[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4688: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4690: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4692: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
אמא"י • צפה בנושא - מועמד מספר 04 לוועד אמא"י, מרקוביץ' אורי

אמא"י

ארגון מנגה ואנימה בישראל
עכשיו ג' יוני 25, 2024 10:02 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 9:26 pm 

דור -
זכרונך אינו מטעה אותך, הועד השתיק דברים.
זו רעה חולה של אמא"י עוד מלפני הועד הנוכחי וכולי תקווה שתופעה זו תעלם עם הקמת ועדת הביקורת.

באופן כללי, בין אם התקריות המדוברות ניתנות לפרסום ובין אם לאו, אתה חושב שהמצב בוא מגיעים לדיון בנוגע להשהיית חבר ועד הוא לא קריטי?

אורי -
בהתאם לשיחתנו המקדימה במסנג'ר, אני מגיב פה:
[ובאישור א. נימוסים שלי P:]

באשכול של דויד, התגלה שנתת גישת ניהול מלאה לכל פורומי אמא"י לPenguinMusume
הגישה כוללת, מעבר לגישה לפורומים של הועדים השונים, ארגון והקמת ארועי אמא"י, אפשרות לעריכה ומחיקה של הודעות בפורומים
וכמובן, כתיבת ופרסום הודעות ללא צורך באישור מנהל או ועד.

אני מאמין שיהיו כאלה שישאלו למה או איך זה קרה, אבל השאלה שלי אחרת -
[נערך לאחר שיחה נוספת] בשיחתנו הבהרת לי שאתה לא מעוניין להגיב על זה בפורום, כי השאלה לא נשאלה באשכול שלך.
אני ואנשים אחרים איתם דיברתי על העניין, חושבים שמדובר במחדל לא כל כך זניח.
ראית את הדיון ההוא, אני לא מבין למה בחרת לא להגיב.
מילא להפנות אותנו לאשכול הזה או רק לתת הסבר מלמעלה שאכן קרתה טעות, אבל פשוט בחרת לשבת בשקט.

במשך השנה האחרונה, הארגון פעל לא מעט.
אמנם חלק מהפעילויות בוצעו על הצד הטוב ביותר אבל כצפוי - לא כולן.

עד כמה שיכולתי לשים לב, בדיוק כמו במקרה הנ"ל - כשהיית מעורב בכשל כלשהו, העניין הושתק.
כמו שכתבתי באשכול שלי - אני לא מסכים עם מדיניות הועד לשמור על שלום בית בכל מחיר. עכשיו זמן בחירות והבוחרים צריכים לדעת את כל המידע האפשרי על המתמודדים.

ארצה לדעת מה יש לך להגיד על מקרים שכאלו.
יש כמה מקרים ספציפיים שקופצים לי לראש, אני מאוד מקווה שתעלה אותם בעצמך ולא אצטרך להעלות אותם אני.
אמיר התייחס למניעת המקרים בעתיד, לעומת זאת אני הייתי רוצה לשמוע בצורה מסודרת מפיך, מה בדיוק קרה במשך השנה האחרונה.

ושוב בהתאם לשיחה,
אני מאמין שכתבתי את הדברים ברוח טובה ומכאן חלקך "אני מבטיח להגיב על זה כמירב יכולתי P:"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 10:16 pm 
מנהל מועדון אמא"י

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 26, 2010 11:48 pm 

נערך לאחרונה על ידי darkshadow24 בתאריך ג' יולי 27, 2010 12:24 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 12:00 am 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 12:27 am 

אם מותר לי להוסיף, אורי הגיע כמעט לכל אירוע של אמא"י או אפילו לכל אירוע כולל מסיבות.
היו מסיבות שלא יצא לי לראות חברי ועד אחרים חוץ מקורל. כך שאורי למרות שהוא עשה טעויות, דבר שכל אחד עושה, הוא עדיין יודע מה זה אחריות. גם אני מוכן להעיד על עצמי שאני מוכן לעבוד תחתיו ולהעיר לו אם יש צורך ולתקן דברים.

בגאקקון היה כשל הברבה תחומים, המקום עצמו שהיה בלב עיר דבר שלא קל להגיע אליו ללא מפה מדוייקת, צפיפות דבר שאי אפשר להמנע ממנו והחום של הקיץ של ת"א...
האיקון, יום אנימה באיקון זה לא דבר מוצלח כל כך. רוב החברים שלי מהקהילה שבאים לאיקון באים בשביל איקון ולא בשביל אנימה, כמו שמי שבא לכנס אנימה בא בשביל כנס אנימה. לעשות מסיבה באותו יום של האיקון של יום האנימה, כמו שאורן אמר, הרבה אנשים עייפים ולכן מצב שדבר כזה יצליח הוא נמוך.

