספיק חשוב לי בשביל לפנות זמן גם בשבילו.
אני לא יכולה להיות חלק פעיל ומהותי באירגון של הכול אבל אני מוכנה לעזור, אם זה בהתנדוות או לתת רעיונות.
אם יש דברים שאני כוכל לעשות מהבית אני אשמח.
זה האימייל שלי, תשלחו לי הודעה.
[email protected]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 12:39 am 
סמל אישי של המשתמש

אם נעזוב בצד חודש ביולי-אוגוסט שבו אני לא בארץ, נעשה ונשמע.

רק אם אפשר, הקהילות שרואות את זה מבולבלות מאוד. אין לאנשים מושג מה הם יכולים לעשות כדי לעזור, כמה נדרש מכל אחד ואחד מכם לעזור ואיך. אז בבקשה תוציאו בהקדם "מכתב המשך" שבו תפרטו על הצרכים שלכם כרגע כי בכל זאת, הכנס נכון לרגע זה הוא כנס תחתיכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 1:23 am 

היי אני חן ממש אין לי כח לקרוא את כל התגובות אז אני יתחיל.....אני כרגע עובד כל יום בממוצא 8 שעות ביום וגם מעבר לשעות העבודה כולל שישי ושבת אין לי זמן כמעט לכלום אבל ברגע ששמעתי שהכנס קיץ מתבטל אמרתי לעצמי אין מצב אז אמיר יש לך גב ממני מחן הגדול ויונתן שאותו לא נראה לי שאתה מכיר ואנחנו מתכוונים להרים את הכנס הכי טוב שהקהילה הזאת הולכת לראות ואני מאוד רוצה שזה יצליח, אז כדי שזה יצליח אני רוצה את העזרה של כל הקהילה וכל מי שקורא את זה אפילו אם סתם בטעות הגעתם לדף הזה ואתם לא הכי אוהבים אנימה בעולם או מנגה לפחות תגיעו תתרשמו ממה שיש כי הולכים להיות בכנס הזה הרבה דברים, קודם כל הוא יהיה במרכז וואהל (סתם כי זה 5 דקות מהבית שלי חחח), ויהיה לא רק תחרויות ומלא פרסים אלא אנחנו הולכים לגוון ולהוסיף RDND, כן מה ששמעתם לכל חובבי המשחקי תפקידים, וזה רק אחת מההפתעות שאנחנו מתכננים, אנחנו רק צריכים אנשים כדי שיגיעו ויהנו ממה שיש לנו להציע, כרגע אין לנו תאריך מדוייק,אבל מחיר כניסה רוב הסיכויים יהיה 35 ש"ח.
אבל כל הדברים הללו יתקיימו רק אם יובטח לנו אלף אנשים מינימום כדי לכסות הוצאות, אז אמיר פה אני צריך את העזרה שלך בפירסום אצלכם באתר או במקומות אחרים שאתה מכיר, מן הסתם שגם אנחנו מפרסמים את זה אבל כרגע זה רק בגדר רעיון כי אנחנו צריכים אנשים שיבואו.
אז אני מקווה שנצליח בזה ושיהיה לנו בהצלחה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 2:52 am 
סמל אישי של המשתמש

דבר איתי בנאדם, אתה יודע איפה למצוא אותי.
אפילו שהתקופה קצת עמוסה אשתדל למצוא את הזמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 9:46 am 

תודה רבה לכולם, אני מדבר בשם כל הועד, והתרגשנו ושמחנו מאוד לראות שיש עדיין קהל שמאמין בנו ובז'אנר ולא רוצה לותר עליו.

כמובן שאנחנו לא נחים וברגעים אלו אנחנו עובדים על מערכת שתרכז מחדש את כל נושא ההתנדבות. פרסומים נוספים יעלו בימים הקרובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 12:58 pm 

התאפקתי לא להגיב כאן, אבל יש לי מה להגיד.
אני אמנם לא זכיתי להיות בכנסים הראשונים, אבל אני מאמינה שכל מה שנאמר על האווירה הכללית שהייתה בהם הם דברים נכונים. אבל תחשבו על זה בצורה כזו, הכנס הראשון התחיל כדבר ראשוני, לא היו ממנו ציפיות גדולות מידיי או תכנונים כבירים כמו שהכנסים כיום מתנהלים, לכן הגישה והתגובות עליהם היו בהתאם ורובם נהנו ולא התלוננו. היום, כשהכנסים ברמה אחרת לגמרי, וח"ח עצום לכם על היוזמה המבורכת הזו, אנשים תופסים את זה בצורה אחרת לגמרי. על מנת שהניהול ורמת הכנסים יתנהלו בצורה טובה יותר המון אנשים "מתלוננים". נכון, חלק באמת מתלוננים סתם ועל דברים קטנוניים ומטופשים (נו ישראל) אבל תמיד יהיו כאלה, אל לכם לשכוח את אלו שמתלוננים על דברים נכונים ובעיקר מציעים לכם עזרה בפיתוח הכנסים, אז אל תשייכו הכל לקטגוריית ה"תלונות", יש כמה שיכולות באמת לעזור לכנסים להפוך לדבר טוב עוד יותר - שזו השאיפה של כולנו מכנס לכנס. בין כל התלונות והתגובות הבונות למינהן יש גם המון שנורא מעריכים את אמא"י, אל תפספסו אותם, הם פה כדי להראות לכם שאתם אחלה ולמיטב ידיעתי הרוב המוחלט, גם אם יצא לו להתלונן מידי פעם, מעריך את אמא"י ומוקיר לו תודה על כל ההקשעה בקהילה. אל תתנו לכמה שונאי-אמא"י לקלקל את מה שכל הקהילה מחכה לו כל השנה.