אפילו אם אורי עשה טעויות, הוא עדיין רוצה ללמוד, לשפר ולתרום ורואים את זה בזכות כך שהוא בועד כבר תקופה ארוכה ואני מאמין שהוא ימשיך גם בעתיד הרחוק. נכון שגם אני לא תמיד מרוצה מאיך שהוא מנהל דברים אבל עדיין לבד אף אחד לא יכול לעשות כלום, צריך צוות, אז להפיל האשמה על מישהו אחד זה קל.

אם אני לא טועה אחד מחוקי הבחירות שהועד אישר:
"3. כמו במצע, על המתמודד להגיב בשם עצמו ולא בגנותם של אחרים.
הודעות שמטרתן לדבר על מה אחרים עשו לא בסדר, יימחקו."

אני מאמין שדבר זה גם אמור להיות תקף לגביך אמיר ולגבי כל אחד אחר שמגיב בפורום בחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 12:29 am 

דור - אי ההבנה הייתה שלי.
קראתי את תגובתך כ"אם זה לא הופיע בפרוטוקול, זה קריטי כמו שאתה עושה מזה?"
ולא כ"אם זה כל כך קריטי, למה זה לא הופיע בפרוטוקול?"

אני מתנצל ומחזק את ידך.
נראה לי שתאור התופעה כ"רעה חולה", מציג את עמדתי בנושא בצורה טובה למדי ;)

אתה צודק לחלוטין לגבי הצורך במידע נוסף, אני כן אוסיף ואגיד שלא מדובר בכשל בארוע או כנס, אלא בעיה בתפקוד השותף
מי שלקח חלק כלשהו יודע מזה, אבל זה לא יצא החוצה בצורה רשמית - חבל להעלות ספקולציות עד שתגיע תגובתו של אורי.

לגבי כמה אני מרוצה? אני אחזור אליך עם זה אחרי התגובה של הנ"ל.
אבל אחלה לוגיקה, הייתי מעביר אותך P:

אלעד ויהב -
רק לפרוטוקול, כדי שאני אבין:
כנס פורים היה הכנס הכי גרוע בשנים האחרונות, כאמ"י היה מזעזע כמעט כמו הארוקון,
אבל אוטוקו-קון היה פסגת כל השאיפות? כן?
איזה נחתום ואיזו עיסה.

הבטחתי ליבגני לנסות להיות נחמד, אז אני אעצור בעצמי ולא אמשיך בתגובה :/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 12:29 am 

1. אודה לכם אם תתנו לאורי לדבר בעד עצמו. השאלה מופנית אליו ולא אליכם.

2. חבל לי שלא נהנתם מהכנסים בשנים האחרונות, אשמח אם תוכלו (לא כאן, בפרטי) לפרט לי בצורה יותר מדויקת על מה אתם מדברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 12:39 am 

דור, לא אענה לך בלוגיקה, כי אני לוקח את זה רק עוד שני סמסטרים.

היו תקריות, שאני בחרתי להשתיק ולא לציין בפרוטוקול הרשמי כדי לתת לאורי את ההזדמנות לדבר בעד עצמו, ושהדברים לא ישתקפו דרך פרוטוקול "קר". אבל הוא לא עושה זאת בטענה (כך הוא ציין לי) "שלא שואלים אותו באשכול המיועד לכך" אז אני שואל.

להב, אני לא דן כאן ב"כמה מוצלח או לא מוצלח אורי", אני בא עם עובדות. אירועים שאורי ניהל עד היום גורלם אחד מהבאים:

א. נידונו לכישלון (חוסר יציאה לפועל)
ב. רוב האחריות נפלה על מישהו אחר
ג. יצאו לפועל בצורה לא מספקת (צורה לא מספקת = איחור של שעות, חוסר בחומרים רלוונטים וכדומה)

אין לי בעיה להביא דוגמאות ומקרים ספציפים, אבל באמת הייתי מעדיף שאורי יגיב כאן במקום להגיד שהוא עייף ולתת לאחרים לעשות את העבודה המלוכלכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 1:12 am 
מנהל מועדון אמא"י

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 1:29 am 

צודק לגמרי דור, אני הייתי סלחן מדי ועכשיו אני משלם על זה את המחיר. זו לא אשמה של הועד, זו אשמה שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 7:04 am 

"אבל הוא לא עושה זאת בטענה (כך הוא ציין לי) 'שלא שואלים אותו באשכול המיועד לכך' אז אני שואל."
איך אנשים ישאלו אם דברים לא עולים לידיעה?! הקהילה לא אמורה לנחש דברים כאלה כי מבחינת הקהילה הדברים התנהלו בסדר, בנוסף לכך גם אם יש בעיה אנשים יפנו אצבע מאשימה לועד עצמו, אני בספק כמה אנשים באמת יודעים מי האנשים העומדים מאחורי כל כנס/אירוע למרות שכן יש פרסום של הסגל באירועים שונים, אבל זה מידע שלא קריטי כל כך לאנשים כמו כתוביות בסרטים. אני לא אומר שזה לא חשוב לפרסם, כי כמובן שזה כן שברגע שיש בעיה או משהו אנשים צריכים למצוא בקלות למי לפנות.

לפחות אתה לוקח אחריות על זה שזאת כבר נקודה לטובתך ^^

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 10:19 am 

צודק, ואני אכתוב שוב, (ושוב ושוב אם צריך), טעיתי, אני באמת ובתמים חושב שאדם צריך להתודות על טעויותיו בעצמו, ולא לקבל אצבע מאשימה מאחרים.

כנראה שטעיתי שסמכתי על אותם אנשים.

בכל מקרה, כרגע צריך לחכות שאורי יבוא ויענה על השאלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 12:16 pm 

"איך אנשים ישאלו אם דברים לא עולים לידיעה?!"

להב, ברשותך אני אצטט את השאלה, כדי שלא תתפספס - ואפנה אותה לאורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 12:57 pm 
מנהל מועדון אמא"י

אוקיי חבר'ה, עצרו!

שאלתם, ביקשתם, דרשתם.
עכשיו חכו
אורי יענה כשהוא יענה.
מה? אתם ילדים חסרי סבלנות?

אל תדאגו, יש עוד זמן עד להצבעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 4:51 pm 

קודם כל, אני מגיב בתור מישהו אנונימי בגלל שאחרי כל מה שראיתי כאן בפורומים להגיד את האמת אני מפחד שיוציאו עלי דיבה גם כן כמו שעשו כאן לרוב האנשים שהגנו על אנשים או אפילו על המתמודדים עצמם ופשוט נמאס לי לראות איך משמיצים פה אנשים בלי גבולות.

אמיר, אתה באמת שלא מפסיק להפתיע אותי לרעה. אני כל הזמן רואה אותך מלכלך פה בלי סוף על מתמודדים ועכשיו אני גם רואה את המתקפה שאתה ואורן עושים על אורי ובא לי להקיא.
כשלים יש לכל אחד ובמיוחד אם הוא מנהל כל כך הרבה דברים שחלקם הגדול בוצעו בפעם הראשונה, זה לא משהו שצריך לקחת לרעתו אלא רק לטובתו על זה שהוא מתאמץ ועושה כל כך הרבה אפילו שלא הלך לו פעם או פעמיים.
כמו כן, אני מופתע לראות אותך מלכלך על הניהול שלו במיוחד בגלל כנס קיץ 2009 (כאמ"י). עד כמה שאני יודע (ובחירה של הקוראים אם להאמין לי או לא ותאמינו לי שאני יודע את זה מאוד טוב) אתה בקושי תפקדת במהלך התפקיד שלך בתור מנהל הכנס בגלל הצבא וכל מיני דברים אחרים ומי שעשה את רוב העבודה במקומך היה אורי והוא עשה אותה בצורה מעולה כי עובדה שבכל מקום כמעט שקראתי אחרי הכנס אנשים אמרו שזה היה אחד הכנסים הטובים ביותר שהיו.
כמו כן, איך אתה יכול לצפות שיבחרו בך אם אתה לא מפסיק ללכלך על אנשים במקום אולי להשקיע קצת יותר במצע שלך ולהוכיח את עצמך כי למען האמת אתה לא עשית כמעט כלום מאז שנכנסת לתפקיד.
ודבר אחרון, אני יכול להעיד עלי ועל עוד לפחות 5 אנשים שאני מכיר שהיינו מוכנים לעבוד תחת אורי בכל מצב ובל תנאי כי הוא יודע להייחס לאנשים בכבוד, הוא משקיע את הנשמה שלו בדברים שהוא עושה והוא יודע להודות בטעויות וגם לתקן אותם.

אז תחשוב פעמיים בבקשה לפני שאתה מתחיל ללכלך על אנשים שוב פעם.

ואני אגיש שוב, בחירה של מי שקורא את זה אם להאמין לי או לא אבל אני יכול להבטיח שכל מה שאמרתי כאן הוא אמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 5:21 pm 

שמח שהעלת את זה. אם התפקוד שלי בתור מנהל כנס מעניין אותך, אשמח אם תעלה את זה באשכול שלי ואגיב בנוגע לתפקוד שלי.