בנוגע לכל מה שמתנהל בהנהלה עצמה אין לי הרבה מה לעשות, אבל אשמח לפרסם אתכם בספינצ'אן ולנסות להוביל אחריכם עוד מאמינים. כמו שכבר הוסיפו מעליי אשמח לדעת כיצד אוכל לעזור~ אני באמת מקווה שהכנס לא יתבטל. אל תסתכלו על הקהילה ככפויית טובה, הם פשוט לא ידעו מה הם יפסידו עד שלא יקחו את זה מהם, אבל אף אחד לא באמת רוצה שהכנס יתבטל - ואם הוא יאלץ להתבטל כדי להוכיח את החשיבות שלו... זה יפגע ביותר מאיתנו מאשר יועיל לנו בעתיד >:

בהצלחה רבה לכם 3> אל תוותרו 3>

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 2:16 pm 
סמל אישי של המשתמש

כן, כמו ששמנו לב המצב לא מזהיר.הגענו למצב שאנחנו יכולים לאבד את כנס הקיץ, האירוע הכי חשוב בקהילת האנימה וזה למה?...כי אף אחד לא רוצה לעשות משהו או כי הקהילה לא יודעת מה מתרחש מאחורי הקלעים.
טוב ההודעה הזאת לא באה בשביל להאשים משהו אלה להיפך.כפי שאנחנו רואים יש אנשים שמוכנים לעשות הכל בכדי להרים לא רק עוד כנס אלה את הכנס.
כולנו כאן, ואני מדברת בשמם של כולם כי אני בטוחה שהם מסכימים איתי, מוכנים עזור בכל מה שנוכל ובכל דרך שנוכל.רק הבעיה הקטנה היא שאנחנו עדיין לא יודעים מה חסר בכדי שהכנס יצא לפועל(אנחנו רק מודעים לעובדה שאין את היכולת להעלות כנס כרגע)בבקשה תבואו בהודעת המשך עם רשימה של תפקידים או רעיונות החסרים לכנס.עד שהפורום קם לתחייה והחלו לדון בנושא חשוב שכזה אנחנו לא מקבלים תשובה ממנהלי אמא"י.
אני לא זכיתי לקבל חוויות מהכנס הראשון של אמא"י, אך בכנס הראשון שלי לא היה לי אכפת היכן הוא ומה התכנים שלו.הבעיה עכשיו היא שהקהילה גדלה ואיתה גם הצרכים, וזה בגלל העובדה שהדור החדש לא יודע איך היה אז.
אני חושבת שאתם צריכים להתעלם מהתלונות שרק שמופנות כלפיכם ולהתרכז במה שחשוב שהוא הכנס.זה לא חשוב איזה מקום יבחר וכמה תוכניות חדשות יככלו בתוכניה אלה קיום הכנס עצמו כי המטרה הראשונה שלו היתה כינוס כל הקהילה, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 3:14 pm 

אני לא קראתי את כל התגובות
אבל אני כן יודעת שהכנס הזה הוא נורא משמעותי בשבילי.בשבילי כנסים זה משהו שמחבר אותי לקהילה שלי ולהקהילה שאני הכי אוהבת בעולם.
איפה שאני מרגישה בבית וכיף לי וטוב לי והכרתי בזכות זה אנשים שאני אוהבת נורא.
אז אני לא יודעת מה איתכם,אנשים.אבל אני רוצה מאוד לעזור.אני לא אתן לדברים כאלה לקרות.הכנס יותר מדי חשוב לי בשביל לוותר עליו
אני רוצה לעזור,לא משנה לי איך.רק תגידו לי איך ואני אעשה את כל מה שאוכל כדי לעזור!
מצדי נעשה בפארק הירקון או משהו.
אני זוכרת שכנס האחרון,בשעה שבע או משהו כזה,התחלנו לזוז כי היינו צריכים לתפוס רכבות.
ואז אמרתי "זהו,כנס הבא אני מתנדבת!" ומי שהיה בשמירת חפצים אמר לי משהו כמו "יהיה נחמד אם באמת תעשי זאת"
ואמרתי "אני באמת אעשה זאת".אז הנה,אני מתנדבת כי אני נורא רוצה שהכנס יקרה!
אבל באמת,בבקשה,אני בטוחה שיש המון אוטאקוים שלא רוצים לתת לזה לקרות ושכמוני,מוכנים לעזור.
אז בואו נגרום לשינוי פה.אם באמת יש אוטאקוים שאכפת להם כמוני,בואו נתנדב,נעשה משהו שיגרום לכנסים להמשך!
אין לי נסיון ואין לי שום מושג מה לעשות לכן אני נורא אשמח אם צוות אמא''י יגידו לי איך אני יכולה לעזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 3:26 pm 