אורי, אשמח אם תוכל לספר בדיוק מה עשית כסגן מנהל בכנס קיץ והאם לדעתך אתה הוא זה ש"שעשה את רוב העבודה במקומך והוא עשה אותה בצורה מעולה"

בנוגע ללכלוך, אני מאוד משתדל לתת עובדות (אירוע שלא יצא לפועל למשל, זו עובדה, לא איזו השקפה שלי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 6:05 pm 

אמיר, לפי מה שאני יודע היה אמור להיות אירוע קריוקי בשבועות, אבל בישיבה שהייתה לפני שבועות העיניין אפילו לא עלה לדיון.
זה נושא שכל אחד מהצוות היה יכל לעלות ולדבר עליו אני מאמין.

נכון שיש דברים שלא יוצאים לפועל, ואף אחד לא מצפה שכל דבר יצא, אבל כן מצפים שהדברים כן יעלו לדיון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 6:15 pm 

אוף! די לשנות את הנושא, תלונות אלי תפנו אלי, זה לא המקום.

בקשר לשבועות, היה אמור להתרחש בזמן כתיבת הפרוטוקול, לא קרה בגלל שאורי לא הצליח להסגר על מקום או משהו בסגנון ואמר שיסגר עליו בקרוב.. דבר שלא קרה. 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 27, 2010 11:38 pm 
חבר ועד
סמל אישי של המשתמש

rincewind - בנוגע לחשיפת הפרטים, הנוגעים להשהייה האפשרית לכאורה של המתמודד מן הועד בקדנציה הנוכחית שלו, כלל הקוראים כאן ישמחו להבין מדוע ובאילו נסיבות פרטים חסויים של הועד פורסמו בכזאת נונשלנטיות במסגרת מערכת הבחירות, בהתחשב בכך שאינך מגיע מנקודה חסרת אינטרסים במערכת בחירות זו.
כמו כן, האם המועמד קיבל התראה על הפרסום או הזמדנות להכין תגובה ראויה, קרי לא "נפלו עליו" עם התגובה?
האם ומתי בכוונתך לפרסם פרטים מלאים על התקריות הללו בכדי שכלל קהל הבוחרים יוכל לשפוט בעצמו את חומרת הדברים?

אני מעלה סוגיה זאת בנושא הזה, ולא בנושא הזה או בכלל, משום שיש לה קשר ישיר לאופן שבו מתנהל הנושא הזה מאז פרסום ההודעה ולכיוון בעייתי המסתמן מאותה נקודת זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 28, 2010 12:17 am 

ברצון רב.

אורי התנהל בצורה לא תקינה בכמה מישורים במהלך הקדנציה שלו, אני (בטיפשות רבה, אם יורשה לי לציין) הסכמתי להשאיר את כל העניין "בועד" בתקווה שזה לא יחזור, ובטיפשות רבה עוד יותר, עשיתי זאת בפעם השניה. כולי הייתי תקווה, שבזמן הבחירות המועמד יענה לשאלות הרבות שאנשים מפנים אליו בפורמים. לצערי הוא לא עשה זאת, דבר שלדעתי פגע ביכולת המצביעים לדעת למי הם מצביעים בדיוק.

ששאלתי את אורי בצורה אישית "מדוע אתה לא עונה לשאלות שמופנות אליך" הוא פשוט ענה לי ש"הוא לא ענה עליהן כי הן לא מופיעות באשכול שלו והוא לא רוצה להכנס לשאכולות של מועמדים אחרים". בתגובה לכך השבתי שאם כך, אגיב אני באשכול שלו ככה שהוא יוכל (אם הוא יעשה את זה מתישהו) לדבר בעד עצמו.

אומר זאת פעם נוספת, הייתי נאיבי שהחלטתי לשמור דברים ולחשוב שאורי ידבר בגלוי על פועלו, ועכשיו אני מכה על חטא. חבל לי שזה יוצא בצורה חדה כ"כ עכשיו, ואני מודע לכך שזו נקודה לרעתי.

בקשר למתי אני אפרסם פרטים מלאים על מה שקרה, אורי ביקש ממני לא להגיב ביומיים הקרובים כדי לתת לו זמן להגיב "במלוא הריכוז והערנות". כולי תקווה שאורי יציג תמונת מצב נכונה והולמת כך שלא אצטרך להוסיף גרסאות שלי למה שקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 28, 2010 10:43 pm 

נשאלו כאן כל כך הרבה שאלות שאני כבר לא עוקבת, בעיקר מכיוון שהמועמד שאליו הן מופנות יצא כנראה לחופשה.
אני אשמח לקבל תשובות לכל השאלות הנ"ל, ואני חושבת שזה רק מן המקובל שהמועמדים ינסו להיות כמה שיותר זמינים בשרשורים שלהם שבוע לפני הבחירות....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 12:02 am 

אני רוצה לציין שאני לא יודע עד כמה אני צריך להכנס לפרטים על הדברים שנאמרו בשל הנימה שנאמרת פה. אמיר - אין לי בעיה להודות בטעויות שלי ולהגיד את דעתי עליהם, אבל, בשל הנימה התוקפנית - שמזלזלת בזכותי לבצע דברים שהם לא הבחירות, כגון - לעבוד, לדאוג לכנס, וכו', אני מוצא את עצמי פגוע מאוד. על אף כל זאת, אני אגיב בצורה יבשה לכל הטענות שהועלו.

לשאלתך למה אני ממשיך לנסות, זה בעיקר בגלל שאני מאמין באמונה שלמה שכדי לגרום לאנשים לעשות, אתה חייב להראות להם שאתה עושה גם כן. ואתה חייב גם להיות בעל ניסיון כדי לעזור להם. בשל הרצון שלי לתרום לקהילה, אני ממשיך לעשות אירועים וללמוד מטעויותיי כל פעם מחדש.

האירועים שארשום הם רק אלו שקרו מתקופת הבחירות (כולל כאמ"י 2009 כי לא היה אפשר לבקר את כאמ"י 2009 לפני שהוא קרה), בנוסף לזה אציין בעיקר דברים רעים ולא חיוביים, לא כי אין, אלא כי הרעיון הוא להראות מסקנות.

כאמ"י 2009:
- מונתי לתפקיד עוזר מנהל כ-3 חודשים לפני הכנס (לאחר הארוקון 2009) (כ-4 חודשים אחרי שהתחילו לעבוד על הכנס)
- היו לי כמה מטלות בזמן שאמיר לא היה בארץ, את חלקם הצלחתי לסגור סופית ואת חלקם לא הצלחתי באותו זמן.
- רק באזור של החודש ומשהו לפני הכנס נכנסתי למצב דריכות גבוה, מאותו זמן דאגתי לכמה דברים שקשורים לוועד ולכאמ"י.
- ביום הכנס עצמו עזרתי כמירב יכולתי, והתרוצצתי בין לעשות דבר כזה או אחר מרבית הזמן, אעדיף לא לפרט - כי לא באתי לבקר פה אחרים.
מסקנה: הדבר המרכזי בו היה מין הדופי הוא שדברים נעשו ברגע האחרון, בזמן שאמיר היה בים כחלק משירותו הצבאי מצאתי את עצמי מתפזר. זה דריכות שהייתה חסרה לי בקשר לכנסים, וגם מצאתי קצת קושי בלהסתגל לסגל שכבר התחיל ישיבות. על אף זאת במקרים מסוימים, כמו הכנת התוכניה, הייתי עם היד על הדופק כדי שזה יודפס בלו"ז הנחוץ (כשהוא היה כבר ממש גבולי).

אייקון:
- כשל תקשורת ביני לבין אורי אביב שנוצר מחוסר תשומת לב שלי (הייתי עמוס, אך זה איננו תירוץ) הוביל למצב של איבוד אמון וזלזול מוחלט מצד אורי אביב לרמה של סינונים וכדומה - מה שיצר מספר רב של בעיות. זה הליך שקרה מתחילת העבודה על הכנס.
- על אף כל זאת, היה ניסיון של שני הצדדים להגיע לסוג של פשרה, אך הדבר לא הצליח.
- בשל המצב החלטתי לקחת אחראיות על המעשה ולנסות לסגור את זה כמה שיותר לבד, תוך שאני מעדכן את הועד.
- המטרה שלי לאחר כל הבעיות שנוצרו הייתה להביא למצב שהקהילה תהנה, נלחמתי על לסדר כרטיס כללי ולמנוע מ"האירועים החינמיים" לעלות כסף.
- כיוון שלא הייתה לי מספיק אסרטיביות או עמדת כוח מספיק טובה, אמיר נכנס והתערב כיו"ר אמא"י והשיג את כל מה שהיה צריך מאורי אביב מעמדת כוח.
- ביום הראשון של אייקון נשבר לי הלאפטופ, ליום הראשון ד"א הגעתי רק כי רציתי לנסות ולתפוס מישהו לשיחה על יום האנימה.
- היה מחדל עם אחד הדוכנים, עליו אני מרגיש נורא אשם, הדוכן ביקש להיות ביום שאינו יום האנימה, וניסיתי לסדר את זה, ואף הובטח לי שהעניין סודר. אבל הם לא הסדירו את הנושא ורק לילה לפני העבירו לי הודעה שבסופו של דבר לא יהיה דוכן. רק ביום עצמו זה סודר אחרי הרבה כעס.
- אחד האירועים ביום עצמו - משחק תפקידים לקוספליירים, המנחה דיווחה יום לפני האירוע כי היא לא תוכל להגיע ואמרה לי "אני אנסה לשלוח אליך אנשים, אבל תטפל בזה אתה, אוקיי?" - בסוף לא נשלחו אנשים, מה שגרם להחלטה על ביטול האירוע.
- ביום האנימה בכללותו ניסיתי להפיק משהו שהקהילה תוכל להנות ממנו, לפי התגובות נראה שזה יחסית הצליח, בגלל שזה לא מה שאייקון רצו, האירוע הוכתר ככשלון.
מסקנה: מול אייקון צריך לשלוח אדם אסרטיבי במיוחד או בעל מעמד גבוה יותר.