יש לי כמה דברים להגיד לאנשים שהגיבו אחרי, כי התגובה שלי הייתה בין הראשונות.
קודם כל, לרובכם, די להגיד להם שהם לא צריכים להקשיב לתלונות. זו בדיוק הטעות שחוזרת מכנס לכנס. כמה פעמים אנשים התלוננו שהבניין עצמו שבו מתנהל הכנס הוא חרא בניין ועדיין חזרנו אליו שוב ושוב? למה לא להקשיב לתלונות של אנשים? ואני לא מתכוונת לתלונות שטותיות של "היה שם רק מיץ תפוזים!!" או סתם חייטרס של אמא"י. אלא לדברים שבאמת מפריעים לאנשים, דברים שבגלל שהם חוזרים, אנשים מפסיקים להגיע בגללם לכנסים.
אתם ידועים מה? אני מעדיפה שלא יהיה כנס קיץ, רק אם אחר כך יהיה חתיכת כנס מעולה, שיהיה מעולה רק כי סוף סוף הקשבתם לאנשים שמנסים להגיע אליכם כל הזמן. גאדדאמט.
בנוסף לזה למה להגיד שהכנס הראשון היה מעולה רק כי הוא היה ראשון? אני לא מסכימה. אנימהקון לא היה הכנס הראשון שהלכתי אליו בכללי, אבל נהניתי בו פי אלף ממה שאני נהנית מהכנסים של היום. לא צריך להשוות אותו לכלום, אפשר בקלות להשוות אותו לעולמות, לאייקון, למיתופיה או לכל כנס גיקים אחר שכבר היה בארץ.
יותר מזה, אנימהקון ואה?קון, אנימההוליקון (שזה היה אותו כנס? או שלא. לא משנה), שהיו כנסים מעולים, היו כמה שנים. אומנם הם לא היו באותה תקיפות כמו כנסי אמא"י אבל הם היו במהלך השנה. והם לא הדרדרו לרמה הזאת. אנימהקון, היה כנס מעולה עד הכנס האחרון. יותר מזה, הכנסים השתפרו מכנס לכנס.
רוצים לשמוע איזה דברים אני רוצה בכנס? אני רוצה לחזור לביתן 11 בגני התערוכה, אני רוצה אולם ענקי שאפשר לנשום בו וללכת, ולקפוץ ולעשות מה שבא לך בלי ליפול על עשרים האנשים שעומדים בצפיפות לידך. מקום עם פינות ישיבה שאפשר להיות גם בחוץ וגם בפנים. עם מסך ענקי של הקרנות של בולשיט, לא רק של פרקי אנימה בחינם. תחרויות גו, קיר ציור ענקי, ודוכנים לאורך כל העולם. זה דברים שכל כך קשה לארגן?
פאק. עד כמה שאני מתגעגעת לזה. תזכרו בכמה דברים. פאק איט, אמיר תזכר במה שעשה את הכנסים שעשיתם אז.
http://www.youtube.com/watch?v=7TEE0TSO ... 1&index=18
אם אתם מתכוונים לשנות משהו, תגידו, כי אני מוכנה באמת לעשות הכל כדי שיקום כנס טוב.
ואנשים יש לכם פה הזדמנות אשכרה לדבר ולהגיד מה אתם רוצים שיהיה בכנס, איך אתם רוצים שהוא ייראה, אז די להגיד תגידו לנו מה לעשות (למרות שזה מאוד מכובד, באמת) תגידו גם מה אתם רוצים שיהיה, או ששומדבר לא יישתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 3:32 pm 
סמל אישי של המשתמש

אני אשמח לעזור רק אני לא בת 15 עדיין... :oops:
עם יש דרך שבה אוכל לעזור לכם , תתקשרו..
TheStrengerN

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 30, 2010 8:13 pm 
סמל אישי של המשתמש

עם כל כמה שזה עצוב לי אני לא מופתעת לשמוע את זה ויש לכם את מלוא ההצדקה לצאת בהכרזה הזאת ובכל זאת... חבל שהגענו למצב הזה ;; אני לא הולכת להציע את התנדבותי כי אני יודעת שאני לא אוכל לעמוד בזה-אבל אני כן רוצה להודות לכם עד כל מה שעשיתם עד עכשיו, על הכנסים המדהימים, על העלאת המודעות לקהילה ובקהילה עצמה, על ההשקעה הכספית, והאיגוד של כל אוהבי התחביב בארץ. תודה רבה על הכל, הייתם מדהימים, ואני מקווה שגם תיהיו 3:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.