ג'יי פארטי:
- לקחתי על עצמי את האחראיות לארגן את המסיבה במקביל לאייקון. זאת, בידיעה שידיי מלאות בשאר הארגונים
- הכשל התרחש לקראת סוף המסיבה: סדרן לא הוחלף בזמן ולא דאגתי לודא שיוחלף כשפרש.

הארוקון 2010:
- עבדתי בשוטף עם אורן קדם הכנס, עזרתי בכל דבר שיכולתי לעזור בו. על אף זאת, בשל לו"ז צמוד מדי, החלטתי לאשר הדפסת תוכניה עם כתב קטן מדי (כי לא היה לעיצוב אופציה לתקן זאת בזמן).
- בשלב מסוים של בוקר האירוע, בגלל הגשם והעובדה שהייתי בקוספליי (בנעליים יקרות) - ובלחץ האירוע, צעקתי על אורן שאני לא יוצא החוצה, זה גרם לי להרגיש רע וביקשתי ממנו סליחה קצת אחרי.
- ביום עצמו - לאחר שעזרתי בהקמה הלכתי להתעסק בדברים, על אף זאת ניסיתי כן לבדוק מדי פעם אם יש צורך בעזרה, דאגתי להסתכל בכמה מקומות ולפקוח עין (כמו מתנדב בחדר סגל) ודאגתי גם לאירועים באולם הראשי, כגון ההקרנה של שיראישי.
- לא נכחתי בפירוק מסיבות אישיות - שהיו לא מוצדקות ברמה כזאת או אחרת - חברה טובה שלי איבדה את התיק שלה בשמירת חפצים שלנו ורציתי לעזור לה. הדרך היחידה שיכולתי זה להסיע אותה הביתה. זה היה בזמן פירוק. - אני מצטער על זה, וזאת הפעם הראשונה מאז הכנס הראשון שלא נכחתי בפירוק.

אירוע קראוקה:
בקשר לאירוע קאראוקה, קורה שעולה רעיון שלא מתבצע בזמן ונדחה. יש כאלו שגם לא מתקיימים. בסופו של יום אחרי שראיתי שאי אפשר בשבועות, בשל בעיות עם המקום, החלטתי לדחות את זה לחופש הגדול.
בקשר למה שהלך באירוע עצמו - זאת הייתה הפעם הראשונה שאירגננו אירוע מהסוג הזה, ולכן היו מלא בעיות טכניות (למשל, דיסק און קי שמת ברגע האמת).
בשל כל התקלות, האירוע נדחה בכשעה ולא התנהל במתכונת בה הוא היה אמור להיות. ידעתי שהאנשים לא מקבלים תמורה שאני מרגיש שראויה ל-10 שקל שהם שילמו, לכן, כדי לצאת בסדר עם כולם החלטתי לבטל את מחיר הכניסה, ולהחזיר את הכסף למי ששילם כבר. זאת - החלטה כבדה, וכדי שלא יגרם נזק, התנהלתי כאילו אני שמתי את ה-10 שקל על כל אחד מבאי האירוע, ושילמתי מכיסי.

בנוסף לזה, כתבתי דו"ח סיכום לאירוע כדי לשתף באופן טוב יותר ניסיון שנרכש מאירועים, רעיון שיאומץ לעתיד.

סיפורי ההעמדה להשהייה:
- אחת מהחלטות הועד פגעה בי באופן אישי בעניין נושא שהיה חשוב לי מאוד. ועל מנת להקל על עצמי החלטתי לדבר עם חברים קרובים על העניין שיתמכו. אותם חברים, ללא ידיעתי ועל דעת עצמם הפיצו את הסיפורים וכך הגיעו לאוזני הועד.
בעיניהם הדבר נתפס כרכילות לא נאותה על הועד שנבעה ממני ומרצוני. בעקבות הדברים הייתה סכנה לערעור הועד, נדרשתי להקריב את עצמי על מנת לכפר על אותו מקרה.
ברגע שהדבר נודע לי, פניתי לאותם חברים ודרשתי שיפסיקו ובכך נפתרה הבעיה.

- אוטאקו-קון הזמינו אותי לשבת בישיבתם הראשונה (בשביל כנס בחנוכה 2010) בתור יועץ כנסים. מטרתי הייתה לתמוך בהם, לשמוע מה בכוונתם להוציא לפועל ולקשרם לאמא"י. אוטאקו-קון הפצירו בי שלא לדבר על התיכנונים כיוון שדבר אינו סגור.
בישיבה הבאה של הועד ננזפתי על כך שלא דיווחתי על אותה ישיבה ועל כך שישבתי עם קבוצה שמארגנת ארוע למטרות רווח.
ראוי לציין שני דברים: האחד, נדרשתי לשמור על סודיות, וברגע שהדבר היה נסגר הייתי מעביר אותם לפיקוח של אמא"י - במידה ולא היו מסכימים לא הייתי יושב שם. הדבר השני הוא שלא הוחלט כיצד לממן את הכנס ולכן גם לא הוחלט שמדובר בכנס למטרות רווח.

למה אני חושב שדברים אלו לא יחזרו? התשובה הראשונית תהיה וועדת ביקורת - קשה לי להאמין שוועדת ביקורת כלשהי תאפשר לאזהרה לעבור בלי שתאמר. חוץ מזה, אני לומד ממקרים שכאלו, ואני מבין עכשיו על מה כדאי לשבת עם הוועד בישיבת פתיחה כדי למנוע מדברים דומים - ברמה של אזהרות, לחזור.

דבר אחרון שהתבקשתי לדבר עליו הוא נושא ההרשאות בפורום. רציתי לתת הרשאות ניהול למנהלות פרוייקטים עבור פורומים מסויימים ולכן חיפשתי מידע עבור סוג ההרשאה המתאים לכך. אחרי חיפוש הבנתי דבר שגוי, שמה שאני מחפש הוא "מנהל גלובאלי". ברגע שהטעות הובאה לידיעתי ביטלתי את ההרשאות.‬

הסיבה שלקחתי את זמני לכתוב את ההודעה הייתה הצורך לנסות להתרענן על פרטים ולחשוב על התגובה שלי לעומק. יש דברים די ישנים ולכן יכול להיות שאני שוכח משהו פה - אם כך הדבר, אשמח לשמוע ממכם ולהגיב עליו. אשמח אם אנשים יחזרו לנימה עניינית. ניסיתי לנקות את ההודעה שלי מהאשמות, ולנסות לגרום לה להיות כמה שיותר מדויקת. אני לא חושב שהתפקוד שלי היה מושלם, ולפעמים גם לא הכי טוב. אני חושב שהמגמתיות שהפגנתי בארגון אירוע הקאראוקה מראים את הניסיון להגיע למצב שיתרום לכולם באירועים קטנים עתידיים.

אני מקווה להבחר גם השנה, כי יש לי עוד מה להראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 1:41 am 

נתחיל מ"הנימה התוקפנית", אורי, אתה ביצעת תפקידים שונים בצורה שרחוקה מלהשבע רצון, כולם טועים, אבל אתה החלטת בנחישות לא לכתוב כאן על הנהלותך בשנה האחרונה, דבר שהוא פגום ביותר לטעמי.

כמה הבהרות בנוגע לאמור מעלי

כאמ"י
-לא "מונת לתפקיד עוזר מנהל בכאמ"י". אתה ביקשת אותו, אחרי שהארוקון הסתיים (שגם עליו אפשר להרחיב..)

-בזמן שלא הייתי לא נעשתה שום עבודה ניהולית, דברים התקדמו אך ורק בזכות אחריות אישית של חברי סגל

-ביום הכנס, למרות אוזניה ומכשיר קשר שצמוד אליך לא הית נגיש לאיש מאנשי הסגל. מאוחר יותר נמצאת משתתף באירוע עם הקשר בכיס

איקון
-כשל תקשורתי הוא לא המילה הנכונה. כבערך שבוע לפני הכנס לא זז כלום, כמעט אף פעילות לא היתה סגורה בצורה מלאה, למעשה, אפילו הקשר בין אמאי לאיקון לא אושש עדיין. הבעיה היא לא עם חוסר ההתקדמות אלא שבמהלך חודשים הדיווחים שנמסרו על ידך היו שקרים, לא נכונים ולא משקפים את המצבדבר שהתגלה רק ברגע האחרון

-הגילוי הנ"ל הוביל לשיחה ישירה ביני לבין מנהל איקון (דבר שכמובן לא יכול להעשות "מעמדת כוח", אף אחד לא מעל השני כאן) ולסידור העניינים

-השמטת את העובדה שביום עצמו לא באת מוכן, לא באת מתפקד, וכל הפעילויות נפגעו מכך (בין אם לא יצאו לפועל ובוטלו במקום לבין פעילויות ללא סאונד)

בהארוקון 2010 נכחתי רק מעט, בגלל צה"ל, אבל "מתנדב בחדר סגל? זה נראה לך תפקיד שסגן מנהל צריך לבצע ביום הכנס!?

קראוקה
-איחרת לאירוע

-אירועי קראוקה מתקיימים בכנסים כבר מספר שנים, ובפרט אירועים שדורשים מוזיקה, זו לא סיבה לדיסק און די כושל

השעייה
-ההחלטה שהועד העביר היתה לא לתת לאורי לנהל כנס נוסף בהתחשב באיקון ובתפקוד שלו בכנסים הקודמים.
-"בעיניהם הדבר נתפס כרכילות לא נאותה על הועד שנבעה ממני ומרצוני" אני מתחיל לצטט כאן כי הניסוח שלך ממש מרגיז אותי. אני לא רוצה לכתוב כאן בכלל מה אמרת על חברי הועד האחרים, אבל זה לא היה "בעיניהם".

-בקשר לאוטאקון אני אדגיש שוב ושוב ושוב. לחבר ועד אסור אסור אסור בשום פנים ואופן לקחת חלק באירוע שגובל בנושא האירגון ומכניס כסף לכיס אישי, זה גובל בפלילי.
-הבעיה השניה היא שהסתרת את קיום העניין מהועד! גם שנשאלת ישירות אם נכחת בישיבות לאחרונה השבת שלא!

השורה התחתונה היא ששמשת כס.מנהל בשני כנסים עוקבים. בשני הכנסים הללו לא תפקדת באירוע עצמו וגם לפני האירוע התפקוד שלך היה בינוני מינוס לכל היותר. וזו עובדה.

למרות זאת, אני לא חושב שאתה חסר תועלת לארגון (להפך) אבל אני כן חושב שמקומך הוא כפעיל שעוזר ותומך ולא כמי שאמור להנהיג ולהוביל תהליכים.

ורק כדי להציג תמונה מלאה יותר, אשמח אם תוכל לפרט אילו אירועים שיזמת נחלו הצלחה ויכולים לשמש כדוגמא לאירועים בעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 2:12 am 

צר לי לומר שהדברים אכן התרחשו כפי שתואר על ידי אמיר, ולא על יד אורי.

אני מעריכה שרבים יזדעקו עכשיו, ויגידו שאמיר לא בסדר, ולמה הוא תוקף את אורי, ולאורי יש כוונות טובות, וכו' וכו'...
זה נכון שלאורי יש כוונות טובות, נהדרות אפילו, ונכון שיש לו לב ענק, והמון רצון לעשות ולתרום, והמון אהבה לקהילה.
אבל זה לא מספיק.
לא מספיק לחבר ועד.
אני מסכימה שאם מתרחשים כשלים פה ושם, צריך להתייחס אליהם כהזדמנות ללמידה ושיפור ולהיות סלחניים, אבל כשמדובר בשרשרת רצופה של כשלים, שלא נלמד מהם כל לקח כי הם חוזרים על עצמם בצורה דומה, זה כבר סיפור אחר, שמחייב הסקת מסקנות.
המסקנה שלי היא שצריך לתת הזדמנות לאנשים אחרים למלא את התפקיד.

ובאשר לאזהרות ההשעייה (לא השהייה :S), מדובר היה בשני אירועים חמורים מאוד, והסיבה היחידה שוויתרנו על כך הייתה רחמנות, סימפטיה, ותקווה אמיתית שתהיה מזה למידה.
בפועל זה לא קרה.
באירוע הראשון אי שביעות רצון של אורי מהחלטת הוועד שלא יוכל לנהל את הארוקון 2010 גרמה לו ללכת ולהשמיץ את אמיר ואותי בצורה בוטה, תוך חשיפת תהליכים שהתרחשו בוועד באופן חד צדדי ומסולף, בלי לתת לנו אפשרות להציג את הצד שלנו - התנהגות פסולה ביותר בתוך ועד שאמור לעמוד בראש ארגון.
לאחר בירור שערכנו איתו, הוא טען שהבין את הטעות, הבטיח לא לחזור עליה, ובכך זה נסגר.
האירוע השני פשוט גובל בפלילי, אבל אמיר פירט אותו בצורה מספקת לדעתי, לכן לא אחזור על הדברים.

בשורה תחתונה, למרות שאני חושבת שאורי אדם טוב, נדיב, אכפתי ומסור, אני חושבת שההתנהלויות האלה שלו מעלות תהיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 29, 2010 8:00 am 
מנהל הפורומים

מעניין אותי לדעת
מדוע אלו שרוצים להיות בועדת ביקורת ולדאוג שאמא"י לא תעבור על החוק
מתעלמים לגמרי מחוקי פורום בחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
POWERED_BY
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.